Jak často chodí vaši chlapi na pivo?

tricunici
23. lis 2013

Holky jak často chodí Vaši chlapi na pivo?

laurital
24. lis 2013

@tricunici To je blbé, ale vzhledem k celkové situaci, kdy to s přítelem je jaké je a o dcerku se soudíš, nenechala bych to být.Je to vaše šance na klidný a lepší život.

tricunici
autor
24. lis 2013

@laurital já tam pojedu ale nebude to sranda,musim vzit
veškere veci na mimi a tahnout to vlakem

laurital
24. lis 2013

@tricunici A nemáš žádnou kamarádku nebo někoho z blízkých, kdo by ti pomohl?

tricunici
autor
24. lis 2013

@laurital s kamaradek mi nikdo nepojede 300km☹A s rodiny temer nikoho nemam

pitryludvikova
24. lis 2013

Tak můj manžel do hospody nechodí :D a ani moc nepije max 1 pivo týdně :D

sarka1985
24. lis 2013

@tricunici a můžu se zeptat, odkud vlastne pocházíš? resp. kam se chceš stěhovat?

tricunici
autor
24. lis 2013

Čechy

suzief
24. lis 2013

můj manžel je téměř abstinent, já si ale dopřeji po celým dni menšího panáka z domácího baru.

suzief
24. lis 2013

jo a chodit denně na pivo do hospody není ok, ledaže by si ty chodila s ním, kdyby to bylo 1-2x týdne tak budiž, ale mě by mrzelo, že je rači každý den po práci v hospodě než se mnou

blahova_andrea
24. lis 2013

@tricunici to asi nebudou nic moc kamarádky, když tě nejsou schopné podpořit ani v takové situaci ☹

sarka1985
24. lis 2013

@tricunici tak to je široký pojem 🙂 , ale chápu, že se nechceš svěřovat. Držím pěsti, ať to všechno dopadne co nejlépe pro Tebe i pro děti...

tricunici
autor
24. lis 2013

@blahova_andrea viš nikdo
mi nepojede s čech a zpet jen skrz veci. To je 600km a taky by to bylo drahdm

blahova_andrea
25. lis 2013

@tricunici já vím, že je to dálka a není to levný, ale prostě toto je výjimečná situace a já si osobně neumím představit nechat jet kamarádku samotnou, kdybych jí mohla pomoct. a to své kamarádky vidím často jen třeba 2x do roka. ale vím, že kdyby fakt něco ... jako toto... že jsme tu pro sebe.

tricunici
autor
25. lis 2013

@blahova_andrea tak bohužel ja s nima nejsem v kontaktu

blahova_andrea
25. lis 2013

@tricunici takže vlastně kamarádky nemáš? ☹

tricunici
autor
25. lis 2013
amabilis
28. lis 2013

@tricunici Já byla teď pár dní pryč, jak jsi na tom? Jinak pokud tam jedeš zatím jen podepsat byt, tak s sebou jen tašku do porodnice a jinak si můžeš nějaké věci poslat poštou. Já s dětma takhle jezdím od malička. Je fakt, že v tomhle stadiu těhotenství už ne, ale tohle by bylo předběžné opatření. Však jde o ten podpis a vysvětlení osobně tvé situace. To si myslím, že pochopí a vyjdou vstříc.