Jak často je Váš partner/manžel v týdnu večer pryč?

slunko1
5. srp 2019

Ahoj, chtěla bych se zeptat jak často jsou vaši partneři/manželé v týdnu večer pryč? Nemám na mysli práci, ale zábavu. Přítel jede s kamarády na týden pryč, a když se vrátí, tak každý večer je s kamarády na rybách. Přijde z práce a je doma půl hodiny a pak odchází. Většinou se vrací až už spím s dcerkou (2,5 roku). Mně to dost vadí. Když jsem příteli řekla, že mi to vadí, tak mi odpověděl, že co mám za problém a mám být ráda, že nechodí do hospody. Během té půl hodiny co je doma, tak si 10-15 minut pohraje. Chci znát váš názor. Děkuji.

sobist
11. srp 2019

Nechodí nikam a když už jde, jsem ráda, že si taky užije něco jiného než doma. 🙂
Jinak teda dost hraje různé hry na PC/konzoli/mobilu, ale tím že je doma je mi k ruce - jen si musím říct, protože kolikrát jednoduše nevnímá a vlastně to tak trochu je, jako by tu nebyl. :D

Kdyby ale víc doma nebyl, než byl, taky by mi to vadilo a zřejmě hodně. Zkusila bych ho přesvědčit k jednomu večeru doma, pro začátek. A uvidíš.
Hodně štěstí!

suromana
11. srp 2019

Mně by takový přístup taky vadil a rozhodně bych se snažila to řešit, ale jak, to bohužel neporadím. Když jsem byla já na rodičovské, tak naopak manžel mě vyháněl ven, ať jdu s holkama na kafe nebo do kina, že rád pohlídá, babičky jsme měli 300 km daleko, když přišel z práce, se synem si hrál, večer ho vykoupal, než jsem nakojila a uspala, tak mi třeba navařil na druhý den nebo umyl nádobí, vyžehlil, prostě co bylo ještě potřeba udělat, je to fajn partner a bezva otec, ven chodí tak jednou až dvakrát za měsíc, teď už po stěhování máme babičky blízko, tak už si spíš vyrazíme spolu 🙂

snailgirl
19. zář 2019

Tak to si můžeme podat ruce. S jedinou malou výjimkou. Manžel není rybář, ale myslivec. 6 večerů v týdnu je v háji (doslova😁). Víkendy občas celé. Z práce přijede v 5 a v 6 táhne do lesa. Většinou přijede kolem 23. hodiny. Ale třeba dneska dorazil až v půl pátý ráno. Někdy přijde po půlnoci. Občas se mě sice zeptá, že jestli chci, aby zůstal doma, ať to řeknu, ale neřeknu mu to už jen z toho principu, že když nechce být z vlastní vůle se mnou doma, já ho rozhodně prosit nebudu. To je u mě pod úroveň. Moc dobře ví, že s tím nejsem úplně v pohodě. Snažím se si ty večery užít a dobře využít (cvičím, relaxuju, pracuju na zahradě, kouknu na seriál). Ale manželství je pak o ničem. Náš malej je prakticky jen se mnou. Když doma zajdu za roh a malej je sám s tátou,tak řve jak na lesy. 😔

zzabka
2. únor 2020

ahojte, do akej miery tolerujete, ze manzel ma casovo narocneho konicka, a spolu travite minimum casu, kedze je stale so svojim konickom, moj manzel (obaja sme 49 a bez deti), kazdy den chodi na ryby, prichadza okolo 23 hod, a viac krat mesacne ostava na rybach cez noc. Uz ma to nebavi.

michaela_2
2. únor 2020

@zzabka Myslím, že asi každá tady napíše, že aby manžel chodil, jak píšete - každý den - domu téměř o půlnoci, by se ji nelíbilo. Je to popravdě řečeno i dost zvláštní 🙈 jak to děla v zimě? 😃
Každopádně to si musíte promluvit spolu, co asi říct jiného.....

zuzineckah
2. únor 2020

@zzabka navrhni kompromis - občas s ním půjdeš na ryby taky a on zas na ně nebude chodit každý den. Co dělá v zimě?? Nemá to spíš jako únik z domu?

zzabka
2. únor 2020

@michaela_2 rozhovory nepomahaju, utoci na mna, ze nie som normalna, ostatnym muzom manzelky este aj nabalia caj, kavu, jedlo a s radostou ich na druhy den cakaju doma, len ja mu robim problemy, jeho to bavi, a slovami ma presviedca, ze ma lubi, vsak iba som nou chce zit, a chodit na dovolenky, ja som mu povedala, ze ja tuzim po muzovi, pri ktorom zaspavam, pri ktorom sa budim, a nie po priatelovi, ktory ak nahodou je dvakrat v mesiaci skor doma, ze vtedy pojdeme na kavu, a to ze chodi viac krat mesacne na celu noc na ryby, ze je to normalne, vsak ani on mna neobmedzuje, no mna to trapi, vravela som mu, ze cez den, nech je kde chce, este aj neskore prichody som prijala, ale viac krat mesacne byt vonku aj pocas noci, nezvladam, ako to prezivate vy? alebo som precitlivela?

zzabka
2. únor 2020

v zime chodievaju do lesa na chatu, staraju sa o les, zvierata, mna nechcel so mnou bravat, vraj by mi bola zima, lebo je to chata bez elektriny a kurenia, rozhodol za mna, co je pre mna dobre, aj ked som s nim chcela ist, je to jeho hobby, no ja sa citim, akoby som mala len priatela, s ktorym mame obcas cas istt na kavu, a zvazujem rozvod,
myslite, ze som netolerantna?

evaviki
2. únor 2020

@zzabka no na ryby se celý rok nechodi..

kometkak
2. únor 2020

Můj chodí 2-3x týdně cvičit na hodinu. Ale často to zvládne ráno před prací, takže je večery s nami. Jinak jezdí na týden s kamarády 1x za rok. Pak možná cca celé 4 soboty za rok taky s kamarady. Na pivko jde tak 1x za měsíc nebo za dva (sobota večer). Každý potřebuje někdy vypadnout. Kdyby chodil více, tak by mi to vadilo. Když má volno, vynahradí mi to a mám taky volno a on hlídá dvě děti.. Byla jsem třeba týden u moře a hlídal. Ale než jsem ho dokopala, že chci taky volno, tak to trvalo dlouho, než mu to došlo, že to nejde jen pro něj.

caren83
14. říj 2022

@slunko1 můj manžel nikam nechodí,ne opravdu nemám doma podpantoflaka 😀 ale máme společné přátelé a když už někam jdeme tak spolu ....ani jednoho nás neláká sólo akce .... Mít doma to co ty tak by mi to sakra vadilo ....rozdíl by byl 1x za 14 dní na pivko s kamarádem/kamarady