Jak se vyrovnat s nevěrou

mariroze
6. zář 2018

Ahoj holky, dozvěděla jsem se, že je mi manžel nevěrný a hodně se v tom plácám. Nevím si vůbec rady. Máte některá zkušenosti s tímto problémem. Jak jste to řešili? Máme spolu děti, takže nemohu jednat s horkou hlavou, snažím se, aby vše bylo v jejich nejlepším zájmu. Uvnitř mě to ale ničí. Doteď jsem měla spokojený hezký vztah a ze dne na den se všechno rozpadlo, důvěra je teď v čudu. Můžete mi prosím poradit, co je v takové situaci nejlepší?Dá se na to někdy zapomenout nebo to je začátek konce?

pandabox
19. zář 2018

@mariroze manzel te zeny je pekny idiot..neublizil manzelovi ale hlavne vam, ktera si to nejmin zaslouzite..uff, asi bych mu to hodne vmetla do obliceje... jinak pokud ten vas partner o vas a vasi rodinu projevuje zajem, ma zajem se s milenkou rozejit tak bych mu dala sanci (ted to nebude tak jednoduche, ale casem mu odpustieú a mue zase vse fungovat jak ma.. drzim palce..

priefi
19. zář 2018

@skritek22 mno... zapeklita situace... abys mu nakonec neutekla od oltare 🤔 A milujes ho, nebo si ho beres taky jen kvuli rodine? Pises, ze to je milacek Tvych rodicu, ale Ty jsi snad pro ne vetsi milacek, jsi prece jejich dcera. Myslim, ze by Te podporili, obzvlaste, kdyby vedeli, ze ten jejich milacek jejich dceri ublizil formou nevery. Mela by sis o tom s nimi promluvit, ale to jsi asi mela driv, ted 3 dny pred svatbou, to asi uz nema smysl. Ale uprimne, hodne nevest pred svatbou to vidi cerne a nejradeji by utekla, obzvlaste, pokud v minulosti byl nejaky problem a premysli, zda svatba je opravdu to prave, zda to neni chyba. Je ale hnusne, ze se Ti za neveru ani neomluvil. Jak jsi to vlastne zjistila? A jakto, ze si nesypal popel na hlavu? A vlastne, co ho dokopalo k tomu, ze zustal s Tebou a ne s ni? Ze by to tehu?

skritek22
19. zář 2018

@priefi On se před našima prezentuje jako anděl a když řeknu, že není tak svatý hak vypadá, tak se na mě podívají jako jestli sem se nezblaznila, vždyť to si musím vymýšlet. Takže nemá cenu s nimi o tom mluvit. Nejsem ani ten typ co by za všemi utíkala a říkala co udělal, abych vypadala jako chudinka.
Přišla sem.nanto náhodou, v podstatě se trochu prořekl a zbytek už musel vysypat, trvalo mu to týden. A proč zůstal se mnou? Chtěla sem tu mrchu položit na lopatky a tak sem jako správná žena bojovala a ona teď vypadá jako rozvracečka rodin - výraz těch co to ví. Ona byla navíc o 10let starší, měla 2 děti a manžela. Tvrdil, že vlastně neví co ho k tomu vedlo.
Asi zůstal kvůli tomu tehu. S malým si rozumí a tak je nechci trhat. Nemám kdo by mě podpořil a tak to bohužel nechám jak to je...ono jak říká můj chlap - co bych proboha po 10ti letech chtěla.

biedronka10
19. zář 2018

@skritek22 No uprimne, s takovym bych si tu svatbu hooodne rychle rozmyslela. Ale nikdo ti nemuze kazat co mas delat. Hlavne ale konej podle sebe, ne podle toho co se slusi nebo od tebe pozaduje, nebo co by tomu rekla rodina..... To by bylo hodne spatne.

priefi
19. zář 2018

@skritek22 mno.... ja s manzelem jsem 12,5 roku, z toho manzele 3 roky a udelat mi toto a rici mi neco takoveho, tak se asi neudrzim a vletim mu do usmevu. Dobre vi, ze ja podvadeni neuznavam a ze by zde u me kosa narazila na kamen. Osobne si myslim, ze vymluvy typu, ze jste spolu dlouho a ze se tohle muze stat na zaklade toho, ze jste spolu dlouho jsou alibisticke kecy a zcela zcestne. Pokud bys ho kopla do zadku a rekla rodicum duvod proc jsi to udelala, myslim,.ze v jejich ocich by uz andelem nebyl, ba naopak. Ale tak kazdy sveho stesti strujce... vy jste to ustali, sice sramy zustaly, ale ustali... uz nejaka voda uplynula... a bud ho milujes, nebo ho nemilujes. Pokud ho milujes, laska umi udelat divy a odpustit jeste vic. Pokud ho ale nemilujes, svatba cestou neni.

kristyn.g
19. zář 2018

@skritek22 my jsme s manželem také dvanáctý rok. Měli jsme krizi po 7 letech - asi to vychází jako u vás, to bylo už 2 roky po svatbě ale přesto co mi udělal (nevěra to nebyla) jsem měla jasno že takhle tedy ne... on se nějak vzpamatoval, byli jsme i u párového poradce, protože jsem dlouho nemohla překonat a důvěřovat... ale pomohlo to řešit... taky měl tendence mít řeči že po 8 letech už to není takové atd .. to jsem dala jasně najevo že fakt ne, že o takový vztah nestojim a přestala jsem se bát ostudy před rodinou, atd.. musí se najít ta síla v sobě, ne v druhých.. teď si mě váží mnohem víc! čekáme mimčo a jsme moc šťastný a je to lepší než dřív.. takže jo, jde to... snad to vyřešíte! držím palce.