• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je normálne, ak ženatý muž povie kamarátke Milujem ťa?

6. června 2013 
Moj manzel ma "kamaratku" s ktorou sa vzajomne oslovuju zlatko a srdiecko telefonaty koncia milujem ta cmuk. Ako by ste to riesili?
2. čer 2013 v 19:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě to teda normální nepřipadá ale asi taky záleží na délce toho přátelství a okolnostech...no mě osobně by se to teda nelíbilo ani náhodou.
2. čer 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jej, tak to by mi teda hodně vadilo!
2. čer 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A to s ní mluví takto i před vámi? Hm... asi bych si našla "kamaráda". :grinning: Ne. Vážně. Vadilo by mi to a rozhodně bych to nevydýchala.
2. čer 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
to bych ho hnala...
2. čer 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
Asi bych to hodnotila i podle toho,jak dlouho takovýto vztah mají-zda ho měli i před vaším seznámením?Tak jako tak bych řekla,co to se mnou dělá,jaké pocity to v tobě vyvolává...třeba si to vůbec neuvědomuje.. :wink:
2. čer 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
jo tak přesne tady je diskuze o nevěře ted nevim přesne název,a tam je holčia co mela manžela s takovou kamaradkou,chlapi vždycky tvrd ž o nic nejde je to jen kamaradka ale nikdy se ji nevzdaji,a slečna už se rozvádí,takže toto podle me normalni není
2. čer 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
A mluvila jsi s ním o tom? :confounded: Pokud ne, zkusila bych nejprve v klidu vyříkat. :sunglasses: Vysvětlit mu že mi to vadí a proč. :unamused: A že si přeješ, aby se takto neoslovovali... :zipper_mouth: Ale osobně si myslím, že pokud se takto oslovují před tebou, tak to nic nevhodného neznamená... :wink:
2. čer 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Taky jsme s jedním kamarádem takhle jmenovali. No a už to budou 3 roky co máme od svatby
2. čer 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
vadilo by mně to hodně, kamarádku mít může, což o to, může mít tucet kamarádek, ale vše má své hranice
2. čer 2013 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Mám hodně dobrýho kamaráda, se kterým se taky oslovujeme "brouku", "kočko" atd.. jde pouze a jen o přátelství, on je ženatý s mojí úžasnou kamarádkou, všichni jsme si byli navzájem za svědky (s mým manželem ještě) a občas ze srandy si taky řeknem něco intimnějšího.. ale pořád musí být nějaká hranice.. tohle bych asi nezkousla, přestože nejsem žárlivá.. asi taky záleží, jaký ty máš vztah s tou kamarádkou..
2. čer 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tady se zase někdo nudí že? S novými profily s podobnými otázkami se tady poslední dobou roztrhl pytel.
2. čer 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
normální to rozhodně není.
3. čer 2013 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
není to normální...tohle dělal můj chlap se svou nadřízenou...rychle jsem to utnula! a je klid :slight_smile: sice už není mezi oblíbenými ale to mě fakt netrápí...cukrovat může jen se mnou!
3. čer 2013 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
To snad ani nebylo mysleno vazne, tato otázka....Doporucim podivat se na datum registrace uživatelky....Ze si to nechate libit, maminky? A donekonečna.... :confounded:
3. čer 2013 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Ale na druhou stranu...pokud byste se chtěly ptát na něco "intimnějšího", ptaly byste se pod svým nickem????
Já bych si tedy určitě vytvořila novou identitu :slight_smile: .
3. čer 2013 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
I kdyby to byl jen vtip, na tom ani moc nezálěží, třeba to pomůže někomu, kdo to opravdu zažívá (a že nás je hodně)...takové věci se dějí a není to správné.. jsou věci, které by měli zůstat jen mezi dvěma lidmi, neptaří nikomu jinému než milovanému partnerovi.. jen on si zaslouží slýchat srdíčko, lásko, zlatíčko a jen pro něj jsou určená slova "miluju tě"... a není dobře něco takového tolerovat, nakonec se to může otočit proti vám... mluvím z vlastní zkušenosti... promluvte si, ty mu jasně řekni, že ti to vadí, ubližuje a že si to nepřeješ..jestli tě miluje a jestli jsi pro něj první na světě, bude to akceptovat, protože ti ubližovat nechce! Hodně štěstí!
3. čer 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
NOOO TO TEDA NORMÁLNÍ NENÍ sorry
3. čer 2013 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já se tedy myslím, že je lepší, že to říká před manželkou do telefonu. Kdyby jí to šeptal do ouška v posteli, bylo by to asi horší.
3. čer 2013 ve 21:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ty bláho:frowning2:To teda fakt normál není...já bych to nerozdýchala :unamused:
3. čer 2013 ve 21:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já myslím, že to je legrace - kdyby to myslel vážně tak to rozhodně neříká před tebou. Můj manžel taky dvě naše známé oslovuje kočičko, princezno, zlatíčko, beruško a sem tam přihodí i takovou dvojsmyslnou poznámku - absolutně mi to nevadí, vím, že je má rád, ale pouze jako kamarádky. Jednoho kamaráda taky oslovuji Broučku - je to ale nespíš tím, že má přezdívku Brouk :wink:.
3. čer 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Promiň,možná nejsem dnešní,ale dle mě je to minimálně ponižující :frowning2: .Před někým kdo je mi nejbližší,říct jiné ženě,že ji miluje... :angry: .
5. čer 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já si spíš myslím, že není úplně normální se ptát, jestli je to normální... :sweat_smile: :confused: Tak buď si tak strašně naivní a máš tak odrzlýho chlapa, že má někoho jinýho a klidně s ním mluví před tebou takhle, protože ti to stejně moc nedochází, stačí, že ti řekne, že je to normální a nic v tom není, a nebo je to zas jen nějaký vtip, ale pochybuju, že racionálně uvažující ženská se byť jen zamýšlí nad tím, že její chlap někomu říká, že ho miluje a myslí to jen tak...jak píšou holky, musí to mít nějaký hranice, tohle je už dost mimo, a pokud ti to vadí, promluv si s ním :wink:
6. čer 2013 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Pokud to myslíš vážně a potřebuješ na to odpovědˇ, tak ne, není to normální... :sweat_smile:
6. čer 2013 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek