Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Křik před miminkem. Může ho to nějak ovlivnit?

anny87
24. lis 2019

Holky strašně jsme se pohadala s otcem Niny 8 měsíců (už delší dobu spolu neje jako partneři, jen spolu bydlíme, příští týden se stehuju) ale. Měla jsem Ninu na rukách a strašně, ale fakt strašně jsem na něho křičela. Az jsem se klepala. Nina stoho byla celá divná, koukla, trasla se taky. Mám strach aby ji to nějak neovlivnilo. Usla až teď (21.30)a to normálně usina po 7hod. Neplakala, jen byla taková vyplasena.

kafr
24. lis 2019

Tak zrovna nejlepší to není, ale už se stalo. Snaž se hodit do klidu, miminko vnímá i tvůj tep a dech. Já bych si asi vzala dceru k sobě do postele, aby mě cítila a věděla že mezi mnou a ní je všechno ok.
Nějaké následky nejspíš nee...

sudylichozrout
24. lis 2019

@anny87 Nasledky z toho mit nebude, neboj. Ale urcite je pro miminko dobre byt v klidu. Jestli uz se budes stehovat, tak to bude cajk 🙂

leniczka23
25. lis 2019

Nasledky mit nebude..stane se..ale priste zkus zachovat chladnou hlavu, dite odlozit a pak ho zabit..😁
PS: Kdyby si ho potrebovala pomoct zakopat tak napis😁😁

martiniquest
25. lis 2019

Mozna ti to bude pripadat padle na hlavu, ale zkus to dceri vysvetlit. Je malinka, ale neni hloupa a urcite neco vnima a chape. Ja to takto od malinka delam, kdyz mi neco ujede (i kdyz vybouchnu na syna) a pripada mi, ze je spravne diteti ukazat, ze ani my nejsme dokonalo, ze se takove veci deji, i kdyz nejsou uplne idealni.

Sem začni psát odpověď...

Odešli