Má smysl čekat a bojovat? Manžel má milenku

honzulka
23. kvě 2014

Zajímal by mě hlavně názor maminek,které už to zažily...Manžel si našel milenku,je do ní prý zamilovaný,ale její přednosti jsou především sex,má čas na to s ním jezdit na kolo,běhat,plavat,vzhledem k tomu,že má již cca 15ti letou dceru,nemusí koukat na děti.Odejít od nás nechce ale ani to s ní skončit.Zatím s tím vnitřně pracuji a dala jsem si měsíc,zda jsem schopna udržet rodinu za podmínek,že se s ní bude scházet pouze tak,aby nemusel syn být např.zbytečně v družině.Jinak víkendy a dovolená jen s námi.Nejdříve se snažil,že bude brát na výlety s ní i děti,což jsem razantně odmítla a obava z toho mě nějak zastavila před rozhodnutím ho vyrazit hned.Ona prý ho od dětí tahat nechce... 😀 Osoba je dle samotného manžela před jejich vztahem hulvát,sprostá,chová se jak chlap,krká,co jsem vydedukovala,tak se i ráda napije.Takové osobě moje děti opravdu půjčovat nechci.
A co dál?Máte zkušenosti,že třeba ten chlap se nabaží toho sexu a ostatního a zůstane u rodiny,nebo je moje čekání zbytečné?Doma se chová hezky,nekomunikuje s ní přede mnou,náš vztah se nějak rozpovídal,říká,že nás má rád ale jí taky..Mám v sobě guláš,jestli má cenu tu trpět nebo ho vyrazit.
Pro chytlavé maminky-vím,že je to i moje vina,že sex hledá jinde,ale ostatní moc moje vina není..tři děti mi jen tak nikdo nepohlídá.. ☹ Na kolo mě nikdy nevytáhl,pravda,že nejsem sportovní nadšenec a kort teď když jsem každý den do čtyř v práci,pak rychle domu atd.
Vím,že ho mám moc ráda a přijít o něj nechci,jen nevím jak bojovat,abych to ještě nepodělala ví...
A pustily by jste ho s ní na dovolenou?
Děkuji za názory a zkušenosti,kritiku teď nepotřebuji,vím,že na tom mám vinu.

janulka1980
6. črc 2014

@honzulka to verim, uz by som ani neverila,ze ide do obchodu ☹ lebo nevera sa da pachat aj za par minut :-/
hovorim, obdivujem ta jak si vedela,ze je s nou, brrrrrrrrrr
mne podvadzal byvaly paradoxne so svojou zenou 😀 povedal mi, ze sa rozvadzaju a nakoniec tvrdil, ze uz su rozvedeni, a pritom zil dva zivoty... je mi z toho stale zle jak si na to spomeniem... bolo to strasne obdobie. som rada, ze som ho poslala do prdele. samozrejme, nemali sme deticky, mas to o to tazsie ☹ jooj, prajem ti vela sil!!! ale mas pravdu, v dobrom aj zlom, tak ste prisahali, tak sa musis aspon posnazit... on samozrejme tiez! pekny vecer! 😵

honzulka
autor
6. črc 2014

@janulka1980 jojo,v dobrém i zlém,ale kakat si na hlavu taky už nenechám... 🙂 Uvědomila jsem si dost věcí a myslím,že přes to,že to bylo hnusný od něj,nějak jsem to možná potřebovala,abych si sebe začala víc vážit...Teď je mi nějak jedno,když on mi neřekne,že mi něco sluší,protože já se cítím dobře i bez jeho chvály.. 😀 Zhubla jsem 10 kilo a všichni okolo mi říkají,jakmi to sluší..on ne,on mi řekne,že jsem zestárla v obličeji.. 😝 Jsem mu řekla,že to je jeho práce... 😠 Ale nic si z toho nedělám,protože si ani nepřijdu... 😀 Prostě se nějak učím být sama za sebe,tak možná až se zabalí,nebude to tak bolet a kdo ví,zda ho nakonec nevyženu i já...Ale každopádně ti děkuji.. 😵

evcann
17. črc 2014

Ahoj, určitě po vlastní zkušenosti se sebrat a jít od něj. Ono se to lehce řekne a hůř udělá, ale já jsem se těsně po porodu dozvedela, ze me manzel podvadi, jestě ke všemu jsem dostavala maily, fotky od jeho milenky (byvale manzelky). Prosim at odpustim, odpustila jsem, po 4 letech jsem zjistila, že on v tom vesele pokračoval dál a tak jsem se sebrala a odešla. Manžel by nyní chtěl, abych se vrátila, že me miluje atd atd a já za poslední měsíc jsem se začala otáčet, že jako si to určitě uvědomil a zase to bude jako tenkrat a shodou okolnosti jsem vcera byla u nej (bydlí u rodiců) a on odjel jen pro neco do kramu a ja tam cekala a dlouhé chvile a at si kdo chce co chce rika jak se to nedela tak jsem to udelala a koukla se mu do telefonu a to jsem nemela delat, je to snad jeste horsi jak tenkrat ted už pred 10 lety. Táhli to celou dobu, psali si tam jaky jsou uzasny milenci, on ji zval na vecere, do bazenu, do viřivky, vylety a tak ruzne. A na druhou stranu psal me jak me porad miluje a s ni vubec uz hrozne dlouho nekomunikuje a vlastne vubec nic. Tak jsem mu rekla, ze jsem se podivala do telefonu a to vedel, ze z toho uz se nevylze tak to otocil proti me, ze ja jsem ta spatna, ze jsem se podivala. Ano, asi jsem, ale nelituju, znova bych byvala naletela. Lide se v jistych vecech nemeni ..........

tarra27
29. črc 2014

doporučuji si najít na youtube od jeronýma klimeše tři díly na partnerské vztahy, jsou to dlouhé přednášky, ale sojí za to...

a pak Plzáka...knížky. Donedávna jsem ho nesnášela, než byla nějaká jedna jeho citace v knížce, která nebyla od něho. Tak jsem se překonala a koupila je...a jsou báječný, změnila jsem názor.

a pak bych dělala definitní závěry a tečky a rozhodnutí. Někdy rozvod ano, ale je potřeba si uvědomit, co bude následovat atd....

osra
16. srp 2014

Ahoj, zažila jsem to a zažívám. Kdybych se v té situaci ocitla znovu, těžko říct, už bych mu asi tak dlouho šanci nedávala... Navíc milenka se ani po dvou letech nehodlá vzdát. Ona si už dávno rozbila jeden ze svých dalších partnerských vztahů - právě kvůli mému manželovi. Čekala, že on udělá totéž. Myslím si, že on čekal na to, že ho prostě vyhodím. A já byla úplně ochromená. V prvním kole mi řekl, že ji neopustí, protože si ona kvůli němu hrozně zkusila, tak nebude za hajzla! Že ho chce ona jen skrz prachy a společenskou prestiž ho asi nenapadlo. Na radu psycholožky jsem se rozhodla jim to neulehčovat. A byla jsem ta blbá trpělivá.... Teď s ní není, ale pořád je v pozoru, že kdyby ho kontaktovala a něco potřebovala, tak se rozkrájí. Psycholožka říkala, ať to nevzdávám. Našim dospělým dětem to nikdy nedokázal říct, ale jí chodil hlídat její malé dítě. Hnus. Chtěla si ho uvázat i přes to děcko, že je s ním to dítě prý moc šťastné.... Je to mrcha a myslím, že se hned tak nevzdá a možná to tak bude pořád.... Občas je mi s ním moc fajn, jakoby nic nebylo, ale z toho to na mě padne jak tlustá deka a jsem v háji. A on? Je šťastný, v pohodě a na všechny strany za toho nejhodnějšího. Nechci ji nechat ale vyhrát, pořád ho mám ráda a je fakt, že toto mně hodně pomohlo si to uvědomit. Jak to má on asi nevím, myslím, že mě rozhodně nemiluje, že jde spíš o to, že by měl starosti se všemi změnami.... a to žádný chlap nestojí. Proto on tu žádost o rozvod nepodal a nepodá, ale to milenka nevěděla. Ona si život překopala a tím ho chtěla dotlačit ke stejnému řešení. Takže ano, bojovala jsem dle Klimeše, dala si rok, ale myslím, že třeba za 5 let bude jasné, zda to k něčemu bylo. 😖 a jestli budu takhle šťastná.....

honzulka
autor
16. srp 2014

@osra u nás se to nějak zklidnilo...On to s ní skončil,ona to nějak na něj ještě zkoušela-bohužel spolu jsou někdy v práci a přesto,že on se mně snaží ujišťovat,že to má s ní opravdu uzavřené.tak když vím,že spolu slouží,vrací se mi to zpět a někdy si říkám,že kdyby odešel,měla bych klid.Teď už mu prý žádné hry ny city nedělá,ale kdo ví...Byli jsme i v manž.poradně,každý sám,čeká nás koncem měsíce společné sezení,tak uvidíme.Sám od sebe nic moc neřekne,ale v rozhovoru mi řekl,že to byl úlet.Jenže mě pořád chybí nějaká omluva,vyjádření,že si uvědomuje,že nás mohl ztratit,že toho lituje...Ano,náš vztah to docela posunulo,ale i v té poradně mi potvrdila,že je nevyzrálý a vyjádření emocí mu trvá trošku déle..Sama za sebe mám jasno,že pokud by se to opakovalo,už to znovu zažít nechci.Měsíc stresu,nervů,probrečených nocí..10kg dole je jediné pozitivum.Ženský jsou hrozný manipulátorky,i já to v sobě mám,ale moc mi to nejde.Přeci si zasloužíme být šťastné ať s nimi nebo bez. 😉

osra
17. srp 2014

@honzulka No, myslím, že je možná u tebe víc šancí, My byli u psychologů před rokem - chtěla jsem, aby to řekl dětem on, stejně to nedokázal... i po sezeních. Víckrát tam nepůjde, ani o to nestojím. Spíš budu potřebovat terapie já. I když kdyby nebylo psychologických rad, asi bych už s ním nebyla.... Jediné pozitivum je, že on se rozešel s ní - kdyby to mělo být tak, že by ho poslala do háje ona a na mne by jako jen zbyl, tak to nevím.... Jinak to, že by to měl být úlet - to nikdy nevysloví - on to taky úlet nebyl a myslím, že nás chtěl fakt opustit, jen si neuvědomil, že bez mojí pomoci (vyhodit ho) to možná nedokáže.... Že by se omluvil -nečekám - v zásadě se neomluvil nikdy za nic - řekl jen, že si myslel, že už ho nemám ráda.... a tak se dle toho asi zařídil 😉 . Ano, co je super, jsou ta odpadnutá kila -mám postavu, jak na střední škole 🙂 . Jsme spolu 24 let a byl (a je) můj první a jedinej. Možná v tom je i ten průšvih a ta závislost. U vás je docela blbý, že jsou v jedné práci, ale na tom nic nezměníš a ani nemá význam nějak tlačit - to bys byla za tu ubohou stíhačku... A jestli budu někdy věřit? Asi ne, anebo spíš úplně jinak, než jsem věřívala a ne na 100%. Chtěla bych být taky šťastná, ale ne tak, že si někoho najdu a oplatím stejnou mincí -navíc, já bych dvojí život nedala a pálila bych mosty. Takže ve výsledku - chtěla jsem vyhrát, chtěla jsem ho zpět a mám, co jsem chtěla 😒 , akorát jsem si nemyslela, že to bude takto....

honzulka
autor
25. srp 2014

@osra Já mám s manželem taky první vlastně dlouhodobý vztah,před ním byli jen 3 měsíční známosti a on těch vztahů taky moc neměl.To,že jsou spolu v práci je asi nejhorší problém,který já nezvládám.Kdyby s ní nesloužil,tak bych byla si mnohem víc v pohodě a ta důvěra by se dařila.Jeho pomalu rozčiluje,že když je v práci s ní,že to řeším,ale nedokážu být v klidu.Dokonce si teď vyměnila nejméně dvě služby,on tvrdí že ne kvůli němu,ale jedna z těch služeb je dokonce noční na stanici,kde budou úplně sami,kde spolu před tím vesele vy.....a já mám být v pohodě a věřit mu?Nevím,jak tu službu zvládnu,jestli mu po ní nezabalím..Nevěřím tomu,že ona na něj nebude nic zkoušet a on že odolá.Mám v sobě poslední dobou opravdu pocit,že jsem ho měla zbalit a bylo by líp.Asi už zůstanu navždycky sama,protože se třema dětma a mámou na krku si ze mně nikdo na zadek nesedne.. ☹

osra
26. srp 2014

Úplně tě chápu. Měl ji v létě na několikadenní akci, protože jí nedokázal říct, že ji tam nechce.... a třeba ji tam chtěl... Myslím, že tam nic spolu neměli, ale bylo to pro mě duševní peklo. Že to tam na něj zkoušela, vím na 100%. Říkal, že můžu klidně přijet - nejela jsem nikam, to bych nedala. Takže jediné, co bude fungovat, když se zkusíš tvářit, že je ti to jedno a ať on činí, jak myslím. Násilím ho neudržíš, pláčem na chvíli. Když bude dusno - o to víc bude chtít unikat k ní. Je to hrozně těžké. Najdi si články od J. Klimeše - píše, že se má manželka chovat, jako by byl manžel na ARO - počítat s tím, že to může dobře dopadnout, ale že tam může i skončit. Je to děsně těžké, vím. Myslela jsem si, že když to s ní skončí, začneme znovu. Realita je ale jiná. Mám strach, že už to nikdy nebude dobrý.

honzulka
autor
26. srp 2014

@osra jojo,já rozumově mám zpracované to,že stejně když bych se ho zeptala,jestli spolu něco měli a on řekne,že ne,že mu věřit nebudu,protože když to přizná,ví,že bude zle,takže to prostě řešit nechci,ale bude to peklo.Naštěstí ho po noční uvidím až skoro večer,tak to snad do tý doby rozdejchám,vezmu si Neurol... 😀 Právě že rozumově má jasných plno věcí,ale ty emoce si nějak dělají co chtějí... ☹ Teď máme kamaráda v um.spánku a neví se jak to vůbec dopadne a já si poslední dny říkám,jaká je to prkotina řešit,zda spolu budou nebo budou něco mít,zatím co jeho manželka řeší zda přežije nebo ne.. 😢

honzulka
autor
27. srp 2014

Holky,nemám vůbec sílu jít dál....Chlapovi nevěřím,myslím si,že to s ní spustil znovu.Sice za ní nejezdí,ale ona si vyměnila služby tak,že budou spolu sloužit den a noc,kde budou úplně sami.On tvrdí,že to není kvůli němu,ale já tomu nevěřím.Myslím si,že mi lže,ale mluvit s ním o tom nejde,protože to otočí proti mně,že on to má srovnaný a blablabla...a já nemám sílu mu říct,že bude lepší to skončit,že mě to ničí....Vůbec nevím jak z toho ven...Uf..alespoň sem to můžu napsat... 😢

tarra27
27. srp 2014

@honzulka
@osra
hoky já vám rozumím...někdy ti chlapi jsou jak vymytý hlavy...a upřímně, nechápu, že my ženský nedržíme při sobě a tohle si děláme!!! tahat tátu od rodiny...
zkuste vydržet, já si myslím, že se to vyplatí....a na nic se neptat, nevyzvídat...sejne pokud neco bude, tak to nepřizná...a jen mu dáváte zbran do ruky a poci jistoty, že vás má jistou...
a se třema deckama narovinu, žádný terno....ale na stranu druhou, využívej výhod, ktere jako manželky máte...a hlavně ho nevyhazovat, přesne, jak píšete...žádný ulehčování....

karlajasmine
27. srp 2014

Ja bych teda s takovymhle chlapem nezustala, ani kdybych mela deti 10. Nevim.. zivot mame jen jeden a ''cekat a bojovat'' s nekym, kdo si me nevazi.. to bych se teda nenamahala. Nerikam, ze to neboli, ze si clovek nepripada, ze je uplne na dne.. taky bych si tak pripadala.. ale vsechno preboli, a kdyz bych si mela vybrat mezi tim, se treba 2 roky trapit a tim, trapit se treba pristich 15 let a porad mu neverit, tak bych radeji zvolila to prvni a okamzite nevernika vykopla.

tarra27
27. srp 2014

@karlajasmine tento názor jsem mela kdysi taky...jenže jedna vec je, když s ním máš deti a to hned tři...a druhá věc je, že se situace zmenit muže...dá se...ale musí změnit chování i žena...pokud ho bude hlídat, vyslýchat apod, bude si ji jistý...a moc se nezmění....
a druhá věc je, že žena s třema detma pro dalšího chlapa opravdu žádné terno není...navíc není to o tom, že dva roky ji bude blbě a pak dobře...ono totiž ji pak může cizí ženská vychovávat její děti...protže chlap sám nezůstane...nebo navádet chlapa vůči jejich detem atd...a nemluve o komplikvaných vztazích s novým partnerem atd...ono to není tak jednoduché jak se na první pohled zdá...
a další věc je hlídání, finance atd

karlajasmine
27. srp 2014

@tarra27 Jo, jako je fakt, ze zatim jsem v takoveto situaci nebyla a sice jsem vdana, ale deti zatim nemame.. ale proste mi akorat prijde jako skoda, kdyz se zenska dostane do situace, kdy musi 'doufat', ze se k ni chlap vrati a ze ji uz nebude podvadet.. prijde mi, ze by se spis chlap mel po takovemto uletu bat, ze o svoji zenu prijde, a podle toho se i zaridit a podle toho se nejak chovat. Zkratka mel si taky prehodit smeny, aby s tou dotycnou uz na smene sam nebyl.. atd. Kdyby to bylo naopak, tak nevim, kterej chlap by se vydrzel divat na to, jak jeho manzelka travi nocni smenu sama s chlapem, se kterym manzela pred chvili podvadela. Ja bych asi proste nebyla schopna ''zatnout zuby a vydrzet''.. naopak bych chlapovi dala jasne najevo, ze je velice blizko k tomu, aby o me definitivne prisel.

tarra27
27. srp 2014

@karlajasmine já ti rozumím...problém je, že na toto musí být vhodná doba...pokud ona mu začne doma vyhrávat, jak se to nedelá atd v dobbě, kdy on má báječný sex s milenkou a jsou spolu krátce, ona udellá přesně to, co chce milenka - dá mu nůž na krk a kam on pujde??? no za milenkou...

takže ona thle může udělat až třeba za rok a půl až dva roky, nebo i později....

jde o to, co je byt i když je podváděná a´je to na prášky, co je pro ni v těch sr*čkách lepší - být sama se třemi detmi na krku v podnájmu s malým příspěvkem od chllapa, který zbytek penez nacpe do milenky popřípadě ještě jejiho syna...a nemluve o vánocích atd...a nebo teda zatnout zuiby, přestat se zajímat, snažit se, aby rodina fungovala a vest ho ke slušnému chování doma, aby doma fungoval alespon s detmi....a udelal to co chci já (momentálně vyjma opuštění milenky, proože to odsouhlasí, ale kdo ví, zda udelá)....

aby pak nebyla v paneláku, bez penez, hotová, vyřízená....a čekala až se to zlepší a přijde princ z phádky...který ale nepřichází a nepřichází....i proto, že se člověk nezamiluje hned...

a za další co děti...při představě že se budou vídat s ženskou, která je nebude mít ráda, bude mít možnost jim vtloukat klíny do hlavy...navíc jejich táta se bude starat o milenky dítě místo toho aby byl doma u svých třech....

ale vím, jak to myslíš....

tarra27
27. srp 2014

holky chlapi jsou někdy dementi....oni to nevidí...a ani nevědí, co dělají za hovadiny...což je neomlouvá...ale neházela bych všanc když ne život svůj tak svých dětí....jen proto, že si nějaká kráva usmyslila, že bude s mým chlapem...

není důležité s kým večer chlap usíná, ale kde a ským se probouzí...

využila bych všech výhod, donutila se, abych se neptala...doporučuji plzáka o žárlivosti...a vztazích....

cílem je to, aby chlap se zajímal o mě a ne já o neho....a to chce čas a žádné vyzvídání....

honzulka
autor
28. srp 2014

@tarra27 děkuji,moc se mi líbí tvé příspěvky..Nakonec jsme o tom včera mluvili,dalo se s ním mluvit.On mi přijde hrozně slepej..nakonec z něj i vylezlo,že měli mít 9.nějakou akci(kde se to možná i vesele s nima naposledy spustilo) a ona mu už akčně zařizovala vyměnění služby!On nakonec usoudil,že by to nebyl dobrý nápad a odřekl to,sice tam ze mně dsělá hysterku,protože místo aby třeba řekl,že máme ten den výročí svatby,tak řekl,že by to nechce doma problémy.Tak jsem se ho ptala,když je takhle akční,že si prostě myslím a možná jsem i přesvědčená o tom,že i ty služby nejsou náhoda,ale prostě se o něj stále snaží,když ne volnou cestou,tak alespoň tou pracovní. 😠 Včera jsem mu řekla,že pokud se dozvím něco dalšího,že už půjde,že už to peklo znovu zažívat nechci.Moc tomu asi nevěří,řekl mi ať nevidírám(neřekl to agresivně,jen tak jako že tomu moc nevěří),ale já to tak mám.Opravdu už to znovu nechci.Prý teď seká latinu a já to tak chci zkusit brát,ale tu jejich noční to bude peklo a nevím,zda se na něj pak dokážu podívat a nehledat.Působil na mě včera,že se to snad myslí opravdu upřímně,když jsme tehdy řešili jí,taky mi říkal myslím pravdu,ale ta důvěra je opravdu hodně malá.
Právě že si uvědomuji,co nystane,když ho vyhodím..Ani zatím moc neřeším to,že nebude jiný chlap-po takovým zklamání bych stejně nikomu nevěřila,ale to,že třeba ona,která je hulvát sprostá,nezvládá se start o jedno už skoro dospělý dítě by měla vychovávat moje děti.Na druhou stranu měla bych volné víkendy,peníze bych měla od něj,daně amoje máma se mnou bydlí..Ale o ty děti mám fakt strach.Doma funguje dobře,začal konečně něco dělat na baráku,snaží se.Nebýt některé věci,bylo by vše docela v pohodě.No uvidím a děkuji

tarra27
28. srp 2014

@honzulka napíšu do zpráv .-)

osra
28. srp 2014

@karlajasmine Ano, taky jsem si říkala, že bych s takovým chlapem nikdy v životě nebyla. V životě! Ale situace je úplně jiná, když se do takové situace dostaneš! Dala jsem si ten šílený rok, že vydržím - jemu jsme to ale neřekla, jen jsem mu řekla, že mám svoje limity.... Navíc by mě nikdy nenapadlo, že to udělá (vím, asi jsem blbá). Takže zatímco před tím mně jakoby šíleně pil krev a měla jsem navrch, tak poté jsem se vnitřně sesypala, uvědomila si, že ho mám pořád moc ráda a že s ním chci mít společnou nejen minulost ale i budoucnost. Na radu psychologů jsem ho nevyhodila (ano, na to ona přesně čekala a zařizovala nové hnízdečko....). Nicméně myslím, že tak nějak ve finále jsme nešťastní všichni 3. Teda já bych mohla říct, že jsem vyhrála, ale je tohle vítězství????? Já se jakoby furt snažím, ona se furt snaží (marně, doufám...) a vítězem je asi tak nějak on.... 😖

tarra27
28. srp 2014

@osra všeho dočasu neboj...navíc jí utíkají roky...ty manžela máš doma stále...ona časem ztrácí víc a víc nervy,...nemysli si .-) podle mě jsi pořád ve výhodě...

karlajasmine
28. srp 2014

@osra @tarra27 @honzulka Ja si akorat proste myslim, ze pokud si clovek ma vybrat mezi tim, byt sama, a tim, byt dlouhodobe nestastna s chlapem, ktery si te nevazi a podvadi te, tak lepsi byt sama. Jako ze proste.. na co bojovat za chlapa, kterej nebojuje za tebe? Pokud muj chlap ma problem oddolat nejake milence, ja bych mu proste v tu chvili rekla, at si za ni jde, ze ja uz ho nechci.
Samozrejme, ze rozumim tomu, ze pokud ma clovek deti, tak se musi clovek nejdriv snazit ten vztah zachranit a pracovat na nem, uz kvuli detem a financim, a taky rozumim tomu, ze pokud clovek nekoho miluje, tak i proto tomu chce dat sanci.. ale zaroven by zadna zenska nemela zapomenout, ze zadnej chlap neni slunce, kolem kteryho se zeme toci.. takze pokud se chlap neumi chovat jako dospely zodpovedny chlap od rodiny, ktery si vazi svoji manzelky, tak se nebat ho poslat do haje 🙂

tarra27
28. srp 2014

@karlajasmine já vím, jak to myslíš...a kousek pravdy na tom je. Ani já si nemyslím, že manželství a dítě/děti je koule u nohy a nadoživotí do konce života...nicméně pokud jsou děti, musí vědět, co je pro ni výhodnější...at i finančně - a to nemyslím být s ním pro prachy, ale aby pak neměla jen mateřskou a třeba 1500kč od chlapa a sama neutáhla byt atd...a pak nebyla neštastná v garsonce nebo 1+1 v paneláku s 1500kč na jídlo na měsíc...

samozřejmě pokud je finančně nezávislá, má spoustu peněz našetřeno, proč ne...najme si chůvu a může i do práce na půl uvazek...jenže to si musí spočítat, včetně toho, pokud má tři malé děti, třeba ji pomůže mamka, ale pokud ne, tak i na pitomou poštu bude muset s děckama....a nemuvě o tom, že ted třeba chlap alespon rochu udělá co chce, potom??? s milenkou za zády??? at zapomene na peníze, hlídání atd..natož aby dětem dával jídlo a oblečení, které chce ona jako jejich matka...a že od milenky naschvály přijdou, s tím se dá počítat...kléíny dětem do hlavy, kupování si jich atd atd....nechce aby jedly decka u mekáče?? at počítá s tím, že tam začnou chodit pravidelně...a nebavme se o tom, když chlap vytasí střídavou péči....co pak začne...žádný peníze jí jak matce a navíc půl měsíce ji děcka vychovává cizí bába....

to vše a ještě více musí brát v potaz....pokud s tím je smířená, OK...

tarra27
28. srp 2014

a to další otázka je, koho si se třema deckama najde?? i se dvema??? chlapa, co deti má, pak ale budou řešit finance, vztahy mezi detma, mezi partnerama a ještě expartnery...a pokud deti nemá, proč by si nenašel ženu, která taky děti nemá a nepořídil si svoje...

a to holky při vší úctě k vám...píšu to otevřeně...proč bezdetná ženská by si vzala chlapa se třema detma...
a to sama decka mám a uvažuji o třetím...

je to nespravedlivé, někdy ti chlapi jsou parchanti a spolehají na to....ale dá se to udelat svým chováním tak, aby si ji chlap vážil....ale chce to zamakat a holt ted neco přehlídnout....

a já si myslím, že pokud ho opouštět, ak časem, až si udelám zázemí, deti povyrostou a já někoho budu mít delší dobu....do nejistoty bych teda nešla....a hlavne kde je jistota, že další chlap nebude dělat to samé...

za mě rozvod s člověkem, který se vůbec nevěnuje dětem, na mě je vulgarní, je to gambler, alkoholik, drogově závislý nebo násilník atd....

jinak dobře rozmýšlet své kroky...

pulecp
28. srp 2014

@honzulka Holka, četl jsem jen Tvůj úvodní příspěvek. Složitá situace. Navíc asi nemáš moc času. Ale podívej se na můj blog na článek s manuálkem FasterEFTu, nebo se případně přidej k nám do skupiny Emoční terapie, ptej se a podobně.Se svými pocity se dá udělat strašně moc, dá se i dost udělat s tou zmiňovanou sexuální stránkou (znovu říkám, nečetl jsem další komentáře, takže nevím, jestli se věci nějak neposunuly). Když se přidáš do skupiny, jako motivaci "skoukni" video (nebo videa), na které jsou odkazy v jednom z mých posledních příspěvků.

karlajasmine
29. srp 2014

@tarra27 Jo.. jako je fakt, ze se spousta veci da prekonat, a taky znam holku, kterou jeji chlap podvedl, a ona mu odpustila (maji spolu 3 deti)..
Tak abych zakladatelce poradila neco konstruktivniho, radim k tomu nepristupovat s tim, ze ''se bojim, abych ho neztratila a nezustala na vsechno sama'', ale s tim, ze ''on by se ted mel hodne bat, ze me ztrati a ze zustane sam''.. Proste si vnitrne vazit sama sebe a vedet, co si zaslouzi za vztah. Chlapi tohle dost vyciti.. pokud si clovek vazi sam sebe, tak si te chlap bude vazit taky.
A moje znama, ktera ma 2 deti, si nasla chlapa.. takze nebat se, ze uz by te pripadne nikdo nechtel... Sebevedomou zenskou vzdycky nekdo chce 🙂

honzulka
autor
29. srp 2014

Ahoj holky..děkuji Vám všem za názory,pohledy a příspěvky.Z každé z vás si něco beru,ale upřímně,kdo to nezažil (a nikomu to nepřeji,možná pouze těm mrchám,které to jsou schopné udělat druhým),tak stejně nemůže říct,jak by se v situaci zachoval.Já nikdy nepočítala s tím,že to budu muset řešit a po pravdě byl to pro mě hrozný šok,najednou stráta půdy pod nohama.Vím,že můj muž není dokonalý ani manžel ani otec,ale bohužel vzhledem k tomu,z jaké rodiny pochází ani není moc divu.
Dnes jsem v situaci,kdy chci již toto téma uzamknout.Chci ho uzamknout hlavně v sobě,protože už se nechci dál trápit.Chci se teď učit to brát tak nějak s nadhledem,nepitvat a zní to blbě,ale aby mi byl ukradený,když není doma.Dokud doma bude,budem jako rodina fungovat,pokud bude v práci s ní,jsou mi volní.Dostala mě k tomu naše společná situace,kterou teď prožíváme,máme jeho asi nejbližšího kamaráda v komatu,zůstává po něm manželka a dvě děti.A já si uvědomila,jak hrozně malicherné je řešit to,zda můj chlap se vyspí nebo nevyspí s nějakou kur...Ona teď řeší mnohem důležitější věci a co je důležitější než zdraví člověka?Nechci se už trápit a ničit si svoje tělo a zůstat někde ležet v kolapsu.Takže zlatíčka,co prožíváte něco podobného co já-držte se,vykašlete se na malicherné starosti,protože sice se stresem dobře hubne.. 😀 ale co následuje potom v těle,za to fakt nestojí. 😔
Všem přeji pohodové vztahy a manželství a pečujte si o ně.. 😉 Možná hlavně kvůli dětem a taky kvůli Vám oběma..nic není věčné.. 😒

6969eva
31. srp 2014

@honzulka Veľmi držím palce, človek niekedy ani nevie, čo je v jeho silách dokázať.Viem, že to zvládneš. Prajem veľa sily, zdravia pre teba a tvoje deti. Držte sa.To, čo si prežila ťa už nezabije, iba posilní a jedného dňa mu poďakuješ za túto lekciu do života ( neveríš, že?, ani ja som nikdy neverila, že to poviem a budem tomu aj veriť).Prajem pekný a spokojný život.

honzulka
autor
31. srp 2014

@6969eva děkuji..máš pravdu,že někdy člověk je překvapen,co je schopný zvládnout,kam až stačí jeho síly a někdy se nestačí divit,jak je snadné se zklamat.. 😠 Ale pravda je,že co tě nezabije,to tě posílí.. 😀 I tobě spokojený život.. 😉

kocour1
31. srp 2014

@honzulka to, co prožíváš, je hrozně smutný a dovedu si představit, jak moc to bolí. Rozhodně bych se neobviňovala, protože ty žádnou vinu na té situaci neneseš...jestli narážíš na nedostatek sexu, tak tě ujišťuji, že je to normální a pokud člověk má tři děti, že se prostě není čemu divit, že není občas nálada. A rozhodně to není důvod si hned najít milenku. Vím, že ho máš ráda a že kvůli dětem chceš zachovat zdání "normální"rodiny. Ale myslím, že to především bude do budoucna ničit tebe samotnou. Není to ideální řešení. A jemu to nepomůže, aby si ujasnil co chce. Tvrdí, že vás má rád, ale ji také...je to od něj trochu sobecké. Využívá výhod rodinného krbu a současně, když má chuť a náladu, tak si užívá bezstarostnosti a mládeneckého života někde mimo rodinu. Ale takhle to přeci nefunguje. Ty si také nemůžeš vyrazit kam tě napadne, vždy musíš nejprve obstarat děti a pak teprve myslet na sebe. A tahle priorita by měla být stejná i pro něj (i když víme, že pánové to občas tak nějak nemají v krvi). Takže podle mě by bylo nejlepší řešení ho prostě a jednoduše pěkně zapakovat a poslat se vším všudy za milenkou. I odborníci to uvádějí jako jediné správné řešení. Jedině tehdy, až s ní bude sdílet život tak, jako ho sdílel s tebou, si teprve může uvědomit, že mu chybíš. Pokud tě má stále doma a vlastně jistou, tak ho nic nepálí a on nemá motivaci k tomu, aby se rozhodl s kým chce být. Takže za mě - bojuj! má to cenu, ale ne tak, že ho necháš si dělat co chce, ale naopak mu ukážeš, že i o tebe musí bojovat a že nejsi jen tak nějaká hej, nebo počkej. Bude to těžké, já vím, ale musíš se od něj úplně odříznout, hrát na něj divadlo, jak to zvládáš i bez něj a zkusit žít svůj život...a nalákat ho tím zpět. Třeba to vyjde a pokud ne, tak ten čas bez něj ti aspoň usnadní další start a budeš zase o kousek sebevědomější. Držím palce!