Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

S partnerkou to nešlo, ale s milenkou to všechno najednou jde. Jak se s tím vypořádat?

cherie24
5. kvě 2020

Ahojte maminky, chtěla bych se zeptat, byla jste některá s chlapem, kterého jste musely do všeho nutit načež s jeho milenkou to všechno v pohodě jde? Jak jste se s tím vyrovnaly? Zvládly jste to samy nebo jste vyhledaly třeba pomoc? Jsem z toho dost na prášky, v noci nemůžu spát, při pomyšlení na jídlo se mi obrací žaludek naruby. Zkouším sportovat a běhat v domění, že se unavím a vyhládnu, ale kdybych neměla malou, tak asi nejsem schopná ani vylézt z postele. Pořád nad tím přemýšlím, proč se mi tohle stalo? Kde byla chyba? Dělá to schválně nebo to se mnou bylo tak hrozné? Hádali jsme se skoro o všem. Třeba nechtěl auto i přestože jsme dojížděli přes 100 km k oběma rodinám. Teď mi auto odmítl dát s tím, že ho prý potřebuje víc než já, aby mohl jezdit za malou, načež za ní nejezdí, ale s tou jeho jezdí každý týden na výlety nebo víkendy pryč. I bydlení jsme řešili snad 3 /4 roku načež tvrdí, že s tou jeho je měsíc (kecá) a už spolu shánějí byt. Všechno co řekne je lež, vůbec se mnou teď nejedná upřímně a mě uráží, že si myslí, že jsem tak blbá a nevím, že nemluví pravdu. Opustil rodinu, máme spolu půl roční holčičku a řekla bych, že si s ní začal, když malé nebyly ani 4 měsíce. Vím, že mi bez něho bude lépe, ale pořád si říkám, proč se mnou to nešlo, když teď to jde a to bleskovou rychlostí. Jsem na něho tak naštvaná, že bych ho nejradši vyškrtla z rodného listu.

leniczka23
5. kvě 2020

@cherie24 Treba si nevedela upkne jak na nej..jsou proste chlapi ktery potrebujou urcitej typ zenskych aby fungovali..a to je treba ona..
Gratuluju ti, ze si na to prisla tak brzo a ze si se ho tak brzo zbavila, je to srac pokud te zacal podvadet bez toho aby si s tebou promluvil ze je neco spatne. Tak ho nech jit..uvidis ze jednou zjistis proc se to stalo a potkas nekoho s kym ti teorve bude dobre..vim ze je to ted tezky..ale.drz se..

lv
5. kvě 2020

Svět není spravedlivej, tohle se stává. U jedny to nejde a u druhy hned, to je fakt k vzteku.. Ale jestli je s ní chvili, tak nove koště dobře mete a sklouzne ke starému zvyku.. U tebe, pomuze čas, musis si ten rozchod prebolet.

codal
5. kvě 2020

@cherie24 já myslím, že je to úplná klasika..já byla s ex deset let, chtěla jsem miminko, tvrdil mi, že ještě není připravený, tak jsem čekala, s milenkou si ho pořídil 14 dní po tom, co se odstěhoval. Ono teda nakonec nebylo jeho, ale to je jiný příběh. Řada chlapů si dlouholetou přítelkyní nechce vzít a za půl roku už si berou jinou nebo s ní čekají miminko. Nekdy si tím vším chtějí dokázat a dokázat to i té bývalé, že ona je na vině, že si za to muze sama a že kdyby nebyla tak hrozná, k rozchodu by nedošlo. Ale ono to opravdu není tak černobílé a často je to prostě jen o tom, že ti chlapi nedokážou přiznat vlastní selhání a snaží se to hodit na tu ženu. A to že to najednou s tou druhou jde, to je často tím, ze to s chlapem umí líp zkoulet, je to větší "potvora" a umí si chlapa zpravovat k obrazu svému. Milenka mého ex byla neskutečná manioulatorka a měla ho omotaného, až to hezké nebylo. On ten chlap je na začátku zamilovaný, chce udělat dojem a často nevidí, že je jak pejsek, ale až opadnou růžový brýle, tak si ten chlap často rve vlasy, že se nechal tak zmanipulovat. A některým to naopak vyhovuje, někteří chlapi potřebují mrchy, potřebují je neustále dobývat, tak to prostě je. A někdy ten předchozí vztah opravdu měl problémy, někdy potkáš někoho jiného a ono to zaklapne, byť jsi před tím s někým byl x let a celkrm to třeba i fungovalo, ale najednou poznáš někoho a je to prostě to ono, co jsi vždycky chtěl. Tam je pak blbý, kdy jsou v tom děti a člověk ničí rodinu a pálí mosty a trpí tím děti. Ale i to se bohužel dneska stává velmi často.

cherie24
autor
5. kvě 2020

@codal já jsem teď právě 2 měsíce byla u rodičů a sousedi říkali, že co jsem odjela, tak tam přebývala jiná. Když jsem tam přijela na očkování a teď pro věci, tak jsem se nestačila divit. Všechno nádobí špinavé, v lednici v hrnci jídlo staré 2 měsíce, všude bordel a mezi tim špinavé nádobí a v tomhle si tam ti 2 vesele žijou. Víkendy prý pakovali tašky do auta a vraceli se v neděli a mě tvrdil, že je tak pracovně vytížen, že nezvládne za malou dojet a že ho citově vydírám, když tvrdim, že auto potřebuju, abych se dostala aspoň s malou na pohotovost, když by bylo třeba. A já mu blbka vařila každý den večeře a dělala svačiny do práce. Když jsem tohle viděla a slyšela, tak si fakt neumim představit, že bych mu tam jednou měla posílat malou na hlídání. To prostě nedám, bych si z nervů vyrthala vlasy.

codal
5. kvě 2020

@cherie24 on teď nepřemýšlí mozkem, takže to od něj nečekej.

aselluska
5. kvě 2020

Klasika ... Ex to samý ... Mě si za 8 let nevzal, po rozchodu,.kdy mi celá léta zahýbal se po roce oženil. Ono určitě časem něco vyleze na povrch a to tě bude hřát. Třeba můj ex ten musí doma poslouchat na slovo 😁

cherie24
autor
5. kvě 2020

@aselluska
@codal takhle to skoro vypadá, že klíčem ke štěstí je být pořádná mrcha. Co když je ale někdo hodnej blbec a pro druhého by se rozdal? Ocení to vůbec nějaký chlap nebo je to v tomto případě nevýhoda se kterou budu bojovat celý život? :/

codal
5. kvě 2020

@cherie24 hele ocení, ale dost často až ve chvíli kdy sám dostane od nějaký potvory pěkně na prdel. Ale hodný holky nebo hodný kluci to mají vždycky těžší.

sassanca
5. kvě 2020

Ještě budes ráda, ze ho má ona a ne ty. Ten člověk nemá charakter

aselluska
5. kvě 2020

@cherie24 Klíčem ke štěstí je nebýt s volem, kterému děláš husičku. Neboj, ono na něj dojde. Věř tomu, že ho jednou něco potrestá za tebe. Hlavně už ho neber zpátky.

cherie24
autor
5. kvě 2020

@aselluska to nemám v plánu. Nedá se mu věřit ani se na něho spolehnout.

cherie24
autor
5. kvě 2020

Myslíte, že mám právo, kdyby se náhodou na ni chtěl přijet podívat, na to mu říct, že si teď nepřeju, aby sem měsíc až 2 jezdil? Je to její otec sice, ale vzhledem k tomu jak se zachoval a že všechno co vypustí z pusy je lež tak si neumím představit,že ho uvidim aniž bych mu ubalila a nebyla hodně sprostá. Nechci ho teď vůbec vidět, dokud se sama nesrovnám.

codal
5. kvě 2020

@cherie24 odpírat dítě otci nemůžeš, i když je pochopitelné, že je to těžké a nechceš se s ním setkat. Dítě má ale právo na svého otce, i když je to debil. Ale upřímně si myslím, že pokud je takhle zblbly, tak žádný velký zájem mít nebude.

ariadna12
6. kvě 2020

No proste ho milenka totalne zblbla a omotala kolem prstu (tim nesnizuji jeho podil). Za cas se mu, treba po porodu, muze taky omrzet, bude nudna, utahana, do toho rvouci mimino, treba......anebo taky ne, treba mu vyhovuje. To ti muze byt ale jedno, bud rada, ze ho mas z krku.... Ja taky takhle srovnavala, hledala chybu v sobe, a za cas se ukazalo, ze ja mam fungujici rodinu, skveleho partnera, jsem spokojena a tehdejsi pritel je sam a sam, jak kul v plote.

ariadna12
6. kvě 2020

@cherie24 to bych nedelala, at na tebe neposle ospod. Na styk s ditetem ma narok. Spis bych soudne vyridila vyzivne a styk s ditetem, pokud se nedohodnete.

orisek56
6. kvě 2020

@cherie24 prosimte bud rada, ze ses ho zbavila. Takovy hovado bez mozku co opusti sve male dite.... A jeho nove koste bude ten samy bezmozek. Normalni zenska si ciziho chlapa od rodiny nevsimne.... Takovych je nas uz ale malo. A ano, hodni lide to maji tezsi v zivote a ne jen v lasce, ale v dalsich zalezitostech, ale ber to tak, ze si zase vic druheho vazi a az takoveho potkas, tak s timhle idiotem budes uz resit jen zalezitosti ohledne dcery a to v klidu a s chladnpu hlavou. Jo, hlavne pamatuj na to, ze pres to vsechno jste oba rodice a musite dbat na stesti ditete, takze pokud ho nebudete chtit postavit do role terce, budete chca nechca se muset oba zakousnout a zlost a hnev uklidnit. Jestli to pochopi ten deb.il je vec druha, o to vic musis byt ta nad veci a napomocna male a to bude prp tebe ted narocny ukol se dp teto faze dostat.

Sem začni psát odpověď...

Odešli