Mám stále čekat?

9. led 2024

Pekný deň. Sme s mužom zosobášeni 7 rokov dokopy sme spolu 11rokov. Máme aj deti. Ja túžim po svadbe v kostole a po tom čo sa nám narodil vytuzený syn my sľúbil, že sa vezmeme v kostole. Syn má uz vyše 3 mesiace ale on sa k ničomu nemá. Povedal, že to dohodne s kňazom, ktorého majú v rodine. Ale stále nič . Raz nebral telefón, potom bol odcestovaný príde mi to ako výhovorky. Svokre hovorí, že ja ho do toho tlačím. Aj ona sa už pýta kedy zavolá a dohodne to ale on nič. Chceli sme to spolu aj s krstom. Chcem aby bol už malý pokresteny. Mám ešte čakať alebo ísť do nášho kostola čo máme pri nás a dohodnúť krst u cudzieho kňaza a neriešiť svadbu ? Ďakujem za každý názor

cilkat
9. led 2024

Nečekej. Zopakuj mu, že chceš a že to slíbil. Nebo ať ti dá číslo na toho kněze, se kterým se chtěl domluvit on. Obejít otce se křtem dítěte mi přijde dost nevhodné.

jaja01k
9. led 2024

Řekla bych manželovi, že je to pro mě důležité a připomněla bych mu, že i on s tím souhlasil a slíbil, že to zařídí. Zeptala bych se ho, jestli se o to tedy postará, pokud ano, tak kdy, anebo to mám zařídit já.

4formy
17. led 2024

Spis bych se zeptala jestli se vubec chce zenit,kdyby chtel uz by to za ty roky probehlo 🤷

lilian2111
17. led 2024

Myslím že on žádnou svatbu ani nechce, jinak by za těch X let už nějaký kroky udělal. 🤷🏻‍♀️