Maminka ode mě odešla v 6. měsíci těhotenství

honzaplzen
24. kvě 2017

Dobrý den, mám dotaz. S bývalou partnerkou čekáme miminko. Ona si v 6.měsíci našla jiného partnera a se slovy, že už mě nemiluje, odešla. Já se na miminko moc těšil, chtěl jsem ho a tak o něj nechci přijít. Bohužel matka se k tomu staví tak, že má nový život, novou rodinu a já jim mám co nejmíň zasahovat do života. Jo posílat alimenty, ale miminko uvidím prý co nejmíň, oni mají své plány a přece se mi nebudou přizpůsobovat. Mě by ale zajímalo, jaký styk s miminkem, které prostě bude čerstvě po narození můžu vůbec chtít, co je reálné? Chci děťátko vychovávat a starat se o něj, aby ke mě mělo vztah, aby si na mě zvyklo, ale když ho uvidím na 2 hodiny v sobotu, tak to mi přijde strašně málo. Samozřejmě mi jde v první řadě o zájem dítěte, nabízel jsem matce, že můžeme být třeba spolu u nich, jen abych mohl být s malou, ale to prý nepřichází v úvahu a k nim do bytu nesmím. Poradíte mi někdo? Máte někdo podobnou zkušenost? Děkuji moc.

galatea_a
30. črc 2017

Ten test otcovství si udělej co nejdřív, ať víš, na čem jseš. Ona to může protahovat do nekonečna ...

honzaplzen
autor
30. črc 2017

Ted me k ni nechce pustit a hlavne test odmita do konce sestinedeli. nemuzu stim nic delat. Soud bude trvat :( To neni hned, muze to trvat 2-3 mesice...

belleelle
31. črc 2017

@honzaplzen obejdi ospod, urady a vse. Nevim teda, jak s rodnym listem. Ale asi tam nejsi zapsan. Neb by si ho mel vyzvedavat na urade. Pokud ti ho neukazala, tvrdi, ze tam jsi, tak bud ho chtej videt nebo pres matriku.
Takze o to vice bojuj.

belleelle
31. črc 2017

@honzaplzen jinak testy probiha napr. na ustavu spudniho lekarstvi. Informuj se i tam.
A nenech se vydirat tim, abys ji vubec videl hodinu tydne. Mozna fakt neni tvoje. Nebo ty muzes na oplatku pohrozit penizi, pokud platis.
Nikdy nic nedavej cash, hlavne vzdy na ucet nebo uschovat doklady od koupenych veci.

netopejr
31. črc 2017

@honzaplzen Netlacila bych, vyckala na test. Pokud ses s malou sam, můžeš si ten test nechat udělat http://www.dnatest.cz/cz/06_DNA_test_urceni_otc... a budeš vedet dřív, můžeš se nachystat, co a jak. Zatím se nefixuj, dlst možná neni Tvoje. A pokud je, za ten mesic vám toho tolik neuteče.

honzaplzen
autor
22. zář 2017

Zdravim Vas vsechny. Tak malinka je moje a uz mame i podepsanou dohodu, takze dceru mohu vidat. Dekuji Vam vsem za rady a podporu. Snad to bude fungovat a s malou se budu vidat jak to pujde.

luckamarcu
22. zář 2017

@honzaplzen gratuluji 🙂

normalnimatka
22. zář 2017

@honzaplzen no...tak teda ti přeju, aby ti to do života přineslo víc radosti, než průserů... snad bejvalá dostane trochu rozum. hodně štěstí a díky, žes dal vědět.