Rozchod...

anonym1313
10. bře 2021

Ahoj, asi už jsem úplně na dně.. jsem těhotná a ve 4 měsíci od nás odešel přítel, odešel za jeho ex. Se slovy, že ke mě nic necítí.. hodně se na malou těšil, vztah se svou ex. prý ukončil.. dovolil, ať za ním jezdíme, objímal mě, dával ruku, hladil mě a tím mi dával naděje, že by se k nám mohl třeba vrátit.. já se blbka radovala, že můžeme být zase všichni spolu, jak sliboval.. jenže zas šel za ní znova.. a na nás se opět vykašlal...😔
Nevím, jak se mám s tím vším smířit, každý den bez něj se mi otáčí kudla v srdci..chybí mi, potřebuji ho ve svém životě i pro tu malou.. hodně se trápím, mám strach z toho co bude a nedokážu na něj přestat myslet, i po tom všem co mi způsobil, ho stále moc miluji..🙁
Asi jsem dost naivní, že věřím, že se k nám vrátí.. nevím co od toho čekám.. možná nějakou podporu, která se mi nedostala..🙁 jsem zoufalá.. za týden mám termín a strašně se na malou těším.. 😍😊

ema90
10. bře 2021

@anonym1313 Vazne takovyho chlapa chcete ve svym zivote? Ja bych ho kopla do prdele a nazdar.
Akorat ponizujete sama sebe.

klokanka31
10. bře 2021

@anonym1313 Také nechápu jak můžeš milovat někoho kdo tě nechce. Kašli na něj a těš se na nový SVŮJ život s miminkem 😉

meronym
10. bře 2021

@anonym1313 Chapu, ze je to hrozne tezke. Prestat nekoho milovat neni mozne ze dne na den (alespon ja to neumim). I kdyz ublizil, city tam jsou. Nemluve o tom, ze vas takhle zradil v tehotenstvi, kdy tu podporu a lasku potrebujete nejvic. Mrzi me, cim musite prochazet. Dejte na mou zkusenost - preboli to, ale chce to cas. Zni to jako fraza, ale je to tak. Hlavne ho neberte zpet, az si to zase rozmysli. Nezaslouzi si Vas. Casem najdete k sobe a dcerce lepsiho. Drzim palce.

questionmark
10. bře 2021

Príde bábo a tu lásku obetujete celú. Ženy majú pravdu, taký chlap si nezaslúži tolko pozornosti. Hlavu hore, bude lepšie 🙂

klokanka31
10. bře 2021

@meronym No když mi někdo ublíží, tak nějaká láska je v tahu hned ne?

anonym1313
autor
10. bře 2021

@meronym určitě máte pravdu, musím se s tím nějak srovnat.. mockrát děkuji za podporu.

dominge
10. bře 2021

Věř, bude líp 🍀 jsem ve stejné situaci, jen čekám dvojčata

meronym
10. bře 2021

@klokanka31 To jsem si taky myslela, nez se mi to stalo... fakt to chtelo cas.

fino
10. bře 2021

Nájdi si iného

jade85
10. bře 2021

Takovej chlap si nezaslouží tebe a už vůbec ne dceru. Je by ses trápila. Buď ráda, že je pryč. Zvládneš to.

anonym1313
autor
10. bře 2021

@dominge to mě mrzí, ale zvládneme to, musíme.

zelenaesmolda
10. bře 2021

@anonym1313
Kasli na nej.Ted se akorat postarej o to,aby platil alimenty jak na dceru tak na tebe.A prijmeni hlavne nedavej jeho,nezaslouzi si to.

dominge
10. bře 2021

@anonym1313 já už jsem na tom po té psychické stránce dobře. Trvalo to, ale je už lépe a tobě bude taky 🍀

andycr
10. bře 2021

Tohle zažila moje mamka. Táta jí nasliboval hory doly a těhotnou jí opustil a šel za jinou. Moc si přál s mamkou dítě, po třech synech dceru. Stejně se na ní vykašlal.
Porodila a vychovala mě samotná. Občas přijel, dál jí plané naděje a zase zmizel. Mě výdal asi do 3 let. Pak se mamka na něj vyprdla a našla si manžela, mého nevlastního taťku, který mě měl jako vlastní a já jeho taky.
Příjmení jsem měla po mamce, ale bio otce v rodném listě a platil na mě alimenty. Takhle bych to udělala taky.
Hodně štěstí a věřte že to dáte, jako moje mamka. Až se malá narodí, všechna láska bude jen její. ❤️

zuzanka_13
10. bře 2021

@anonym1313 je mi moc líto čím prochazis 😔 zažila jsem bohužel velice podobnou situaci, manžel odešel za jinou v 6.měsíci a opustil jak mě tak i naši první, v té době 1,5letou, dceru...No co na to říct. Na tečku mezi oči.. Už je to rok a něco, zvládla jsem měsíc před porodem stěhování, zvládla jsem sama porod,.. Ano mám podporu mé rodiny, ale ten partner a táta prostě chybí. Taky jsem měla naděje, taky mi nešlo jen tak ho skrtnout ze života... A vlastně ani stále nejde a myslím si, že asi ani nepůjde.. Jen jsem se s tím naučila žít, ziju si svůj život - resp ziju detma, ty mě strašně drží nad vodou, on si žije svůj, jezdí za detma, vycházíme spolu v rámci možností myslím dobře, protože prostě musíme skrz holky.. Taky to zvládneš všechno, určitě... Protože prostě jiná možnost není, jakmile budeš mít svůj poklad v náručí, budes i přes vše šťastná, hlavně ať jsi zdravá ty i mimčo, to je to nejdůležitější... A hlavu vzhůru a hodně štěstí ❤️🍀 Pokud chceš, klidně napiš zprávu..

@klokanka31 tak lehce se to řekne, ale věř, že to tak snadné opravdu není... Někdo to možná zvládá líp, někdo hůř, ale pokud jsi s člověkem třeba 14 let, tak ho ze dne na den nedokážeš nenávidět, ikdyz udělá takové věci...

klokanka31
10. bře 2021

@zuzanka_13 Já dokážu... Ale je to člověk od člověka...

blondynka400
10. bře 2021

@klokanka31 bohužel potvrzuji, že když někoho fakt miluješ, tak i když ti ublíží (a i hodně a opakovaně), nepřestaneš ho jen tam milovat.... Chce to čas a může to trvat dost dlouho. Zpětně si pak člověk říká, jak mohl být tak blbý. Ale v tu chvíli to vidíš prostě jinak.

klokanka31
10. bře 2021

@blondynka400 Tak jsem asi nikdy nikoho doopravdy nemilovala ☺

blondynka400
10. bře 2021

@klokanka31 a nebo jsi jiná 😀 (já dokud jsem si to neprožila měla jsem názor jako ty) Ono k tomu nenávidět, můžeš ho nenávidět, ale ono ta hranice mezi nenávistí a milováním je hrozně tenká. A když někoho nenávidíš, něco k němu cítíš. Prostě ti není volný.... Možná je to jenom slovíčkaření 🙂

klokanka31
10. bře 2021

@blondynka400 To já necítím nenávist, spíš lhostejnost...

blondynka400
10. bře 2021

@klokanka31 tak to v mém pojetí nemohla být fakt láska, protože tu tak rychle ze sebe nedostaneš. Ale vidím to jenom dle sebe a vlastních zkušeností 🙂

blondynka400
10. bře 2021

@anonym1313 za mne se na něj vykašli a zbytečně se neponižuj. Ono toto chlapi umí velmi dobře. Jakmile vidí, že tě mají "jistou" budou se chovat jak se chovají..... Za mne toto není chlap, s kterým bych chtěla žít ale jestli o nějak z nějakého důvodu stojíš, tak zkus se hodit do módu, kdy ho budeš úplně ignorovat. Dost často to pomáhá....

levandule_k
11. bře 2021

@blondynka400, @anonym1313 kdyby se ke mě někdo takhle zachoval, tak moje reakce je, že ho nechci vidět. Hodně by mi vadilo, že mě takhle zradil, když jsem nejzranitelnější, copak můžu mít v takovém chlapovi oporu? Ta "láska" by se u mě velmi rychle proměnila na vztek a nenávist, i když to nejsou hezké pocity.....časem by mě to snad přešlo, abych mohla jít dál.

marketanova
11. bře 2021

Moje dobrá kamarádka zažehnala rozchod a stereotyp ve vztahu experimenty v sexu, ale chápu, ne všude to stačí.