Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Manžel ma opustil kvôli inej žene

mmmaja
22. bře 2010

Kto by my mohol nejako pomoct .Manzel ma opustil po 18 rokov spoluzitia .Ja mam 39 a on 44 rokov,nasiel si mladsiu zenu.Velmi ma to ponizilo a s nervamy som nakonci.

filipal
22. bře 2010

teda Maja, ani sa ti necudujem! to je naozaj rana pod pas! 😠 😠 😠
a mali ste dobre manzelstvo?
ake velke mate deti? napis viac, aby sme ti vedeli nejako poradit....

hadimrska
22. bře 2010

Ahoj mmmaja, s nevěrou zkušenosti sice mám, ale ne s takovou, vím, že je důležitá podpora přátel a blízkých, hlavně nebýt sama. Přeji ti hodně sil.

tommik
22. bře 2010

Ahoj Mmmaja, teď to řešila moje kamarádka - 38. Její manžel ji podváděl tedy se starší kolegyní než je ona, ale to je asi jedno. Mají spolu dvě děti. Hrozně se urazila a udělala jednu věc, nastěhovala se ke své mamince, která žije v domku sama a jednoho dne, kdy byl manžel v práci, tak si odvezla nábytek, pračku a lednici. Nechala tam jen 1 postel, gauč, který byl už v hrozném stavu. Takže, pokud žiješ ve vašem společném bytě, tak doporučuji vyměnit zámky a pokud žiješ mimo, tak si odvez všechno, co by se ti do nového bytu hodilo. A protože ji dlouhodobě nedával peníze na děti, poradila se na sociálním odboru a už je to u soudu a vyměřují mu výživné. Asi ti neporadím jak na záletníka. Pokud to myslí vážně, tak to asi nezměníš. Nevím, zda máš děti a nebo ne. Jak jsou staré. Také nevím, jaké je tvoje zázemí. Ale teď bych se postarala o sebe a případně o děti. Také ti můžu napsat, že od té doby, co všichni vědí, že ho "odstěhovala", tak ji ženské zdraví. Hrozně si ji váží, že to vyřešila a zachovala si úctu. Všichni v okolí samozřejmě věděli, že ji podvádí. A chci ti říci, že je v částečném invalidním důchodu a peníze moc nemá. Ale má výhodu, že měla kam jít. Ale mám i kolegyni, která má také dvě děti a manželovi nevěry trpí, protože mají peníze a tak mu vlastně dělá takovou placenou služku. On ji peníze dává, s tím není problém, ale ona to musí snášet.

trulo22
31. bře 2013

@mmmaja
takže v prvom rade: neriešiť nič horúcou hlavou, Sú to vážne veci, ktoré vyžadujú kľud a rozvahu. Musíš si uvedomiť, čo k nemu cítiš a či chceš o neho bojovať. Ak máte deti, je to zložitejšie, určite sa s nim snaž skontaktovať a porozprávať sa niekde na neutrálnej pôde - v kaviarni, alebo vonku. Ak je normálny, určite si bude chcieť veci vydiskutovať alebo vysvetliť. V žiadnom prípade navyčítaj, skôr hľadaj príčinu, prečo si našiel inú a podľa toho sa zariaď. Ak ti povie, že ťa nemá rád a nechce byť s tebou, budeš sa musieť vyrovnať so situáciou. Ak si myslíš, že ho len tá druhá zviedla a on podľahol, nechaj mu čas, možno si uvedomí, čo v tebe mal a nechaj mu otvorené dvere. Ak ale vieš, že by si mu nikdy neodpustila, tak si zvykni na život bez neho a basta. Veď nie je jediný chlap na svete...

Sem začni psát odpověď...

Odešli