Manžel mi je nevěrný, rozhoduje se...

coteda
5. kvě 2015

9 let jsme spolu,8let svoji,2deti 3 a 5 let. Zamilovanost uz mezi nami samozrejme ochabla,ale myslela jsem,ze chape jine hodnoty... zjistila jsem,ze nekoho ma. Mladsi,pekna,znam ji. Trva to pry mesic,jeste spolu nespali,libali se. Rekla jsem mu,at se sbali a jde.ze mu dam 2 mesice na rozmyslenou ( to mi konci prace a mohla bych jit kam chci). Tento tyden tu nebude vubec,ten dalsi mi pry chce pomahat rano s detma do skolky a vecer s usinanim.Pak zas pujde pryc.Pry si myslel,ze taky nekoho mam...nemam! .tak jsem mu pak rekla,ze se mi vlastne taky nekdo libi(aby si nemyslel,ze zustanu sama).pekne mu to zamotalo hlavu,vyptaval se na vsechno mozne...
Ma ji pry rad,ze ji miluje ji nerekl.Kdyz jsem mu rekla,ze kdyz to hned skonci,tak to zkusime znova a nebude muset nikam jit,rekl,ze mi to ted rict nemuze.
Jak to dopadne? Milujici otec,vzorny manzel,samozrejme ze s hadkama,ale vse ve slusnosti. Ja jsem byla 5let na materske,on chodil vystaveny z prace a pry jsem po nem jenom stekala...noje to mozne,za cely den s detma jsem proste hotova...

fallingstars
6. kvě 2015

@maki73 Velmi přilnavý 😀 😀 😀
Já Ti rozumím, o srdci, kterému neporučíš bych mohla napsat romantickou epopej... 😀 😉
A svým způsobem to mám podobně, nečekám od chlapa (a možná ani od sebe...? 😅 ) celoživotní věrnost a budoucnost zalitou sluncem, kde budu jen já a on, protože si prostě myslím, že to skoro nejde. Nemyslím si, že člověk je monogamní. Třeba někdo ano, ale většina lidí ne, stačí se podívat kolem sebe a vědět o pár lidech víc, než co prezentují navenek ... 😉
A taky mám chlapa, který má prostě v této věci v minulosti škraloup, jenže to prostě beru tak, že kdo ten škraloup nemá, s největší pravděpodobností ho bude mít (vč. možná mne), a ani chlap bez škraloupu není záruka akumulace ctností do dalších dvaceti let. A přesně - jestli to někdy bude chtít někdy udělat, tak to nechci vědět. A pokud se to dozvím, tak očekávám, že bude-li mě chtít mít i přesto u sebe, bude sakra kmitat, ne, že se budu muset já kroutit a vymýšlet chujoviny a čekat, až se pán rozmyslí, kdo z nás má větší prsa a dělá lepší sekanou..Protože v tom případě razím heslo "Nechceš? Nech bejt, někdo Ti bude brzy vděčnej" 😉

smallinka
6. kvě 2015

@ronyx je to těžký no člověk když není v této situaci tak moc neví co dělat, dokud se do ní nedostane. Znám jedno manželství, který celkem klape, mají holčičku 4letou....asi nějaké problémy mají jako všichni, ale nějak jako rodina fungují, mají se rádi, ale bohužel chlap je takovej že se občas opije a ujede ..... je to hrozný, já bych to taky netolerovala, jen že prostě chápu tu ženskou která to vydrží, otázka je jak dlouho............ může se stát že potká dřív nebo později někoho spolehlivějšího a zamiluje se.... ale pokud zase miluješ svýho chlapa i s chybami, jako je tato tak s tím asi těžko něco naděláš.

anjelita
6. kvě 2015

Vzorny manzel to neni kdyz podvadi. Libani nebo sex..jedno a to samy - neni to totiz s tebou. S tebou, ktera obetovala svuj vlastni zivot pro vychovu vasich deti. Rozhodnuti je ciste jen na tobe protoze my do vaseho vztahu nevidime. Ja bych nesnesla mit doma krysu a cekat az si to zopakuje 😠 Vymluva ze si nekoho nasel protoze doma byla dusna atmosfera je pro deti. Dospelej chlap by si o tom s manzelkou aspon promluvil a snazil se to nejak napravit. Jsem desne vytocena ze dnesni lidi (podvadejici) nemaji naprosto zadny moralni hodnoty v manzelstvi 😔 Kdyz nekdo nema zadny sebeovladani a neni schopnej byt vernej az za hrob, tak at proste do manzelstvi neleze a nekazi zivot svymu protejsku a detem. Manzelstvi neni vubec o tom mit krasnou svatbu, vetsi sanci na hypoteku a pocit ze nezustane sam.

ronyx
6. kvě 2015

@smallinka Jasně,to chápu,je to prostě a hlavně o té ženské,jak se k tomu postaví a kolik vydrží.Jsou ženské,které jsou spokojené,že mají doma milujícího otce,spolehlivého,který slušně vydělává a dokážou tolerovat a "nevidět" nevěru.Pak jsou ženské jako já,pro které je nevěra jedna z nejhorších věcí,které mi chlap může udělat a nedokázala bych to překousávat.Okamžitě by měl zbaleno a letěl by jako špinavé prádlo. Neříkám,že by to bylo snadné,ale nakonec by mi bylo určitě lépe.V moři je spoustu ryb.Jednomu nestačím? Bude jiný,kterému budu 😉

malaveverka
6. kvě 2015

libí se mi jak vždycky skoro každá řekne že by letěl....tady jsem tahle soudila než jsem se do té situace dostala...takže přeju každé tak statečné, aby se do té situace nikdy nedostala...speciálně když jsou ve hře děti...

maki73
6. kvě 2015

@ronyx no protože poprvé jsem to tak udělala, nešlo o nějaký zálet ale o potencionální vztah a to je podle mne hlavní rozdíl, za sebe osobně považuji jako daleko horší, když si chlap najde někoho o koho má doopravdy zájem, než když je "jen" proutník, s tím se dá žít a dokonce to může i fungovat, ale pokud je někdo druhý, na kom mu záleží, o koho se zajímá, komu píše dobrou noc a jak se máš, to je problém a ukazuje dle mého na nějaký problém ve vztahu, netolerovala bych vztah ať už by v něm šlo i nevěru, nebo ne a byla by to pouze žena kterou "poznává" (což je podle mne ještě horší, pokud s ní nespí nebo spíše zatím nespí), to jsem řešila rozchodem a udělala bych to zase, když jsou v tom city, tak už je to běh na dlouhou trať, když se chlap "jenom" s někým vyspí, tak nemá problém to nechat plavat, ale pokud k té ženské něco cítí...

smallinka
6. kvě 2015

@ronyx máš naprostou pravdu. taky že jo nikdo není dokonalý, můj muž určitě není takový ideál ve všem, má spoustu much stejně jako já, takže kdyby k tomu přibyla ještě nevěra tak bysme šly od sebe... Ale jinak je pro mě prostě dokonalej a vybrala jsem si ho právě kvůli tomu, že je trochu stydlín stejně jako já a nemá potřebu se předvádět atd....Raději oželím nějaké ty majetnické věci, které nechceme ani jeden, abychom si dopřávali, trochu v tomto rozhoduje on, co se týká peněz a rozhazování, taky nepije nekouří a vyžaduje to i po mě, protože po alkoholu se akorát hádáme.....ale toto mi nevadí, pro mě je důležitý že jsme za jedno.

smallinka
6. kvě 2015

@anjelita máš naprostou pravdu, ale co ty ženy, které už jsou v této situaci. Není ti jich trochu líto? nepotřebují trochu povzbudit? já jednu takovou znám osobně a je mi ji dost líto a když se s ním bavím, tak se snažím být milá....má už takovou prostě nálepku ☹ Jen bych prostě neodsuzovala tyto vztahy, ikdyž vím je to nemorální, ale ty ženský zaslouží metál. O těch chlapech raději nemluvím ☹

maki73
6. kvě 2015

@anjelita no já myslím, že zrovna toto v dnešní době už moc s manželstvím jako takovým nesouvisí, já jsem svému muži věrná a vždycky jsem byla, i když ještě nebyl můj manžel a žádný rozdíl v tom nevidím, když se jedná o dlouhodobý vztah, je snad jedno, jestli jsou partneři svoji, nebo ne. Stejně bych si ale nedovolila tvrdit, že celý život budu "věrná až za hrob" ačkoli jsme spolu s manželem dlouho a máme dvě děti, žiji v realitě, nikdy jsem na nevěru nepomyslela a stejně bych nic takového neprohlásila, doufám, že máme před sebou s manželem ještě spousty a spousty let a vážně nejsem vědma, takže žiji pro to, co je teď, tím nemyslím, že bychom neměli nějaké plány do budoucna, nebo se nestarali, ale nikdy neříkej nikdy - jasně, nezaručila bych se za něj, ale přesně jak píše @fallingstars, nezaručila bych se ani za sebe, i kdyby se mělo jednat o nějaký úlet v opilosti nebo cokoli (zrovna toto se mi moc stát nemůže, jsem abstinent), tak je to úplně stejné, jak že nikdy nemůžete tvrdit, že vás například zítra nesrazí autobus...od malička mi doma říkali, že zatím má každý v životě jedinou záruku a to je smrt a i tu už se dnes lidé snaží obelstít, v jistém věku jsem pochopila, že právě toto je jedna z věcí, které se opravdu neříkají nadarmo a toho se držím a myslím, že to je polovina úspěchu ve vlastním štěstí, člověk musí být zkrátka připravený "na všechno".

malaveverka
6. kvě 2015

já to bohužel znám, skutečná nevěra, dokonce za ní odešel a v době mého těhotenství...takže vlastně nejhorší možný scénář...a to jsme spolu předtím žili 9 let a byly opravdu šťastní, pro každého jsme byli vzor a ukázkový pár...takže skutečně nikdy nevíš...člověk mě nejbližší mně zradil v době, kdy jsem pod srdcem nosila jeho dítě...nikomu na světě tohle nepřeji...ze dne na den se vám život zhroutí jak domeček z karet a to peklo prožívá skrz vás vaše dítě...
A co teď? On pochopil o co přišel, sype si popel na hlavu, neustále se snaží, přinesl i by modré z nebe....a ve mně je zrada a bolest...pak zase vidím ty malé oči a vím, že bych pr malého udělala všechno a že on je zatím úžasný táta...a pořád ho mám asi ráda...kéž bych neměla že...
takže život je tak složitej...a já se naučila mnoho věcí a to především nesoudit, je lehké vznést soud pokud nejsem v té situaci...a pak člověk vidí nemocné lidi, nemocné děti a říká si, přece se mi ještě houby stalo...

maki73
6. kvě 2015

@smallinka také si myslím, že je zásadní rozdíl mezi ženami, které "vydrží" ale jinak jim to vlastně vadí a stěžují si, třeba snad doufají, že se ten chlap změní nebo že ho to přejde a ženami, které to prostě neřeší, já jsem si třeba na manžela v tomto ohledu v životě nestěžovala, pouze tehdy, když jsem věděla, že mezi ním a nějakou ženskou něco je a pak jsem se s ním rozešla, to byly těžké časy, ale jinak co se žen týče, nejsem rozhodně nijak hodna nějaké lítosti, nebo jak to vyjádřit, kamarádky se mně často ptají, jestli mi to nevadí, že se točí za ženskýma a že se vždycky najde nějaká, která se snaží o něco víc, ale ono ve skutečnosti je to trochu tak, že jsem na to hrdá - mám přeci chlapa, o kterého je odjakživa zájem, mohl by mít 10 ženských a on si vybral mne. Také další věc je, že po těch letech co jsme spolu a tím, že opravdu dobře vaří a na sport už nemá tolik času, tak o značnou část svého šarmu přišel 😀 jednak hodně přibral a jednak na sebe trochu přestal dbát, ne v takové míře, že by byl jako nějaký buran, ale dříve chodil ke kadeřníkovi co 4 týdny, ráno se připravoval, jako by měl mít 1. rande i když šel do práce 😀 a dnes se prostě slušně upraví, učeše, občas se neoholí týden (což dříve dělal každé ráno) a jde. Na jednu stranu pravda, už není tolik přitažlivý ani pro mne, na druhou stranu si říkám, že to je jasné znamení toho, že se usadil, že nemá potřebu se někomu zalíbit, ženské se kolem něj točí pořád, to je pravda, není snad akce, kde by se na něj nějaká nevěšela i když je se mnou!!! (nechápu, si jako nevšimnou nebo co, člověk si zajde na záchod a on už někde stojí na rohu s nějakou cizí kočkou...), ale asi to bude nějaké super kouzlo osobnosti, protože to, že má kariéru na čele fakt vytetováno nemá a ostatní kvality s léty značně ztrácí na hodnotě 😀. Už od narození dcery pořád mluví o tom, že zase zhubne, bude sportovat atd. no říkám si, že až ta chvíle přijde, pojmu asi podezření, že něco není v pořádku, teď si však rozhodně kazit radost nenechám, není důvod a kamarádky které mne litují většinou nakonec spíše lituji já, když si u čaje povídáme o tom, jak je ten jejich nedokáže uspokojit, že doma nic nedělá, nechce se ženit...no každý vztah má své, hlavní je, aby partneři byli oba spokojení a uměli komunikovat a to o všem, hlavně o těch potencionálně nepříjemných věcech.

jjaanca
6. kvě 2015

@maki73 Tyjo, tak to je fajn, že jste se takhle našli, že ti to nevadí. Mě by to vadilo. Můj nový přítel není pohledný a ženské na něj neletí. Pamatuju si, že se mi dřív nelíbil a že jsem si říkala že to zkusím, když tak dlouho nemůžu nikoho najít. Pak jsem se zamilovala a začal se mi líbit. On měl taky trochu problém si po rozvodu najít novou partnerku. Dneska si říkám jak jsem je všechny přelstila, protože je naprosto úžasný a ony to ani nemohly zjistit.

coteda
autor
6. kvě 2015

Takze manzel zustava.volal,ze se pokusi dojet vecer driv,ma jednani... mam radost ale zaroven se bojim,jak se k sobe budeme chovat. aby to nebylo tak jak posledni dobu,kazdy v jine mistnosti u televize a pocitace. Taky se bojim,ze ta neduvera mi zustane.nebo za jak dlouho zmizi ten pocit neskutecne zrady? Uz mi neni tak strasne mizerne,ale do smichu mi taky neni... jsem zvedava, jak se bude vecer chovat...

anjelita
6. kvě 2015

@coteda Drzim palce. Z osobni zkusenosti vim ze duvera uz tam nikdy nebude takze na to nespolehej. Pocit zrady nad tebou bude viset jako velkej cernej mrak. Casem ti to zacne zrat sebevedomi natolik se to zacnes zase resit a pravdepodobne upadnes do deprese. No a nebo taky ne, to uz je na tobe, drz se.

maki73
6. kvě 2015

@coteda pokud to myslí vážně a fakt to není nevěrník, tak nebojte, zmizí, chvíli mu to budete vnitřně vyčítat, radím přemáhat se a nepředhazovat, i když my s mužem teď už máme úplně jinak postavený vztah, po více zážitcích, tak pro jednou bych to nechala odeznít, bude to trvat, ale ta důvěra se vrátí - pokud to neudělá zase, nebo dokud to neudělá zase, ale to jsou stejně jen domněnky, pořádně to proberte, nedělejte, jako že nic a pokuste se mu dát prostor, aby se vypovídal, co vadí jemu...třeba to vážně bylo jen váznoucí komunikací, že jste se doma dost nesvěřovali a nekomunikovali, u nás to bylo tak, že si manžel prostě hledal vztah z nudy, co k tomu dodat, ale hodně nás to stmelilo a já tím hrozně vyzrála, teď mu jeho kamarádi šíleně závidí, jakou má ženu, když po jejich "rozvolněné" rozlučce se svobodou vědí, že neměl žádné scény a rezavé vlasy po našem bytě jsem komentovala jen pokřiveným úsměvem se slovy "kdopak si to přinesl" - odpověď samozřejmě jeden z kamarádů, ten nejslušnější a s velmi netolerantní snoubenkou 😀, vlastně z holek jeho kamarádů jsem jediná, před kterou se nebojí bavit o pěkných ženských a kam půjdou na příští rozlučce (kamarád se žení v září - kam jinam než do bordelu, najmout prostitutky no škoda mluvit...), ale ostatní kamarádky žijí v přesvědčení, že jsou jejich chlapi svatí a já pak poslouchám, jak se jednomu zázračně uzdravil kotník, když si "povídal" s prostitutkou a jak jiný ten nejcnostnější ze všech si našel hned 2 ženské za jeden večer - rozhodně nejsem taková slepice, abych to kamarádkám vyprávěla a kazila jim iluze, ale pak jde pěkně vidět, kde je opravdu důvěra a kde chlapi ví, že něco dělají špatně a taky moc dobře vědí, že to musí ututlat...pro každého je něco jiného a každý chlap je jiný, ale myslím, že druhou šanci si také zaslouží, pokud je ochotný to opravdu řešit a chce vám vyjít vstříc...

coteda
autor
6. kvě 2015

@maki73 dekuju,myslim,ze mu doslo,co vsechno by ztratil a taky jak by se na neho pak lidi divali. Kazdy nam tvrdi,jak se k sobe hodime. jaky on je uzasny clovek,jak se stara o rodinu...ted by byl vyvrhel,ze odesel od malych deti za mladici... jen chci verit,ze nezustava prave jenom proto ale i kvuli me 😖
fakt jsem zvedava,jak to bude dal...

maki73
6. kvě 2015

@coteda to už nejspíš ukáže jen čas, držím palce a snad se vám ji společně povede "setřást" co nejdříve a bude to mezi vámi zase klapat, hodně trpělivosti 🙂.

guinea
6. kvě 2015

@maki73 Hele vím že chceš @coteda povzbudit, ale vyprávět jak všichni chodí do bordelu a ty jediná to víš, protože jsi tolerantní, a ostatní kamarádky to neví, protože jsou netolerantní a tudíž jim to jejich manželé nevěší na nos, to zrovna povzbudivé není. Nezapomeň že lidé se většinou přátelí s jimi podobnými. Tvůj manžel je proutník, navíc jsi někde tuším psala že je víc "přilnavý", tak má holt kamarády podobného ražení. To neznamená, že všechni chlapi jsou stejní. Ten můj chodí do dvou hospod, v jedné se vykecává s majitelem, do druhé zajde s dalšíma kamarádama. A tam sedí u piva a baví se mezi sebou, nikoho neloví. I takoví jsou, a zas tak málo jich není.

michalka_n
6. kvě 2015

@guinea S TÍM SOUHLASÍM I JÁ MÁM DOMA TAKOVÉHO ;) JEDNOU SEM OMYLEM DORAZILA SE SEGROU DO STEJNÉHO BARU/HOSPODY A OPRAVDU TAM SEDELI NA BARU PILI PIVO A CUCELI NA SPORT 🙂 KAZDOPADNĚ BYCH UŽ NEMĚNILA, MĚLA SEM I PŘILNAVÉHO NEBOLI VÍCE KAMARADSKÉHO PARTNERA A JÁ TO TEDY NEUSTÁLA NEVÍM JAK OSTATNÍ ALE JÁ BYCH TAKOVÉHO UŽ NECHTĚLA 😉 ŽENA MÁ MÍT HRDOST NE VŠE OSPRAVEDLŇOVAT...

guinea
6. kvě 2015

@michalka_n Přesně, tam kam chodí manžel chodím taky (chodila jsem i dřív), skoro všechny znám, jak personál, tak štamgasty. Takže to není slepá důvěra, já prostě VÍM, že když už někam jde, tak s kamarády na pivo, nic víc 🙂 Můj bývalý přítel byl taky velmi "přilnavý", i když ne až tak jako manžel @maki73, a tím jsem si zažila a pochopila, co je pro mně přijatelné, a co už v žádném případě ne.

michalka_n
6. kvě 2015

NO TO MAME DOST PODOBNÉ 😀 TYHLE ÚLETY MÁM S EX UŽ ZA SEBOU A NEHODLAM BEJT HLOUPA NANYNKA KTERÁ SEBOU NECHÁ ZAMETAT TAKŽE MŮJ NÁZOR BUĎ VŠECHNO NEBO NIC A POKUD SE MU TO NELIBÍ VŠAK MŮŽE JÍT JA HO NEDRŽÍM 😀 ALE BORDEL A PODOBNĚ PŘILNAVÉ VĚCI BYCH TEDA NETOLEROVALA ANI NÁHODOU... ABY SI PAK NA MĚ UKAZOVALI '.-)

maki73
6. kvě 2015

@guinea můj manžel si našel ženskou jednou a to jsme se rozešli, že se někde s někým líbá, to je jiná věc, prostě mi to nevadí, jeho kamarádi jsou (z většiny) příbuzní, bratranci, vzdálení bratranci a jejich kolegové apod. podobní nebo ne, všichni mají fungující spokojené vztahy od výšky a to že si prostě na rozlučce povyrazí mi přijde normální, ale vím, že ostatní holky by to mrzelo...vůbec jsem neříkala nic o tom, že každý chlap někoho loví, nebo že nemůžou jít normálně na pivo, taky chodí na hokej apod. taky rozhodně neříkám, že někoho loví, to by vypadalo jinak a prostitutky se vážně lovit nemusí, nic neospravedlňuji, určitě to není pro každou, ale ženské mají také svoje chyby...prostě já jsem taková, každá jsme jiná, nesoudím nikoho, každý podle svého nejlepšího vědomí a svědomí 😉.

guinea
6. kvě 2015

@maki73 No jo, prostě mátě volnější vztah, pro tebe ok, pro mně nemyslitelné. Ale myslím že by se asi zakladatelce diskuze hodily rady spíš od někoho, kdo to má nastavené podobně, jako ona.

zo_ja
6. kvě 2015

@maki73 Mně teda "jen proutník" přijde dost problém jak charakterově, tak osobnostně, a docela jako riziko pro vlastní zdraví.

zo_ja
6. kvě 2015

@maki73 To je trochu protimluv, ne? Že mají "všichni mají fungující spokojené vztahy od výšky" a přitom jeden zahýbá snoubence a celá partička chodí za prostitutkama...

Fungující vztah vypadá jinak.
A teda tolerovat tohle mi přijde fakt jako riskovat svoje vlastní zdraví - a to si od partnera žádná ženská nezaslouží. Dle mě to není tolerance, ale u Tebe funguje to, co se říká o chlapech, že je ženská utáhne buď přes postel nebo že láska prochází žaludkem, u Tebe obojí.

Když Ti to nevadí a seš unesená z modrookýho blondýna, který umí uvařit, Tvoje volba.
Chlapů, co umí vařit a zvládají domácnost a všechno je dost, ale přijde mi moudřejší dát přednost spolehlivýmu člověku, kterýmu můžu fakt věřit a kterej matku svých dětí neohrožuje na zdraví a na životě.
A čas raději tráví s nima než s prostitukama. Peníze radši dá do zážitků s dětma než s pochybnýma děvama.

coteda
autor
6. kvě 2015

Mi nazor @maki73 nijak nevadi.je to kazdeho vec a jestli jim to vyhovuje ,proc ne. trosku i zavidim ten nadhled,ja bych se zblaznila. Nechci aby se tady nekdo odsuzoval nebo snad hadal.proste kazdy jsme jiny i s jinyma nazorama na vec 😉 .
jinak vsem moc diky,pomohlo mi uz jen to,ze jsem se mohla vykecat. Vase rady si beru k srdci. Ale pokud by odemne odesel,tak bych se postarala,aby kazdy vedel,ze nas opustil. Jeho navrat bych si tim urcite nevydupala,ale mela bych obrovskou radost z toho,ze nebude mit vsechno tak ruzove.a s tema hadrama bych za tou matkou jela 😝

ronyx
6. kvě 2015

@maki73 A ještě jedna věc,když jsem teda ze zvědavosti šla kouknout na toho tvého chlapa,nešlo si nevšimnout tvé poslední krátké zprávy,ne že bych ti nějak zkoumala profil,ale bylo to to první co na mě vykouklo a řekla bych,že ta tvá krátká zpráva vyvrací naprosto vše co tady povídáš 🙂 Neber to špatně,ale prostě ty tvoje romány a silácké řeči o tom jak ti je jedno,že si chlap užívá jinde mi přijdou hrozně přehnané a do toho ta KP kde píšeš něco o tom,že by ti ublížilo,kdyby ti byl nevěrný............. to mluví za vše

smallinka
6. kvě 2015

Tak to maki73 prostě nezáviďte 😎 Je to silná ženská, co ví co chce...nemá to jednoduchý ale kdo ano? Mám taky jednu kamarádku které tohle prožívá, ale když vidím jak jim to klape....tak by nikdo neřekl, že se něco děje. Nevím, jestli to ona ví, ale myslím, že za ty roky co je sním něco určitě tuší......ale je prostě free, někdy mi je jí líto, ale někdy si zase říkám, že je taky pěkná mrcha 😀 ono to není vždy jen o chlapovi, tím samozřejmě nemyslím, že je maki73 mrcha, jen že asi taky nebude dokonalá osůbka, jinak by to asi vyžadovala po svým muži, toť můj názor..... Ale hlavně proto, že ten chlap je jinak vcelku dokonalý...tak proč ho měnit. Každý má prostě svoje parametry, co od chlapa čeká a co ještě překousne a co ne. Jen by mě zajímalo, jak se stavil k tomu, když si ho opustila? Chtěl se k tobě vrátit? nebo ty k němu spíš?

smallinka
6. kvě 2015

@coteda Tak přeji hodně síly! Měly byste oba na sobě zapracovat, něco změnit každý na sobě a ne se snažit změnit toho druhého. Prostě nezabřednout do starých kolejí. A pokud se tak časem stane....což může 🙂 Tak opět komunikovat, rozebírat a třeba se i pohádat - hlavně něco změnit pokud to nefunguje ! Hodně štěstí ...

coteda
autor
6. kvě 2015

@smallinka moc diky,zatim to jde. Pijem vino a vykladame.je tu dusno a moc se nesmejem,ale myslim,ze to pujde. Kez by to bylo pro oba ponauceni,ktere nam vydrzi cely zivot ... diky za podporu 🙂