• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Manžel nechce druhé dítě. Jedináček stačí

11. srpna 2016 
@dostyna Můžu se zeptat jak jste dopadli? Doufam ze je vše v pořádku.
8. čer 2016 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veroniquecz Dopadlo to dobře. Rozinka má zítra 9 měsíců a táta se srovnal. Myslím, že Rozi ho svým úsměvem odzbrojí vždycky. Takže myslím, že už se nezlobí a dokonce když hodím vtip, že bych chtěla třetí, tak se pousměje a ošívá se :slight_smile: Třetí samozřejmě nebude, to bych už asi nedala, ale zkrátka potřeboval čas.Ikdyž na můj vkus to trvalo dlouho. Ale určitě pomohlo i to, že ta malá čeetice má nádhernej úsměv a zkrátka to s ním umí už takhle odmala :slight_smile:
2. srp 2016 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
2. srp 2016 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@dostyna tak to jsou skvělé zprávy!!! Malá je kouzelná! Přeji at se daří i nadále :slight_smile:
2. srp 2016 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veroniquecz děkuju. Už si sice chudina prodělal neštovice, ale jinak je zdravá a úžasná. jsem ráda, že jsme si ji "prosadila"
3. srp 2016 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak u nás úplný opak, manžel z jeho názoru neustoupil, za měsíc se od něj s dcerou stěhujeme a budeme se rozvádět :frowning2: že já jsem si musela vybrat toho nejpaličatějšího :frowning2:
4. srp 2016 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madulinka u nás je to bohužel úplně stejné :frowning2:
9. srp 2016 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabulik :frowning2: přeju hodně sil a spokojenost..
10. srp 2016 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@madulinka
@zabulik To mě mrzí holky :frowning2: Někdy je to s chlapama prostě k zbláznění a nic s nima nehne. Tak držím palce at ten rozchod zvládnete hlavně vpohodě.
10. srp 2016 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madulinka písnu s.z
@dostyna díky
11. srp 2016 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek