Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Manžel se psychicky zhroutil, je nevěrný. Čekám na něj

natykata
8. črc 2013

Jsem ve zvláštní situaci.3týdny po svatbě se mi psychicky zhroutil manžel,že už na to nemá(problémy v práci,peníze,s mojí první dcerou,o svatební noc mi umřel táta,takže jsem na tom nebyla nejlíp),utekl od nás,žije u kamaráda a tahá se s jinou slečnou,okolí ho odepsalo....a já dál sedím doma a čekám,kdy se vzpamatuje a vrátí :( dřív byl jiný a já bez toho člověka nedokážu žít :( proč si osud tak zahrává s lidma?

janina564
8. črc 2013

natykata ... je mi to líto... bohužel plno chlapů takovéhle zhroucení řeší právě tímhle zbabělím útěkem.. ☹ 😒
osud si nevybírá.. Přeju ti aťse na tebe zase usměje štěstí a vše bude zase lepší.. 😉 moc ti to přeju!

isoldhan
5. zář 2013

uz to bude skoro 2 mesice co jsi sem psala tento prispevek @natykata, vyresila se nejak situace?

natykata
autor
11. zář 2013

@isoldhan rozvod je podanny.Manzel si sehnal byt,dal vypoved v praci a maka nekde v hospode.o me nulovy zajem,o dceru mizerny,neplati alimenty,natoz vyzivny,volaj mi z ruznych pujcek,pojistek atd,ze neplati.jeho mama tvrdi ze je na dne,ale zbytek kamaradu mluvi jinak...nekolikrat jsem mu nabizela pomoc,ale bez reakce...ja se odstehovala mimo mesto s dcerama a snazim se normalne zit a zapomenout.dnes mame vyroci seznameni,je to dva dny co jsme neco resili na uradech a byli vedle sebe jak dva cizi...i tak konci pohadkove zamilovany par...

isoldhan
11. zář 2013

to je mi lito, ale zkus se na to podivat z jine stranky, pises, ze 3 tydny po svatbe se vse zacalo hroutit, takze jste spolu nebyli jeste tak dlouho. zacnes znova a musi byt zase dobre. ja resim manzelstvi po 11 letech, celkem 13 lety vztah, manzelstvi je tretina meho celeho zivota. Jde to moc pomalu, my jsme od sebe teprve necele 2 mesice, oba se v tom motame a snazime se nezhroutit se, myslim ze oba jsme v tomto smeru na tenke nitce. jenze neda se nic delat, musime jit od sebe. uz dost o me. moc ti drzim palce, verim ze deti te drzi nad vodou, tedy aspon u me je to tak 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli