• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Manžel si píše s jinými a vím o tom

13. března 2014 
@mamina123456 Ja te celkem chapu, rozhodne netvrdim, ze je ti neverny, ale na me to pusobi tak, ze opravdu neco zacina a on se citi vuci tobe a diteti provinile, proto ta prehnana pozornost, ktera neni u nej az tak obvykla, jak pises.
Myslim si, ze byste si meli rozumne a otevrene promluvit, bez duvery se zit neda a to plati jak u tebe tak u nej.
12. bře 2014 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Mě teda spíš zaráží ta důvěra... jednak teda nechápu jak se dá poznat, že bylo smazáno přesně tolik a tolik smsek.... a za druhý to že mu budeš kontrolovat telefon tím stejně nic nezměníš ať už přijdeš na cokoliv. A pokud mu pípaj zprávy když je doma a ty se ho na to nezeptáš je jasný, že mu lezeš do telefonu. Ženské jsou zvědavé a to chlapi moc dobře vědí. Takže bych se ho rovnou zeptala kdo mu píše. No prostě řešila bych na rovinu a bez lezení do telefonu. Píšeš, že je zásadový a věřící tak mu taky věř!
12. bře 2014 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@kakamilca on to právě v pondělí vždycky svedl na kamaráda, nebo mámu, ale s nimi si vždycky rovnou zavolá a nepisou si zprávy...
12. bře 2014 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@laurital přesně tak, já vím že jsem udělala hroznou věc a věřte mi, že lituju... Ale teď s tím prostě musím něco udělat, nebo me to sežere.
12. bře 2014 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@mamina123456 Nevidela bych to tak tragicky, myslim si, ze rozumny chlap pochopi, ze se jednalo o zkratovite chovani, at uz pod vlivem nahlych emoci nebo stresu.Clovek v takove situaci malokdy zachova chladnou hlavu a jedna tak, jak by beze stresu poradil ostatnim.
Radim otevrenost, protoze strach a smirovani nic neresi, stejne tak jako neni resenim zavirat oci a doufat, ze situace sama casem vysumi.
12. bře 2014 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
děkuju za rady, potřebuju to někam všechno vypsat, nedokážu to v sobě tutlat... na naši rodinu myslím pořád a hrozně se bojím o tom začít protiže samozřejmě vím, že hlavní pro něj bude, jakto že jsem mu vlezla do telefonu a svede to na nějakou starou známou a j budu ta špatná, která se ještě možná nakonec bude omlouvat jemu... :frowning2: možná bude fakt lepší zatím mlčet, nevím... i kdyby si s ní psal bůhví co nebo mě třeba vážně podváděl, byla bych blázen kdybych si myslela že mi to řekne :unamused:
12. bře 2014 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky nečetla jsem celou diskuzi, ale koukám, že to je celkem častý.. Já taky našla teďka příteli zprávy v mobilu s nějakou cizí ženskou a byly celkem důvěrný (teda z její strany). Prý to byla sranda. hahaha. Ale podle datumu to bylo jen asi ve třech dnech a od té doby nic. A to mě udělal scénu, že sem si psala s kámošem z dětství, že zajdeme někdy na pivo... chlapi :grinning:
12. bře 2014 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Tak jsem to včera neotevřela.. přišel domů a byl na nás moc hodný, hned že co budeme dělat, jestli společně zajedeme nakoupit - to se mi nechtělo rvát malou už potřetí za den do autosedačky, tak že prý sám jet nechce, že chce být s námi a půjdeme na procházku. Pak celé odpoledne i večer bylo moc fajn, dohodli jsme se, že si bude malou teď brát na hlídání, když si půjdu zacvičit, měl z toho velkou radost, že se strašně rád o ni postará, ať se odreaguju. A nepustil mě spát, protože si mě chtěl pomazlit :slight_smile:
No, nevím, samozřejmě to může být větší snaha z důvodu černého svědomí, to určitě jo. Ale znám manžela tak dobře že vím, že černé svědomí on má určitě i po nějakých těch zprávách, které tají. Tím spíš, že se k němu chovám hezky a nejsem nabručená. No a pak se i on ke mně chová o to líp. Takže si snažím namluvit, že to fakt nic neznamenalo. Nakonec když si sáhnu do svědomí tak vím, že i mně jednou za čas napíše někdo z bývalých "známých" a pár zpráv s ním vyměním, i když nejde o žádné intimnosti, ale lehce flirtující to možná i bude...a ani za mák by mě nenapadlo, že by z toho bylo něco víc.
Doufám, že mi tohle přesvědčení, že o nic nešlo, vydrží a nebudu mít tendenci to někdy vytáhnout :slight_smile:
13. bře 2014 v 07:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@kakamilca @mamina123456 A neměl Samsung Galaxy? Tam se ukazují počty telefonů, počty SMS na konkrétní telefonní číslo... Každopádně přeju, ať do dobře dopadne :wink:
13. bře 2014 v 07:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucyanek nevím jestli galaxy, ale samsung měl, přesně tak to tam bylo
13. bře 2014 v 07:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@mamina123456 Taktiku jsi zvolila dobrou. Snaz se vydrzet s chladnou hlavou. Pekne mu vrazit dite, at nema roupy, jit se sama sobe venovat. Pokud nema pozdni prichody z prace, je to dobry . Jak se zacne hodne zapominat, znamenalo by to krome sms i schuzky a to by byl bylo horsi. Jinak z toho, co pises, mam pocit, ze ma spatne svedomi a proto ten prehnany zajem. Ale je to stale 100% lepsi, nez kdyby te ignoroval. A s tim telefonem je to divny, ze by se mu rozbil? A co prinesl ted za telefon? Snad ne noveho iphona s odemikanim na dotyk prstu :slight_smile:. To by bylo do oci bijici.
13. bře 2014 v 07:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzi.111 pozdní příchody nemá, hned po práci jede vždycky domů. On je úžasnej chlap od začátku, má o mě a teď tedy i o nás zájem a trávíme spolu hodně času odjakživa, hlídání malé už navrhnul dřív, ale cvičení jsem objevila až teď, tak měl radost. Doma pomáhá, pracuje na domě, no všechnoo do teď v pohodě. Takže zájem on má pořád velký, teď ty dva dny asi o fous větší, ale nutno říct, že jsme si vyříkali jiné věci. Ale špatné svědomí bude mít určitě podíl, to souhlasím.
Telefon si teď vzal co máme doma náhradní, starou nokii, a objednal si nějaký starší véčko, klasický tlačítkový, že prý ho ten dotykový telefon už štve a chce normální. Ten údajně rozbitý dá reklamovat, a pak ho nechá mně, ať mám lepší.
No a taktika zdá se fakt dobrá, už ráno z tramvaje mi přišla sms, jak jsem nejlepší ženuška :slight_smile:
Tak jaký to dělá dojem - že má výčitky nebo že si uvědomil, jaké štěstí má doma? :confounded:
13. bře 2014 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@mamina123456 To bude dobry. Tohle nejsou vycitky :slight_smile:.
13. bře 2014 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mamina123456 Být na tvém místě, tak bych to nechala už být. Sama se sebou uzavři tichou dohodu, že už mu do mobilu nepolezeš. A snaž se to dodržovat, nejen kvůli němu, ale hlavně kvůli sobě a kvůli Vám všem třem. Je možné, že skutečně o nic nešlo. Sama taky přiznáváš, že Ti sem tam někdo písne. Buď nad věcí. Modrý koník je plný smutných příběhů o nevěře a zklamání. Napomáhej svojí nedůvěrou k tomu, aby si byla i ty součástí těchto příběhů. Zbytečně do svého života nepřivolávej špatné věci. Doporučuji přečíst si Zákon rezonance. Skvělá uklidňující kniha. Přijímej jeho pozornosti a hlavně je oplácej. :slight_smile:
13. bře 2014 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
@andreeemac pokusím se :slight_smile: Ty musíš být vzorová partnerka :slight_smile:
13. bře 2014 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@mamina123456 :sunglasses: To ani ne.....jsem spíš pěkný číslo. Ale život mě trochu už obrousil.......tak můžu rady rozdávat :sunglasses:
13. bře 2014 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@mamina123456 myslím, že je lepší se v tom nebabrat a nepátrat, chová se k vám hezky, máte pěkný vztah.. tak si to užívej a nepátrej :slight_smile:
13. bře 2014 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek