• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Manželovi se ještě nechce mít miminko. Co mám dělat?

16. května 2011 
nieco som pocula o tom v telke, ale moc sa o to nezaujimam, kedze momentalne nemam dovod ... ale tyka sa to iba prveho stupna, nie?
27. led 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak, narodnost mam slovensku :grinning:
27. led 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj druheho,..ale viac noviniek je na 1.st
27. led 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to som nevedela, ze aj druheho ... no ak sa vratim zase do skoly budem musiet studovat :slight_smile:
27. led 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem pracovat :frowning2:
27. led 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. led 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
31. led 2009 v 09:48 • alanis85
ahojte ... uz tu zase nikto nechodi? :confused: ... ci sa vam podarilo presvedcit manzelov a partnerov a teraz uz veselo snazilkujete? :wink:
2. únor 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj,... ro by sme rady,ale zatial ziadna zmena :unamused:
2. únor 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojček, u nás sa nesnažilkuje, mali sme s manželom dva rozhovory na toto téma a ubezpečil ma, že bábätko veľmi chce, ale skutočne ho brzdia iba peniaze - bol by nerád, keby sme museli rátať každú korunku. Snáď ho svojím vedením domáceho účtovníctva presvedčím, že naše výdavky nemusia byť také strašné ako sa obáva a budem mať hádam ešte tento rok vedľa nicku snž. :dizzy_face:
2. únor 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ahojte :slight_smile: ... tak u nas tiez nic noveho na tuto temu ... momentalne mame nejaku blbu krizu, tak neviem ako to nakoniec dopadne ... aby som mala este vobec s kym snazilkovat :zipper_mouth: :pensive:
2. únor 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, tak zlé to hádam nebude, určite je to len nervozita z hľadania novej práce a z tej neistoty okolo :unamused: . Skúste si urobiť pekný večer ak o to stojíš a pripomenúť si, prečo ste sa dali dokopy, pre dieťatko určite nie :confused: , držím palce, nech je to lepšie.
2. únor 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hali ... neviem, ale obavam sa, ze to nebude jednoduche prekonat ... a o pekny vecer MM urcite nestoji ... jedine co ho bavi je kukat TV, chodit do garaze a hladat si na nete novu zensku :angry:
2. únor 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
drzim ti palce, zuzanocka, aby sa to coskoro napravilo
2. únor 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
sasanka78...vdaka...snad sa to podari,aj ked teraz tomu ani velmi neverim :pensive:
2. únor 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hľadať si na nete novú ženskú? :confused: A čo má druhú pubertu? :confounded: Fakt si niektorí chlapi nevedia vážiť čo majú doma. Neviem Ti v tomto nič poradiť, keďže som to sama nezažila (klop klop), ale skús sa ísť dať ,,vynoviť" ku kaderníkovi, kúpiť si niečo pekné na seba a viac času tráviť bez neho, nech vidí, že nie je nepostradateľný a nie je stredom Tvojho vesmíru. Keď nič iné, aspoň budeš mať zo svohjo výzoru dobrý pocit :sweat_smile: .
2. únor 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi ma druhu pubertu alebo krizu stredneho veku ... ved mal teraz nedavno 34 rokov a robi to len z trucu, lebo ja si pisem s kamoskami z VS na pokeci a este s jednym kamaratom a on si neviem co namysla
2. únor 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže buď je to nedostatočné sebavedomie, alebo sa nudí a vymýšľa sprostosti ako podaktorí dôchodcovia. Už aby mal prácu, potom bude snáď zasa normálny. :rolling_eyes:
2. únor 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad sa zase znormalizuje, lebo mi fakt uz lezie na nervy :angry:
2. únor 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby a vy co? ... to tu uz nikto nechodi? :confused: :rolling_eyes:
9. únor 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Zuzi, u nás zatiaľ nič nové, ale nevzdávam sa :sunglasses: :grinning: :zipper_mouth:
11. únor 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky, MM vzdal boj s veternými mlynmi :grinning: . Držím palčeky, nech podľahnú aj Vaši. :dizzy_face:
18. únor 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :wink:
no konecne tu niekto aj napisal po dlhom case :slight_smile:
hali ... takze uz si snz ... blahozelam :slight_smile: :dizzy_face:
mna nejako presla chut na babätko momentalne :confused: ... neviem, co sa deje, lebo som tym vsetkym bola posadnuta a teraz nic :confused: :sweat_smile: ... od 24.2. nastupujem do prace, potom zase od septembra mam uzavretu dalsiu zmluvu na jeden skolsky rok a chcem si pockat, kym budem mat zmluvu na dobu neurcitu, takze mi to nechame asi az na obdobie po mojej 30-ke :sweat_smile: ... ale mozno nas osud prekvapi ... no MM urcite tak rychlo "nepodlahne" :grinning:
21. únor 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaaaaaaaaaj ... aku hnusnu chybu som tam spravila ... malo byt, ze my to nechame a nie mi :grinning: :sunglasses:
21. únor 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sa po dlhsej dobe tiez hlasim,... a sad s pozitivnymi spravami. nechcem zakriknut.
po zdravotnych problemoch,ktore ma necakane postihli a po radach viacerych odbornikov, moj drahy suhlasil,ze ked budu posledne dobre vysledky,zaciname so snazeniiiim,...tak len dufam,ze do tej doby si to nerozmysli,...lebo ja so uz teraz z toho viac ako natesena :slight_smile:
23. únor 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dag ... tak to je super ... nech sa teda vsetko podari, tak ako si prajes a nech to dobre dopadne ... ja to zatial neriesim, lebo mam ine starosti, takze to necham na nahodu :wink:
23. únor 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
citam si to tu,... okrem ineho,mas novu pracu?? v akej oblasti? a s manzelom je to uz ukludnene?
23. únor 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mam novu pracu, nastastie sa podarilo nieco najst ... budem robit do augusta v centre volneho casu a potom zase v skole ... no s MM je to take vselijake, chvilu dobre, chvilu nie
23. únor 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
super,ze sa ti podarilo nieco najst,.. a manzel uz tiez nejaku pracu nasiel?
23. únor 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
MM este nic nema zatial ... on to bude mat trosku tazsie, ked je teraz ta kriza
23. únor 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek