Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Je to pozitivní test?

naty249
20. říj 2020

Včera ráno jsem si dělala jeden test.... ten test vypadá, jako by tam nic nebylo a podle měl je tam sněhobílo🙂
Ten druhý je dělaný dnes a to mi přijde, zle tam něco asi je...beru antikoncepci a pohlavní styk byl 22.září a potom jsem měla menstruaci od 8.října až do 13.října( krátká menstruace je běžná. Další styk byl před jedním týdnem.Přítel řekl, že tam byla kapka touhy..miminko nechceme...zatím🙂

klokanka31
20. říj 2020

@naty249 Nebyla by fotka bez toho žlutýho rámečku?

meronym
20. říj 2020

@naty249 Nic tam nevidim. Pri styku 22.9. jste byla chranena, nasledne probehla menstruace. Pri tehotenstvi z tohoto styku by uz na testu byl jasny prouzek, ne duch. U druheho styku je na testováni zase moc brzy. Pockejte na termin menstruace a pokud se nedostavi/dostavi slabsi, pak testujte. Ted to nema vyznam.

naty249
autor
20. říj 2020

@meronym moc moc děkuji znamená to pro mě hodně 🙂

andycr
21. říj 2020

Dejte fotku bez úpravy toho žlutého rámečku. Já tam něco vidím, i když z vašeho popisku by to bylo méně pravděpodobné, ale ne nemožné.

leeeeeena
21. říj 2020

Ahoj děvčata, dělala jsem si včera test a jsem zmatená. Muž to vidí jako ja...ale není výsledek zavádějící? Není ještě brzy na digi test? Děkuji

andycr
21. říj 2020

@leeeeeena já vidím slabou čárku. Zkus za dva dny jestli sílí ☺️🍀 Takhle, ještě méně jsem to měla v neděli a pomalu sílí ☺️

leeeeeena
21. říj 2020

@andycr já se právě bojím toho,že je to nějaká chyba v metrixu😂 digital by měl už cca ukázat, ale bojím se testovat dal a muž se už teď raduje😂

leeeeeena
21. říj 2020

@naty249 na tom druhém testu to možná vypadá, že tam něco je,taky se s tím teď peru jestli je u mě pozitivní, nebo ne😁

andycr
21. říj 2020

@leeeeeena já testovala včera po dvou dnech a bála jsem se také, ale zesílil a už to není duch, ale slabá čárka. Hodně štěstí a pak dej vědět ☺️

leeeeeena
21. říj 2020

@andycr jedu nakoupit další testy a vezmu i digi pro jistotu. Prý by to mělo už vyhodnotit výsledek jasně když je čárka slabá...takže snad to dopadne 😁

leeeeeena
21. říj 2020

Tak já nic nechápu :( buď je brzy a nebo nevím

niki1107
21. říj 2020

@leeeeeena Clearblue je sice digi, ale pokud vím, tak má citlivost 25, v tomto případě jsou při minidušících lepší papírkové testy.

andycr
21. říj 2020

Určitě bych spíš testovala nějakým s citlivostí 10 😉

leeeeeena
22. říj 2020

@andycr tak ještě počkám tak 2,3 dny a zkusím 🙂

leeeeeena
22. říj 2020

@niki1107 super,děkuju 🙂

mona91
22. říj 2020

@leeeeeena ja teda digi clearblue mela negativní na benu testu duch po limitu asi 30 minut po kdyt jsem ho vyhazovala a to jsem testovala 2. A 3.den po vynechání MS a z toho mi tu beha rok a pul starý syn. Zkusila bych s odstupem za par dni zase

petulkablazova81
12. lis 2020

@leeeeeena tak jak to dopadlo já měla přesně stejný papírek duch ale digi nic