Je to pozitivní test?

naty249
20. říj 2020

Včera ráno jsem si dělala jeden test.... ten test vypadá, jako by tam nic nebylo a podle měl je tam sněhobílo🙂
Ten druhý je dělaný dnes a to mi přijde, zle tam něco asi je...beru antikoncepci a pohlavní styk byl 22.září a potom jsem měla menstruaci od 8.října až do 13.října( krátká menstruace je běžná. Další styk byl před jedním týdnem.Přítel řekl, že tam byla kapka touhy..miminko nechceme...zatím🙂

klokanka31
20. říj 2020

@naty249 Nebyla by fotka bez toho žlutýho rámečku?

meronym
20. říj 2020

@naty249 Nic tam nevidim. Pri styku 22.9. jste byla chranena, nasledne probehla menstruace. Pri tehotenstvi z tohoto styku by uz na testu byl jasny prouzek, ne duch. U druheho styku je na testováni zase moc brzy. Pockejte na termin menstruace a pokud se nedostavi/dostavi slabsi, pak testujte. Ted to nema vyznam.

naty249
autor
20. říj 2020

@meronym moc moc děkuji znamená to pro mě hodně 🙂

andycr
21. říj 2020

Dejte fotku bez úpravy toho žlutého rámečku. Já tam něco vidím, i když z vašeho popisku by to bylo méně pravděpodobné, ale ne nemožné.

leeeeeena
21. říj 2020

Ahoj děvčata, dělala jsem si včera test a jsem zmatená. Muž to vidí jako ja...ale není výsledek zavádějící? Není ještě brzy na digi test? Děkuji

andycr
21. říj 2020

@leeeeeena já vidím slabou čárku. Zkus za dva dny jestli sílí ☺️🍀 Takhle, ještě méně jsem to měla v neděli a pomalu sílí ☺️

leeeeeena
21. říj 2020

@andycr já se právě bojím toho,že je to nějaká chyba v metrixu😂 digital by měl už cca ukázat, ale bojím se testovat dal a muž se už teď raduje😂

leeeeeena
21. říj 2020

@naty249 na tom druhém testu to možná vypadá, že tam něco je,taky se s tím teď peru jestli je u mě pozitivní, nebo ne😁

andycr
21. říj 2020

@leeeeeena já testovala včera po dvou dnech a bála jsem se také, ale zesílil a už to není duch, ale slabá čárka. Hodně štěstí a pak dej vědět ☺️

leeeeeena
21. říj 2020

@andycr jedu nakoupit další testy a vezmu i digi pro jistotu. Prý by to mělo už vyhodnotit výsledek jasně když je čárka slabá...takže snad to dopadne 😁

leeeeeena
21. říj 2020

Tak já nic nechápu :( buď je brzy a nebo nevím

niki1107
21. říj 2020

@leeeeeena Clearblue je sice digi, ale pokud vím, tak má citlivost 25, v tomto případě jsou při minidušících lepší papírkové testy.

andycr
21. říj 2020

Určitě bych spíš testovala nějakým s citlivostí 10 😉

leeeeeena
22. říj 2020

@andycr tak ještě počkám tak 2,3 dny a zkusím 🙂

leeeeeena
22. říj 2020

@niki1107 super,děkuju 🙂

mona91
22. říj 2020

@leeeeeena ja teda digi clearblue mela negativní na benu testu duch po limitu asi 30 minut po kdyt jsem ho vyhazovala a to jsem testovala 2. A 3.den po vynechání MS a z toho mi tu beha rok a pul starý syn. Zkusila bych s odstupem za par dni zase

petulkablazova81
12. lis 2020

@leeeeeena tak jak to dopadlo já měla přesně stejný papírek duch ale digi nic

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru