Milenec v rozvodu a já těhotná, mám mu to říct?

miluvb
15. zář 2014

tak litam v pěknem problemu. Mam 6let muže. Když jsme spolu zacali tak jsme mela uz dve deti. Spolu mame dalsi dve. Pri narozeni posledniho ditka se na nas partner vykaslal a chytil druhou pubertu. Ja cekala doma a pak se nejak objevil on VB. napred jsme si dali kavicku ale pak jsme zkoncily v pelišku. Pred peti lety jsem si nechala udelat sterilizaci a tak nebyl problem si s Vb uzivat bajecnej sex, a nejen ten ale vejleticky prochazky atd. Tahnem to spolu rok a VB ma doma manzelku a tri deti. Manzelka se s nim rozvadi jelikoz se ji o nas neco doneslo a i kdyz VB furt nepriznal pravdu a ja taky ne tak stejne uz rozvod je platny a tak jsme se v pondeli dohodly že se prozatim rozejdem. Byl to dobrej napad prece jen i ja mam svou rodinu. V patek na gynekologii mi oznmily , ze jsem mimodelozne tehotna. Za tyden mam jit na medikamentozni terapii a resim problem zda to mam vubec Vb rikat kdyz jsme se rozesli a on se rozvadi.a vynecham to jak moc jsem zamilovana

jankovaz
15. zář 2014

Ja bych miminko nedala pryc nikdy... a to ani v tvem pripade a co s milencem? To opravdu netusim,snad brzy ukaze cas jak to dopadne. Prala bych aby dobre.🙂

miluvb
autor
15. zář 2014

ja bych to take nedala prac kdyby to nebylo mimodelozni a to by byl jeste vetsi problem. ale spise envim zda mu to mam rict nebo to nechat bejt a nic mu nerikat

jamia
15. zář 2014

To je uplne fuk, jestli mu to reknes, kdyz se nemate o cem rozhodovat...

hojda
15. zář 2014

Asi bych si položila otázku, co to oznámení přinese tobě a jemu, vzhledem k tomu, že se jedná o mimoděložní těhu.

bunny123
15. zář 2014

On je VB a ty jsi UB (uplne blba).

verunka_korunka
15. zář 2014

@miluvb
@jankovaz
@miluvb
@jamia
@hojda
@bunny123 Holky, v první řadě je to MIMODELOZNI těhotenství. Musí se ukončit, jinak hrozí i velké komplikace matce. Jinak, co se týká situace, manžel se to dozvědět nemusí, a milenec také ne. Záleží na tobě. Ale já osobně bych v tom teda chtěla mít pořádek... Chceš být s manželem? Tak s ním zůstaň a nechoď za jiným. Chcete být spolu s milencem, fajn, ale netrapte lží ostatní. A nebo se bojíš samoty, že nezbude ani jeden chlap? Ale to si můžeš vyřešit i po zákroku. Hodně štěstí a ať jsi hlavně v pořádku.

hojda
15. zář 2014

@verunka_korunka Nechápu, psala jsem, že je to mimoděložní...

verunka_korunka
15. zář 2014

@hojda jo všimla jsem si pozdě 🙂 sorry. Jediná jsi to napsala.

evcann
15. zář 2014

@miluvb co řešíte u mimoděložního? proč mu to říkat? Navíc vy partnera nemáte když se na vás vykašlal, takový to na mě udělalo dojem a on jestli se rozvádí tak můžete být spolu ne? Nějak to postrádá hlavu a patu

lenkaef
15. zář 2014

😀 😀

elvira
15. zář 2014

napred jsme si dali kavicku ale pak jsme zkoncily v pelišku... no jo....
Jen nechápu, co vlastně řešíš... rozešli jste se, mimoděložní těhotenství není třeba říkat - proč, když z něj pro nikoho neplynou žádné závazky...
Jen radím do budoucna dát po kávičce nohy k sobě...

ivasad.
15. zář 2014

@miluvb bavíš se, viď? Mimoděložní těhotenství se bude řešit až za týden? A medikamentama- jakože nějakou tabletkou? 😀 😀 😀 To se řeší jedině operačně, a hned. K dalšímu se vyjadřovat nebudu, v tvém dotazu si i protiřečíš, a když si vymýšlíš o tom těhotenství, kdoví jak to celé je. Měj se hezky. 🙂

nocinoci
15. zář 2014

já bych to také asi neřešila když je to mimoděložní .. ovšem zase bych si položila otázku jestli on se mnou vůbec chce být když zapíral své ženě a rozvádí se jen proto, že to chce ona a ne on. Jestli je to ten správný chlap pro Vaši početnou rodinu .... držím pěsti at vše dopadne jak nejlépe to jen jde .. 😉

kvakuska
15. zář 2014

@ivasad. nemáš pravdu, mimoděložní těhotenství se dá řešit i medikamentózně, záleží na tom kde je uložené a jak je staré, bývá to hlavně cervikální těhotenství ... medikamentózně se léčí methotrexátem(cytostatikum) ... na zahájení léčby se někdy čeká, až těhotenství doroste do ideální velikosti (bavíme se o milimetrech) ... takže zakladatelku diskuze v tomhle nemůžeš odsuzovat, že si vymýšlí 😠

jamia
15. zář 2014

@verunka_korunka No já to vím, proto jsem napsala, že není se o čem rozhodovat, myšleno o tom, jestli si mimino nechá nebo ne.

alamo
15. zář 2014

Vejleticky 😲 😲

lucisa
15. zář 2014

@kvakuska a není to u nás ještě v plenkách, v testování? Resp. mám dojem, že léky se dá řešit fakt úplně minimální počet MDT.
Já sama jsem se na to ptala, když mi ho zjistili, ale řekli mi, že jedině laparo... ☹

lrg
15. zář 2014

Dívím se, že jsi nenapsala báječnej sexík...... Vlastně vůbec nechápu na co se ptáš. Když dítě mít stejně nebudeš, tak je přece úplně jedno, jestli mu to řekneš nebo ne?

kajovaevicka
15. zář 2014

@bunny123 Tak z tebe jsem si normálně ucvrnkla😀

a.n.d.y
15. zář 2014

To má být "vtip" roku nebo je to myšleno vážně? 😝 Poslední dobou se tu podobná témata (a styl psaní) rozrůstají jako houby...

espada
15. zář 2014

@miluvb Mě to připadá jako fake. A jestli není, tak to radši nebudu rozvádět, páč bych byla sprostá. Protože jsi sorry hloupá.

barulina
15. zář 2014

@jankovaz je mimodelozne tehu.

verushe20
15. zář 2014

Když je mimoděložní těhotenství tak kde je ten plod uložen?

evicka_kr
15. zář 2014

Bavi me cist zdejsi diskuze, kdyz nemuzu usnout... Vzdycky se skvele pobavim 🙂

marton
15. zář 2014

@verushe20 mimo dělohu,někde cestou.Ve vejcovodu,vaječníku.. ☹ .

marton
15. zář 2014

@evicka_kr taky to mám občas místo knížky 😀 .

kvakuska
15. zář 2014

@verushe20 no je uložen mimo dělohu, těch možných míst je několik: vejcovod, oblast vaječníku, dutina břišní, hrdlo dělohy, děložní roh a potom jsou i případy, kdy těhotenství je sice v děloze, ale v neobvyklém místě, kde se mu nemůže dařit 😠

renny13
15. zář 2014

To mi hlava nebere... Jak může být těhotná 5 let po sterilizaci??? 😲 😀 😝

achjonetusim
15. zář 2014

@renny13 Treba pred peti lety sterilovala okurky a sedlo ji to dolu na rodidla 😀 Kazdopadne na mozku ji neco sedi urcite 😝

renny13
15. zář 2014

@achjonetusim ...sterilizace mozku???