• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Můj syn je homosexuál, jak si s ním mám promluvit?

25. dubna 2014 
na homo by ho byla věčná škoda, fakt je to jen recese, pobavila jsem se:grinning:
16. dub 2013 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie máš pravdu a keby aj bol gay a čo? :slight_smile:
16. dub 2013 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cta pravda :grinning: s gayama je větší sranda - s jedním jsem kdysi celý léto vymetala bary :sweat_smile:
16. dub 2013 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no hlavně, nevim proč gay, to když už, tak transexuál :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. dub 2013 v 16:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Naprostý souhlas tady s holkama. Výborně jsem se pobavila a přijde mi to jako dobrá recese.
16. dub 2013 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie to ano mam brat gaya a s ním sa nikdy človek nenudí a sú najlepší radcovia v móde :grinning:
17. dub 2013 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chesterbloom Výborně jsem se pobavila, je to prostě jen recese, nic víc. :wink:
17. dub 2013 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Nepatří do diskuze”
20. dub 2014 v 15:00 • noa14
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Nepatří do diskuze”
20. dub 2014 v 15:20 • noa14
A co Vás vede k tomu si myslet, že je homosexuál? Jen podle tohoto videa nebo jsou i jiné "příznaky"? Podle mě je to fakt hezkej kluk a velkej šprýmař :slight_smile:, tohle video rozhodně nic nedokazuje a nevidím v tom vůbec nic o jeho sexuální orientaci. Prostě je to jen sranda :slight_smile:
20. dub 2014 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha omluva, neviděla jsem datum :grinning: , už to je prošlé :grinning:
20. dub 2014 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlasim, pekny chlap !!! myslim také, ze jde o recesi, vtip, legraci :slight_smile:)) no, malovat sam by se fakt často nemel :slight_smile:))))
21. dub 2014 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chesterbloom ahoj, tohle rozhodne neni projev homosexuality, spis slo o sazku, to je muj nazor. Taky me to pobavilo, nic ve zlym,jeste ke vsemu neumim ani slovo ciziho jazyka:grinning: a i kdyby byl homosexual, neni to nemoc a ty bys ho mela porad rada:wink:
25. dub 2014 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to jen vtip :grinning: super video
25. dub 2014 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak očividně se na videu maluje poprvé v životě, čili podle mě parodie jak na holky, co se hodně malujou, tak na kluky, kteří se taky malujou, ale ti to na rozdíl od tvýho syna myslí vážně. Nedivim se, že se s tebou nebaví, když na něj vyběhneš, že je teplej :slight_smile:) a v pubertě je normální nebavit se s rodičema... já bych si z něj náhodou udělala prču - koupila mu nějaký set na líčení a dala mu ho jako překvápko dárek do pokoje - tím s ním vyběhneš jako on s 5000 co se dívali na to video :slight_smile:
25. dub 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek