Může se chlap změnit ze dne na den k dobrému?

korinka8
24. čer 2015

Ahoj holky, zajimal by me vas nazor .
Je mozne aby se chlap- budouci tatinek zmenil ze dne na den? Jsem v 15tt a od doby co to zjistil byl proti snazil se mi namluvit ze to neni jeho ze je neplodny a podobne ... Take prohlasil abych sla na potrat . I kdyz toto vse tvrdil posilala sem mu ultrazvuk - foto mimca a snazila sem se s nim komunikovat ... A ted se vse obratilo dali jsme se opet dohromady, tvrdi jak zacina nase mimco milovat, hladi me po brisku atd... Ale porad si nejsem 100% jista ze se ze dne na den muze clovek takto zmenit. Mate s tim nake zkusenost? Moc dekuju za vase nazory a cas . 🙂

ilonkaseda
24. čer 2015

@korinka8 těžko říct,třeba si to opravdu potřeboval srovnat v hlavě.Jaký byl a je v jiných oblastech života? Je na něj po jiných stránkách spolehnutí?

natyhonzik
24. čer 2015

Na chlapa se musí opatrně, vlastní zkušenost, čekám třetí ,vůbec jsme netušili že by ještě mohlo přijít,nejsme zrovna nejmladší. Manžela to hodně zaskočil o potratu někdy nemluvil,Tetka už se moc těší,tak to bude určité i u tebe dobrý. Jo vždycky na chlapa pomalu,prostě mi ženský musíme vydržet víc. Pohodové těhotenství 🙂

saminomimino
24. čer 2015

Tohle je hodě neobvyklá reakce,vy jste děti plánovali,je toto plánované,mluvil někdy o to že děti mít nemůže nebo něco podobného?Je to prostě dost zvláštní reakce..
Tady ani tak nejde o to zda se změnil,zmenit se člověk nemůže i kdyby chtěl,ale spíš si urovnal v hlavě prvotní šok,srovnal se s tím pocitem,no a nebo má nějakou psychickou chorobu,nechci se ho nějak dotknout,ale reakce je neadkvátní až hnusná,a poduk by byl nemocný s duší,co udělá v budoucnu,kdo ví...Ale těžké soudit někoho koho neznám nikdy jsme neviděla a neznám okolnosti celého příběhu

saminomimino
24. čer 2015

@natyhonzik ale aby chlap reagoval na první dítě tím že není jeho ,že je neplodný a ať jde na potrat je hodně podivná reakce.My samy zažili neplánovaný šok taky s třetím dítětem a můj chlap ať má tisíce "much" k takovým věcem se stavý jako pravý chlap,vždyť je to i jeho práce,ne,ženská zažije ten samý šok,navíc ji čeká celá ta peripetie,chlap jen čučí

natyhonzik
24. čer 2015

Nas to zaskočil taky starší syn má skoro dvacet,musela jsem chvíli chlapa nechat ať si to srovná já měla jasno chci to miminko,kdyby mě řek potrat tak teda nevím nevím ,ale asi by ho poslala někam. Já říká moje mamka byli jste u toho oba.

saminomimino
24. čer 2015

@natyhonzik přesně tak,vaše maminka má recht,ač chápu že ve vašem případě to bylo trochu jiné než u nás,nevím jak bych já v pozdním věku s dospělýmy dětmy reagovala na těhotenství...

natyhonzik
24. čer 2015

Někdo by řek že nejsem stará,první syn po škole skoro mě bylo 19 škola hotová víc jsem to neresila, milovala jsem hned od začátku,jiný holky se bavili disko zábava já měla mimco,pak po deseti letech,vzhledem k tomu že jsem měla problémy s cipkem každý den jsem byla vděčná že se držíme 2 V 1. 35 TT porod. A Tetka nevíme nechce se ukázat, jsem doma rizikové a bojím se furt a každý den domlouvám drz se. Manželovi 45let. Tak snad bude vše v poradku

pajula123
24. čer 2015

Mou ségru ten její nejdříve taky posílal na potrat. Když se rozhodla, že si malého nechá, bez ohledu na to, jestli bude tatínek fungovat nebo nebude, nakonec se s tím srovnal. I se pak vzali. Synovce má rád, jako táta funguje. Jako partner, to už je horší, brzo se budou rozvádět.

paulittav
24. čer 2015

Já si myslím, že se člověk jen tak nezmění. Ale mám na mysli povahu, tohle je trochu něco jiného. Možná se budoucí tatínek jenom bál toho co nastane, přece jenom miminko je v životě zásadní změna a naruší to úplně všechno. Co když se mu to rozleželo v hlavě a uvědomil si, že se vlastně na miminko těší? Já když si vzpomenu na svýho mužskýho, jak ho to moc sebralo, když jsem otěhotněla .... Je pravda, že posílat tě na potrat byla trochu přehnaná reakce, ale pro chlapi je to poměrně šokující zpráva, obzvlášť, povede-li se miminko neplánovaně 🙂

1kolousek1
24. čer 2015

Tak já mám trošku jinej příklad. Ex si malou přímo naplánoval, těšil se a pak mě v hádkách posílal na potrat snad v 5. měsíci, psycho .. Já se s nim xkrát v těhotenství rozešla a on pořád chodil, brečel atp. ale stejně pořád hádky, že mi malou nenechá, že mi jí sebere, že je její tatínek a že jí miluje atd. No a potom v 9. měsíci jsem zjistila, že si našel jinou .. Byl s ní cca 14 dní .. A ani do porodnice za malou nešel, když jsem mu psala, jestli se na ní nechce jít podívat domů, tak napsal, že jedině s ní .. Což mi přišlo úplně nemyslitelný! Do teď tu její drzost nechápu .. Naštěstí, jsem ho ani nenapsala do rodnýho listu, když jsem za ním byla, tak mi řekl, že žádný dítě pro něj neexistuje a že jestli ho chci tahat po soudech a bude platit alimenty, takže si jí budou brát .. Myslim, že nejsem jedinej příklad toho, že šťastná maminka může být i když nemá partnera, protože já si to maximálně sama s malou užívám a jsem moc ráda, že to takhle dopadlo .. 🙂

natyhonzik
24. čer 2015

@1kolousek1 to je smutný,ty chlapi jsou fakt divný. Moc ti přejí úžasného chlapa který vás bude milovat obě. 🙂

korinka8
autor
24. čer 2015

Dik za nazory... Samozrejme ze to bylo neplanovane ... Brala sem prasky ale do toho sem byla nemocna takze sem brala i antibiotika a proste to takhle dopadlo ... I pro me to byl sok ... Ale rekla sem ze si to necham at se k tomu postavi jakkoliv 🙂 prece jen ho znam hodne dlouho a vim jaky je ... A reakce me dost prekvapila ale byl to prvotni sok ...

emisekkk
24. čer 2015

@korinka8 já myslím, že mu v té hlavě něco může přecvaknout a změnit názor. Pro ně je to šok i když je mimino plánované natož, když třeba až tak není. Takže si to mohl uspořádat v hlavě a postavit se k tomu čelem...to, že v tobě je nedůvěra je asi normálná reakce rozumné baby.

@1kolousek1 klobouk dolů, že ses k tomu takto postavila a určitě jsi to vyřešila dobře. Je to magor 😝 .

korinka8
autor
24. čer 2015

@1kolousek1 ty si presnej dukaz toho ze my holky vydrzime o mnohem vic nez chlapi ...

Verim ze bych to sama take dala ale jsem zastancem toho ze kazdy si zaslouzi posledni sanci ... 🙂

luckiesj
24. čer 2015

Tady nejde tak úplně o změnu charakteru, ale spíš o přijmutí určité situace. Jaký je (byl) jinak? Je na něj spoleh, rozuměli jste si? Jestli ano, tak bych to s ním zkusila. Možná jen prostě potřeboval přijmout skutečnost, že se narodí jeden človíček a protože na to nebyl úplně připravený, kopal kolem sebe. To, že se choval jako pitomec, mu už nikdo nevezme, ale myslím, že to ještě napravit může 😉

elvira
24. čer 2015

@korinka8 - já jsem celkově nedůvěřivá... takže by se, chlapec, musel snažit delší dobu, než bych to hodila za hlavu. A ne jen kecat, slibovat, ale i jednat. Obzvlášť by mě zajímalo, jak bude spolupracovat po porodu - to se ukáže, co v něm opravdu je.
Možná potřeboval tu informaci jen zpracovat, možná nastala v jeho životě změna / nedala mu nějaká jiná kopačky?/ a neměl kam jít, tak jsi dobrá...
Ale to můžou být jen spekulace. Ale jen tak "zadarmo" bych to za hlavu nehodila...

korinka8
autor
24. čer 2015

Rozhodne jsem mu nic neodpustila ... A je fakt ze kopacky dostal ale ma svuj byt ... Mozna je to jen vypocitavost kdo vi to se pozna nejspis az casem ...,

brunetka11
24. čer 2015

Prostě se mohl úplně obyčejně leknout závazku. A potřeboval čas se s tím srovnat. Neživ v sobě zbytečně křivdu a užívej si toho, co je teď.

verena
24. čer 2015

každopádně kdyby byl fakt neplodný a náhodou se zadařilo, měl by skákat radostí 😉

1kolousek1
24. čer 2015

@natyhonzik
@emisekkk
@korinka8 Probudim se ze špatnýho snu a čeká tu na mě tohle .. Děkuju moc .. Je to hrozně milý .. 🙂 🙂

maudn
25. čer 2015

člověk se nemůže změnit, ale může přehodnotit jak se choval nebo svůj pristup k zivotu. Pokud čekáš dítko, tak bych to neřešila, byla bych ráda,že má zájem a snad už napořád.