Nechci, aby se s dcerou stýkala manželova přítelkyně

bobyk
27. lis 2008

Můžete mi prosím říct jaký máte názor na tohle?Manžel odešel od rodiny.Máme roční dítě.Manžel vždy přišel, vzal dceru a šel s ní někam pryč, v domluvenou dobu jí zas přivedl.Dcera byla v pořádku, manžela jsem se ptala kam s ní jde, něco mi vždy odpověděl celkem rozumného a já se ptala, jestli byl sám a prý, že ano.Před 14 dny jsem zjistila, že má známost, která trvá cca 1/2 roku, nevím přesně.To manžel ještě bydlel doma.A to je ted pro mě ten problém, přišla, jsem na věci, ve kterých mi lhal, lhal mi už v tolika věcech, že v něm nemám důvěru.Vše co řekne je lež a to mám podložené, netýká se to snad přímo dcery.A jde mi o to, že on si dceru zřejmě bere, když je s tou novou partnerkou, což je pro mě naprosto nepřípustné.Nechci, aby se s mojí dcerou stýkala pravidelně a aby nějak zasahovala do výchovy mého dítěte.Vůbec nevím, co tam s ní dělají a ajk se s ní a před ní chovají.Zvlášt, když dcera na tuhle situaci není připravená.Myslíte, že bych mo mohla zakázat to, že by byl s dcerou sám bez mé přítomnosti z důvodu nedůvěry?Nejde ani o to tedy, že je s novou partnerkou , ale hlavně nechci, aby ona vůbec přišla do kontaktu s mým dítětem.A já jí téměř neznám hlavně.Co mám dělat?

martimarti
29. lis 2008

Zanett: promíň, ale pořád nechápu, proč se zlobíš a jsi vulgární. Ten svůj příběh jsi dala do placu sama a zcela dobrovolně. Asi jsi jen potřebovala od ostatních pofoukat bebíčka a tak se divím, že jsi nepočítala i s negativní odezvou, když se s takovým despektem vyjadřuješ o parnerových dětech. Ta nesnášenlivost a odpor vůči "naší madam, naší hraběnce,..."je i přes tu obrazovku hmatatelná. A i když je toto příběh bobyka, tak

martimarti
29. lis 2008

POKRAČ: prostě měl někdo potřebu zastat se těch dětí, které musí být v hrozné situaci pokud jak píšeš, jejich matka je v ústavu a nemůže se o ně postarat. člověk nemusí být dětský psycholog aby poznal, že něco takového zamává s každým dítětem. Pokud je to tak, tak je mi těch dětí fakt moc líto (ne kvůli tobě, kvůli jejich mámě). Tak se prosím tak nečerti, oni jsou na tom mnohem hůř než ty. Já vím, že o vás nic nevím, takže by mi nepříslušelo se k tomu vyjadřovat, asi pro tebe budu ta rádoba moralistka a sprdneš mě na tři doby 😉 , ale věř, že jsi o sobě napsala ty sama a musela jsi čekat, že se někdo ozve. Tak nebuď naštvaná. A přeji ti hodně štěstí, pevných nervů. A taky aby jse s těmi dětmi k sobě našli cestu, jakkoliv to bude těžké.

zdina
29. lis 2008

holky, tak jsem vas precetla, sice ne dukladne,ale snzila jsem se trochu zorientovat. I kdyz ne ve vsem souhlasim se Zanett, musim se ji zastat. Ono neni opravdu jednoduche vychovat svoje dite natoz cizi a jeste k tomu pubertaky. Kolik rodicu lamentuje nad svymi detmi, ze jim v tomto obdobi nerozumi, decka delaji to ci ono nebo naopak nedelaji nic...... Ja sama jsem rozvedena, dcera zije u otce. Obdobi rozvodu nebyla prochazka ruzovoz zahradou. Muj tehdy jeste muj muz mel pritelkyni a cloumala mnou zarlovost a nenavist a ja nevim co vsechno za pocity.
Ziji s pritelem,kteryma vpeci 2kluky 11 a17let. Jsou situace, ktery velice tezko vydychavam a rikam si proc jsem tady. Ale pak se spolu zasmejem a zase je fain. Zacatky byly strasne - rozdilna kuchyne, kluci nechteli jist co jsem uvarila. Rozdilne nazory na vychocvu.... ale mela jsem na vyber. Budto jdu do toho i s vedomim techto veci nebo se rozejdeme. Ale opravdu jsou dny, kdy nervy pochoduji a pak se to promita i ve vztahu. Kdyz se ktomu prida i jina mentalita, je to nekdy strasne nazorne ustat. Ale zatim stojim

anetahozakova1
17. led 2014

Naštěstí nemám takový problém ale jsem dcera z rozvedené rodiny a k tátovi jsem jezdila každý druhý výkend a vždy tam byla jeho tehdejší přítelkyně, nakonec když mě táta vez v Neděli zpět k mamce tak si ještě mamka, táta a Petra dávaly kafčo a skoro do noci klábosili 🙂) Zkuste se s ní seznámit, třeba to je dobrá ženská a vy budete nakonec ráda že bývalému s péčí o špunta pomůže ženská... 🙂

barulina
20. led 2014

@bobyk uz to slovo pujcovalazi desne. jako pokud potrebujes it jeho zivot pod drobnohledem, coz takvypada, takbych ti jabytjim vubec ic nerikala. otecma stejna prava jako ty. jednoou s ni tvuj ex je, a je jen na nem kde, s kym a jak budou travit cas. toto by ti nepriklepl ani soud. jesteze my mame normalni byvalou

vodnarka2013
14. črc 2022

On je rodič stejně jako ty. Nemůžeš mu v tomto ohledu nic zakazovat, na to právo nemáš. Pokud by se jednalo o ženu například závislou na drogach nebo něco stejně závazného - v tom případě by to bylo jiné. Já se s otcem svého nejstaršího domluvila takto - vždy mi svou novou přítelkyni představil. A světě div se, vždy to byla žena super ženská 😅🌸