Nedodržení domluvy s expartnerem ohledně předávání dětí

kopacka01
9. srp 2020

Ahoj exmanžel mi dělá naschvály a děti vrací mnohem později než jsme domluveni. Řešit nebo neřešit, popř. jak?

xenie131
9. srp 2020

napred ho upozornit osobne. kdyz to nepomuze dat mu to pisemne. nejlepe aby pre zeti podepsal. kdyz nepomuze tak zaslat stiznost na socialku

zelenaesmolda
9. srp 2020

@kopacka01
co znamena mnohem pozdeji?

deaneira29
9. srp 2020

Podstatné je o kolik později a hlavně jak máte časy upravené soudně. Pokud nemáte přesně časy bohužel máš smůlu.

magdanaty
9. srp 2020

Těším už dva roky a žádná změna.. dělá to naschvál.

jjasmina
9. srp 2020

Blíže definuj... No je to i jeho dítě, třeba si to chtěl jen užít

marti89
9. srp 2020

Máte to soudně stanovené nebo jen ústní dohoda? Zohlednila bych, jestli je to z důvodu návratu z nějaké aktivity (lepší aby po našich silnicích přijeli s 2 hodinovým zpožděním, než vůbec), která je ve prospěch dětí, nebo dřepákují doma na zadku, a samozřejmě jak daleko od sebe bydlíte..

kopacka01
autor
9. srp 2020

Soudně máme určeno že si prázdniny máme domluvit do dubna. Na konci dostal termíny(dva týdny v červenci a dva týdny v srpnu). Asi dva týdny na to mi volal že ten druhý týden nemá pro děti hlídání a jestli bych je dala nějaký víkend. Čekala jsem do poloviny června kdy jsme byly u soudu skrz SJM. Byl to pátek. Do neděle jsem byla schopná počkat a nějak se domluvit ale vůbec se neozval. Tak jsem mu dala další termíny ale pouze na týden v měsíci. V července když děti vrátit psal že si je vezme na ty dva týdny ale už máme plány svoje. Po týdnu je sice přivezl ale dopo psal že je přiveze až v sedm místo v šest(jak bylo domluveno). Trvala jsem na svém protože vím že jen lže, děti oblbuje a dělá to naschvál. Nakonec je dovezl až ve čtvrt na osm. Potom jsem ho upozornila že to bylo naposledy a on se ani nestyděl psát že o žádné domluvě neví, přítomnost mám vše v telefonu.

journals
9. srp 2020

“Mnohem pozdeji” = hodina?

zelenaesmolda
9. srp 2020

@journals taky se divim

zuzangel
9. srp 2020

To si ale dovolil moc, chlapec nezbedný 😤😠🤦

j.a.n.i
9. srp 2020

@kopacka01 No, věta, "máme určeno, že máme domluvit" a "dostal termíny" mi nějak nejde dohromady. Jestli s ním takhle jednáš, tak se těm schválnostem ani moc nedivím. A tedy hodina a čtvrt večer, kdy nenavazuje žádný další program mi fakt nepřijde jako mnohem později a už vůbec ne jako něco, co by bylo potřeba řešit.

kopacka01
autor
10. srp 2020

@j.a.n.i on se mnou nejedná o nic lepší, dělá jen naschvály, jen aby jste měly představu tak třeba před časem se pomstil tak že nahlásil sexuální násilí na dětech z mého okolí a jen proto že se mi syna dokázalo dostat na speciální školu. Nebo si vyfotil náš rozestavěný barák dal ho na sociální sítě a psal že v tom bydlí děti, přitom moc dobře ví bydlení máme jinde a k tomu byly komentáře typu že by si nejradši najal Ukrajince aby se mě zbavil. A samozřejmě těch naschválů z jeho strany je za ty léta mnohem víc. Omlouvám se že jsem vůbec chtěla vědět jestli se tyhle věci dají řešit, asi si od něj nechám radši srát na hlavu. Mějte se tu krásné

j.a.n.i
10. srp 2020

@kopacka01 Jo, takže si ty naschvály děláte vzájemně...

kopacka01
autor
10. srp 2020

@j.a.n.i já v tom tedy žádný naschvál z mé strany nevidím, snažím se s ním domluvit od rozvodu (5 let) a stále to nikam nevede, ale vy to asi vidíte jinak

kopacka01
autor
10. srp 2020

@j.a.n.i asi vám nahlášení sex. našimi připadá úplně v pořádku
Pro vaši informaci, všichni kdo to šetřili měli jasno že se jen mstí a není jeho jednání normální

marti89
10. srp 2020

@kopacka01 Nemůžeš se divit, když sdělíš jen několik nejasných informací, že se tu holky postavily na stranu chlapa - kdyby šlo jen o zpoždění při předávce a on se těm dětem vzorně věnoval, tak se to přežít dá (některé matky jsou hysterky a dělají ex partnerům dusno i kvůli 5 minutám). Pokud je tam toho víc, měla jsi to rozepsat a dostalo by se ti adekvátních rad. Bránit se dá proti spoustě věcí a řešení je taky víc, vše ale vychází z informací - tak asi by bylo fajn to popsat vše od začátku a jaký výsledek řešení by sis představovala (zákaz styku s otcem?)?