Nejsem tady doma...

10. lis 2023

Přistěhovala jsem se před rokem k příteli a necítím se u něj doma. Má tři děti. Já jedno. Samozřejmě si nedělám žádné nároky na jeho nemovitost a vím že to bude jeho dětí. Asi nejsem ten typ ženy co umí žít v cizím jestli mě chápete. Kdykoliv přijde jeho matka tak řekne že dům je jejich vnoučat a dává mi najevo že sem tady cizí. Já už jsem z toho tak otrávená že ani nemám chuť tady cokoli dělat -myšleno různě zútulnit. Jsem asi divná, ale prostě to tak vnímám.

zuzkasim
13. lis 2023

@suzanna123 Já jsem v reálu spíš dost hrr a musím se mírnit, vím to o sobě, nadával na to muž a partner mi taky říká, že bych těch změn chtěla hodně a naráz, že musím postupně🙂 Myslím, že rovnocennou pozici mám, spíš je to o tom, že já stojím o ty změny, zatímco ostatním vyhovoval původní stav. Partner se snaží vyjít mi vstříc, ale chce to taky hodně času a ten teď tak úplně nemáme. Na druhou stranu musím přiznat, že spoustu věcí jsme už zvládli a i děti musely některé věci zkousnout, protože to pro mě bylo důležité. Děkuju za podporu, spousta situací je pro mě nových.

suzanna123
13. lis 2023

@zuzkasim držím palce 🙂

trdelnik234
13. lis 2023

@zuzkasim
Kde sa citis doma?

zuzkasim
13. lis 2023

@trdelnik234 No doma🙂 Tam jsem si vše vybudovala, tam mám stále většinu věcí, tam jsou mé děti. A celé je to dost čerstvé, u partnera takhle napůl bydlím 2 měsíce.

trdelnik234
14. lis 2023

@zuzkasim
Ja ti tiez drzim palce.
Lahke to nebude