Nevěra s přítelovým kamarádem a problémy ve vztahu

sabca96
23. zář 2017

Ahoj...vím,že mě nejspíš ukamenujete ale potřebuji ať to ze mě buď někdo vymlátí nebo někdo kdo byl ve stejné situaci poradí :(
S partnerem jsme spolu skoro 5 let,máme ročního syna ...nic méně faktoru k tomu abych ho opustila je víc než jen láska k jinému muži.
Každopádně jsem uplně ztracená a nevím co dělat :(
Jeho kamaráda znám cca 2 roky,hodně jsme se přátelili a pak prostě slovo dalo slovo a skončili jsme spolu v posteli..to se zatím opakovalo už 4x ,pořád na něj myslím,mám ho ráda a kdybych mohla jsem sním pořád,nejsem schopná říct jestli jsem do něj zamilovaná ale nejspíš jo....
Partner je takovy ten typ ,že už si mě nehýčká,jen má blbé náražky na mou postavu,zadek apodobně sice vím,že to říká jen ze srandy ale mě jako ženu to netěší ani mi to nepřijde vtipné,pořád se hádáme,dennodenně se pohádame,v sexu nám to neklape,vlastně mi přijde ,že nás nic jiného než dítě nespojuje ...jsme ve fází kdy spolu řešíme vztah a přemýšlíme o konci...
Myšlenky mám takového typu,že co bude potom ?? budu s jeho kamarádem i pak ? budeme mít mezi sebou vztah a ne jen sex?...
Jeho odpověd byla taková ,že nemuže přebrat kamarádovi holku a být sní,to jsme se pohádali ,že do postele sní jde,hýčká jí a dává jí přesně to co ví ,že doma nemá...nějak nevím jak se toho kamaráda prostě narovinu zeptat jestli by byl ochotny podstoupit tohle všechno a mít semnou normalní vztah ...vím ,je to ode mě hnusné vlastně od nás ale nemužu zustat s partnerem jen kvůli ditěte a v srdci mít jíného na kterého pořád myslím :'(

labijoux
23. zář 2017

@sabca96 no podle mých zkušeností připomínky tohoto typu , nemá náhodou ženskou, do manželské poradny jsem chodila sama partnera jsem tam nedostala i tak to velmi pomohlo.

chicina
23. zář 2017

Zažila jsem něco podobného, ale ve vztahu bez dítěte. Kdyz se začaly objevovat problémy ve vztahu, objevil se také kamarád, který me chtěl rozptýlit, přivést na jiné myšlenky. Samozřejmě jsme po par setkáních skončili u sexu. V příteli jsem samozřejmě viděla čím dal vice chyb a kamaráda viděla pres růžové brýle. Padla i ta veta, ze to nemůže kamarádovi udělat, ze to se nedělá... Tam jsem poznala, ze vlastně nejde o nic jiného než sex... Kino, večeře, ano, ale úplně v jiném městě, aby nás nikdo neviděl... S bývalým přítelem nikdy nedošlo na pořádně vyrikani, co každému z nás vadilo a to možná byla ta chyba. Každý jsme si tvrdil to své, ale toho druhého neposlouchal.
Můj názor, vykaslat se na milence. Je s tebou jen kvůli sexu. A s přítelem si sednout a vyrikat si, co vadí tobě na něm a naopak jemu na tobě. To naslouchání a pokusit se jeden druhému porozumět, je to něj, už kvůli tomu, ze mate spolu dite

dagmar_hribek
24. zář 2017

@sabca96 jak uz tady zaznělo milenec tě má jen na sex na nic jiného u toho vztah urcite nehledej.a s manzelel spíš zkus vic mluvit o problémech uz kvůli dítěti a pokud nechce pryc od něho.a do budoucna přeju šťastnější ruku pri výběru partnera uz kvuli diteti které máš

kaja2016
24. zář 2017

@sabca96 Zivot je zivot, ale prijde mi divne chovani "manzelova kamarada". Tak za prvy, kamarad to neni, protoze kamarad nespi kamaradovi se zenou. A za druhy, reci o tom, ze spat s tebou muze, ale vztah nemuze, protoze to se kamaradovi nedela, to je trosku smesny. Bud nema zajem o vazny vztah a nebo je trosku mimo🙂 Kazdopadne jako cloveku bych mu neverila, no jestli ho milujes, uz jsi ztracena a nejaky uvahy nad tim, jestli je to vhodny partner nebo ne pujdou stejne stranou🙂

sabca96
autor
25. zář 2017

@kaja2016 "kamarád " mi včera řekl ,ze mě má rad a už teď vidí ,ze je to na špatne cestě aby mě měl víc než rad ..já mu o svých citech zatím nic neřekla ..s partnerem je to pořád na nic nechce o ničem mluvit ani to řešit takže pořád v tom plavu no :/

pajounek
25. zář 2017

Situaci ti vubec nezavidim. Nicmene bych zacala u sebe a kvuli malemu to jeste zkusila. Milence bych odstrihla (bez toho vam to s pritelem klapat proste nebude, budes na nem porad hledat chyby v chovani atd., porovnavat..), naladila se na pozitivni vlnu a chovala se k nemu mile, i kdyz by treba prisel z prace utahanej a nechtel si ani povidat atd. Uvar nejaky dobry jidlo, od niceho nenut, neprobirej ze vsech stran, v cem jsi nespokojena a spis si vzpomen na zacatky, kdy vam spolu bylo hezky a tam navaz. Kdyz uvidi z tve strany zajem a zmenu, bud se chytne za nos a taky se bude snazit nebo proste ne a mozna to vubec nepujde.
Jeste jedna vec..nevi nahodou o tobe a "kamaradovi"? Nenasel si taky milenku ve smyslu kdyz muze ona, tak ja taky?

vanea
25. zář 2017

Milenec tě jen využívá a plácá blbiny, sex ano, ale vztah už je pro něj morální problém? No, já teda jako daleko horší situaci vidím to, že spí "kamarádovi" za zády se ženou, než že by s tou ženou (resp tebou) začal po rozchodu s jejím stávajícím partnerem "chodit".

K vašemu vztahu - namísto toho, abys řešila proč to nejde, řeš jak by to mohlo fungovat, jak by se to mohlo zlepšit - základem je komunikace s tvým partnerem. Jemu určitě něco vadí, stejně jako tobě...ale je nutné se o tom bavit a mluvit! Třeba to teď vidíš beznadějně, ale ještě než to pošleš do kytek, tak zkus vymyslet poslední způsoby, kterými by se to třeba ještě mohlo zachránit. Dlužíš to minimálně tomu dítěti. Můžete se pak rozejít s pocitem, že jsi se alespoň snažila. Na milence se vyprdni, jsi mu dobrá jako dobrodružství a akorát ti to motá zdravý rozum. Pokud je to slušný chlap, tak ti dá čas, aby sis to doma vyřešila a případně na tebe počká, až budeš volná.

dxdxdx
25. zář 2017

@sabca96 Myslím, že by sis nějdřív pořádně měla rozmyslet, co chceš. Chceš to manželství zachránit? Z toho co píšeš to zní, že ani ne. Pak ho ukonči a neřeš, co milenec. Buď spolu budete, nebo budeš sama. Ale na prvním místě si zkus vyřešit to manželství, jestli tátá tvého dítěte nestojí ještě za jednu šanci 🙂 (i když za poznámky na zadek apod. bych ho nakopla 🙂)

sabca96
autor
25. zář 2017

@pajounek neví o něm 🙂 milenku měl partner před 3 lety cca ..moji tehdejší "kamarádku " ...což je celkem paradox,ze teď je v tom pro změnu jeho kamarád 😳Mluvit sním nejde ,chyba je ve mě podle něj ,v našem vztahu hodně sehrála roli jeho matka ,která mi děla zle od začátku a partner to ignoruje neřekne ji ani slovo o tom aby přestala ..kvůli tomu se hodně hádáme a proto je to takové jaké to je ..

sabca96
autor
25. zář 2017

@dxdxdx padla tu i věta ,ze třeba partner má k tomu důvod narazet na mou postavu ..což si zrovna nemyslím vážím ,51 kg ,trpěla sem i anorexii jedine co mám tak menší bříško po porodu ale to mu nedává právo mě ponizovat slovy "nežer ,tlustou prdel mas "..

dxdxdx
25. zář 2017

@sabca96 To si děláš srandu, ne? Bože, takový chlapy teda ráda nemám :/ nicméně jednou sis ho vybrala, se všema chybama i bonusama (a že jich určitě je dost, jinak bys s nim přece neměla dítě 🙂), nechceš se pokusit to ještě zachránit? Moje myšlenka byla taková, aby ses zkusila odprostit od toho milence. Co bys dělala, kdyby on nebyl? Zůstala bys s manželem?

sabca96
autor
25. zář 2017

@dxdxdx nejspíš ani kdyby milenec nebyl tak bych s partnerem nebyla nevím ..:/ co se tyče milence tak mi řekl ,ze mě má rad a boji se ,že to zajde dal nicméně dnes jsme si psali ,řekla sem mu,ze mám dite tak ať si říká ze dite mám a ze babu s ditetem nechce ..na to mi odpověděl toto "Jo 😂😂to je pravda 😂😂" a pak že není zly ale ze baba s ditetem není to pravé ořechové 😃Nahrála sem si vlastně sama ale aspoň vím vše co se týká "vztahu " sním ...

sabca96
autor
25. zář 2017

Momentálně mi přijde,že ženská s ditetem je "odkazaná" na toho skym dite má ,ze jiný chlap jedine sex ale víc ne protože baba s ditetem je něco méně než ostatní ženské ...ale to je asi jen můj momentální názor 😃

vanea
25. zář 2017

@sabca96 tak to není ;) ale je rozdíl mezi "ženská s dítětem" a "zadaná ženská s dítětem" ...musíš si nejdřív vyřešit svůj vztah, abys mohla přemýšlet o něčem dalším...rozhodně bych se ale nerozcházela s tím stávajícím kvůli "novému", ale kvůli opravdu pádným důvodům, kvůli kterým si nerozumíte🙂 zkus to s ním probrat, nic za to nedáš..buď to skončí a rozejdete se, nebo se dohodnete, že to ještě nějak zkusíte splácat dohromady, než to odpískáte nadobro ;) držím palec👍

makak21
25. zář 2017

@sabca96 to není pravda 😉 jen si rozmysli,co chceš ty a neřeš, co chce někdo "takový"...
Ja byla kdysi s manželem v zacarovanym kruhu... 3x v rozmezí doby jsem se snažila s nim resit nefunkční vztah... Kdyz se potřetí sebral a odešel místo řešení, kdyz se vrátil, čekaly na něj rozvodove papíry a návrh alimentu a rozdělení majetku. Proste jsem si řekla A dost, vola jde ze sebe dělala dat dlouho. Synovi bylo 1,5roku (muž mel milenku 😁) sbalila jsem nas a teď mam s novým mužem 2,5letou dceru a ex je tím nejlepším ex, co si kdo muž představit a super táta pro našeho syna... 😉
Seber se a udělej život sobě i synovi hezci a nedělej si větší potíže, a zbytecne... Někdo uz tu psal, ze jestlite tenmikenec bude chtit, najde si te, ale moc s tím nepocitej 😉

makak21
25. zář 2017

Omlouvám se za chyby, mobil 😊

kaja2016
27. zář 2017

@sabca96 hele tak držím palce, ať to dopadne dobře,-)