Nevěra ze strany manžela - jak se k tomu postavit?

meloun26
2. led 2019

Ahoj maminky, s mužem jsme spolu 7 let a z toho rok a půl po svatbě. Všechno bylo tak nějak dobré. V lednu se nám narodila holčička, ale ještě před porodem mi řekl, že nasekal obrovské dluhy, ale postavila jsem se k tomu čelem a vyřešili jsme to spolu. Celý rok to bylo tak nějak v pohodě a já věřila, že už se vše lepší. Ale 3 dny teď po vánocích se ke mě z ničeho nic začal chovat divně a nakonec řekl, zě bude lepší když se s dcerou odstehuju vůbec jsem nechápala proč a tak jsem s dcerou odjela k rodičům.

Celý dva dny jsem si vše přebírala co jsem udělala nebo kde se stala chyba. Nakonec mi od něj přišla sakra dlouho zpráva, že ty dluhy jsou ještě vyšší než mi přiznal a že už mě asi 3 měsíce podvádí s ženskou z práce, která bydlí přímo vedle nás v bytovce. Dluhy se poresili, ale já ho tak miluju a chci být s ním, že jsem mu vše odpustila a úderem nového roku jsem udělá za vším tlustou čáru a že tedy začneme znovu. Ale je nový rok a on je nakonec nerozhodný jestli teda vážně chce být semnou a prý k té ženské nic necítí. Na prsou mi sedí obrovský balvan a už vážně nevím jak se ho zbavit. Prosím poraďte.

dvojka
2. led 2019

@vineta ano přesně tak to je. Vím že to je z jineho soudku, to jsem zminovala už výše a původně jsem netušila, že zde tu situaci budu vyvětlovat 😀.
Spíš jsem chtěla varovat co všechno se může stát díky právě těm dluhům, ktere zakladatelky muž má.

mialagia
2. led 2019

@dvojka já jsem jen reagovala na tu tvojí větu o automatickém přechodu dluhů na děti, což je fakt blbost(instituty odmítnutí dědictví, výhrada soupisu..)ale jasně chápu to, že se stane a člověka některé okolnosti zaskočí..

misa357
2. led 2019

@meloun26 Gambler, co se kurví se sousedkou, lže a neví, jestli tě chce? O čem vůbec přemýšlíš?

sudylichozrout
2. led 2019

@misa357 taky vuvec nechapu... Posledni dobou je tady docela slusna prehlidka tragedek... I kdyz zakladatelku chapu, jestli se ji takhle zmenil (rozumej zacal gemblit) az po letech, tak je mi jasne, ze vaha, zda ho ma kopnout do zadeke okamzite, nebo zda ma doufat v zazrak.

misa357
2. led 2019

@sudylichozrout Taky se nestačím divit, čeho se ženský drží zuby nehty. A přitom je tolik hodnejch, slušnejch a pracovitejch chlapů, který nikdo nechce, protože asi nejsou dost hustý, nebo nevim.

misa357
2. led 2019

@sudylichozrout Ovšem jako, na tamtu holčinu jen tak někdo nemá. Takových úkazů ani tady není moc.

lv
2. led 2019

Vidím dvě možnosti: a) jelikož je doma jistota, stereotyp (i hraní je hledání vzrůša, adrenalin), táhne ho (orgán) k tý sousedce b) manipulativní navádění k tomu, abys TY chtěla (prosila, ujisťovala ho o své lasce) aby se vrátil a on se tedy vrátí ne jako poražený, viník, co něco provedl, ale tak ti tedy vyhoví, vítěz. Což ti může za rok dva vyčíst, že tys to vlastně chtěla, aby se vrátil.

barulina
4. led 2019

Lze se dedoctbi vzdaz

dvojka
4. led 2019

@misa357 ne že hodne chlapy nikdo nechce, hned bych takoveho brala všema deseti, ale mám pocit, že se snad už take neseznamují, protože mají za sebou většinou špatne zkušenosti zase s vychcanými potvorami ☹ a nejspíš už vzdali to, hledat partnerky.
V okruhu 3O km alespon u nás jsou všichni chlapi z tveho popisu rozebraní a nebo schovaní 😀