Nový přítel a cizí miminko na cestě?

adluska1201
4. říj 2019

Chtěla bych slyšet váš názor / váš příběh.
Miminko máte na cestě už delší dobu, přítel vás opustí ikdyž čekáte jeho dítě. Stává se.
Poznala jste super muže a bere to, že čekáte mimčo s jiným. Ano bere to, ale co se mu honí hlavou?!
Není divné, že skočíte do vztahu, když jste v jiném stavu s jiným?
Není divné, že bude vychovávat cizí dítě?
Hledá se takový muž vůbec lehce nebo radši budete sama s miminkem?!
Pište vaše zkušenosti, příběhy, rady...

barulina
4. říj 2019

Ahoj. Ja mam dceru 7 let. Momentalne cekam miminko a otce miminka jsem.mesic zpet pro lzi nadavky nespolehkivost vyhodila. Ja moc neverim, ze behem.tehotenstvi lze najit nkoho kdo.to bude brat upone ok. Postava jina, vykyvy nalad, a popdobne. Nejak mam dojem ze ja konkretne nemam.co.chllapoviomentalne nabidnout. Pokud takovy chllap ktery to bere naprosto.prirozene najde, takn0ak jentonstrasne super. Ja jsm v tomto spise pesimista. Kamaradka to tak mela a nevydrzelo jim to

gracinka7
4. říj 2019

Kamarád si našel novou přítelkyní, když ona byla v 8.měsíci (chtěla dítě a najednou se probrala a zjistila, že se s mužem nudí - rezšli se, když byla v 6.měsíci). Mě to teda přišlo trošku zvláštní, ale srdci neporučíš. Teď jsou splolu už asi 5 let, vzali se a mají další společně dítě.

vitezove
4. říj 2019

@adluska1201 Takový muž se určitě snadno nehledá a nepouštěla bych se ho. Co se mu honí hlavou? To bych neřešila. To si musí srovnat on. Nejspíš tu ženu miluje tolik, že mu tohle prostě nevadí. A vychovávat cizí dítě? Je to jako adopce, jako darované sperma. |Geny rodiče nedělají, ale láska, výchova a rodinné prostředí.

bamak
4. říj 2019

Znak pár, který se dal dohromady v 8 měsíci... Mají se moc rádi a už mají další 3 společně děti....

sasui1
4. říj 2019

Myslim si ze toto muze fungovat u paru kde se ti dva znali z drivejska. Najednou chla vidi prilezitost ze je zena volna (pokud teda o ni roky touzil) a bere ji i s ditetem! Jedny takove znam. Nahradni tatinek se chova tak ze jsem roky nevedela ze je nahradni. A pak keste z doslechu vim o spoluzakovi co si nabrnknul na svatbe kamarada holcinu i s "outeskem" (byla tehotna ale nevim jak daleko) a zatim jim to klape. Dite bere jako sve...
Ale myslim ze to jsou velice vzacne pripady. Ale ne nemozne...
Nadruhou stranu asi se lip chlaovi prijima nenarozeny plod do ktereho se po porodu zamiluje stejne jako dp vlastniho a vytvori si s nim to pouto nez kdyz si chce maminka nekoho najit a ma doma 6leteho rozmazleneho hosika ktery doma rozhoduje o vsem!

chumlee71
4. říj 2019

Moje babička se s dědou dala dohromady ,když už byla těhotná a jsou spolu už přes padesát let 😊

luckavolosyn
4. říj 2019

Moje kamarádka to měla taky tak, ale i když ji přítel pomáhal s miminkem od narození, doteď její děti nebere za svoje a nemá s nima nic moc vztah. Je to o jedinci

nanyh
4. říj 2019

Moji těhotnou maminku, cca ve 3. měs. opustil můj biologický otec. Ona si našla jiného i přes těhu a ten si mě osvojil a mám ho v rodném listě. 😊

ladyhacek
4. říj 2019

Znám, teda nevidím přímo do vztahu.
Ona byla těhotná když de potkali. Byl u porodu, v rodným liste je taky psaný. Asi po 3 letech se rozešli, na holčičku platí a normálně si jí bere na víkendy, prostě je "jeho"

babanci
4. říj 2019

Syn mojí kamarádky se seznámil s těhotnou ženou a několik let byli partneři. Společně vychovávali její dceru a všechno se zdálo být zalité sluncem. Strašně jsme jim fandila, ale nedávno jsem se dozvěděla, že se rozešli.

littlenymfadora
4. říj 2019

Já mám dvě děti 8 a 12 let. S manželem jsem téměř 4 roky. Sice si mě nebral těhotnou, ale vletěl do vztahu s dvěma. Bere je jako své, a kdyby mohl snese jim modré z nebe. Takový muži jsou dar. Neřešte co se mu honí hlavou, kdyby s Vámi a ditkem být nechtěl - nebude.

barulina
4. říj 2019

@littlenymfadora zavidim a moc prehu

paja_
4. říj 2019

Mám dceru 18mesicu teď jsem znovu těhotná jsem v 19tt, s přítelem jsem to ukončila zjistila jsem že bere drogy.... A ráda bych si našla někoho jinýho co nás bude mít rád, a aby děti měli aspoň nějakýho tatínka a já nebyla na vše sama. Jen mám strach že mě nikdo nebude chtít .

barulina
4. říj 2019

@paja_ jj. Asi to budes muset nechat osudu, jako my vsechny. Vse je jak ma byt. Drz se

evakaspar
4. říj 2019

Jsou i muzi co nemohou mit sve vlastni dite byt by ho chteli.... takze proc ne, navic rodic neni ten kdo poskytne genetický material, ale ten kdo ditko vychovává 😉

paja_
4. říj 2019

@evakaspar souhlasím 🙂 táta je ten kdo vychovává

marcicek84
4. říj 2019

Zbam take pribeh muze co takhle byl se slecnou,dite v tomto pripade neni prekazkou,jim to neda nevydrzelo a po 7 letech mu on adala sbohem,hloupe na tom bylo to,ze on mel.to dite vlaatni a oan utla ze dne na den kontakt a uz ho nevidel a neudela nic,kdyz pravne neni otec...tedy tohle jsem sem napsala aby sis uvedomila ze tvuj partner muze riskovat vic nez ty a zase trochu jinak...jestli to bude vazne ukaze az cas a pokud se k tobe chova hezky neres blbosti a uzivej si to,dopredu nikdo nevime jak co dopadne...

monikaa_h
4. říj 2019

Asi takhle - nemáš co ztratit. Pokud je vám spolu dobře,tak to zkuste. V lepším případě to vyjde,v tom horším zustanes sama s prckem. Myslím si,ze to pro nej nemusí být nic špatného,ze čekáš dítě s jiným. Myslím to tak,ze ještě se nenarodilo. Až se narodí a budete spolu,budete oba vychovávat jako kdyby bylo i jeho,on bude táta. Samozřejmě nemá jeho geny,ale když se k němu bude mít hezky,muže ho skvěle vychovat 🙂 a pokud je ti s nim dobře,chytni příležitost za pačesy 🙂 časem se ukáže buď jako ,,ten pravý,, nebo že to nebyl dobrý nápad. Tak jako tak můžeš jen získat. Zkus to 🙂

misicka1988
5. říj 2019

Také mám muže který si mě našel když jsem měla už 2 děti, 3 a 8 let. Myslím že i kdybych byla v té době těhotná, bylo by to stejné. Perfektně se o mě a dětí stará už více jak 11 let, je skvělý. Neustále vymýšlí aktivity pro celou rodinu ( i když jsou děti už starší) a naprosto převzal roli za Bo který se nezajímá. Navíc teď máme spolu 3letou holčičku, a jsme kompletní rodina. Mám takový dojem, že mi ho musel poslat můj tatínek, který mě už 27 let hlídá z nebe.. 🤗

barulina
5. říj 2019

Tak obecne je za me jednodussi sehnat chlapa kdxz uz jsou deti na svete. S tiim jsem nemela problem. Ikdyz jsem dala sabci jen jednomu a spalila se. Myslim ze v tehotenstvi ja konkr. Nemam co chlapovi nabidnout. Jen opravdu kdyby to byl nekdons kym se znam jiz radu let. Tak pak mozna

monikaa_h
5. říj 2019

@barulina To je na tom právě to krásný, že ji chce i když mu teď nenabízí ,,plný servis,, skrz těhotenství. Pak to může být jen lepší.

barulina
5. říj 2019

@monikaa_h je. Jen nejak si takoveho chlapa neumom predstavit

marcicek84
5. říj 2019

@barulina tak nektere muze muzou prave i vzrusovat tehotne zeny,takze treba mu nabizi vic,nez si myslime...a jakoze netreba se v nicem omezovat pokud je tehotenstci bezproblemove,spis se bude muset omezit po porodu a pak hlavne se o bi delit s ditetem,az pak se uvidi,jak tu zkousku zvladnou,ale to je zkouska i pro dlouhodoby vztahy...

barulina
6. říj 2019

Tak jak pokracujes zakladatelko