Odcizení švagra po tom, co si našel novou partnerku. Co byste dělaly vy?

18. únor 2024

Ahoj, holky... Fungovali jsme jako běžná rodina (teda aspoň z mého pohledu, na běžnou rodinu). Vidali jsme se, jezdili jsme na společné výlety, oslavovali jsme narozeniny a podobně. Do doby než si našel švagr novou partnerku. Když jsme ho zvali vždy byl důvod proč nemůžou. Jediná schudna varianta dle nich bylo se scházet u nich. (důvod byl že je těhotná není ji dobře atd..) OK, po tomhle odůvodnění jsme s tím neměli problém, jezdili jsme k nim. Po narození dítěte byl ten důvod dítě... Okey, taky jsme to chápali a partner nechtěl přijít úplně o bratra. Když jsem oťehotnela já, tak už ale neakceptovali, že mi není dobře. Prostě buď přijedete nebo ahoj.... No a teď na mě přítel tlačí, že "ztrácí" bratra, jen pro že nejezdíme k nim. Aby bylo jasno, už jsem X krát k nim jela (od porodu uběhlo už pár let - 4) a pokaždé bylo Joo už se sejdeme i jinde.. No houbelec, vždy slyším proč by jsme měli jet my k vám, když by jste už u nás nebyli měsíc. Na oslavu narozenin od dcery nepřijeli ani jednou. Má otázka zní, stáhl by jste ocas a dělaly co oni chtějí, jen proto aby měl vás partner bratra, nebo by jste si staly za svým? (partner k němu na byt jezdil o pomáhat při rekonstrukci, my jsme teď potřebovali pomoc jen s přestěhováním ložnice a dětského pokoje a byl to problém.

autor
20. únor 2024

@zekrt právě, kdyby jsme se pohádali, nebo něco takového řekla bych si ok je to i moje vina. Ale já prostě nevidím a neznám důvod, proč. A asi se ho ani nedozvím.

zekrt
20. únor 2024

Já mam to samé. Důvod jsem nikdy nezjistila. O to víc je to frustrující.

levandule_k
21. únor 2024

Autorka: Já nevím, jak moc jsi alternativní, ale někdy jsou věci tzv. mezi nebem a zemí, možná by ti dala odpověď na tvou otázku nějaká alternativní terapie typu rodinné konstelace, regresní terapie.