Odejít nebo počkat. Jak byste se zachovaly Vy?

zoenna
8. únor 2020

Zdravím vás....mam 9 měsíční miminko a dvě větší děti které nejsou manžela.....uz od těhotenství se vše hrozně změnilo.....s manželem si vůbec nerozumíme.....on hrozně zlenivel s ničím nepomůže ani s mimcem....nekoupe,nevozi kočár, nekrmi prostě nic ani se nemazli.....ja citové taky hrozně stradam....nepohladi mě neřekne že mě má rád nespí se mnou.....pribrala jsem a to mu taky vadi....snazim se zhubnout ale jelikož kojím vůbec to nejde a to i cvičím a nejím mouku a cukr. Mám i nějaké gyn. Potíže chodím na injekce pořád krvácím. Furt mi říká jak nemůže pomáhat protože je unavený z práce. (dělá na počítači).Nadává mi že jsem blbá že nic nechápu ať jsem zticha atd....... Chová se hulcat. Navíc nemám ani kam jít máma má garsonku a táta bydlí v pečovatelaku.... Ségra sama hledá bydlení..... Babičky už nemám.... Doma fungují víc než dost dělám vše vždy má uvaření vypráno vyzehleno atd..... Stejne furt nadává na bordel. Už mě ta buzerace nebaví. V manželské pořádně jsme už byli.... Bez efektu.... Co s tím..... Jak by jste se zachovali vy?

sudylichozrout
8. únor 2020

@zoenna No jak... Praskla bych do bot. Okamzite.

jjasmina
8. únor 2020

@zoenna Bohužel se zdá, že je to začátek konce. Zkusila bych s ním v klidu promluvit. Muj manžel dělá krátkej dlouhej, třeba 15 hodin na nohách, ted mám skoro před porodem a doma zastává toho spousta uklid, praní, věšení prádla, vaření. Zkuste zjistit co je hlavním jádrem problému, eventuelně jestli v tom není někdo třetí :(

sonaxoxo
8. únor 2020

Zjistit kde je problem,proc se chova jak prase a po pripadnem zjisteni,ze nic apod.odejit!S takovym clovek bych opravdu nevydrzela ani 5 min.

katkapavlik
8. únor 2020

@zoenna začala bych si hledat jiné bydlení. A šla pryč.

puhelin
8. únor 2020

Rekla bych mu presne to, co pises tady. A trvala na rozhovoru.

marcicek84
8. únor 2020

@zoenna no a jaky jste meli pocit z te poradny,jedna navsteva asi dlouhodobejsi problem nezmeni,mozna ma jen madonin komplex tak se drzi dal,ma je jako mamu od deti a nevidi v tobe sexualni objekt,ty jsi pak podrazdena a on odtazity a pak se chlad stupnuje,no bez komunikace se to asi nezlepsi...
Mozna bych si nachystala par asertivnich odpovedi na jeho pripominky a zkusila to takto,vcetne asertivniho pozadani o pomoc...ale kdybys nevidela efekt ani do pul roku co budete chodit do poradny,tak to asi vazne uz nema smysl...ted je to spis na tobe,kolik toho v teto situaci jeste vydrzis...odejit se da vzdycky,kdysi se hledalo reseni,ted misto toho se meni jeden model muze za druhy a tam pak zas vadi neco jineho...

jade85
8. únor 2020

Jediné pozitivní, co mi do celé situace nesedí je, že s tebou šel do manželské poradny. Pokud je ochotný tam ještě jít, možná byste se mohli pokusit ten problém rozplést s terapeutem. Ale chce to řešit rychle, dlouhodobě snášet tohle chování ti zničí sebevědomí a pak nebudeš mít sílu odejít ani kdyby se to ještě zhoršilo. Pokud už to řešit nechce, šla bych - co kdybyste si našly bydlení spolu se ségrou?

zoenna
autor
8. únor 2020

@jade85 ségra má přítele.....no šel byli jsme tam několikrát řekl že to je blbost že mu to nic nedává....

zoenna
autor
8. únor 2020

@marcicek84 byli jsme mhohokrat.....prej si myslí že to je stejně blbost nic mu to nedalo prej....

zoenna
autor
8. únor 2020

@jjasmina nikdo třetí v tom není.....nachytala jsem ho kolikrát jak si to dělá sám....

zoenna
autor
8. únor 2020

@jjasmina on stále tvrdí že mu přijde všechno v pořádku v našem vstahu že já furt něco mám....

zoenna
autor
8. únor 2020

@katkapavlik a z čeho bych to bydlení platila?A tři děti do toho? Jedno na střední škole na intru a mimino je docela finančně náročný.....to prostřední je zatím na základce

jjasmina
8. únor 2020

@zoenna těžko radit v tomhle, kor když máte tři děti, nemáte kam jít a on to nechce řešit..

katkapavlik
8. únor 2020

@zoenna rodina by nepomohla? budu vám držet palce ať vše dopadne dobře ať už tak nebo jinak.

zoenna
autor
8. únor 2020

@katkapavlik bohužel táta v důchodu předčasném takže peníze nemá sotva na nájem a mamka dělá na poloviční úvazek je operovana třikrát na kotník.....penize od nich fakt čekat nemůžu a ani nechci chápu jejich situaci

zoenna
autor
8. únor 2020

@zoenna je to taková bezvychodna situace😥

katkapavlik
8. únor 2020

@zoenna ano to je pravda😭 sama bych nevěděla co dělat v takové situaci.