Odejít od manžela, jak dál?

ratatooy
26. říj 2016

Ahoj,jelikoz nemam v okoli nikoho kdo by byl rozvedeny tak se obracim sem.Chi odejit od manzela,duvod jednoduchy nemiluji ho,je pro me spis dobry kamarad,navic miluji nekoho jineho,manzel vse vi,chce mi pomozt ale je to tezke.jak jste zacali vy? jak zvladate financne,jsem po rd a nemam jeste ani praci ☹

ratatooy
autor
27. říj 2016

no holky jako mate pravdu ale jeste jsem teda zapomnela dodat ze mezi mnou a manzelem neni Monca st fyzickyho kontaktu a uz vubec sexu,manzel taky svatej neni kolikrat ujel,ale mame free vztah takze neveru bych neresila.ovsem to ze s nim nejsrm uz davno schopna spat je horsi a vydrzi on cely zivot bez doteku?

ratatooy
autor
27. říj 2016

joo a jeste jeden detail ja jsem si ho brala z rozumu a ne velky lasky a chemie

ratatooy
autor
27. říj 2016

@leentilkaa no prave stastne rodice ale to ja nejsem

ratatooy
autor
27. říj 2016

@jaya prave ze nemilovala brala jdem si ho z rozumu ze je hodny a ze jsem chtela rodinu nic vic nic min

ratatooy
autor
27. říj 2016

@kika_21 ano to urcite ale hlavne by mu dalsi zena dala to co ja nemuzu,a treba by i dalsi zenu mel jen ji jen kdyby ne nejsem si jista ze je bejaka schopna to tolerovat jako ja,me by milence taky tolerival kdyby to fungovalo i doma a neslo o lasku

ratatooy
autor
27. říj 2016

@tammm to jsem asi spatne firmulovala rozejit bych se chtela kvuli sobe,nikdy kvuli druhemu,ja chci byt stastna.

ratatooy
autor
27. říj 2016

@carmilla ja se na to divam i takto,je to tezke,ani bych treba neodchazela ale sedet na dvouch zidlich se neda

leentilkaa
27. říj 2016

Kdo chce hleda zpusoby,kdo nechce hleda duvody.Pokud ses jista ze to dal nezvladnes a podvadite se navzajem tak jdi treba vam to prospeje,nebo kdyz ti manzel tak pomaha tak at se odstehuje on,myslim ze ti nikdo nemuze poradit kdyz nevi jakou mate situaci jaky mate spolecny majetek,byt atd a urcite se to da zvladnout i na rodicaku,akorat nez proplati socialka davky tak to chvili trva

kacca11
27. říj 2016

@ratatooy kdyz sis ho brala z rozumu, proc se ted chces rozvadet kvuli tomu, ze ho nemilujes? To je trochu nesmyslne.

ratatooy
autor
27. říj 2016

@tammm ja zas nechapu zenske co sedi doma uvazane na prdeli u mimin...ale to bude tim ze jsme si s manzelem tolerovali vse a stridali se v tom kam kdo kdy pujde

leentilkaa
27. říj 2016

Jinak mit dve deti a svatbu z rozumu to je nejak mimo me chapani teda 🙈

ratatooy
autor
27. říj 2016

@kacca11 protoze jsem si myslela ze muzu zit bez lasky hold teli to poznalo

ratatooy
autor
27. říj 2016

@leentilkaa to je celkem jednoducha realita..z predchozich vztahu jsem byla tak odvarena ze jsem si lasku zakazala a vzala si prvniho chlspa kterej byl hodnej

leentilkaa
27. říj 2016

Tak se ani nedivim kdyz to beres takhle ze te tvuj manzel podvadi to asi cejti a hleda lasku jinde.V tobe je proste problem a byl teda od zacatku.Kazdopadne preju do zivota hodne stesti at ti to vyjde

kacca11
27. říj 2016

@leentilkaa ja jsem jen zbedava, jak to dopadne s tim dalsim. Pani bohuzel sama na sebe a to az na prvnim miste.

ratatooy
autor
27. říj 2016

@leentilkaa no to je mi celkem jedno ze ma nekoho spis bych byla rada kdyby mel a to se nevztahuje na muj novy vztah protoze to bylo uz davno,nevim jak bych to. azvala asi odpor,predstava ze by mel byt sex ve me vyvolava sileny pocity

ratatooy
autor
27. říj 2016

@kacca11 clovek ma myslet hlavne sam na sebe,sam sem prisel,sam odejde,sam si tvori reslitu

kacca11
27. říj 2016

@ratatooy tak to je zkratka ulet, ze se nekdo s takovym postojem k zivotu vrha do manzelstvi a materstvi.

ratatooy
autor
27. říj 2016

jinak ano ja jsem ten problem od zacatku to vime,on taky neco ma ale to je fuk,spis bych potrebovala nejaky cas bydlet jinde treba bych si to srovnala ale myslim si ze ne

ratatooy
autor
27. říj 2016

@kacca11 vzdyt ve finale he zivot sranda a nakonec nas ceka stejny konec,ale dekuji za nazory,90% paru zije jak smrtky ze strachu udelat zmenu,a ja chci zivot prozit naplno,takze jste mi i pomohli se rozhodnout.

shine2015
27. říj 2016

@ratatooy nemuzu zit bez lasky atp mila zlata - nemyslim to jizlive,pokud je to kamarad,ktery navic miluje a venuje se detem,tak sorry ale to sis mohla rozmyslet driv. Ted uz v tom mas dve deti....tak se schazej s tim novym nikde nic nebourej....a uvidis.
Kazdopadne mela by sis uvedomit ze uz nerozhodujes sama za zebe ale i za dalsi dva zivoty....
A pokud maji milujiciho tatu a domov,tak by jsi jim ho nemela rozbijet kvuli tomu ze ses ted zamilovala jinde....myslim ze je to od tebe dost sobecke.

leentilkaa
27. říj 2016

A to ste vzala kde ze zijou jak smrtky 😁 vetsina paru zije uplne normalne asi nehori laskou ale zijou normalni rodinnej zivot ale dnes se to uz moc nenosi je normalni byt rozvedenej a mit plno deti kazde s nekym jinym.Nase babicky a dedove spolu byli celej zivot neexistovalo ze by se rozvadeli.Dnes je to modni

shine2015
27. říj 2016

@ratatooy smrtky??? Bat se zmeny??? Mozna to je o tom,ze si castokrat uvedomuji dusledky i to ze vidi pozitiva v tom co maji....navic jsou zodpovedni za deti i partnery/psrtnerky...
Neni takove hrdinstvi jit a vse zborit...jednat a nefivat se kolem sebe....ja ja ja a po ne potopa....

kacca11
27. říj 2016

@ratatooy takhle nevyzrale nazory jsem dlouho necetla.

Mozna by bylo lepsi vynechat ty deti z te desne srandy a doprat jim zivot s milujicim otcem a ne s zenou, ktera vidi na celem svete jen sebe a svuj prospech a je ji fuk, koho behem te zabavy poslape.

kacca11
27. říj 2016

@ratatooy a co se tyka tech smrtek a zen. Mnoho paru se zadne zmeny neboji, ale nemaji potrebu ji delat, protoze tak, jak ziji, jsou STASTNI. A jsou stastni nejen sami za sebe, ale i za toho druheho a za deti. Takze nez se zacnes navazet do ostatnich, koukni se sama na sebe.

shine2015
27. říj 2016

@leentilkaa neni to jen o mode ale i o tom ze hodne lidi mysli sobecky jen na sebe....
Jednak si zeny berou kde koho - i kdyz ma dluhy nebo nepracuje..laska zvitezi...a za dalsi je jednodussi se pri prvnich neforozumeni nebo problemech rozejit.
Ono vyhody dlouhodobeho vztahu jsou videt az pozdeji....i citit. Az kdyz prekonane zvladneme....
A s tim souvisi i to ze se bereme z lasky - ale uvazujeme,nevezmu si z velke lasky kriminalnika s tim ze se zmeni 😉
A pokud se narodi deti tak se proste ti dva snazit musi...uz proto ze je miluji.

shine2015
27. říj 2016

@kacca11 mozna by to fakt bylo reseni...deti prenechat otci a jit za novym muzem bez nich....
@ratatooy

ratatooy
autor
27. říj 2016

@kacca11 ja to myslim tak ze denne slysim ja bych tak chtela jinam,nebo vy jste tak dobry ze se odhodlate,sla bych ale nemam penize

ratatooy
autor
27. říj 2016

@shine2015 a mit pak dve jeho a jeste treba treti nase

shine2015
27. říj 2016

@ratatooy a jenom rada - kdyz to tady verejne resis,tak ve vsi ucte k manzelovi i detem bych smazala fotky a informace o bydlisti z profilu...
At je jaky je,toto verejne resit si nezaslouzi...a neber to zle 😉 je to i kdyby on na netu probiral Tebe...nebo tvoje mama tatu....