• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Opustil Vás po letech partner?

15. června 2012 
Ahoj.
Zažili jste tuto situaci? Kdy jste zůstala sama s dětmi? Většinou kvůli mladé holce?
Jak se mají Vaši ex? Vyšel jim ten vztah, kvůli kterému rozbil celou rodinu a vše v co jste věřili?
Myslíte si, že je Váš ex opravdu tak šťastný, jak si myslel, když od Vás odcházel?
Jaké máte v současnosti vztahy se svými ex?
A jak se „nová“ teta chová k Vašim dětem?
A našli jste štěstí jinde?
Patřím do této „skupiny“. Tak by mě zajímali Vaše příběhy.
14. čer 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kecas, prave jsem te cetla na emiminu.cz, ti to tam nestaci? Vzdyt se to rozjelo...
14. čer 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@joygiorgo Ale stačí. Jen jsem neušila, že stejní lidé jsou na několika diskuzích. Na Modrého koníka jsem narazila nedávno. Tak se nezlob. :slight_smile:
15. čer 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
maky, taky te znam z emimina. bud rada ze je pryc :slight_smile:. urcite se ti lepe dycha :slight_smile:

jinak s mym ex manzelem jsme se nerozesli pro jinou slecnu, ale ted ma rok. je to mlada holcina,19 let, ale k dceri se chova hezky, ma maleho brasku se kterym pomaha, tak vztah ma. vztah s nim mam moc pekny, zrovna v pondeli jsme 3 hodiny sedeli a povidali, ani jeden bysme se nevratili. s jeho slecnou se pozdravim a nemame problem sedet jeste s mym pritelem vsichni u jednoho stolu :slight_smile:
a jestli jsem nasla stesti jinde, uvidime. v srpnu budu 2 roky po rozchodu, ted mam par esicu jineho pritele.
drzim ti palce :dizzy_face:
15. čer 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. čer 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sayast Klobouk dolů, že se dokážete chovat bez předsudků. Já jsem v roli té mladé slečny a manžel se taky s ex nerozešli kvůli mě. Taky mám malého brášku a mám s ním pěkný vztah akorát manželova ex to nedokázala pochopit a myslela si, že když jsem mladá, tak jsem neschopná a svého syna proti mě štvala ač jsem se snažila s ním mít pěký vztah, vždycky všechno zničila...
15. čer 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinanov ja ze zacatku taky nebyla nadsena. tato holcina vyrustala v detskem domove, byla odebrana pro tyrani :pensive: . bylo ji 18 let kdyz se s mym ex dala dohromady. takze jsem to nejdriv blbe nesla, bala jsem se, aby na moji taky nebyla zla, kdyz to zna z domova. ale kdyz jsem ji poznala, tak jsem se prestala bat. je to hodna holka, ke svoji rodine se "vratila", odpustila jim, pomaha s nejmladsim sourozencem a ted se stara o nemocnou matku.
muj ex se taky v Juli vidi, tak vim ze by nedopustil aby se ji neco stalo nebo ji nekdo ublizil :slight_smile:
a ja, ja jsem taky na jednu stranu ze mam 2 vikendy volne. delam na smeny+VS dalkove, takze mi to bud resi hlidani kdyz pracuju nebo se muzu ucit :slight_smile:. nebo mam jen cas pro sebe. :slight_smile:
15. čer 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek