Otec narkoman - nechci mu dávat syna

eliskaaluky
17. kvě 2019

Prosím o pomoc. Mám tří letého syna. S otcem jsme již rok a půl o sebe. Otec dříve užíval nitrozilne pervitin a psychicky i fyzicky mě týral. Bohužel před zrakem syna který z toho měl nehezke zážitky a vzpomínky. Po te mi byl soudně syn svěřen do péče a s otcem jsme se na kontaktech domlouvali přes OSPOD. Po celou dobu co jsme od sebe jsem nejprve u kontaktu prvního půl romu musela dělat dozor aby k němu syn vůbec šel. Pak jsem druhého půl roku otci syna vozila protože nemá možnost si jezdit. Následně otec znovu začal užívat pervitin. Syn se zablokoval a nechce k němu. Začala jsem to řešit opět přes OSPOD kde se otec přiznal a slíbil že vyhledá odbornou pomoc. Po měsíci nam všem jen oznamil že problém nemá a pomoc nevyhledal. Dostal od paní z OSPOSU tedy zákaz dokud nepředloží že je normální a vylecny. Vymysleli to tak že jeho maminka převzala zodpovědnost a pro malého si jezdí společné. Syn tam nechce a vrací se uplne mimo. Strani se všem,má průjem,pocurava se a trpí na noční desy. Jsem už zoufalá a nevím jak dal mám pokračovat.

eliskaaluky
autor
17. srp 2019

Vše je zatím momentálně ještě v řešení. Otec si podal předběžné opatření ktere mu soud v celém rozsahu zamítl a urgentne má vyhledat odbornou pomoc. Otec nastoupil k nějakému psychiatrovi a dokladal negativní testy na OSPOD,tedy z kraje teď již tam dva měsíce nebyl. Kontakty se synem proběhli pouze pod mým dohledem celkem od toho května asi pouze 5 krát víc otec nemá zájem protože mě prostě nesnese a nemůže se kvůli našemu synovi přemoc. Babička si podala návrh na soud stejně jako otec jaký mají zájem syna vidat ale zároveň se od května neozvala. 😠 jedna velká komedie jen aby dosahli svého a pomstili se m za to že jsem ho opustila a nahlasila jako narkomana. V zájmu našeho syna nejedná ani jeden z nich. Momentálně jsme ve fázi kdy přišlo předvolání k soudu na 19.9 s tím že soud nám naridil spolupracovat s Ospod a na OSPOD soud naridil společne jednání mě,otce a matky otce a ženou nás ke společne domluvě protože kvůli věku malého,špatneho psychického stavu otce,babičky která to hraje jen na oko a o malého ji vůbec nejde se očividně soudu nechce rozhodnout na nějakých kontaktech dokud otec neprojeví že je schopen se o syna postarat a že je vyleceny. Což stejně nikdy nebude protože otec si našel nový vztah se slečnou též závislou na drogách. Potkávali jsme je na dětských akcích kde otec pro změnu pil a nevypadal nejlíp. Bohužel ze společného jednání i se soudu jsem nucena z důvodu porodu císařským řezem a následného 6ti neděli omluvit. Takže očekávám že soud proběhne až někdy začátkem listopadu.

eliskaaluky
autor
17. srp 2019

Naštěstí se mi na OSPOD alespoň konečně podařilo prokázat kdo z nás dvou má pravdu,prostřednictvím svědků a podobně tak alespoň OSPOD stojí při mě a začali jednat v zájmu našeho syna a ne v zájmu otce který tam neustále hrával divadlo,brečel a vymyslel si neskutecne lži na moji osobu.