Partner bisexuál, jak byste reagovaly?

degial
29. led 2018

Ahoj, zajímalo by mě, jak byste reagovali, kdybyste měli podezření, že váš partner měl v minulosti styk s mužem. Kamarádka toto řeší a nevím, jak jí poradit.
Díky.

degial
autor
29. led 2018

@hlasimse Na upřímnosti jejich vztah založený není, když on nebyl schopný říct pravdu, když na toto téma zabrousili už na začátku vztahu... To je právě to, co řeší nejvíc..

@guinea Myslím, že ona by to brala v pohodě, protože je sama bi. Ale on si chce před ní asi uchovat tvář pořádnýho samce, zvlášť když se vždycky těmhle homosexuálním praktikám mezi muži vysmíval... Myslím, že kdyby s tím ona přišla, on by to prostě nepřiznal a ještě by jí osočil z nedůvěry... A přímý důkaz v ruce nemá...

hlasimse
29. led 2018

@degial To je sice fakt, ale z mého pohledu by se to ještě dalo napravit, kdyby si o tom v celé upřímnosti promluvili. Když by nechtěla být v neupřímném vztahu, pak debatou nemá co ztratit. Na druhou stranu by možná ještě měla zvážit, proč být s takovým alfasamcem, který se nad ní 'naparuje'? To je taky zvláštní, proč s někým takovým chce být.

degial
autor
29. led 2018

@hlasimse tak on se naparuje před ní, ne nad ní.... A jinak se zdá být v pohodě - zodpovědný, spolehlivý, hodný chlap do života... Já myslím, že se k těm informacím o něm asi nedostala úplně nejčestnější cestou, a proto se té konfrontace bojí. Těžko říct.

hlasimse
29. led 2018

@degial Aha... Já bych debatu otevřela. Musí být upřímnost, vyjasnit to...

odula
29. led 2018

@hlasimse ja bych se na to uplne vyprdla. co bylo bylo. jestli bude problém někdy v budoucnu,tak ten bych řešila. je nesmysl vytahovat kostlivce že skříně. navíc se tady mluví o důvěře a upřímností ve vztahu - pokud paní ty informace nezískala nejcestnejsi cestou tak má taky máslo na hlavě. a jak mu potom chce vykládat něco o upřímností a důvěře?

odula
29. led 2018

@degial vubec bych to nedramatizovala tak,ze kdyz ji to nerekl na zacatku,takze vztah neni zalozeny na důvěře. ja mam taky par veci z minulosti který jsou jen moje a ne proto,že bych chtela klamat partnera,ale proto,že některý věci si prostě chci nechat pro sebe - buď že do toho nikomu nic není,nebo abych druhymu neublizila. je to moje soukromí, a toho nemám povinnost se vzdát ani ve vztahu - zvlášť pokud to MOMENTÁLNĚ vztah nenarušuje a nemá to s ním žádnou souvislost. nikdo nemá POVINNOST se exhibovat pred partnerem do posledni nitky,zpovidat se z minulosti. naopak - nekdy je dobry za tím co bylo udělat tlustou čáru. a kdo to chce udelat, ten by měl mít možnost. dyť ta kámoška nevi jak se kvůli tomu cítí,jestli je mu ze sebe í třeba zle... dyť nevime. jak říkám- řešila bych to kdyby se to znova jako problém objevilo.nebo kdyby sam chtěl. jinak je to k ničemu.

kristyn.g
29. led 2018

mě by to vadilo, byla bych asi aspoň mírně zhnusená a žárlila bych od té doby na chlapi 😃 protože ty by pro partnera měli něco co já nemam že jo... ale jistě to nevim, doufám se mi to nestane... a kdybych měla podezření tak bych se bála to manželovi říct abych ho neurazila

elu
29. led 2018

tak koukam...jak jste vsechny v pohode...u me by to byl pomalu konec sveta 🎃

odula
30. led 2018

@elu tak v pohode asi ne ale řekni mi co chceš dělat. prostě se to stalo,odestat to nejde. podle toho co píše autorka to byl zřejmě jenom experiment, je to pryc. treba se za něj sam stydí ( neznáme okolnosti ale vzhledem k tomu co říká- chlapi fuj atp. je to docela možný ) . partnerskej vztah to momentalne neovlivňuje, a je mozny ze ani nikdy nebude. chlap je v pohodě- spolehlivý, hodný, zodpovědný ,tak proc vytahovat kostlivce a jeste ž toho důvodu že tedy mi jako "nevěří "? což je usmevny protože podle autorky sama ta pani udelala podraz aby to zjistila - to se tu taktně přechází. tak jakapak duvera... jediny co by mě primelo mít obavy a kostlivce bych vytáhla (ale hodně opatrně) by byla zdravotní stránka.

degial
autor
30. led 2018

@odula Jo, asi máš pravdu, nemá cenu to na něj vytahovat, když to vztah aktuálně nenarušuje... Kamarádka se už docela zklidnila, tak snad to bude dobré. děkuji všem.

ariadna12
8. únor 2018

Ja bych se ho, byt tou kamoskou, na rovinu zeptala. Bylo to pred ni, tak o nic nejde. Kdyz uvidi, ze ji to trapi vic, nez znat realitu, muze kapnout bozskou. Otazkou je, zda bych byla ve vztahu s - byt drive - promiskuitni osobou. Takove veci se podle mne moc nemeni, kdyz nekoho treba fakt miluje, neznamena to, ze si neuzije nekde taky bokem, jako to delal driv. Ale treba je ji ted fakt verny a usadil se. Jen bych mu jiz od pocatku proste osobne neverila.

haniplanetka
5. dub 2018

Do vztahu kamarádky skutečně vidí jen ona, komunikace je jediný způsob, jak tuto situaci řešit. Fakt nevím, proč by se on měl za bisexualitu stydět, nejsme snad ve "středověku", spíš je chyba v nedostatku vzájemné důvěry a upřímnosti. Pokud bude tázán zaujatě, chápu, že by byl automaticky v opozici.

nicol22
5. dub 2018

Mě by to bylo fuk. Já jsem taky bisexuální, kdyby byl i můj chlap, bylo by to spíš plus.

normalnimatka
5. dub 2018

tak já nevim, jesi je bisexuál, na tom až tak nesejde. hlavně aby z bisexuála nevzniknul nakonec homosexuál:D

misisska
5. dub 2018

Haha 😀 taky jsem v těch nejdivočejších letech spala s holkama, chlap si zase nepamatuje jména holek se kterými spal, já zas nevím počet (Jo, jsme si věrní, jen jsme byli oba hezcí a divocí 😬). No a? I kdyby spal s chlapama, bylo by mi to šumák

zlorenka
5. dub 2018

Muze navrhnout trojku s dvema chlapama a uvidi reakci 😂