Partner se vykašlal na moje narozeniny

alcapce
13. únor 2019
Ahoj holky, vím, že je to divné, ale nějak mě to hloda a potřebuji se zeptat na váš názor. Minulý týden jsem měla narozeniny a s partnerem jsme měli odjet se známými na hory. Moc se mu tam nechtěli, trochu prudil a dá se říct, že vyvolával hádky, jen abych řekla ať nejezdi, že pojedu s dětmi sama. Bohužel se tak stalo, už jsem to nevydržela. Podotýkám, že odjel spát k sobe do baráku, kde má bývalou a syna. Toto téma je na dyl.
No nic. Odjela jsem a ten den měla narozeniny. V noci hned pi půlnoci mi přišla zpráva: ,,Vse nejlepsi k narozeninam. At jsi konecne stastna a spokojena."
Pak mi ráno psal, jestli se nejdu projít a popovídat si a v kolik odjíždíme.. Tak jsem napsala, že už jsme odjeli. Volal a omlou al se, že ho to mrzí a že za námi přijede. Druhý den, že si to rozmyslel... Nakonec tedy vůbec nedorazil. Když jsme se o víkendu vrátili zpět domů, byl s kamarády pryč a ja tak trochu doufala, že budu mít doma alespoň kytku. Hele... Je streda a nic, ani mi nepopral, prostě nic.. Moc mě to mrzí. Nejsem na drahé dárky, ale takhle mě zazdit. Prostě jsem to nečekala a celkem to boli po téměř 3 letech vztahu. Stalo se vám někdy něco takového? Připomínat se nechci, ale nějak nevím, co dělat.. Jak byste reagovaly?
petulejan
13. únor 2019
@alcapce asi bych neřešila ani dárky,ani nepopřání k narozeninám,jak důvod toho,aby vyvolával hádky jen proto,aby jel pak za bývalkou…. Stojí ti to za to? S kamarády odjel,s tebou ne? Tak akorát nakopad do zadele...
dasenka12018
13. únor 2019
@alcapce chlap, který tě miluje a stojí o tebe se takhle chovat nebude. Nejde o drahý dárky. Tohle je fakt na kopnuti do zadku. Určitě to bude složitější ale z toho co píšeš mi přijde že má evidentně nějaký "problém" držím palce, začni to řešit at se zbytečně netrápís. 🍀😒
dadamatysek
13. únor 2019
Určitě by sis zasloužila někoho více láskyplného a pozornějšího. Pro mě osobně by tohle a nechuť trávit s rodinou čas byl určitě důvod k rozchodu. Pokud nejsi tolik radikální, rozhodně bys to neměla přejít jen tak a dělat, že se nic nestalo. Protože se stalo a dost! Milující partner by se takhle nikdy nechoval. Přeji, ať se rozhodneš správně pro sebe i své děti!
kajalka
13. únor 2019
@alcapce Že se vyprdnul na narozky nevidím jako největší problém vašeho vztahu..
marcicek84
13. únor 2019
no pohled chlapa bude, že ti popřál, absence dárku nebo kytky to zamrzí, ale jsou takové nespolehlivé typy, kteří jsou schopni to dohnat se zpožděním, klidě i týdenním, prostě jenom si nezorganizují čas a nejde to brát osobně. Osobně bych vzala to uražení se a odjetí za bývalkou a synem, to je trochu moc, dětinský postoj a ještě rána do srdce, bývalka ho stejně zpátky nevzala, tak si to šel zase žehlit za tebou, ponižující, ano tento vztah je dobrý jako přítel s výhodami, ale na kvalitní partnerský vztah bohužel. Doporučuju se koukat jinde a pak se na tohle vybodnout.
nikahavel
13. únor 2019
Upřímně mi přijde po vlastních hromadách nezdařených vztahů v mládí, že je nevyrovnaný, schopny i lhát a mlžit. Po světě běhá spousta úžasných chlapů, možná ne tak atraktivních, ale hodných co si zaslouží lásku. Mě se stalo dvakrát že to chlap táhnul se mnou a se svou bývalou, díky bohu ani z jedné strany nefigurovali děti. Tím netvrdím že to musí být váš případ. Ale za poslední dny tady na koníků čtu všelijaké stezky různých holek a vychází mi z toho jen jedno. Nevážíme si sebe samých a proto se nám to děje.
Nakopat do zadku, urovnat si priority, zvizualizovat si koho chci mít v životě a vesmír dokáže zázraky. Mě se to naprosto vyplnili a soustředila jsem se asi 2 měsíce na to a pak ani nevím proč najednou tu byl a je to super, 6 let spolu, druhé dítě na cestě. Popřemýšlel jestli žiješ to co chceš a nezapomeň čas utíká rychle.
sudylichozrout
13. únor 2019
@alcapce Z toho, co pises, jsou narozeniny evidentne ten uplne nejmensi problem mezi vami. Res to podstatne a res to i radikalne, kdyz to bude treba. To, ze se na tebe vybodnul o narozeninach, je jen dilkem velke skladacky.
bayt
13. únor 2019
@alcapce Mně by nejvíc vadilo, že místo racionální domluvy vyvolává hádky a hlavně to řeší tak, že odjede (na truc? 😮) na barák k bývalý. To by na mě bylo silné sousto. Tak silný, že bych s takovým chlapem nebyla, protože by mě to pěkně ponižovalo. Zapomenutí na narozeniny - no, tak taky by mě to štvalo, mrzelo atd. Někteří chlapi jsou prostě takoví a nevnímaj, že pro ženskou je to fakt důležitý. Třeba je i z rodiny zvyklý si moc nepřát (jako třeba můj muž). Ale jde o to si promluvit a říct chlapovi - hele, pro mě je to důležitý a cejtím se pak, že mě ani nemáš rád, když mi nekoupíš dárek. A on by se už kvůli tomuhle měl začít snažit.

Ale jak už jsem psala....u vás je ten problém úplně jinde.
treasurka
13. únor 2019
@alcapce A když pomineš to, že tě zazdil, jsi s ním šťastná? Proč s ním jsi?
ariadna12
13. únor 2019
@alcapce poslala bych ho k byvalce k nemu na barak, at je tam konecne stastny a spokojeny.
evakaspar
13. únor 2019
O takového chlapa opravdu stojite? Jasne srdci neporuciš, ale jde spat za ex? Najdete si jineho.
merope
14. únor 2019
Nepochopila jsem, zda ti popřál tou SMS nebo to bylo od někoho jiného. Pokud tou SMS, tak popřál a ne že ne - jenom nekoupil dárek.

Já se už naučila, že se s narozeninami prostě musím připomenout. On si nepamatuje a neřeší ani svoje. Posledně mě šokoval, když ráno hned: "Zlatíčko, vše nejlepší k svátku." ehm.... ale já ho mám až pozítří. Aha, to jsem si dal do mobilu upomínku, abych ti koupil dárek 😃. Prostě má v mobilu upomínky na všechna výročí, takže když mu mobil zapípá, popřeje - a případně si dá upomínku na dárek, resp. se preventivně předem připomenu.

Takže já jsem prostě ta, která domlouvá, kdy to oslavíme (jak jeho, tak moje, narozeniny, svátky, všechno). Letos mě docela šokoval, že se sám přeptával na Valentýna, kterého já ani běžně neslavila, ale když se tak připomenul, dohodli jsme se na sobotu (jedna blízká kamarádka zítra odjíždí na déle pryč, tak se chtěl rozloučit a přišel se přeptat, zda mi to nevadí - a já jsem večer stejně tuhá, přes den pracuje, a hezký den si můžeme udělat jindy, než přesně 14.2.).

Ale chápu, že v situaci, kterou popisuješ, se špatně přichází, tulí k chlapovi a připomíná s dárkem, když to zjevně doma absolutně vře. To řeš, ne nějaký pitomý dárek k narozeninám.
lastovenka
14. únor 2019
Já z toho jeho chování mám pocit, jako by tam bylo něco ví, nebo spíš někdo jinej. Tohle chování mi připomíná jako by už o tebe němel zájem. Nevim no, je mi to líto, ale tohle podle mě dělaji chlapi před rozchodem.... Třeba se pletu.....
janablizka
14. únor 2019
No pokud ti popřál sms kou a nedal dárek to ještě není taková tragédie,horší že odjel za bývalkou a na tebe se vykašlal.Asi bych se na něj vykašlala taky i když je to těžké.Držím palce.
xxx3d
14. únor 2019
@alcapce jak bych reagovala na tvém místě. No, zavolala bych mu, řekla, že mě mrzí, že s námi nejel na ty domluvený hory, a že mě mrzí, že mi nedal ani kytku k narozkám.
Protože popřát, ti popřál, tou sms.
Hm, já teda nechci být přílišný pesimista, ale mě ta sms přijde jako i zároveň rozchodová. "Ať jsi konečně šťastná a spokojená."
To ale musíš vědět nejlíp ty sama, jakej ten vztah máte, jak moc jsi s ním za poslední dobu byla v pohodě a co vlastně ta sms znamená.

Sem začni psát odpověď...

Odešli