Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Pauza nebo konec. Jak to udělat?

stralisek
22. led 2020

Ahoj maminky, chci se Vás zeptat.. Bydleli jsme v 5lidech v 2+1, 5let jsem to vydržela, nicméně min rok syndrom vyhoření, lazne na mesic.. Od té doby co mě tam nastartovali, tak s přítelem se neshodneme na ničem.. Tedy shodneme, ale porad visí otazník, že to může být jinak.. Nevim, jestli mi nerozumí, nechce rozumět.. Mikuju ho, on mě taky má rád, chceme být spolu, ale jak to udělat? Nyní jsem se se synem odstěhovala 10min od něj, takže pořád v kontaktu.. Nemuze překousnout, že jsme to udělala, nicméně já se nechci vrátit zpátky, kde je vše zle z mé strany.. Snad mě trošku chápete 😂😂

zuzkasim
22. led 2020

Tak záleží, jakých 5 lidí v tom bytě bylo. Jakože vy dva dospělí a 3 děti? Nebo ještě i nějaký jiný dospělý? Pokud tam byl i nějaký jiný dospělý, chápu, že mohlo být málo soukromí, snaha vycházet i s tím dalším, přizpůsobit se mu, popř. ted další může na vás či partnera nějak působit. Pokud jste měla nějaké psychické potíže, obvykle na terapie chodí i muž, nebo minimálně mluví s doktorem, i když, nevím, jak je to v případě "patrnerů", mám zkušenost od kamarádky, která má muže. Tomu doktorka vysvětlila stav jeho ženy a doporučila určitý přístup, takže on pak věděl, jak doma se ženou aspoň ze začátku mluvit, jednat... Nějaká rodinná terapie? Vyřešit to bydlení? Informací jsi moc nedala🙂

martiina_k
22. led 2020

@zuzkasim Já jsem spíš pochopila, že to byli dospělí - nejspíš tchánovci. To je ve 2+1 fakt na palici.

makra1988
22. led 2020

Tak řešení jste našla! Pokud vás trápila tato situace a odstěhovala jste se. Nechápu spíš, proč se s vámi i přítel neodstehoval, když se tak máte rádi a viděl že vás něco trápí........ Neznám vás, nevím kde a jak a proč žijete, ale myslím si, že bydlení je ten nejmenší problém. Ne👍😊👍😊

puhelin
22. led 2020

Mluvit spolu o problemu. Ne od problemu utect. Tim bude trpet predevsim syn. Proc ho tim trapit?

martt
22. led 2020

@puhelin Já si myslím, že se snažila s přítelem mluvit ale ze ji "neslyšel nebo nechtěl slyšet". Chápu že jestli byli v bytě 2+1 v 5 lidech, tak to je docela moc pokud ty dva lidi byli dospělí. Asi udělala nejlepší co mohla a rozhodnutí je ted na příteli bud ji miluje a půjde za ní. A nebo mu to je fuk a zůstane tam kde je.

stralisek
autor
22. led 2020

@zuzkasim 1x 70leta babi, on, ja, jeho 13leta holka a společný syn 5let..muzu poprosit na tu provou terapii byli u psychologa nebo psychiatra? On chce hypo, jenze po insolvenci ještě 4r nic.. A ja uz tam nebudu ani minutu..

zuzkasim
22. led 2020

@stralisek Hm, tak to je docela pestré složení lidí na byt 2+1, se skoro nedivím... důchodce, puberťačka, 2 dospělí a prcek. Musíte vyřešit to bydlení. Nevím, jestli jste v tom bytě byli jako nájemníci nebo je váš (nevím koho vlastně?), jaké máte možnosti jiného bydlení. Zkusit nakontaktovat nějakou rodinnou poradnu v místě bydliště, pokud spolu být chcete, tak to přece není tak neřešitelné. Můžete zažádat o obecní byt? Nebo si najít zaměstání se služebním bytem? Popř. zaměstnání v jiném místě, kde je bydlení levnější? On je obrovský rozdíl např. Praha a Kladno nebo nějaká dědina... Teď bydlíš sama nebo u někoho?

puhelin
22. led 2020

@stralisek A jak to chces resit? Mate dost penez na vlastni byt, kdyz je po insolvenci?

puhelin
22. led 2020

@martt A oni tam do narozeni miminka byli sami? Neciti zodpovednost taky za dceru a babicku? Co s nimi po jeho odchodu bude? Maji na vetsi byt?

konidana
22. led 2020

@stralisek terapie je u psychologa nebo v nejake poradne. Psychiatr predepisuje leky.

stralisek
autor
23. led 2020

@zuzkasim být je pritele mamky.. Takze jeho.. Koukala jsem a co se nabízí je občas des.. Oba kladno a ja s malym jsme na Buštěhrade.. V podnajmu

stralisek
autor
23. led 2020

@puhelin musí se nasetrit, ake tam bydlet už to nedam..

stralisek
autor
23. led 2020

@puhelin byli jsme na začátku baba, ja a on, pak malej se narodil a pred 3rokama přišla jeho dcera..