Podvádí mě?

eldenisa
2. pro 2009

Dobrý den,možná tady někde toto téma již existuje ale chtěla bych slyšet názor vás maminek,které budete na toto přihlížet možná jinak než já.
Včera jsem chtěla napsat své kamarádce ale jelikož nemám kredit chtěla jsem napsat od přítele.Měl zrovna přijatou zprávu od Sab....Martin-je to sice mužské jméno ale zpráva zněla: No měla jsem na mysli to tema co vcera. - pak už si to nepamatuji - a dále pokračovalo mam jen strach aby to mezi nama neprasklo.
Sla sem ihned za pritelem a chtela sem vysveteleni.Rekl ze je to jeho kamarad a ze tak jenom spolu blbnou.
Stihla sem si jeste precist co poslal on a bylo tam:Ahojky pusinko,jak se mas.Ja jsem jeste v praci,Co delas??
Chtěla jsem vědět váš názor jestli by jste vy věřili tomuto vysvětlení.......

svoja
5. pro 2009

osobne hlasuji za moznost 2 nebo 3 😀 😀

my mame zaheslovany notebooky, protoze je mame oba novy jsme do nich celi zhavi 😀 😀 ...si je tak jako uzivame...a zaroven vime, co v nich mame, pac me tam muj casto neco instaluje a nebo me ukazuje, co ma noveho 😀 😀 😀 😀
...ale v podstate me to nezajima...a i kdyz vim, ze me a nasemu vztahu je naplno oddanej, jsem i rada, ze ma tu "trochu" toho soukromi nebo ma ten pocit ze ma....je to takovy dustojnejsi...stejne tak s mobilem...ma tam kod...no a?...a muj mobil se zdraha zvednout i kdyz volaji treba nasi a ja jsem ve sprse a kricim na nej at to vezme 😒

ivett
5. pro 2009

sirael stejně jako se rozhodnu, že se budu líčit, i když manželovi se to nebude zamlouvat, tak stejně se můžu rozhodnout, že budu mít milence a jemu se to samozřejmě nebude zamlouvat...nevidím v tom rozdíl...
prostě manžela jsem si vzala proto, že ho miluju, vím, že je to člověk, se kterým chci zestárnout, se kterým je mi dobře, se kterým chci rodinu, se kterým prostě budu doufám už nafurt, o kterém vím, že je takový a onaký a že prostě jiného nechci...ale rozhodně jsem si ho nebrala proto, abych nemohla zůstat sama sebou a nemohla být svobodná a mít svoje soukromí...
nemáme společný účet (tady v ČR to v praxi ani neexistuje, vždycky je napsán jen na jednoho a druhý k němu má dispoziční právo, což neznamená, že účet je obou, hlavně pro dědické řízení), nepřestali jsme se stýkat s přáteli, které jsme měli do té doby, nepřestali jsme dělat věci, co jsme do té doby dělali...to co ty rozlišuješ jako osobní svobodu a cosi jiného já neberu, pro mě je prostě svoboda a tečka...
jsme pořád stejní a stejní zůstaneme, jen jsme teď spolu, máme jeden druhého, ale nevlastníme se, nejsme povinni si avsolutně otevířt všechno co máme navzájem...to už právě pak svoboda není...

kopa
5. pro 2009

Ahoj holky,
tak jsem se rozhodla,že vám sem napíši celý svůj příběh 😅 😕 Chodí mi sem Tercinka 😵 Tak se s vámi o to podělím.
S přítelelem jsme spolu 7,5 roku,z toho 5let spolu bydlíme.Loni jsme přišli o v 10tt týdnu o mímo 😔 No ale ted už vám to napíši 😀
Takže začalo to někdy v srpnu.Kdy jsem přišla domu a měla na stole vzkaz,že jel do Olomouce za kamarádem a že přijede zítra.Asi se ptáte proč mi to neřekl,že? 😀 Já jsem totiž přísná 🤐 🤐 nerada ho někam pouštím a tím že kdyby mi to prý řekl,spustila bych hysterickou scénu.No asi spustila....
Druhý den přijel a všecko bylo v pohodě,jenže za týden jel zase 😔 Furt jsem věřila tomu,že je u kamaráda.Žádné náznaky nevěry nic... 😅 Jenže pak spoustu času trávil u Pc a furt si s někým mailoval,to už jsem začla mít tušení...Z postele jsem ho normálně šmírovala 😅 😅 Jednoho dne byl na výletě a volal mi jak je mu zle,že se chce zabít....měla jsem o něj strach 😔 😢 Dorazil domu a brečel a řekl mi pravdu,že se dvakrát sešel s nakou holkou,že mi byl nevěrný a že ho to moc mrzí....Prořvala jsem celou noc a on mě ujistil,že to ukončí 🤐 😨
Jenže já měla zrovna celý týden dovču,tak jsme byli spolu doma(on je nezaměstnaný)no a najednou se chodil sám procházet a chodil ještě s jedním telefonem 😔 bylo mi vše jasné že to neskončilo 😔
No a jak se tu bavíte o té historii v pc,tak mi máme nakej program,kde když zavřete okno,hnedka se to vymaže,nebo nedá se zjistit nic..
Ale jednou udělal chybu a já na dotyčnou objevila na netu mail.Holky 14dní jsem to tajila a držela se abych jí nenapsala 😠 ☹
No a pak jsem jednou šla na záchod a on psal mail a viděla jsem že mu psala,bylo vidět Luci a mailová adresa.Spustila jsem doma scénu...Opět jsem byla ujištěna že se nic neděje 😔 Ono se nic nedělo,páč dotyčná bydlí v Ostravě,což je trošku z ruky.měsíc byl klid,nepodváděl mě a pak jsem já ujela a dotyčné napsala...a tím to začlo na novo. 😔 Dokonce v listopadu přijela do prahy,že tu byla na pohovoru 😠 si myslela,že tu bude asi bydlet.Chápu,že ta dotyčná asi za nic nemůže,ale věděla o mě!!!!
No a přítel říkal,že je s kámošem na pívu...Prdlajs přišel domu,asi se mezi sebou nepohodli a byl vzteklej a hnedka mi řekl,že byl s ní....
Další den mě opět ujištoval,že se s ní rozešel!!!
jenže pak mu ta čubka posílala smsky a on si z ničeho nic začínal vypínat telefon.Jednoho dne jsme šli na procházku a ona mu furt psala smsky.Potom jsme došli domu a přítelák měl v bundě mobil...Já vím,neměla jsem to dělat,ale nikdy bych se nedozvěděla pravdu 😔 😔 no tak mu psala a on jí.V rychlosti jsem si napsala její číslo a dělala že nic nevím.Potom jsem jí napsala sms a ona hnedka volala přítelovi,ten šel ven a mluvil s ní asi 30minut.
Pak přišel s tím,že zítra jede za ní že už si vybral s kým chce být 😢 byl na mě dost hnusnej...Já jako debil jsem ho prosila aby nikam nejezdil!!!zbytečně ráno vstal a přijel za dva dny 😔 Bylo mi hrozně,moc to bolelo.
Nevím v čem byla jiná,sexu měl dostatek víceménně 3 denně,každý den 😅 😲 ¨
Přišel další víkend a zase jel 😔 už jsem to neřešila.Napráskala jsem ho rodičům,jak se chová 😔 ty mě podpořily.
Jenže on mě hlavní problém,že nevěděl co chtěl 😔 😔 váhal 😔
Pak jsem šla do něj tvrdě,začla jsem si hledat bydlení,přestala jsem vařit...založila si svůj vlastní účet....Ale byla jsem potvora,normálně jsem se přemohla a sváděla ho,dělalo mi to potěšení a po styku jsem jí vždycky napsala.
Moc mi ublížil,ale už to bude skoro měsíc co jsme si vše ujasnily a už mu zase věřím sise neéé na 100%,ale věřím.
opravdu to sám od sebe konečně ukončil,nikdo mu nepíše už maily,mail si zrušil kam mu psala,telefon nonstop zaplý...Dokonce ho to strašně mrzí jak se ke mě choval,i mu to brečel.Za vše si mi omluvil a řekl,že chce být semnou.Že udělal chybu,že toho lituje.Že to s ní bylo jen takové pobláznění.Ted tvrdí,že za to vůbec nestála a že to není holka pro život.
Dala jsem mu šanci,ale je to poslední šance.Doma všecko klape,nehádáme se...Občas ještě trošku šmírnu,ale né moc 😀 😀 Uplně se změnil.

No a moje poznatky že má ženskou???
začal dost cvičit s činkami,začal držet dietu,v noci nemohl moc spát,neustálé kruhy pod očima-zřejmě z nervů,začla zase kouřit,smsky,procházky,věčně obsazený telefon,furt napláclej u PC...

kopa
5. pro 2009

😉 Omlouvám se je to trošku delší,ale dost jsem to zkrátila 😉

ivett
5. pro 2009

sirael ale je přizpůsobení se a odevzdání se...jasně, že se přizpůsobím společnému životu, ale nebudu se měnit ve smyslu, že teď jsem vdaná, tak bych neměla tohle a támhleto a naopak bych měla to a to...proč jako? jsem furt stejný člověk, jen mám po boku dalšího člověka, se kterým jsem se rozhodla žít a být...

svoja
5. pro 2009

KOPA jezis 🤐 ...kolik vam je?

kopa
5. pro 2009

Mě je 24 a přítelovi bude 31.

kopa
5. pro 2009

já sjem se na něj chtěla vykašlat,ale nešlo to 😔 😔 Moc mi pomohl v životě,opravdu moc.Nikoho jiného než jeho nemám.

ivett
5. pro 2009

kopa to je docela síla...zarazil mě už ten začátek, že ho nechceš moc nikam pouštět... 😕 upřímně, v takových případech se nedivím, že chlap hledá něco jinýho, i když má doma sexu dostatek...já nebyla nikdy zvyklá dělat nějaký scény, takže tvoje chování by mě být chlapem varovalo natolik, že bych si sama sbalila kufry a vypadla, ale každý sme holt jinej, toho tvýho to asi spíš nakoplo, no důležitý je, že jste si to vyřešili k oboustranné spokojenosti...

kopa
5. pro 2009

Ivett,jako myslela jsem,že ho nechci nikam moc pouštět na noc 😅 😅 Prostě já mám na to jiný pohled 😅 jinak když jde s kamarády,to mi nevadí.Jako a ty jeho kamarádi jsou taky takoví svině-ty podváději kde se dá,tak proto jsem měla vždycky strach.

ivett
5. pro 2009

no jo kopa, ale že jsou takový jeho kamarádi přece ještě neznamená, že on je takový taky ne? to je právě ta důvěra... 😕
no ale hlavně ať vám to klape...

kopa
5. pro 2009

Ivett já vím,on nikdy takovej nebyl...Ale vadilo mi to,když pak přišel domu a vyprávěl mi to.Myslím,že ted se dost ponaučil 😅 Já jsem víc tolerantnější a on nezlobí. 🙂

sirael4
5. pro 2009

ivett: Já v tom rozdíl vidím. Tím že se líčíš, i když se to manželovi nelíbí (např), mu nijak významně neubližuješ, ale tím, že máš milence, tím už ano (v běžném případě).
Opravdu si ale myslím že se nevylučuje zůstat sama sebou a přitom se ve vztahu v některých věcech přizpůsobit. A samozřejmě, máš-li takový názor a stejně tak tvůj muž, je to pro vás ideální. Stejně jako pro jiné je ideální, že mají mobily, nebo cokoliv jiného v podstatě dohromady. Prostě každý ať dělá, jak uzná za vhodné, vždy to však musí být oboustranný 😉

kalu
5. pro 2009

Já myslím, že každý vztah mezi 2 lidmi je natolik individuální a jedinečný, že se to nedá paušalizovat.
Co jednomu vyhovuje nebo přímo lichotí, druhému vadí a nemusí to vůbec skousnout.Podle mě je důležité, aby partneři byli hlavně "parťáci", kteří kromě vzájemné tělesné přitažlovosti a souhry v sexu táhnou za jeden provaz a jsou si navzájem oporou , můžou se na sebe spolehnoutn a váží si jeden druhého. Tak by podle mně mělo vypadat partnerství.
Člověk by se měl v partnerství cítit šťasten a milován. A pokud je někdo ve vztahu dlouhodobě více času nešťastný než šťastný,a druhý člověk mu přináší víc starostí než radostí,tak by se to mělo ukončit. (nemám na mysli starosti, kdy jeden z partnerů onemocní)
Ale zdroje těch starostí a radostí jsou u každého páru jiné- někomu vadí pití, někomu žárlení, někomu (většině) nevěra, ale jsou i tací, kteří si to navzájem tolerují a jsou oba v pohodě.......všechno je individi 😝

sirael4
5. pro 2009

ivett: Mimochodem, na stránce zpět jsem psala, že odevzdání se je extrém...Ale těžko se žije v manželství, kde si je každý na svém písečku.

sirael4
5. pro 2009

kalu: 😉

kopa
5. pro 2009

Souhlasím s Kalu 😉 moc hezky jsi to napsala.přiznámse že jsem nedočítala tuto diskuzi 😅 tak nevím kdo jak na tom jste 😅

ani3012
5. pro 2009

kalu
tak si to všetko rozsúdila a pekne napísala! 😉 😀 Najlepší príspevok v tomto fóre !

kalu
5. pro 2009

Holky, to mě zase tak nelichoťte, nebo se budu červenat 😀 😔

Prostě chtěla jsem tím napsat, že třeba já bych promyšlenou nevěru s cíleným obelháváním neskousla.Ale netvrdím, že pisatelka XY udělala špatně, že ona to odpustila , a třeba i několikrát. Nicméně pokud dále napíše, že se od té doby stále užírá žárlivostí a zlomeným srdcem, tak už to podle mně špatné je.

tak, a už končím s moralizováním, ono je to většinou tak, že kovářova kobyla chodí bosa.... a já, sama rozvedená, tady rozdávám rozumy.....ale holky, kdybyste viděly, jakej já jsem si vybrala exemplář za manžela 😀 😀 😀 - tak byste nechápaly- sice opravdu fešák, ale co slovo, to lež...taková já byla naivka důvěřivá pitomá

svoja
5. pro 2009

on asi zivot a zkusenosti nauci....

fire85
5. pro 2009

souhlas s kalu a ostatní který si tu obhajují to svoje-hlavně tu svobodu 😉 pokud něčemu věřím a stojím si za tím, nemusím to křičet do světa a přesvědčovat o tom ostatní.ale tohle je diskuze, takže fajn že je tu takovej i takovej názor.

my to máme tak že rozhodně neznám přítelova čísla a piny k věcem, ani on moje, ale pokud by se mě na tyhle věci zeptal, nemám důvod mu lhát a stejně on mě.to že mu prozradím např. pin k mobilu nebo tak , podle mě v pohodě.

kacka.va
5. pro 2009

no, mě teda taky vadí někteří manželovi kamarádi, protože vím, že chlap se nechá dost ovlivnit kamarády, na kterých mu záleží a to pak člověk neví, k čemu by ho navedli. Když by dělali něco, co se "nemá", tak se bude cítit mezi nima divně, proč on to nedělá taky.

kalu: napsala jsi to moc hezky. mám na to stejný názor.

a nevím, jak některé holky tady... ale kdo tím neprošel, že se něco na manžela dozvěděl, tak může být šťastný a člověk snadno odsoudí chování někoho, když to sám nezažil. Je to jako dost hnusný sen, akorát, že se na něj jen tak nezapomene, když se člověk probudí. Asi každý čllověk vstupuje do manželství s přáním, aby to bylo navždy, to mi přijde přirozené. Zároveň když 2 lidé vstoupí do manželství, tak je to jasný krok, že to spolu myslí vážně, nechtějí si ubližovat, budou si pomáhat. A musí počítat s tím, že i když dělají třeba stejné věci, tak jsou to prostě už jednotka, která by měla být sehraná a ne dva naprosto svobodní lidé, kteří se snaží každý kopat za sebe a chránit si zuby nehty svoje soukromí. Soukromí by mělo být společné a sdílené tak, aby to oběma vyhovovalo.
Podle mě když jeden něco skrývá, tak asi to není úplně v pořádku a akorát to vyvolává spekulace, co za tím vězí. Protože když by o nic nešlo, tak proč to skrývá.

sirael4
5. pro 2009

kacka.va: Klobouk dolů, tímto jsi přesně vystihla to, co jsem chtěla celou dobu svým nepřesným vyjadřováním napsat 😀 : Zároveň když 2 lidé vstoupí do manželství, tak je to jasný krok, že to spolu myslí vážně, nechtějí si ubližovat, budou si pomáhat. A musí počítat s tím, že i když dělají třeba stejné věci, tak jsou to prostě už jednotka, která by měla být sehraná a ne dva naprosto svobodní lidé, kteří se snaží každý kopat za sebe a chránit si zuby nehty svoje soukromí. Soukromí by mělo být společné a sdílené tak, aby to oběma vyhovovalo.

Ámen!

kacka.va
5. pro 2009

sirael: a to ještě nebylo úplně tak, jak bych to chtěla napsat, jenže bych se zase do toho zamotala, že by se nedalo pochopit 😉

Jinak znát veškeré hesla a piny na druhé schůzce, jak tu někdo psal, to je asi dost extrém. A já nepředpokládám, že bych si po druhé schůzce někoho brala za manžela, takže bych mu tyhle věci oznámila, to mi přijde trochu mimo mísu, i když chápu, že to mělo být napsané do extrému.
Já to beru i tak, že když se něco dozvím a chci se svěřit, tak by to měl být právě manžel, komu bych to měla svěřit a řekneme si k tomu svůj názor a naši "jednotku" to neopustí, můžeme si o všem spolu popovídat jako partneři a ne že si každý budeme chránit informace a budeme spolu soupeřit, jestli ten ví víc než ten druhý.

A chlapi by si měli uvědomovat věci dopředu, než něco udělají. Teda aby to nebylo brané jen na jedno pohlaví... tak obecně - pokud někdo dělá něco, o čemu pochybuje, že by to druhému vadilo/nevadilo, tak to prostě dělat nemá. Kdyby se toho každý držel, tak nemusí přemýšlet o následcích. Ale možná jsem v tomhle staromódní, ale jednou jsem se rozhodla, že chci být se svým manželem a trávit s ním život, tak nevím, proč bych měla řešit nějakého milence. A pokud by mi manžel nevyhovovat a já bych chtěla zkoušet něco jiného, tak v tom případě nechápu, proč klamat manžela a zůstávat s ním. Raději půjdu od něj a budu dělat, co se mi zlíbí. Jenže tohle by si člověk měl rozmyslet, než do manželství vstupuje a ne až za trvání manželství. Problém je v tom, že hodně lidí hupne do manželství a pak se teprve začnou hledat ☹.

kacka.va
5. pro 2009

sirael: máš výstižné motto v profilu. Naprosto s tím souhlasím a tím se řídím 🙂

sue
5. pro 2009

Kopa, ale na tvojom mieste by som do tehotenstva ešte veeeeeeeeeeeeeeeeeľmi dlho nešla 😔

fire85
6. pro 2009

kopa-můžu se tak blbě zeptat,ale -ty s tímhle tím chlapem chcceš dítě?????já bych od něj utíkala hodně daleko a hodně rychle. nebo ztratíš dalších pár let života s ním a nanic.neváží si tě, najdi si někoho kdo tě bude mít rád

fire85
6. pro 2009

taky by si měl aasi hodně rychle najít práci, to by ho vyléčilo z nějakých rádoby dobrodružstvých

tercie
6. pro 2009

Nedočítala jsem všechno, ale holky, co tu píšete jak zvracíte při zaslechnutí hesla důvěřuj ale prověřuj, fakt přeju, rožít jeden den v kůži zadlužený, těhotný manželky, který zahejbá chlap. Fakt bych si pa přála číst vaše příspěvky. Sorry ale já taky nikomu nenutím můj způsob vedení domácnosti, pro mě za mě když vás baví žít v binci, je to vaše věc. Já si radši máknu a i na svý zájmy mám času dost, protože mě to takhle prostě vyhovuje. Ono totiž některý chlapi zahejbaj i když jsou doma po všech stránkách spokojený a svoje ženy maj rádi. Nevěra je prostě jejich dobrodružství a adrenalin. Mě spíš zajímalo jestli se takovej chlap dá přesvědčit aby se na to vykašlal, ale asi jsem ve špatný diskusi.

tercie
6. pro 2009

Kalu taky souhlas s tvým příspěvkem ve 21:30

I Kacka.va ten druhý odstavec ve 22:30

No a já se jako vždy spolehnu radši sama na sebe a podle toho se zařídím.

Nevěrám zmar!!! Ahoj.