• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podvádí mě?

8. května 2010 
KALU jeee :dizzy_face: dekuju :dizzy_face: no ja si teda uz moc pritazlive nepripadam...ale asi na tom neco bude, vnimam to podobne jako ty :wink:
6. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kalu, je mi 26 a MP 52.

elvira - souhlas s ivett, opravdu to chapes spatne, ale ja nevim, jak vic jasneji a polopateji bych to mela vysvetlit..? Jsem myslela, ze je to jasny, ale asi ne vsem :grinning:
6. pro 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem pracovala v zahraničí, mám vysokou školu a najít si chlapa mi nikdy nedělalo problém. Pak jsem se vdala, měla malýho, manžel si našel milenku a sebevědomí bylo v pr.... Nikdo nemlůže vědět, co to s ním udělá.
7. pro 2009 v 10:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dan mmch...jsi pekna baba :wink:
7. pro 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som nebola nikdy prilis sebavedoma aj ked som o muzov nemala nudzu,tiez som zacala sama v zahranici kde pracujem doteraz,som v 5-om mesiaci a chlapi prejavuju aj teraz zaujem.Ja si myslim ze so sebavedim sa clovek narodi.Poznam baby ktore niesu krasne ,nemaju pekne postavy a sebavedomia maju na rozdavanie.
Na zaciatku fora som sa trosku zapajala do debaty a citala prispevky podvadzanych a potom ma prepadla taka ziarlivost ako nikdy.Zacala som si vsimat spravanie MM a viac kontrolovat.No islo mi to na hlavu.Takze rozmyslat o tom ci ma podvadza alebo nie je blbost a svojim sposobom narusuje vztah.
Ale ked sa nevera zisti treba to urcite riesit a neklast si ruzove okuliare pred oci.Ked zacne muz podvadzat a je mu odpustane, raz sa zamiluje tak ze odide a nebude mu zalezat na tom ci su deti male velke alebo zaopatrene.
Poznam sice pripady ked sa muz nechcel rozviest lebo lubil svoju zenu a svoje deti ale nechcel sa vzdat ani svojej milenky ale to sa tykalo skor starsich panov ktori nezvladli prechod.
7. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tehdy o sebevědomí přišla a doteď se s tím potýkám. A tiše závidím všem, které mají sebevědomí na rozdávání.
7. pro 2009 ve 14:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
cooo danfal....ved ty si taka kocka! :wink:
7. pro 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám sice sebevědomí na rozdávání (ale je pravda, že to je asi vrozené-jsem taková odmalička), na nepřízeň opačného pohlaví si nemůžu stěžovat, ale stejně jsem sama... :frowning2:
Tomu prostě nejde nijak poručit, buď toho "našeho pravého" na tom světě potkáme, nebo ne..... Ale moje motto je, že než být s tím nesprávným, tak to radši sama.
Btw.Danfal- holky mají pravdu, fakt si pěkná ženská :wink:
7. pro 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danfal ty mozes mat na kazdy prst jedného... :wink:
7. pro 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, a kdyz teda danfal muze mit na kazdem prste alespon jednoho chlapa, tak proc ho teda nema..??? :confused: :sweat_smile:
7. pro 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo !
7. pro 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady to teda jede :grinning: .
Ještě k té nevěře, nikdo nemůže vědět, jak by se zachoval, pokud to nezažije. Pokud bych ale byla bezdětná, což zatím jsem :grinning: , a manža by mě podvedl, tak bych asi neodpustila. Respektive odpustila bych, ale asi by mě to pořád štvalo, byla bych podezíravá, nevěřila bych mu...A nakonec bychom se rozešli. :sweat_smile: Pokud bychom už měli děti, bylo by to rozhodování asi těžší, ale myslím, že by byl vždy problém v důvěře :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
7. pro 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanett lebo tomu neveri :wink:
7. pro 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak souhlas s zanett v tom, že se přece nestrhnu s úklidem atd. Jako samozřejmě se snažím abychom se nebrodili v odpadcích :grinning: , ale rozhodně nedělám teplé večeře a netrávím večery uklízením a žehlením (to tak jednou týdně) :grinning: . Podle mě je nejlepší takový ten zlatý střed, s uklízením to prostě nepřehánět a když pak uklidíte a uvaříte, tak je to pro ty chlapy příjemné překvápko :grinning: :sunglasses: .
7. pro 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Samozřejmě to píšu z pozice pracující ženy. Až budu doma, tak se budu asi manželovi a dětem věnovat víc :wink: :sunglasses: . Teď přijdu z práce večer a většinou úplně ko, takže tak :rolling_eyes: . Ale já mám teda štěstí na manžela, se kterým děláme většinu "domácích" prací napůl :wink:.
7. pro 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanett.....si asi prostoducha.....a otazka typu preco teda danfal chlapa nema, je hodne akurat tak IQ sumu travy :rolling_eyes:
7. pro 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
consti s tím příjemným překvápkem v podobě úklidu a teplé večeře jsi to napsala krásně :wink: :grinning: já souhlasím...i s tím dělením domácích prací atd.
7. pro 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danfal ho nemá, protože zatím kolem nebyl nikdo, kdo by za to stál. A pokud byl, tak měl rodinu a děti :frowning2: .
Taky si nemyslím, že mít někoho za každou cenu není řešení.
Nebo je třeba Danfal trochu vybíravá :grinning: :grinning: :grinning: , to byl vtip.
7. pro 2009 v 17:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
latvia - 'prostoducha' jsi zrejme asi ty! To byla retoricka otazka (pro nechapavce: retoricka otazka nevyzaduje odpoved). Takze kdo ma IQ 'sumu travy'???? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diskuze se mění ve poučky o stylistice? :confused: :confused: :grinning:
7. pro 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby neurazajte sa navzajom.Tema je o podvadzani.Je to pravda ze je v dnesnej dobe tazke najst muza ,hlavne takeho ktory by stal za to riziko opatovat mu city.Najma zena rozvedena ktora ma skusenosti s neverou,zena s dietatom alebo detmi ale hlavne zena ktora vie co chce a co nechce to ma zlozite.A chlapi po 30-tke su bud rozvedeni(mozno nie z vlastnej viny ale naco riskovat) alebo slobodni mladenci ktori sa tazko prisposobuju partnerke a chcu aj nadalej viest staromladenecky zivot.Cest vynimkam.
7. pro 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanett, retoricka otazka nevyzaduje odpoved od publika, pretoze na retoricku otazku si odpoveda sam clovek co ju polozil....takze IQ sumu travy u mna neboduje, vzhladom k tomu ze tusim ako si si na svoju retoricku otazku odpovedala :rolling_eyes:
7. pro 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, já napsala blbost. Mělo to být, že si nemyslím, že mít někoho za každou cenu je řešení.
Promiň Zanett, ale já taky nepochopila, že je to retorická otázka :slight_smile:.
7. pro 2009 v 18:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojci....sorry, nedalo mi.....
7. pro 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to mám vysokou s červeným diplomem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 18:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dafal je kocka, ktera si podle me nepotrebuje za kazdou cenu nabrnknout dalsiho blbce :wink: ...si teda myslim ja a omlouvam se, jestli se pletu nebo jsem se nekoho dotkla...
7. pro 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja, presne to chcelo byt tym vsetkym povedane, presne ako si to napisala :slight_smile:
7. pro 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám strach z dalšího blbce. To je celé.
7. pro 2009 v 18:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim ze sa tu najdeme take viacere... :pensive:
7. pro 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si taky myslím, že kdo se jednou spálil, ten si podruhé bude dávat velký pozor, aby se mu to nestalo znovu. Taky s dítětem je to seznamování trochu jiné, alespoň u mě.
7. pro 2009 v 18:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek