Podvádí mě?

eldenisa
2. pro 2009

Dobrý den,možná tady někde toto téma již existuje ale chtěla bych slyšet názor vás maminek,které budete na toto přihlížet možná jinak než já.
Včera jsem chtěla napsat své kamarádce ale jelikož nemám kredit chtěla jsem napsat od přítele.Měl zrovna přijatou zprávu od Sab....Martin-je to sice mužské jméno ale zpráva zněla: No měla jsem na mysli to tema co vcera. - pak už si to nepamatuji - a dále pokračovalo mam jen strach aby to mezi nama neprasklo.
Sla sem ihned za pritelem a chtela sem vysveteleni.Rekl ze je to jeho kamarad a ze tak jenom spolu blbnou.
Stihla sem si jeste precist co poslal on a bylo tam:Ahojky pusinko,jak se mas.Ja jsem jeste v praci,Co delas??
Chtěla jsem vědět váš názor jestli by jste vy věřili tomuto vysvětlení.......

zdenka26
9. pro 2009

A taky nikdy nemůžete vědět kdy podobnou chybu uděláte vy 😖 Pak budete štastné že partner bude velkorysý

wsmoulinkaa
9. pro 2009

teda holky...
ono je to 3neděle zpátky, tak já teda nevidím chybu v sobě páč jsem v jednom kole a sex je také na místě a naopak manža jezdí na služebky, takže děti dá se říct vychovávám sama....ale??to jsem věděla už dávno a nikdy to nevyčítala.....až ted když se člověk toto dozví najednou celý život jakoby přehodnotí.....

jinak teda rozvádět se v žádnem případě nehodlám, protože se to může stát určitě i mě a takové věci se stávají. Já mu odpustila, protože si nedovedu představit, že bych sebrala děti a odešla, asi by koukali 😨

latvia
9. pro 2009

zdenka, tvoj muz ti tiez zahol s inou?

wsmoulinkaa
9. pro 2009

kalu - tvoje holčička je narozená jako já 20.3. 😵

jinak k těm činům...on je pořád stejný, já bych na to vážně asi jinak nepřišla......
vím jen že se jednou sešli a znají se asi 2měsíce a raději nechci víc vědět 😀
manžel je na mě hodný a s dětmi si hraje pokud je doma, tak si jinak nemůžu stěžovat, proto si myslím, že nemá cenu vše zahodit těch 10let proto, že ulítnul....mno ještě se uvidí 😉

latvia
9. pro 2009

pre mna by bolo este horsie, kebyze "ulitne" napriek tomu, ze je inac s rodinou spokojny..... kebyze je doma nestastny, tak pochopim ze hladal utocisko....ale byt stastny s rodinou a zahnut? mi pride horsie

zdenka26
9. pro 2009

podle mě se to stává,chlap zmagoří,pozná někoho jiného,ským nemá žádný stres,starosti s dětma,má pohodu.Stává se to hodně i ženám,je to takové chvilkové poblouznění

wsmoulinkaa
9. pro 2009

co na to říct???? latvia fakt nevím!!třeba se mu ještě nestalo, že o něj stojí nějaká kočka...možná si chtěl jen pokecat, možná se vyspat, možná...možná hmmmmm hrůza co 😒
tak dobře-řekl mi, když jsem na něj uhodila, že si chtěl jen s někým popovídat, že já každý večer brzo usnu a ani si nedám kafe, což je pravda. Ale to mi teda nepřijde jako důvod aby se s někým scházel.
No a pak jen promin promin promin jsem vůl....a od té doby nic nevím a vědět ani nechci.

Mě prostě zajímá kde se stala chyba!! A z těch mejlů nebylo cítít z manželovi strany , že by ji chtěl vyloženě vidět a takové ty sladké řeči....většinou ona ho uháněla....a chtěla se sejít, bohužel podlehl. no jo no

latvia
9. pro 2009

wsmouli, jj, to poznam, sice to bolo len s frajerom, ale rovnako....tolko ho jedna uhanala az ho dohonila v posteli 😔 nemohol sa s tebou porozpravat ze mu to vadi? ze zaspis skor, ze sa nema s kym porozpravat?

wsmoulinkaa
9. pro 2009

no dyt jsem mu to říkala, ale podle mě to byla nějaká výmluva nevím.....
ale teda vám něco povím - od té doby ho každej den tahám z postele a říkám pojd si povídat 😀 a najednou se mu nechce a říká, že je to domácí teror... 😀

latvia
9. pro 2009

😕

wsmoulinkaa
9. pro 2009

proč ten smajlík??? 😲

latvia
9. pro 2009

to som sa len zadivila nad reakciou tvojho muza 😀
najprv ti vycita ze sa s tebou nemoze porozpravat a teraz nechce...

wsmoulinkaa
9. pro 2009

myslíš ten domácí teror?? no protože ho furt s něčím otravuju aby se nenudil a neměl zas choutky 😉 🙂

haninap
9. pro 2009

Buď ráda že se snaží. ty choutky mu zaúkolováním nezkazíš. Spíš naopak ☹ Má důvod utíkat. znám až moc důvěrně

haninap
9. pro 2009

Fakt je , ulítnout může každej . pak záleží na jeho postoji. A určitě 10 let nejde jen tak zahodit, už vůbec né s dětma.

ani3012
9. pro 2009

vrátila som sa dnes z poradne,mesiac abstinencie s manželom na chúlostivú tému 😀
zajtra popíšem,teraz idem k deckám.Ahojte 😉

filipal
9. pro 2009

Ani, myslela som na teba, spomenula som si, ze dnes mas ten den! 😉
napis, ked budes stihat.... 😎

momin
9. pro 2009

wsmoulinkaa to psala jako vtip!!!!!! pomooooooc.. pardon ze sem tak vtrhavam..ale obcas tu nakouknu... 😉

kacka.va
9. pro 2009

zdenka: jenže bohužel u spousty chlapů je to jak přes kopírák, když jsou malé děti cítí se odstrčení a často to vina té ženské není, ta se musí starat o dítě, nespí, jenže chlap chce, aby ještě jeho opečovávala, což si přiznejme, že většina ženských prostě nemůže zvládnout, protože to mimino je prostě dost zápřah.
a omlouvat to tím, že třeba jednou udělám chybu já, tak to teda nehodlám, to bych si takhole mohla omlouvat úplně všechno. Prostě člověk musí počítat s tím, že jeho jednání bude mít následky, takže nebude v tomhle jednostranná a pokud bych tu chybu udělala já, musím počítat s tím,že prostě nemusím dostat žádnou další šanci. Možná je to drsný, ale je to tak.
Ale bohužel po pročtení více diskuzí jsem se přesvědčial, že plno chlapů zahne, i když jsou doma spokojený a nic jim nechybí.
smloulinko: tak ať jde s kámošem do hospody, když si chce pokecat 😉

haninap
9. pro 2009

Kámoš v hospodě neuspokoví jeho ego 😉

kacka.va
9. pro 2009

to ne, ale přece si chtěl jen povídat 😉

haninap
9. pro 2009

A pak , že jsou to ženy , kdo neví co chtějí 😉

kacka.va
9. pro 2009

😀
stejně jako, že ženské jsou drbny, ale já znám chlapy, kteří vydají každý za 5 drben 🙂

wsmoulinkaa
9. pro 2009

čus.....
to je fakt, a pak že chlapy nejsou drbny 😀
do hospody nechodí....dá si pivo doma a když už fakt někdy jde, tak to není na jedno pivo 😀 ale to je fuk

šak já se taky chystám s holkama si někam posedět,ale jemu to neva.....zatím 🙂

danfal
24. pro 2009

Krásné Vánoce všem, dneska si to užijeme a nebudem se trápit.

zuzuzanek
4. led 2010

Ahoj holky, narazila jsem na tuhle diskuzi, často na koníka chodím, ale tohle píšu inkognito, tak se omlouvám předem 🙂 potřebuju se někde vykecat a nějak poradit, jestli jen blázním nebo jestli na tom opravdu něco je a přítel někoho má a je mi nevěrný........

jsme spolu 6 let, z toho 5 let spolu bydlíme, teď v létě jsme se nastěhovali do nového bytečku, v létě se máme brát......myslím, že máme hodně intenzívní vztah, jsme spolu často a hodně, myslím, že nám to klape, nikdy jsme se nijak hodně nepohádali, jen takové ty běžné rozepře o blbostech......

a kdy začal hlodat ten červíček v mojí hlavě???před měsícem byl z práce na předvánočním večírku a od té doby je jiný.....víkend po tom večírku byl jak vyměněný, koukal do nikam, takový zasněný pohled. Divné mi to nepřišlo, každý má přeci občas vygumováno a nechce nic řešit, jen se zaposlouchat do písniček a prostě mít vypnuto......ale přeci jen v hlavě mi to bliklo, že je nějakej jinej....

celý prosinec se tak nějak nic nedělo, jen snad že sebou všude tahal mobil, ale to dělal vždycky....spíš že s sebou teď tahal dva telefony a oba pod heslem.....také mi oznámil, že si od ledna bude brát služby v práci přes noc - ze začátku našeho vztahu je taky míval, ale teď mi to prostě vadilo, zase jsem ho začala podezřívat........v posteli to taky trošku uvadlo, ale přikládala jsem to předvánočnímu stresu, oba jsme toho měli hodně......před vánoci jsem čirou náhodou narazila na jeden portál a zjistila, že je tam přítel zaregistrovaný a má tam mezi přáteli jen a pouze kolegyni z práce a že se zaregistroval asi dva dny po vánočním večírku.....červíček už začal hlodat víc a víc no a od té doby jsem si vlastně jistá.....

den po vánocích to tak nějak vyvrcholilo, celý večer byl přítel protivný, moc jsme se nebavili, já se pak zvedla, že jdu se psem, jestli jde se mnou.....zabručel že neee, že se nebude zvedat od pc a tak......vyjdu před dům a vidím ho za oknem, jak na mě kouká, jestli opravdu jdu.....v tu chvíli mi to cvaklo, díval se na mě tak jinak - asi ta ženská intuice, na kterou jsem doteď nevěřila a chechtala se, když mi o ní někdo povídal - prostě mě napadlo, že jí jde zavolat....no přišla jsem a ač jsem to nikdy nedělala, koukla mu do telefonu - ne na sms, ty měl pod heslem, ale na hovory......no a zjistila jsem, že jí volal - sakra je to normální, o vánocích v 11 v noci volat kolegyni z práce????

no a aby toho nebylo málo, našla jsem účet za telefon za prosinec - o 1600 korun větší než obvykle 🙄

přítel samořejmě všechno popírá, říká že mě má rád a chce se mnou zůstat, vzít si mě......

tohle jsou jen fakta, o pocitech už ani nemluvím, jsem úplně hotová, hlavu jak pátrací balon, nevím co mám dělat.....ale jak říkám, nevím, jestli jsem se na to jen nějak moc nezaměřila nebo jestli to fakt něco znamená.......potřebuju názor někoho třetího, kamarádkám nějak nemám náladu se svěřovat........

omlouvám se za obsáhlost, ale musela jsem to někam napsat a prosím vás o váš názor a případně radu.... 🙂

fire85
4. led 2010

zuzuzanek-úplně tě chápu že nevíš jak dál a nechceš se svěřovat kamarádkám.mě se stalo něco podobného, ale s tím rozdílem, že přítel k té druhé odešel, v tu dobu jsme byli 4 měsíce manželé.nebudu to tu rozepisovat,je to na dlouho.
každopádně si myslím že asi ta kolegyně z práce nebo komu to vlastně volá nebude jen kamarádka..je to smutný, kor když se máe brát.já bych si sním popovídala, i když tvrdíš že říká že tě má rád, chce si tě vzít.nebo bych určitě svatbu aspon odložila, tohle si nezasloužíš.abys nedopadla jako já.navíc ještě nemáte děti,tak by to bylo jednodušší

filipal
4. led 2010

Zuzi, podla mna sa jednoducho zamiloval do kolegyne.
to sa jednoducho stava.... ☹ bohuzial....
s tebou si bol uz isty, mate uz dlhsi zrelsi vztah, trochu ako manzelstvo...
ide teraz o to, ci ho to prejde, ci to bolo len pobluznenie, ale ci sa to vyvinie v nieco vaznejsie.
ja by som na tvojom mieste na cas odisla. jednoducho sa k niekomu odstahovala. dala mu cas.
v ziadnom pripade sa mu nenukaj, nevnucuj.
ci by som mu povedala dovod, preco odchadzam neviem.... mozno by som mu povedala, ze ved pricinu pozna on sam. alebo by som mu napisla list, ze o tom viem a nemienim to tolerovat. ale viac ani muk.
teraz nesmies urobit chybu, ak chces vas vztah zachranit....

schwarzovka
4. led 2010

zuzuzanek...IP 😉

kalu
4. led 2010

Zuzuzanek- holky mají asi pravdu- podle toho, co píšeš, tě nejspíš podvádí ☹
To, jak se teď zachováš, záleží jen na tobě. Podle mně teď nemá cenu se vyptávat, promlouvat si o tom, chtít vysvětlení atd.- 99,99% nevěrných lidí to svému partnerovi z očí do očí nepřizná-

dobře ti radila asi Filipal- pokud chceš vztah zachránit, tak bych se spíše stáhla do ústraní, aby, pokud tě miluje a chce být s tebou, tě musel "dobývat, získávat". Pokud opravdu miluje tebe a ta kolegyně je pouze momentální poblouznění nebo flirt , tak tím stáhneš pozornost na svou stranu a to bude pro tebe velké plus.
Rozhodně bych se vyvarovala žárlivých scén, pláče (před ním), podbízení se mu, vtírání atd....tím bys jenom nahrávala do karet jí.

Drž se a dej vědět, jak pokračujete.