Přitahuje mě jiný muž, jsem 15 let vdaná - nevím, jak z toho ven

qwe61
12. črc 2018

Ani nevím proč to píšu...asi se potřebuji vykecat a vidět realný pohled někoho z venku. Nikomu to nemůžu říct. Jsem 15 let vdaná, mám 2 děti. Můj manžel je skvělej chlap. Jenže...asi 5 let znám jednoho muže...kamarádili jsme spolu, opravdu jen kamarádili. Vždycky se mi hodně líbil fyzicky i lidsky, máme společné koníčky, zajímají nás stejné věci. Prostě kdyby byl ženská, byla by to moje nejlepší kámoška 🙂 Je to asi půl roku, kdy jsme se líbali...prostě se to stalo..(chtěli jsme to asi oba), od té doby ještě asi 3x...nic jiného nebylo...já jsem od té doby úplně v prdeli. Nemůžu spát, skoro ani jíst...připadám si jak zblblá 16-náctka. Doma se snažím. Manžel nic netuší. Ale už to moc nedávám, hrozně mě to ničí. Mám pocit, že jen přežívám nic mě nebaví. Teď jsme byli s rodinou na dovolené a já jsem myšlenkama úplně jinde. Vždycky jsem to hrozně odsuzovala a najednou se mi to stalo. S přítelem se vidíme v práci, ne úplně pravidelně ale vyhnout se tomu úplně nejde. Když ho vidím mám pocit, že se mi rozkočí srdce. Teď je měsíc pracovně mimo...nevidíme se...ale je pravda, že jsme v kontaktu přes telefon...a je to pořád horší. On je taky ženatý, o své ženě mluví hezky...ale já vím, že jim to nefunguje (z dobrého zdroje). Vůbec nevím, co si se sebou počít...šíleně mě to trápí. Vím, že mu na mě záleží a má mě rád. Kdykoliv potřebuji, je tu pro mě. Nechci si rozvracet rodinu, nechci podvádět manžela, chci na něj přestat myslet, ale při představě, že mi zmizí ze života bych se zbláznila...někdy v noci i brečím...jsem fakt asi magor. Stalo se Vám to někomu?

urtica
16. črc 2018

@evaviki Je fakt, že lehký flirt asi bohatě stačí, čelit nabídkám kvalitního sexu může být občas náročné 🙂

evaviki
16. črc 2018

@urtica tak to je otazka, zda by byl kvalitni 😀 😀 Ale vyslechnu si ledacos. Obvykle prosbu, at mluvim slovensky a ne cesky a i s komentarem, co to s nimi dela..

urtica
16. črc 2018

@evaviki 😀 oni jsou jistě přesvědčeni, že by kvalitní byl 😀 Jo, slovenština 🙂

klea81
16. črc 2018

@dc2015 no ale stejně by její štěstí nemělo být něco menšího než štěstí dítěte a manžela. Vztah bez lásky pro mě není manželství... Vůbec do toho netaham sexuální pudy, to je pro dvacitky.

dc2015
16. črc 2018

@klea81 Tak já vycházím z toho, že paní psala, že má manžela ráda a v posteli jim to předtím klapalo... Těžko asi počítat, že po 15 letech se jí budou klepat kolena, když má přijít domů z práce. 🙂 Ona ta intenzita u někoho nového zákonitě prostě musí být někde jinde. Já jsem z toho vůbec nepocítila, že by s manželem měla vztah bez lásky, jen vztah bez zamilovanosti. A to po 15 letech není divu. I když i po letech samozřejmě může přijít druhá, třetí... vlna zamilovanosti.

klea81
19. črc 2018

@dc2015 tak já se třeba pořád těším když má přijít manžel z práce 😉

lioness34
19. črc 2018

@klea81 tak to se těší většina co mají vztah v klidu.... on se pak vztah změní....po hodne letech. Třeba stojís vedle něho a jsi rada ze ho mas vedle sebe ze jste spolu proste citis ze ho milujes ale jinak - v hloubce - jinak než když jsi poblaznena hormony

dc2015
19. črc 2018

@klea81 Já taky, ale neklepou se mi kolena a srdce mi neposkočí, když mi od něj přijde SMSka... Což ale neznamená, že se neusměju, když mi přijde, a že si třeba přes den v tom fofru jen tak nepošleme na komunikátoru pusu. Ale v tom je podle mě právě ten rozdíl. V té intenzitě...

Po letech pak prostě člověk může potkal někoho, s kým se mu klepou ta kolena a srdce poskočí... A pro mě osobně bych byla blbá, kdybych opustila to, co mám, za to, že to bude chvilku "dokonalý". Za 10 let s tím někým "úžasným" totiž vůbec nemusím být v té fázi, že se těším, až přijde domů a usměju se, když se podívám, že vedle mě v noci spí.

Ale někdy je prostě snadný zblbnout... a třeba i o všechno, co má nějakou hodnotu, přijít. Ale to už si musí každý srovnat, jak to má doma. Co za co stojí a co ne.

lioness34
19. črc 2018

@dc2015 tak ono je to jako droga - je krasne va nadherne když se ti někdo libi a on je z tebe paf.... jenže ohrozit vše co jsme budovali s manželem a vzít jistotu a domov dětem??? To je moc velká daň za poblouzneni

urtica
19. črc 2018

@klea81 V tomto souhlasím s holkama - z toho , co pisatelka uvedla v úvodu mi nepřipadá, že by manžela nemilovala - jen ty emoce spojené s novou láskou mohou vypadat daleko přitažlivěji a jsou samozřejmě velmi intenzivní. Milovat, to podle mě znamená přijímat druhého se všemi jeho nedostatky i chybami, což na začátku vztahu, ve fázi poznávání, prostě možné není. Můj osobní postřeh - zblbla jsem sice jen platonicky, ale zato zcela totálně a absolutně. Chodila jsem jak tělo bez duši, plnou hlavu svého "objektu". Přesto se mi v noci nikdy nezdály sny o potenciálním milenci, ale o mém manželovi a o tom, že mě opustil. Z těch snů jsem se budila hluboce nešťastná a zoufalá. To pro mě byl docela dobrý kompas toho, co je pro mě v hloubi duše důležité..

pulecp
22. črc 2018

@qwe61 Chceš "udusit" emoce - bojem a popíráním je jen posílíš. Naopak toho využij k většímu sebepoznání. Teprve potom řeš (ne potlačuj) to, s čím se "v sobě" potkáš.

ariadna12
22. črc 2018

@pulecp obvykle s timhle souhlasim, ale ted mam trochu problem - s dost velkou pravdepodobnosti zjisti, az odlozi ruzove bryle, ze ten novy je (prinejmensim😊) normalni chlap, ma taky chyby, nebo si s nim nabije pani usta a zjisti, ze je to hajzlik, a prijde o rodinu. Spis bych resila, proc ji ten novy k sobe tak pritahl, a zda to nemuze mit i doma od manzela. A co vlastne chce.

lioness34
22. črc 2018

@ariadna12 doma má manzelka v pohodě - proste hormony no.... stane se. Hlavně nikomu neublížit a ustát to. Zbytecne se to tady rozebírá až nevím kam.. zakladatelka se jen svěřila a tady už to jede 😁 má hodneho manžela ví ze se poblaznila .. na vinné nemusí být ani manžel ani nikdo jiný.....

pulecp
22. črc 2018

@ariadna12 Přesně o tom mluvím ;), nemyslel jsem "nebojuj, nepotlačuj" = "jdi do toho", myslel jsem sedni si a hledej v sobě souvislosti, příčiny, co Ti chybí, možná "co přebývá",... a vyřeš si to, ne utíkej za ním.

lioness34
22. črc 2018

@pulecp upřímně řečeno přijde mi ze dnes se vše až moc řeší - energie minule životy příčiny až nevím od dětství a jak to teď 40ti lezou ženu ovlivní... někdy mam dojem ze už lidi blbnou. Hledají už důvody v ledascem a problémy shazuji na kde co ...
jako by se nikdy nestalo ze je fungující manzelstvi x let kde v rámci možnosti vše klape a najednou jeden zblbne - proste se to stává...nemusí to být tak ze manzelka kašle na manžela nebo naopak... jsou spolu dlouho a on má krizi středního veku - řeší sám sebe ze je starší atd atd a proste zblbne. Ne cíleně ne plánované - nechce nikomu ublížit..... nechce se rozvádět.... a to samé žena....nemusí být příčina v tom ze ona je kráva nebo on je debil..

lioness34
22. črc 2018

A ani v tom ze v dětství... a bla bla bla ...

pulecp
22. črc 2018

@lioness34 Přesně tak - hledají se kdovíjaké příčiny (často s nejasnými souvislostmi, nabádá se zkoumat kdoví kde všude, jen ne VE VLASTNÍCH POCITECH) - tamto Tě uhranulo, v moinulém životě jsi... atd atd. - ale toto zase vede k přístupu, na mě něco přišlo, já si to sám nevytvořil. Jenže každý problém jsem si nějak vytvořil nebo aspoň spoluvytvořil. Cílem je lepší iuvědomocání si sebe a svých motivů a na základě toho rozhodování, co udělat (podle toho, kam chci jít). Přestat být "hračkou" jiných, svého podvědomí atd.

lioness34
22. črc 2018

@pulecp tady paní je spokojena s manželem - 15let funguji a ona “jen” zblbla - chvilkove - podle mě se to stává a nemusí to být ani takže já nebo kdokoliv jiný se chováme tak nebo jinak...proste ve vztahu jsem x let a těžko když potkám třeba po 15ti letech sympatickeho inteligentního muže který má stejný humor jako já a potkávám ho pravidelně v práci kde je většina lidi na jiné vlně tak těžko člověk zabrání takovému vzplanutí - nemyslím fyzickému tomu zabránit lze ale tomu poblazneni... tady si paní uvědomuje ze má fajn manžela i deti a to si mužu uvědomit i já a nechci v žádném případě nic měnit ani bourat rodinu ani fyzicky se sbližovat i když mě to hodne táhne.... ale kdo tamto muže?? Manžel? Když doma pomaha a rozumíme si?? Nebo já???? Podle mě proste se stalo a nikdo není viník a ani to neznamená ze nejsem spokojena

ariadna12
22. črc 2018

@lioness34 to vis, kazdy ma jiny nazor, o tom i diskuse jsou, ze?

pulecp
22. črc 2018

@lioness34 Já s Tebou nepolemizuju, ale souhlasím. Paní se ale ptala, jak z toho ven, tak jí přece jen ukazuju, jak (podle mne) nejlépe, nejrychleji, nejméně bolestivě - ven.

lioness34
22. črc 2018

@pulecp však já netvrdím ze polemizujes 😉

ester_davidova
10. srp 2018

pokud potkáte takovou spřízněnou duši a máte nutkavý pocit, že se znáte od jakživa, že je to ono...většinou to bývá vztah karmický, který by ani neměl přerůst ve vztah partnerský, neboť se začně projevovat to, proč jste se znovu potkali. Pak je z toho - bez něj nemůžu a s ním také ne. Nechcete se zkusit pozeptat těch, kteří snad vidí více a mohou pomoci osvětlit karmické vztahy. Neboť na ně člověk sám většinou nepřijde. ... je to sice hřích využívat vědmy a kartářky, ale to i paralelní vztah🙂 Můžete si myslet, že jsem blázen, já se v tom plácala osm let a teprve nedávno mne takové vysvětlení vneslo světlo do spousty situací a vše začalo zapadat ... ostatní je na mne. Resp, by bylo na vás.

klea81
10. srp 2018

@lioness34 tak to si přečti něco z psychologie, v dětství vzniká většina traumat, co lidé řeší v dospělosti a minulé životy taky mohou určovat tvůj osud, stejně jako rodinné konstelace 😉

urtica
11. srp 2018

@ester_davidova Já s tím souhlasím, ale ne každý je takovému vysvětlení otevřen..navíc mám pocit, že ať si to člověk nechá osvětlit nebo ne - pokud je v tom karma, obvykle nezbývá než si to odžít a odtrpět až do dna...🙄

hejnecko
27. pro 2018

@qwe61 Ahoj,tak jak se ti daří,jak to zvládáš?

kuliseks
4. čer 2019

@qwe61 bohuzel me z lasky vylecilo az to, ze jsem dotycneho nevidela a nebyla s nim v kontaktu. Myslim, ze jinak se toho nezbavis..

pulecp
4. čer 2019

@kuliseks Dá se to i jinak a rychleji - od NLP k dalším technikám.

kuliseks
4. čer 2019

@pulecp neslysela jsem, neverim ale nicemu jinemu.. ale rada se neco dozvim. Snad to ale uz nebudu potrebovat 😄

pulecp
4. čer 2019

@kuliseks Tak koukni třeba na NLP.