Vdaná a zamilovaná do jiného 😞

hanka112
8. srp 2015

Holky jelikož v okolí se nemohu svěřit a je to strašně těžké pokusím se aspon vypsat třeba mi to trochu pomůže. Jsem mamina dvou úžasných dětí a s manželem jsme ve vztahu 17 let a 8 let manželé. Jenže ted jsem po rodičáku nastoupila do práce a je to bezva super kolektiv a já zase po několika letech si nevykládám jen o dětech , ale trochu i žiju. No a tam se to stalo , nejprve normální kluk pak super kamoš a jeden den se mi dostal do hlavy a do srdce a nejde ven. Bože myslím na něj pořád -nenavidím se za to ☹ Manžela mám ráda, nedokážu si na jednu stranu o něho přijít , ale na druhou stranu by mi asi nedělalo problém ho podvádět. Dotyčnému jsem řekla, co citím a on taky něco cití , ale je to člověk s charakterem a do vztahu vdané s dětmi nejde ( on je sám). Dalo by se říct, že jsem se pěkně ponížila když ho překecávala , aby to aspoň vyzkoušel, řekl že přes to se nedostane. Jenže já to nědokážu dostat ho z hlavy , práce mě baví a celkově je tam dobrý kolektiv tak se mi zatím odcházet nehce . Nevím co mám dělat je to silnější než vše ☹

shine2015
8. srp 2015

@hanka112 seber svoji hrdost a už s ním nic neres. Počkej tři až pět měsíců a ono to přejde. Ono to je i trochu tak,že kdyby té tak moc chtěl, tak zábrany mít nebude. Prostě by si nemohl pomoct. A i tak uvedom si, že to jak to mas s manželem po tolika letech neni samozřejmost....jednou by jsi litovala.....manžel s tebou funguje, máte děti.....a časem poznas, že tenhle člověk z práce za to nestojí.....teď to tak nevidís,ale časem si vzpomenes na moje slova. Nekmplikuj si to.

jaya
8. srp 2015

@hanka112 Myslim si totez co @shine2015. Kdyby se taky zamiloval, urcite mu budou tvoje zavazky uplne fuk. Casem to prejde, ale bacha, at nepresedlas na dalsiho. Resila bych to.uvnitr vztahu, který ti zevsednel. Pokusit se promluvit s manzelem, ze chces nejaky vzruso, vylety, aby te trochu zamestnal ;)

ronyx
8. srp 2015

@hanka112 Taky si myslím,že ten kluk za to ani nestojí,vždyť z toho co píšeš jde jasně vidět,že on ten zájem ani nijak zvlášť nemá.Z tvé strany mi to příjde jako obyčejná chvilková zamilovanost.Hold si byla dlouhou dobu doma,mimo kolektiv a najednou ses dostala mezi lidi a poznala pěkného příjemného chlapa.Sice do tvé situace úplně nevidím,ale podle mě by byla totální pitomost ničit vztah s manželem kvůli prvnímu týpkovi,kterého jsi potkala po nástupu do práce.Nezmiňuješ se,že byste s manželem měli nějaké vážné problémy,snad jde jen o stereotyp,který bohužel po tolika letech nastane skoro u každého.Každopádně i s tímto jde něco dělat.Měla jsem to podobně.S chlapem jsme si po několika letech zevšedněli a vypadalo to bledě.Začli jsme na tom oba pracovat a teď jsem zase jako čerstvě zamilovaná.Myslím,že ve chvíli,kdy by tvůj muž přišel na to,co provádíš a chtěl tě třeba za to opustit,hodně rychle by sis uvědomila,že to za to nestojí a postoj k němu změnila.Tak jako tak,hodně štěstí abys udělala ten správný krok a vše to dopadlo dobře jak pro tebe,tak i tvé děti.....

hanka112
autor
8. srp 2015

Taky jsem si říkala, že kdyby to bylo i z jeho strany tak jak z mé tak kašle na všechny a dělá to co chce on. Prý jsem super holka má mě rád , ale ten pocit, že rozbíjí rodinu mu za to nestojí :( Já ji rozbíjet taky nechci , ale... toho citu jsme plná , tohle jsme necítila už hodně hodně dlouho ☹ S manželem vážné problémy nemáme jen ten stereotyp a zevšednění . Za 14 dní nás čeká dovča tak snad nám to prospěje a já se ujistím v tom, že rodina je pro mě na prvním místě.

hanka112
autor
8. srp 2015

Holky a jak oživit stereotypní vztah ? Já nevím poslední dobou s manželem na sebe jen štěkáme ☹ A i to mě pak táhne jinam .

shine2015
8. srp 2015

@hanka112 zacni u sebe.odpolko uvar kávu a upec buchtu, sednete si spolu a nic nereste. Zkušenosti doma nic neresit chvíli.....chce to čas a zlepší se to. Teď hned u tebe ne, mas poblazneny hormony. Ale mezi nama to je jen o tom, že jsi byla dlouho doma a najednou jsi v jiném kolektivu kde jsou i muži a zasmejete se, cítíš se jako žena.....ale je to pouze proto že jsi po mateřský......

lv
8. srp 2015

taky myslím, že za to pobláznění do kolegy může změna prostředí - stává se to dost často. Holka, vyměnila bys třeba pár měsíční sexuální smršt za zázemí, bydlení, rodinu + potíže s rodiči obou, dětmi ve vzdoru, co budou nesnášet tebe a hlavně jeho, když vidíš, že chlap to s tebou překonávat nechce? Zajedte si s mužem sami někam, udělejte si překvápka, hotel, prádlo, dárky, něco nového! Změň si vlasy, muž taky změnu, cokoliv společného, co je zábavné a ne jen rutinní denní povinosti...
Jinde není tráva zelenější a nese to s sebou akorát mraky průserů.

hanka112
autor
8. srp 2015

Holky díky hlava mi to vše taky říká ser ser na něj nestojí za to je to jen chvilkové , ale bože to srdce ☹(( Ale já to zvládnu . Ale zatím na něho musím pořád myslet ☹ šílený trápím se trápím

veruska007
9. srp 2015

@hanka112 No, jsi zamilovaná. Zamilování je hormonální záležitost a smysly pak klamou 🙂. Uvědom si, že láska je mnohem hodnotnější cit než zamilovanost. Já považuji za normální, že se člověk během života zamiluje několikrát... ale pak je tu ten rozum, který musí umět emoce ukočírovat. Jsi vdaná, máš zodpovědnost za rodinu, musíš to ustát. Ony ty emoce a hormonální smršť samy časem přejdou.

hanka112
autor
9. srp 2015

@veruska007 Už aby to bylo. Dneska není hodiny co bych si na něj nevzpomněla a zítra se těším do práce , že ho aspon uvidím ☹ ach jo nenávidím se za to

veruska007
10. srp 2015

@hanka112 To může trvat i půl roku... hlavně to v sobě neživ zbytečnými nadějemi. Ber to, že to prostě musíš rozumem ustát... třeba si představ, kolik je u nás pedofilů... i je sem tam někdo neskutečně vzrušuje. A naprostá většina z nich to také MUSÍ ustát. I Ty musíš. Už nejsi svobodná a máš zodpovědnost za ty, které sis k sobě připoutala. Zamilovat se můžeš a zkus z toho čerpat energii, kreativitu, snaž se přenést to, co cítíš k jinému, do svého vztahu k manželovi... ale MUSÍŠ to ustát. No, nebo nemusíš. Ale potom bys nebyla rozumná, zodpovědná ani morální. Je to Tvá volba. Ale přesto si myslím, že je lépe to ustát.

elu
10. srp 2015

tak to by bylo neco pro mě, ja jsem vždycky na pracovišti potřebovala nějaký to napětíčko 🙂.....mě ale stačilo, že jsem se nekomu líbila a vzajemně jsme si zaflirtovali, bavilé mě chodit do práce, dávalo mi to sebevědomí a pomáhalo to přežít občasnou nudu v manželství, naštestí mě stačily jen "kecy"...do žádnejch velkej akcí jsem se nepouštěla 🙂

verusky
10. srp 2015

@hanka112 ja myslim, ze to ani pul roku trvat nebude. prejde to, neboj!! ja si takto psala s byvalym napadnikem, kdyz jsem s hruzou zjistila, s kym mam deti (prvni dve). sesli jsme se, chodili za ruce, pusa, to mi stacilo, vic bych nedovolila. ale pak zblazneni, sla bych za nim kraj sveta, ale jednou, mela jeho zena pred porodem, me napadla myslenka, kdyby umrela... zda bych prijala jeho dve deti, mym dvema vzala tatu (ktereho holky maji moc rady) a najednou jsem jasne vedela- ne. a bylo po lasce. trvalo to asi tri mesice. musim rict, ze jsme se nevideli denne, tak to bylo platonicke, ale ponauceni do zivota, ze silene zamilovani take jednou prejde... a pokud je nerozumne, o to vic se do nej bezhlave nevrhat...
drzim palce.

nica1234
10. srp 2015

Kolik ti je? Podle toho co a jak to píšeš mi přijdeš jak zamilovaná puberťačka. Ty ses mu nabízela a on tě odmítl, borec o tebe evidentně nestojí, tak se zamysli o co bys přišla. Přeju ryhlé vystřízlivění 😉

hanka112
autor
10. srp 2015

Ještě 4 x a mám dva týdny dovču tak sna dmi to trochu pomůže 🙂) Když ho neuvidím každý den.

hanka112
autor
10. srp 2015

@nica1234 taky si tak připadám jak puberták , ale už je mi přes třicet 🙂)

verusky
10. srp 2015

@hanka112 hele, hani, tak nejak naplanuj dovcu, any to s manzelem bylo trochu vzruso, jak psaly holky vyse. treba navrhni tyden sexu mimo manzelskou postel, proste kdekoliv, jen ne tam. nebo k tomu dej povinne jeste deci vina nebo co pijete, proste nejak to okoren a manzovi klidne rekni, ze potrebujes trochu vic aaktivity, jinak si pripadas spici... (nebo nejak to rekni, at ho to neurazi, ale i klidne nazhavi). drzime palce, protoze jednoduche to ted nemas, vlastne je stesti, ze Te ten chlap nechce... (at to zni, jak chce...)

leniii
10. srp 2015

Hlavně neměj ten super nápad se s tím svěřit manželovi, abys byla jako upřímná.. zvlášť ne na dovolené, jo? 🙂

jolima
10. srp 2015

@nica1234 To, že se člověk zamiluje, nemá vubec nic společného s věkem. ...

hanka112
autor
11. srp 2015

Ne upřímná bych nikdy nebyla at by to dopadlo jakoliv 🙂)

martpro
11. srp 2015

Tohle zažívá spoustu ženských, ale buď si jistá, že kdyby ses s tim dotyčnym spustila bylo by to ještě těžší a třeba by si i začala pálit mosty jak je u ženský zvykem. To za to nestojí. Já jsem z rozvedenýho manželství a nikdy nechci aby moje dítě zažili cizího pána vedle maminky..... Hlavně ono by to bylo za pár let stejný jako teď s manželem, možná ještě dřív, pokud jste spolu 17 let je to na dnešní dobu krásný a věřim , že najdete zase souznení s manžou🙂 Hodně štěstí a zkus z toho vytěžit pozitivum, líbíš se někomu a je to fajn pocit.
Jak už tady od někoho zaznělo , kdyby měl o tebe ten druhej zájem jako ty o něho už by se na tebe vrhal kde by mohl.....

bonavoxa
11. srp 2015

Taky jsem se zamilovala jako vdaná. A jelikož jsem tehdy byla dost zoufalá a bláznivá, abych to zrealizovala, tak tu visí můj příběh na odstrašenou. Ze začátku, že nic řešit nebudeme, ale postupem času odříkaného největší krajíc. Jelo to jak maringotka z kopce. Zamilovanost, nový svět, nové možnosti, nový život, nový muž plný sil. Však dnes je to přece ,,normální". Jak rychle a intenzivně to vzplanulo, tak to i zhaslo.
Z prince se vyklubal šašek, narcis, manipulátor, sociopat, agresor, patologický závislák na práci a matce. Už nevěřím na nové zamilovanosti, vždy si člověk s sebou nese něco z nedořešené minulosti, nevěřím na kvazivztahy, kde je příliš mnoho lidí.
Radši useknout ruce a vypíchnout oči, když svádí... Nehledě na to, že na konci mi vyčetl všechno, obrátil proti mě, jak kdybychom v tom nebyli oba stejně. Člověk nemusí mít ani zlý úmysl...a daň za naivitu je vysoká. Nakonec jsem vlastně vděčná, že to byla taková smršť.
Zamilovanost je super, ale láska je něco jiného, jak tu bylo napsáno. Cit je cit, ale rozum je rozum. Přes všechnu tu hormonální nálož pozitivních emocí jsem si ani nevšimla, jak mne ničí ten dvojí život, s někým fyzicky koexistovat, na druhého myslet, vymýšlet způsoby, ajk být s ním, myslet na sebe a ne na manžela, který na tom určitě měl podíl viny, ale nechápal, že to došlo až tak daleko.
Kdybych tehdy promyslela, kolik pevných vztahů naruším tou bláznivinou a sama vydám všanc svoje jistoty, tak ze dne na den s ním ukončím komunikaci a zakousnu se do práce, péče o rodinu,...

roozenka
11. srp 2015

@bonavoxa Takze jste se s manzelem rozvedli?

smallinka
11. srp 2015

Také mi to přijde jako chvilková zamilovanost, protože je asi pěkný, jste ve stejné práci, tudíž řešíte stejné věci pěkné i problémy..... Spíš bych se zaměřil na ten vztah s mužem doma, nějak to ozvláštnit, říct si co nám na sobě vadí prostě komunikovat!!!! Kde se nemluví, tak jde vše do háje............vždycky je co zlepšovat z manželovi i z tvé strany.
Nevim dokážeš si třeba představit toho tvého milence v práci jakože spolu bydlíte a máte jednu domácnost, vychováváte děti, řešíte každodenní problémy nebo si ho představuješ jen v posteli?

hanka112
autor
11. srp 2015

@smallinka zatím si ho představuji spíš v té posteli

bonavoxa
11. srp 2015

@roozenka Nerozvedli. vrátila jsem se od milnece pokorně k manželovi. dokonce i s dítětem.

hanka112
autor
11. srp 2015

@bonavoxa jaký je váš vztah po tom všem ?

evulina77
11. srp 2015

@hanka112 buď ráda, že má tvůj kolega koule na to, tě nechtít. Byla by jsi jednoduchá oběť, ženská po mateřský, která si chce zvednout sebevědomí. Sice nemám pána Nedvěda moc ráda, ale ta písnička by ti měla hučet v hlavě: "...pro pár nocí touhy, stratil/a jsem všechno o čem doma si sníš, teď je mi to líto..." Ale pak už může být pozdě. Jak jednou překročíš hranici, nevíš jak to skončí a je lepší ji vůbec nepřekračovat... Je hodně lidí, tvých nejdbližších, kterým můžeš ublížit a změnit jejich život a to nevratně. To si uvědom, začni si ujíždět na něčem jiným. Máš moc volné energie, začni něco studovat, začni cvičit a hlavně zapracuj na vztahu s manželem a hlavně sama k sobě, aby nakonec neměl tvůj manžel důvod tě opustit. Případně si představ, že po tvém muži vyjíždí jeho kolegyně, asi by se ti to nelíbilo, že? Rozum do hrsti a přestaň myslet rozkrokem...

bonavoxa
11. srp 2015

@hanka112 Muž je charakter, ne každý by to vydýchal. Dokonce si myslím, že málokdo. Ale uznal svůj podíl viny na tom všem. To už chce opravdu zralou osobnost s nějakou inteligencí a sebereflexí. Malou má radši než její slavný biologický otec, který byl do mě táááák zamilovaný. Snaží se, snažíme se oba. A najednou všechno jde. Ten klid, pohoda. Oba jsme poučení. Jasně, že to není bez hádek, ale na sto procent mu věřím, můžu se na něj spolehnout, má správně uspořádané hodnoty. Za celou dobu, co jsem byla pryč, si nikoho nehledal. Taky jsme chodili na terapii, nejdřív každý zvlášť, pak spolu. Raduju se z každého nového de, na každou zamilovanost se dívám tak nějak střízlivě.

smallinka
11. srp 2015

@evulina77 souhlasím s Vámi, je potřeba se někde realizovat, když nestačí rodina. podle mě je to jen vrtoch co to tak tady čtu.....ale jen koukám, že už to jemu vyzvonila.....občas se stane že se vám někdo líbí v práci a třeba hodně....ale abych šla a řekla mu to, jsem asi staromódní ale už to mi přijde jako nevěra. chudák chlap manžel, jak říkáte, aby se nakonec na paní nevykašlal on. protože není blbej snad a vycítí že není něco v pořádku.