• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přítel by nejradši syna za vše bil. Křičí na něj

1. února 2013 
autor
take je problem, ze s tim nic na policii neudelaji.
Naposledy jsem podavala oznameni na jednoho muze, ktery me chtel znasilnit, nasledne mi psal vyhruzne SMSky.
S tim nic neudelali, ani ty smsky je moc nezajimaly co by dukaz.
Takze s policii mam spatnou zkusenost, proto porad resim co s tim mym pritelem zmuzou.
5. črc 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
katuska- u me si take moc zvykl. Nechava po sobe vsude papirky, kapesniky, neumyte nadoby i v posteli, vsecko roztahane a ja za nim metu a uklizim. To jsem resila tak, ze jsme chvili zili v bordelu, ale az tak hroznym, az to donuto pritele uklizet si po sobe.
5. črc 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jsem taky zkusila, jenže to dopadlo tak že mi vynadal že sem na matwřský a neuklízím, tak jsem mu řekla ať mi pomůže. Na to on, že choí z práce utahaný a že chce přijít v klidu domů, do čista dát si kávu, teplou večeři, zkouknout nějaký film a jít spát. A že já se prý celý den kopu do zadku a nic nedělám tak ať nedržkuju. Fakt už nevm co s tím, nepomůže mi s ničím, ani malýho nevykoupe, nenakrmí..prostě...už jsem fakt utahaná..
5. črc 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobino,to je děs šáhnout na vlastní dítě :angry: jdi od něj a podej trestní oznámení :confounded: si vůbec nedovedu představit,že by se takto zachoval můj manžel
Je pravda,že mám toho svého taky docela rozmazleného,ale vždycky se dohodnem kdo uklidí,uvaří a kdo pohlídá malou :wink:
5. črc 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuško,to chlapi říkají zkus mu na celý den dát malého a uvidíš,že to přestane říkat:grinning:
5. črc 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
boobinka - zkus zavolat na fond ohrožených dětí, tam by ti měli poradit. Čísla : +420 224 221 137, +420 224 236 655 (Po-Pá 8-17,30), případně na bílý kruh bezpečí - čísla najdeš na netu podle místa bydliště. Hlavně se neboj, nepředjímej výsledek šetření policie a začni to řešit.
5. črc 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
katuško - já bych si s přítelem v klidu popovídala a bez pláče a emocí mu vysvětlila , že s miminem nemůžeš fungovat jako dokonalá hospodyně a k tomu ještě pracovat. Pokud máte dost peněz, zaplaťte si paní na úklid (ono to není zase tak drahé), a ty jen vař - klidně do zásoby. Pokud finance nejsou, měl by přítel jako dobrý partner oželet - aspoň občas tu teplou veču a dát si chlebe ze sejrem, třeba :slight_smile:...a pomoct s úklidem. Co kdyby sis zaplatila obědy v nějaké školce? Stojí to pár kaček a člověka to docela odbřemení.
5. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
boobinka myslim ze tvuj pritel proste jenom nema trpelivost.... Je to jako bys psala o mem... a to malemu budou teprve 3 mesice. Ja taky nejsem zrovna 2x trpeliva tak se vzdycky stridame.. kdyz maly nastve jednoho vezme si ho ten druhy...... myslim ze je zbytecne to takhle hrotit-policie atd
5. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boobinka,já bych to teda řešil a to hned,nemáš n co čekat.Spakovla bych mu svých pár švestek pá,tkhle se přece nemůže chovat.
5. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuško,
já jsem MM dala malýho několikrát na hlídání. Ze začátku hudral, že to nezvládne, ale máme staršího prcka nemocnýho, tak musel pohlídat a postarat se. Dřív jsme taky měli doma naklizeno a teď to prostě trochu pokulhává.
Dneska jsem si povzdechla, že to vše nějak nezvládám jak jsem myslela, že budu a manžel překvapil a řekl mi, že naopak to zvládám na výbornou a on by to se mnou neměnil ani za nic.
Já bych ti poradila domluvit se s nim ať si to jeden den zkusí s malym a domácností na krku a ještě uvařit véču. Jestli musíš i pracovat, tak i to a můj názor je, že po jednom dni změní názor. :wink:
5. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boobinka taky bych ho vyhodila a to co nejdřív. Pro malinkýho je to ted nejdůležitější období utváří se mu vztah k rodičům a tím i charakter a chudák malej vůbec nechápe co dělá špatně :frowning2: .
Držím palce ať vše zvládneš, protože vím, že tohle neni lehká situace.
5. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
momin: no já teda nevím, ale to co předvádí manžel od boobinky neni až tak normální a o trpělivosti to asi taky jen nebude.
boobinko: s chlapem bych si normálně promluvila a řekla mu že takhle se ke svýmu synovi nesmí. Všechno si vyříkejte a buď se naštve a zbalí si svých "pár švestek" a nebo se probere. Jak on reaguje na chování svýho otce puntičkáře?
5. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boobinko, vím, že to máš těžký, ale nedopusť, aby měl malinkej zkažený dětství, začne to čím dál tim víc vnímat, jak se k němu jeho táta chová, ponese si to s sebou celej život :pensive: omlouvám se, ale to co popisuješ, tak se k desetiměsíčnímu miminku může chovat jenom hovado :rolling_eyes: na tohle není žádná omluva, nic...je to hrozně smutný, absolutně bych s takovým člověkem nevydržela a hluboce bych jím pohrdala!!!
Nemohla bych ho mít ráda, moc nechápu, že s ním můžeš být...moc ti přeju, abys sebrala síly a od takového člověka odešla, tohle nikdy lepší nebude, nezkaž svému dítěti jeho první krůčky životem...proboha, jak ho může napadat, takovýho malinkýho cvrčka.. :angry: :angry:

držím ti palce, abys tuhle situaci zvládla vyřešit, tak, abys svého rozhodnutí nikdy nemusela litovat :wink:
5. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momin, to myslis vazne..? :confused: Tvuj pritel tedy taky mlati vase dite a preje si aby bylo mrtve?? To co predvadi pritel od boobinky je naprosty humus a ja pevne doufam, ze najde silu ho vykopnout. Pokud by nemeli dite, tak je to jen jeji zivot a pokud ho chce stravit s takovym clovekem, budiz, jeji volba. Ted ale maji maleho bezbranneho tvorecka a ten je na prvnim miste!
6. črc 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jenom sem tim chtela rict ze miminko je velky napor na oba rodice.. ne jenom na mamu....... A nekdy kdyz se clovek opravdu nastve rekne veci ktere tak opravdu nemysli......
6. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ty silacke kecy jako ze maleho zabije atd 100% nemysli vazne... Boze je to proste nervak....
6. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy ste si nikdy nic podobneho nerekly?? Treba jenom v duchu? Kdyz byli mali moc mali a vstavali na jidlo co hodinu.. i v noci...............???????????
6. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jsem na tuhle diskuzi nereagovala ale musím reagovat na momin, ono je rozdíl říct si něco podobného v duchu když prcek zlobí, má vztekací období nebo nevim co, jednou za čas, ale když přítel bobinky reguje takhle vpodstatě furt a na malýho jen takhle otřesně tak to neni ok.

boobinko myslím si stejně jako holky, že přítel musí hned od Vás(pro bezpečí malého ale i tvoje, protože až jednou najdeš slova a postavíš se mu nemusí to dopadnout dobře) a ty ho musíš nahlásit na polici(hlavně kvůli budoucím problémům), požádej o pomoc rodiče ať máš svědky!!!
6. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslim ze to u nich zas tak horke nebude... :pensive: Bobinka se ptala na nazor tak rikam svuj.. :zipper_mouth:
6. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je vidět, že každý to má v životě nastavené jinak :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
škoda slov....
6. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
momin, vim, ze to myslis dobre... bohuzel, on uz to prehani, stupnuje to. Zacal nadavky, ted ho fackuje, trese s nim i kdyz vi, ze se to nesmi ! Donutilo mi to precist o tyrani deti a vse co mu dela, odpovida fyzickemu tyrani.
Bohuzel budu muset na sveho pritele podat trestni oznameni, nebot mam oznamovaci povinnost, abych se i ja nestala spoluchatalem.
Jenom nevim jestli opravdu neprehanim. Kdyz ho vyhodim, bude se urcite o neco snazit, bud proti nam a nebo bude chtit zpet.
6. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
bob a kdo je ti prednejsi?
6. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
boob-určitě nepřeháníš :wink: Promiň ,ale ten tvůj přitel jen fakt DEFEKT :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Doufám,že ji rozumná ženská a co nejrychleji od něho odejdete,než bude mít malý psychické následky na celý život :frowning2:
6. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
emamamamu - samozrejme dite !
6. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak neni co resit:slight_smile: vypakuj ho z domu a mas svaty klid..at z tebe udela klidne slapku, myslim, ze mas ciste svedomi, pomluv se neboj....
muj pritel se jednou takhle zachovat k male a zabiju ho:slight_smile:
6. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boobinko, na co cekas proboha? :frowning2: Zalozila jsi tohle tema cca pred mesicem, to celou tu dobu pritel maleho fackuje a trese s nima co ja vim jeste...to je priserne, chce se mi uplne brecet kdyz si predstavim vojtiska jak mu takhle ublizuje :frowning2: vi o tom vasi? Prosim te se uz vzchop a jednej kdyz rikas, ze je ti prednejsi detatko!
6. črc 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boobinko, tresenim s malym ditetem je moc vazna vec, moc lidi si ani neuvedomi, jake to muze mit nasledky,muze to totiz zpusobit trvale poskozeni mozku, od lehkeho (maly bude mit napr. problemy s chovanim nebo ucenim) pres tezke (trvale mentalni poskozeni), ktere muze koncit i umrtim. Tvuj pritel s malym provadi dost otresne veci. Zda se mi z toho, co pises, ze pritel ma dost problem s kontrolou sveho vzteku, je mlady a nevyzraly, pravdepodobne nebyl a neni pripraveny na roli otce. Musis se ale postavit za maleho a ochranit ho. Rekni vsem svym rodicum, pritele docasne odstehuj, taky bych mu doporucila navstevu psychologa.
6. črc 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
boobinka: nejhorší je, že zatímco ty se tu pořád rozmýšlíš, co teda nakonec uděláš, tak on je pořád s vámi - víc bych si zamyslela nad tím, co z malého jednou bude, když se k němu jeho otec chová takhle, než nad tím, jestli budeš nebo nebudeš za spolupachatele. Zkus si na chvíli odmyslet tu citovou závislost a vypakuj ho od vás z domu - jak můžeš být citově závislá na někom, kdo ubližuje tvému dítěti?? A co tvoji rodiče? Ti by ti v tom nějak nepomohli? Nebo oni o tom ani nevědí?
6. črc 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
boobinko, já teda mam taky občas co dělat, hlavně, když jsem nevyspalá a celá navětvi z toho, jak nemam vůbec klid, čas na svý věci apod. takže dokážu pochopit, co ho asi tak dráždí, a že to dělá třeba z nepochopení situace a ze svý bezmoci.
ale rozhodně to teda přítele neomlouvá. je dospělej, malej je dítě, závislý, bezbranný, nemůže se sebrat a jít jinam, nemůže s tátou zatřást a vykázat ho do nějakejch přijatelnejch mezí, tož je to na tobě a tvých rodičích, který tě zajisté podpoří :wink:

no, a otřesy, případně mikrootřesy od facek, můžou dítěti způsobit později třeba hluchotu. takže já bych teda takový chování nestrpěla. už po první facce bych mu dala na výběr - buď se sebou bude něco dělat, anebo půjde. a pokud už je to takhle rozjetý, tak bych i to trestní oznámení podala. ono je fakt třeba, aby to pánovi někdo vysvětlil, že už překročil hranice :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

z takovejchle chlapů (i ženskejch teda) je mi fakt na blití. chudák miminko :frowning2:

jo, a ještě jedna praktická rada - ať ti dává těch peněz víc :wink: máš totiž nárok ty i dítě (dítě na výživný a ty jako neprovdaná matka taky - teď nevim, jestli do 2 nebo do 3 let věku dítěte, a to výživný se odvíjí od životní úrovně rodiče - tj. ne nějakým obecným "minimem", ale tím, co vydělá. a nech si to určit soudně. což se dá i přes to, kdybyste spolu žili nadále ve společný domácnosti.)
6. črc 2009 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boobinko,už včera bylo pozdě,aby si ho vyhodila.Tak prosím tě něco začni dělat,všichni,kdo sem přispěli to s váma myslí dobře,jinou radu,zřejmě už nedostaneš,ted je to na tobě holka :wink: .
7. črc 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek