Přítel by nejradši syna za vše bil. Křičí na něj

boobinka
4. čer 2009

nevim kde zacit, ale rada bych se timto dotazala, jak by jste na takoveho chlapa readovali vy.
Od doby co se narodil maly mame odlisne nazory na vychovu, on by ho prehl pres kolenu a naflakal mu a ja jsem pro vysvetleni a maximalne pro zvyseni hlasu. Vojtik treba zacne hopsat opreny o sloupcovy reproduktor a jakmile ho uvidi, tak uz zuri, svihne s nim na deku, serve ho a jde se divat na TV. Kdyz si maly dlouho sam hraje a je z toho mrzuty, zacne to davat najevo tak,ze kvili a jeci a pritel misto aby za nim sel, tak to absolutne ignoruje a diva se dal na TV. Kdyz si teda spolu hraji a maly ho zacne tahat za vlasy, tak ho polozi a zacne po nem kricet AU a diva se na nej jako kdyby to chtel, jenze on ma 10 mesicu a neuvedomuje si, kdyz mu reknem, ze se to nedela, tak to delat nema. Proste to tak nemylsli, ale pritel snad ode me ceka abych mu za to vrzla nebo co. Celkove se k malemu chova chladne... tak co... namlouvam si to a jsem spatna ja? musim jeste dodat, ze ho nakrmi, prebali, vykoupe, ale nedej boze kdyz mu nedrzi pri prebalovani.... 😒

boobinka
autor
5. črc 2009

take je problem, ze s tim nic na policii neudelaji.
Naposledy jsem podavala oznameni na jednoho muze, ktery me chtel znasilnit, nasledne mi psal vyhruzne SMSky.
S tim nic neudelali, ani ty smsky je moc nezajimaly co by dukaz.
Takze s policii mam spatnou zkusenost, proto porad resim co s tim mym pritelem zmuzou.

boobinka
autor
5. črc 2009

katuska- u me si take moc zvykl. Nechava po sobe vsude papirky, kapesniky, neumyte nadoby i v posteli, vsecko roztahane a ja za nim metu a uklizim. To jsem resila tak, ze jsme chvili zili v bordelu, ale az tak hroznym, az to donuto pritele uklizet si po sobe.

katuska09
5. črc 2009

no to jsem taky zkusila, jenže to dopadlo tak že mi vynadal že sem na matwřský a neuklízím, tak jsem mu řekla ať mi pomůže. Na to on, že choí z práce utahaný a že chce přijít v klidu domů, do čista dát si kávu, teplou večeři, zkouknout nějaký film a jít spát. A že já se prý celý den kopu do zadku a nic nedělám tak ať nedržkuju. Fakt už nevm co s tím, nepomůže mi s ničím, ani malýho nevykoupe, nenakrmí..prostě...už jsem fakt utahaná..

evelina0007
5. črc 2009

Bobino,to je děs šáhnout na vlastní dítě 😠 jdi od něj a podej trestní oznámení 😖 si vůbec nedovedu představit,že by se takto zachoval můj manžel
Je pravda,že mám toho svého taky docela rozmazleného,ale vždycky se dohodnem kdo uklidí,uvaří a kdo pohlídá malou 😉

evelina0007
5. črc 2009

Katuško,to chlapi říkají zkus mu na celý den dát malého a uvidíš,že to přestane říkat😀

johanda
5. črc 2009

boobinka - zkus zavolat na fond ohrožených dětí, tam by ti měli poradit. Čísla : +420 224 221 137, +420 224 236 655 (Po-Pá 8-17,30), případně na bílý kruh bezpečí - čísla najdeš na netu podle místa bydliště. Hlavně se neboj, nepředjímej výsledek šetření policie a začni to řešit.

johanda
5. črc 2009

katuško - já bych si s přítelem v klidu popovídala a bez pláče a emocí mu vysvětlila , že s miminem nemůžeš fungovat jako dokonalá hospodyně a k tomu ještě pracovat. Pokud máte dost peněz, zaplaťte si paní na úklid (ono to není zase tak drahé), a ty jen vař - klidně do zásoby. Pokud finance nejsou, měl by přítel jako dobrý partner oželet - aspoň občas tu teplou veču a dát si chlebe ze sejrem, třeba 🙂...a pomoct s úklidem. Co kdyby sis zaplatila obědy v nějaké školce? Stojí to pár kaček a člověka to docela odbřemení.

momin
5. črc 2009

boobinka myslim ze tvuj pritel proste jenom nema trpelivost.... Je to jako bys psala o mem... a to malemu budou teprve 3 mesice. Ja taky nejsem zrovna 2x trpeliva tak se vzdycky stridame.. kdyz maly nastve jednoho vezme si ho ten druhy...... myslim ze je zbytecne to takhle hrotit-policie atd

konoupek
5. črc 2009

Boobinka,já bych to teda řešil a to hned,nemáš n co čekat.Spakovla bych mu svých pár švestek pá,tkhle se přece nemůže chovat.

marfuuuska
5. črc 2009

Katuško,
já jsem MM dala malýho několikrát na hlídání. Ze začátku hudral, že to nezvládne, ale máme staršího prcka nemocnýho, tak musel pohlídat a postarat se. Dřív jsme taky měli doma naklizeno a teď to prostě trochu pokulhává.
Dneska jsem si povzdechla, že to vše nějak nezvládám jak jsem myslela, že budu a manžel překvapil a řekl mi, že naopak to zvládám na výbornou a on by to se mnou neměnil ani za nic.
Já bych ti poradila domluvit se s nim ať si to jeden den zkusí s malym a domácností na krku a ještě uvařit véču. Jestli musíš i pracovat, tak i to a můj názor je, že po jednom dni změní názor. 😉

marfuuuska
5. črc 2009

Boobinka taky bych ho vyhodila a to co nejdřív. Pro malinkýho je to ted nejdůležitější období utváří se mu vztah k rodičům a tím i charakter a chudák malej vůbec nechápe co dělá špatně ☹ .
Držím palce ať vše zvládneš, protože vím, že tohle neni lehká situace.

ewuska
5. črc 2009

momin: no já teda nevím, ale to co předvádí manžel od boobinky neni až tak normální a o trpělivosti to asi taky jen nebude.
boobinko: s chlapem bych si normálně promluvila a řekla mu že takhle se ke svýmu synovi nesmí. Všechno si vyříkejte a buď se naštve a zbalí si svých "pár švestek" a nebo se probere. Jak on reaguje na chování svýho otce puntičkáře?

inna12
5. črc 2009

Boobinko, vím, že to máš těžký, ale nedopusť, aby měl malinkej zkažený dětství, začne to čím dál tim víc vnímat, jak se k němu jeho táta chová, ponese si to s sebou celej život 😔 omlouvám se, ale to co popisuješ, tak se k desetiměsíčnímu miminku může chovat jenom hovado 🙄 na tohle není žádná omluva, nic...je to hrozně smutný, absolutně bych s takovým člověkem nevydržela a hluboce bych jím pohrdala!!!
Nemohla bych ho mít ráda, moc nechápu, že s ním můžeš být...moc ti přeju, abys sebrala síly a od takového člověka odešla, tohle nikdy lepší nebude, nezkaž svému dítěti jeho první krůčky životem...proboha, jak ho může napadat, takovýho malinkýho cvrčka.. 😠 😠

držím ti palce, abys tuhle situaci zvládla vyřešit, tak, abys svého rozhodnutí nikdy nemusela litovat 😉

zuzik_p
6. črc 2009

Momin, to myslis vazne..? 😕 Tvuj pritel tedy taky mlati vase dite a preje si aby bylo mrtve?? To co predvadi pritel od boobinky je naprosty humus a ja pevne doufam, ze najde silu ho vykopnout. Pokud by nemeli dite, tak je to jen jeji zivot a pokud ho chce stravit s takovym clovekem, budiz, jeji volba. Ted ale maji maleho bezbranneho tvorecka a ten je na prvnim miste!

momin
6. črc 2009

Jenom sem tim chtela rict ze miminko je velky napor na oba rodice.. ne jenom na mamu....... A nekdy kdyz se clovek opravdu nastve rekne veci ktere tak opravdu nemysli......

momin
6. črc 2009

A ty silacke kecy jako ze maleho zabije atd 100% nemysli vazne... Boze je to proste nervak....

momin
6. črc 2009

vy ste si nikdy nic podobneho nerekly?? Treba jenom v duchu? Kdyz byli mali moc mali a vstavali na jidlo co hodinu.. i v noci...............???????????

cazadora
6. črc 2009

ještě jsem na tuhle diskuzi nereagovala ale musím reagovat na momin, ono je rozdíl říct si něco podobného v duchu když prcek zlobí, má vztekací období nebo nevim co, jednou za čas, ale když přítel bobinky reguje takhle vpodstatě furt a na malýho jen takhle otřesně tak to neni ok.

boobinko myslím si stejně jako holky, že přítel musí hned od Vás(pro bezpečí malého ale i tvoje, protože až jednou najdeš slova a postavíš se mu nemusí to dopadnout dobře) a ty ho musíš nahlásit na polici(hlavně kvůli budoucím problémům), požádej o pomoc rodiče ať máš svědky!!!

momin
6. črc 2009

Myslim ze to u nich zas tak horke nebude... 😔 Bobinka se ptala na nazor tak rikam svuj.. 🤐

inna12
6. črc 2009

No je vidět, že každý to má v životě nastavené jinak 🤐 🤐 🤐
škoda slov....

boobinka
autor
6. črc 2009

momin, vim, ze to myslis dobre... bohuzel, on uz to prehani, stupnuje to. Zacal nadavky, ted ho fackuje, trese s nim i kdyz vi, ze se to nesmi ! Donutilo mi to precist o tyrani deti a vse co mu dela, odpovida fyzickemu tyrani.
Bohuzel budu muset na sveho pritele podat trestni oznameni, nebot mam oznamovaci povinnost, abych se i ja nestala spoluchatalem.
Jenom nevim jestli opravdu neprehanim. Kdyz ho vyhodim, bude se urcite o neco snazit, bud proti nam a nebo bude chtit zpet.

emamamamu
6. črc 2009

bob a kdo je ti prednejsi?

jakoubka
6. črc 2009

boob-určitě nepřeháníš 😉 Promiň ,ale ten tvůj přitel jen fakt DEFEKT 😝
Doufám,že ji rozumná ženská a co nejrychleji od něho odejdete,než bude mít malý psychické následky na celý život ☹

boobinka
autor
6. črc 2009

emamamamu - samozrejme dite !

emamamamu
6. črc 2009

tak neni co resit🙂 vypakuj ho z domu a mas svaty klid..at z tebe udela klidne slapku, myslim, ze mas ciste svedomi, pomluv se neboj....
muj pritel se jednou takhle zachovat k male a zabiju ho🙂

zuzik_p
6. črc 2009

Boobinko, na co cekas proboha? ☹ Zalozila jsi tohle tema cca pred mesicem, to celou tu dobu pritel maleho fackuje a trese s nima co ja vim jeste...to je priserne, chce se mi uplne brecet kdyz si predstavim vojtiska jak mu takhle ublizuje ☹ vi o tom vasi? Prosim te se uz vzchop a jednej kdyz rikas, ze je ti prednejsi detatko!

mamol05
6. črc 2009

Boobinko, tresenim s malym ditetem je moc vazna vec, moc lidi si ani neuvedomi, jake to muze mit nasledky,muze to totiz zpusobit trvale poskozeni mozku, od lehkeho (maly bude mit napr. problemy s chovanim nebo ucenim) pres tezke (trvale mentalni poskozeni), ktere muze koncit i umrtim. Tvuj pritel s malym provadi dost otresne veci. Zda se mi z toho, co pises, ze pritel ma dost problem s kontrolou sveho vzteku, je mlady a nevyzraly, pravdepodobne nebyl a neni pripraveny na roli otce. Musis se ale postavit za maleho a ochranit ho. Rekni vsem svym rodicum, pritele docasne odstehuj, taky bych mu doporucila navstevu psychologa.

parisienne
6. črc 2009

boobinka: nejhorší je, že zatímco ty se tu pořád rozmýšlíš, co teda nakonec uděláš, tak on je pořád s vámi - víc bych si zamyslela nad tím, co z malého jednou bude, když se k němu jeho otec chová takhle, než nad tím, jestli budeš nebo nebudeš za spolupachatele. Zkus si na chvíli odmyslet tu citovou závislost a vypakuj ho od vás z domu - jak můžeš být citově závislá na někom, kdo ubližuje tvému dítěti?? A co tvoji rodiče? Ti by ti v tom nějak nepomohli? Nebo oni o tom ani nevědí?

kyri
6. črc 2009

boobinko, já teda mam taky občas co dělat, hlavně, když jsem nevyspalá a celá navětvi z toho, jak nemam vůbec klid, čas na svý věci apod. takže dokážu pochopit, co ho asi tak dráždí, a že to dělá třeba z nepochopení situace a ze svý bezmoci.
ale rozhodně to teda přítele neomlouvá. je dospělej, malej je dítě, závislý, bezbranný, nemůže se sebrat a jít jinam, nemůže s tátou zatřást a vykázat ho do nějakejch přijatelnejch mezí, tož je to na tobě a tvých rodičích, který tě zajisté podpoří 😉

no, a otřesy, případně mikrootřesy od facek, můžou dítěti způsobit později třeba hluchotu. takže já bych teda takový chování nestrpěla. už po první facce bych mu dala na výběr - buď se sebou bude něco dělat, anebo půjde. a pokud už je to takhle rozjetý, tak bych i to trestní oznámení podala. ono je fakt třeba, aby to pánovi někdo vysvětlil, že už překročil hranice 😠 😝

z takovejchle chlapů (i ženskejch teda) je mi fakt na blití. chudák miminko ☹

jo, a ještě jedna praktická rada - ať ti dává těch peněz víc 😉 máš totiž nárok ty i dítě (dítě na výživný a ty jako neprovdaná matka taky - teď nevim, jestli do 2 nebo do 3 let věku dítěte, a to výživný se odvíjí od životní úrovně rodiče - tj. ne nějakým obecným "minimem", ale tím, co vydělá. a nech si to určit soudně. což se dá i přes to, kdybyste spolu žili nadále ve společný domácnosti.)

konoupek
7. črc 2009

Boobinko,už včera bylo pozdě,aby si ho vyhodila.Tak prosím tě něco začni dělat,všichni,kdo sem přispěli to s váma myslí dobře,jinou radu,zřejmě už nedostaneš,ted je to na tobě holka 😉 .