Přítel divné chování... Máte to doma také tak? Jak fungujete?

jarmilka23
16. led 2021

Prosím radu. Máme velké dohady s přítelem. Já mám pocit, že neustále jen leží, spí a nic nedělá. Říká mi, že neví co má doma udělat, potřebuje ukolovat. Jenže já mám doma dvě děti, stačí mi ukolovat je, starat se o ně, natož abych dospělýmu chlapovi vysvětlovala, co má dělat...máte to doma také někdo tak? Jak fungujete?
Teď jsme se pohádali že zase leží, takže se sebral a sel ven... Nedávno jsme se rozešli že teda budu na vše sama a on ať si valí šunky jinde.. A vrátil se druhý den s prosikem,že bude vše jinak... Nechci roztrhat rodinu ale takhle žít prostě nedokážu. Sex máme maximálně jednou týdně, koupe se tak dvakrát týdně... vždycky jsem byla iniciativni já, teď mě to přestává bavit...Nevím jestli se něco změnilo tím že se nám narodilo společne dítě, ale moc to nedávám(první jsem si přivedla do vztahu)..na začátku mi pomáhal se vším, nebydlel u mě tak za námi denně jezdil, trávil s námi spoustu času, vždycky mi psal že než jede ke mě dá si vanu/sprchu... Teď jako bych byla samozřejmost

bara88
16. led 2021

tak pokud chce ukolovat tak bych ho ukolovala,není přeci těžké říct vysaj nebo vytři

jarmilka23
autor
16. led 2021

@bara88 no těžké to není. Já mu to řeknu a leží a leží...mimco nám leze po bytě a nelze to prostě odkládat :(

bara88
16. led 2021

@jarmilka23 jako když mu řekneš jestli může vytřít tak nevytře?

jarmilka23
autor
16. led 2021

@bara88 no klidně za týden. Takže prostě jdu a udělám to já.. a samozřejmě jsem o to víc podrážděná

levandule_k
16. led 2021

@jarmilka23 Když on ví, že ti to může odkývat a ty to pak stejně uklidíš za něj, tak ví, že uklízet nemusí.

bara88
16. led 2021

@jarmilka23 tak bych to prostě neuklidila a řekla mu to znova a jestli to může udělat hned

jakreb
16. led 2021

@jarmilka23 To nie je divné chovanie. Pre neho je to normálne a teba ma ťažko v p..Vie ze vsetko spravíš sama. Podobná diskusia tu uz je, len tam uz ma žena na tanieri ze je lenivá a hovno robi... Veľa šťastia s podobnými debilmi.

2hanah
16. led 2021

@jarmilka23 Ano, mám to úplně stejně, ale na chlup... já lítám jako hadr na holi kolem něho a dětí, on je další a nejvíc rozmazlené dítě, taky nechci trhat rodinu a taky přemýšlím kudy chodím, jestli to ukončit a když si stěžuju nebo se pohádáme, tak se zvedne a jede ke svým rodičům, kde chrápe dál, protože maminka si nedovolí mu cokoliv říct, takže už je u rodičů častěji než s námi, pač tam má klid i od dětí a full servis bez keců a mě má u prdele, já si můžu doma vyrvat vlasy vzteky nebo tím jak jsem unavená, přetažená, nešťastná a sama, jeho to nezajímá...

michaela666
16. led 2021

Sbalit tašku a vypakovat ho znovu... Nemíní fungovat jako rodina se vším všudy, tak ať se valí ve svém podnájmu a chodí zase jenom na návštěvy za dětma...Omluvy mu evidentně jdou, když jsi ho tak lehko vzala zpátky a to byla chyba.

Co mají někteří chlapi za zvyk přestat se o sebe starat v momentě, kdy mají ženskou jistou. 🤢

klokanka31
16. led 2021

@jarmilka23 Tak si s ním vážně promluvit, že když se s prosíkem vrátil, tak to ale byla jedna jediná vyjímka. Pokud se bude dál flákat (a nebude o sebe dbát), pak ať táhne. Já nevím co to s těma chlapama je že se jen válejí? Naši prapředci lítali po poli, všechno dělali ručně, ale dnešní chlapi se jen válejí. Kde to jsme 🙄

klokanka31
16. led 2021

@2hanah Tak sbalit tašku a ať si u matinky zůstane.

levandule_k
16. led 2021

@2hanah Na víkend bych za manželem k jeho matce poslala i děti, minimálně ty dvě starší.

jakreb
16. led 2021

@2hanah A prečo mas s takym clovekom deti?

levandule_k
16. led 2021

@2hanah Děti jsou docela velké, tak by mohly doma pomáhat ne? Nemusíš vše dělat kompletně sama, přece....

michaela666
16. led 2021

Mě nejde do hlavy, proč ženská co se zvládne postarat o děti, domácnost a mnohdy u toho ještě pracuje má na noze dobrovolně uvázanou kouli v podobě neschopného blbečka. Navíc ho ještě z lásky obskakuje a drží pusu, protože ho miluje... Láska je krásná, ale není to jednostranné? Kdyby miloval i chlap, tak se chová jinak. Ne, že sedí na prdeli, čeká kdy dostane najíst a děti ho otravují od mobilu a hraní her. Trochu sebeúcty dámy máte přece na víc. 🍀

gramar
16. led 2021

Tedy já zírám, to se s těma volama teď roztrhl pytel nebo na ně leze zimní depka 😲

levandule_k
16. led 2021

@michaela666 Sice jsi si mě na to neptala, ale podle mě jsou tam hlavně 2 důvody, finance, ono i když je chlap líný, tak život s 2 příjmy je pohodlnější a strach ze samoty.

Jinak taky nechápu, kolik žen dovolí takto hrozné zacházení, ale nechci nikoho soudit.

jakreb
16. led 2021

@levandule_k A prečo iba deti? No asi je naučená robiť vsetko sama ked muz nemá zaujem a ona mu to toleruje. Tak k tomu učí aj deti-skvely príklad...

jakreb
16. led 2021

@michaela666 To sme dve. A este mu vecer s úsmevom "poslúži"...

gramar
16. led 2021

@jakreb bych ho odkázala na násadu k vysavači a ne "obsluhovala" i zapnout by si ho musel sám 😠😂

jakreb
16. led 2021

@gramar Asi tak....

jakreb
16. led 2021

@levandule_k Ale na čo si tie zeny robia este deti s podobnym debilom?!
Keby jedno-ze sa 'pomylila"..ale 2-3-4?! A sprosta cakala ze sa zmení ked bude dieta? Ci zase ďalšie co ledva som ho spoznala uz som tehotná? Nech je na kktovi zavisla? A ticho place co ma doma? No sorry za uprimnost-tak im treba...

jarmilka23
autor
16. led 2021

No popsali jste to dost přesně... Jsem jistá, všechno je samozřejmé a vše se samo udělá... Ono to není že bych mu posluhovala. Poslední dobou mu nemám chuť už ani uvařit.. a jelikož jsem na něm finančně fakt závislá, tak to zatím trpím. K rodičům ho s dětmi nepoustim, protože otec kouří doma a já nechci aby v tom děti byli :( ale samozřejmě že mám nějakou sebeúctu, nechci mít vedle sebe lenocha co jen spí a nemyje se :( teď jsme si volali, že se provetrat. Celý týden měl noční tak prej bych měla mít trochu pochopení, pro jeho únavu... Jako já mám, ale kdo bere ohledy na mě? 24/7 se starám o dvě děti...

michaela666
16. led 2021

@levandule_k Věřím, že to bude hlavně o těch financích. Na rodičáku si vyskakovat nemůžou, ale za jakou cenu. Vidím to i ve svém okolí. Z těch holek jsou vynervované a ulítané panenky, co má chlap omotané a skáčou jak píská. Přitom jsou to většinou chytré holky se vzděláním a dobrou prací před otěhotněním. Problém vidím v tom, že dneska chce holka dítě za každou cenu, nevšímá si náznaků chování partnera a nechá se rychle obalamutit sladkýma slovíčkama. Biologické hodiny jsou potvory....pak tady pořád čteme tenhle stejný model "rodiny".

jakreb
16. led 2021

@jarmilka23 Prepac, prečo s nim mas dieťa?

jarmilka23
autor
16. led 2021

@michaela666 to máš pravdu. Nicméně před narozením společného dítěte fungoval. Jen prostě asi nedokáže přijmout tu zodpovědnost nebo já nevím... Fakt bych ráda aby to nějak fungovalo. Věřím že ani jemu není příjemný trávit čas se ženskou co na něj pořád štěká nebo je nasrana... Ale vážně jsem z toho už utahaná

jarmilka23
autor
16. led 2021

@jakreb vše fungovalo. Doma mi se vším pomáhal. Chodil pomahat s chlapskymi věcmi i moji mamince... Dbal na sebe..

michaela666
16. led 2021

@jarmilka23 Bohužel má asi tenhle model zažitý z domu. Chtělo by to den, dva vyměnit role. Ty si lehneš a budeš unavená nebo ti bude hrozně špatně a on se postará o děti a domácnost. Pak by uměl ocenit to, že se nezastavíš a pomoc z jeho strany by měla být samozřejmostí.

jakreb
16. led 2021

@michaela666 No veď ale nemusí sedieť doma na prdeli a tolerovať debila. Ano je to ťažké ale ak je to zena o ktorej pises (co málokedy) tak ta sa rychlo postaví na vlastne nohy aj s dieťaťom. Ano tak zatracovane v našich koncinach. Hocikde inde normalne-bud aj zena ide do práce alebo sa vyhradne stara muz. Žiadne do 3rokov dieťaťa doma...

jakreb
16. led 2021

@jarmilka23 Sa zrazu zmenil? Len tak? Ale tomu sama neveris.