Přítel. Jaký na to máte názor?

pampeliska1991
19. únor 2023

Dobrý večer, holky chtěla bych se zeptat na vás názor jelikož nemám možnost s kým mou situaci probrat. Máme s partnerem dvouletého syna,bydlíme u mě,on má být v jiném městě ( ten používáme jakoby chalupu na občasné víkendy). Můj dotaz zní: vždycky když je u nás naky problém,hádka( on strašně zarli,a umí si vsugerovat,ze jsem mu třeba nevěrná),nic nerekne a odjede k sobě do toho bytu. Nám se třeba i cely týden neozve,i si mě třeba vsude zablokuje a proste děla ze nejsme, nezajímá ho v tu chvily syn nic. Nevim už jak tuto situaci řešit.

ninive211
28. únor 2023

Od takového hulváta ruce pryč! Rozhodně s ním nezůstávej "kvůli synovi". Naopak, kvůli synovi bys to měla utnout co nejdřív, aby syn nevyrůstal v tomto toxickém prostředí, kde přijde chlapovi normální titulovat svoji partnerku a matku svého dítěte děvkou, krávou a i horšímu tituly. Co ti takový člověk dává??? Zcela souhlasím s rebe, děti se učí nápodobně a zejména synové potřebují své mužské vzory správného CHLAPA. To ale očividně není tento jedinec, ten je tak možná dárce spermatu.