Přítel je na seznamce. Co mám dělat?

monyscerna
21. únor 2021

Ahoj,nevím jak se mám zachovat a co mám dělat. S přítelem máme skoro dvouletého syna a nyní čekáme druhy v dubnu. Je mu 32 a me 29. Úplnou náhodou jsem zjistila,ze přítel si založil několik profilu na seznamkach..hledala jsem v historii na PC věci pro miminko které jsem předtím hledala ze objednán a bum všechno to tam na me vyskocilo...badoo,nějaká společnice.cz nebo co..no a moje otázka co mám dělat? Jak se zachovat? Když mu to řeknu nebo se ho zeptat bude si myslet ze mu lezu do soukromí...jinak nás vztah je skvelej,je skvely táta udělal by pro nás cokoliv,všechen čas tráví s nama,nikami ke me se chová hezky,vůbec by člověk neřekl ze by si hledlal někoho jiného....přišla jsem nato dneska teda...a moje otázka je co ted? Nemám to řešit nebo se ho mám prostě na rovinu zeptat proč nebo co...me to nejde do hlavy protože všechno klapek tak jak ma..mám to brát jako ze si potřebuje posílit své ego a zapomenout chvilku na rodinný život nebo já to prostě nechali...strašně me to šeré abstve..to jako plánuje me podvést nebo co...

janys1488
23. únor 2021

Muj pritel je na seznamce take.. kdyz jsem to zjistila zeptaka jaem ho na to a ory to dela jen aby si zvedl ego..

klokanka31
23. únor 2021

@janys1488 A ty mu to toleruješ? Kdoví jak by koukal on kdyby ty sis na seznamce honila ego s nějakým frajerem ☺

klokanka31
23. únor 2021

Jako já nevím ale co vy ženský si necháte líbit, to zírám 😮

janys1488
23. únor 2021

@klokanka31 jelikoz si s nikym nepise.. jen hodnoti fotky a denne mi ukazuje telefon a mam jeho hesla tak, ano toleruju.. uz neni nejmladsi a na druhou stranu me by se taky.libilo kdyby se o me zajimal mladsi chlap.. vim, ze by me nikdy nepodvedl a nikdy by se s nikym jinym neschazel

klokanka31
23. únor 2021

@janys1488 Promiň ale tohle říkalo tolik lidí... Naposled moje švagrová, měli týden před IVF 🤔 Nakonec místo IVF šli k rozvodu. Nikdy si nikdo nemůže být partnerem 100% jistý.

klokanka31
23. únor 2021

@janys1488 A jak si teda může honit ego když "jen" hodnotí fotky??

janys1488
23. únor 2021

@klokanka31 my mame 8 dni po IVF... A ja mu verim.. o tom vztah je... Staci kdyz ho oak kladne ohodnoti i ona

klokanka31
23. únor 2021

@janys1488 Říká se důvěřuj, ale prověřuj. Jako zírám že máte po IVF ale on si vesele brouzdá po seznamkách. Nechci vidět až budeš těhotná nebo v šestinedělí. Můžu ti jen popřát hodně štěstí abys měla pravdu. Já se řídím jediným-věřím pouze a jen sama sobě.

michaela666
23. únor 2021

@janys1488 Trochu zvláštní důvěra ve vztahu, když chlap ukazuje denně co má v mobilu a dává ti veškeré přístupy ke svým profilům, ať je občas pro jistotu můžeš projet...tohle dělají rodiče dětem, které dělají průsery a potřebují kontrolu...Snad se na to NIKDY by mě nepodvedl a nescházel se s jinou můžeš opravdu spolehnout.

klokanka31
23. únor 2021

@michaela666 Chlap si právě tímhle může získat důvěru partnerky, že jí dá hesla a přístupy, přitom si dál může vesele užívat s jinými. Protože sice mu může vlézt do mobilu, ale chlap může mít ještě druhou SIM kartu. V dnešní době je snad většina mobilů na dvě SIM. Může jí dát heslo k emailu, ale může si emailů založit kolik chce... Na počítači si může hodit anonymní prohlížeč, takže stránky které prochází v historii nenajde...

vladenkamaminka
23. únor 2021

zadaný člověk nemá co na seznamce dělat...vždycky to zavání průserem... já sama jsem na badoo již roky, jsem nezadaná celou tu dobu a upřímně jsem hodně znechucena těmi lidmi tam, 90% těch chlapů tam jsou zadaní (o ženských nemám lepší mínění, ale na badoo vidíš jen protějšky) a ty jejich hlody tam, když příjdu na to, že mají doma ženu a děti, málokdo se k tomu sám přizná, ale když už si píšeme, tak si ho pak většinou nemám problém najít na facebooku apod a nestačím se kolikrát divit... šance na seznámení jinde moc nemám, proto pořád doufám v těch zbylých 10% nezadaných, ale roky narážím jen na mužský, kteří chtějí pouze milenky do postele. je to nechutný i kolik mých ex partnerů na fb postují denně fotky šťastné rodinky a pak tam na ně na badoo narazím a status: svobodný.. takže za sebe, letěl by jak namydlený blesk synek, ještě abych to dusila v sobě a chlapeček se mi za zády smykal s jinýma...

codal
23. únor 2021

@vladenkamaminka mám stejnou zkušenost, ale nakonec jsem tam narazila na svého manžela, takže jsou tam i normální chlapi, nevzdávej to 😉..
A jinak s tebou do puntíku souhlasím! Normální sebevědomý, zralý a hlavně milující chlap, nemá potřebu takovéhle trapné a dětinské zábavy, zvyšovat ego si má v posilovně nebo v práci (zvýšit si kvalifikaci atd.), rozhodně ne lajkováním cizích ženských, což je asi ten úplně nejmenší problém a upřímně podle vlastní zkušenosti nevěřím, že někomu lajkovaní stačí. Tohle bych pochopila možná tak u 20 letého ucha, ne u zralého chlapa od rodiny. Sama jsem se kdysi stala milenkou jednoho takového experta, který se teda zapomněl zmínit, že má přítelkyni a já to zjistila až po dvou měsících, kdy jsem si to malovala na růžovo.A kolik mi za tu dobu přišlo nechutnych a oplzlých nabídek a fotek 🤮 a samozřejmě od zadaných chlapů. Proste normální chlap, který svou partnerku miluje, tohle neudělá, nemá potřebu.
A kontrolovat někomu denně telefon a mít hesla od všech meilu atd. o důvěře nevypovídá, já hesla svého manžela nemám, nepotřebuju je, nekontroluju ho, nikdy mi nedal důvod mu nevěřit.

zelenaesmolda
23. únor 2021

@monyscerna drzela bych jazyk za zuby,obcas se tam mekla a sbirala dukazy.Nebo bych si zalozila profil a napsala mu,domluvila si schuzku a pak by cumel kdo vlastne dorazil.Kdyz to na nej ted vybslis tak v tom vesele bude pokracovat dal akorat v inkognitu okne,abys o nicem nevedela.

loylii
23. únor 2021

@janys1488 no Tvl....

zelenaesmolda
23. únor 2021

@janys1488
A to lzes nam nebo sobe?

priefi
23. únor 2021

@monyscerna já zírám😳 Ty se mu pomalu tady omlouváš za to, že jsi omylem přišla na to, že má účty na seznamkách a zda mu to vůbec říci, aby to netočil proti Tobě? Já zjistit něco takového, tak zuřím jak nějaké tornádo a nejspíš balím kufry ještě před tím, než by byl doma... Tohle bych si teda nenechala líbit. Neříkám, že to máš udělat, jen píšu, že já bych byla vzteky bez sebe.

nnnadja
23. únor 2021

Jsou to takové svině zasrane. Říkám to pořád. Ubozaci, co musí být na seznamkach, hledat děvky na privatech. Vůbec bych se neomlouvala a normálně mu to řekla. Čekej serii vymluv nebo postu, vždyť o nic nejde... Zadaný člověk s normálním mozkem na seznamce není-tečka.

klokanka31
23. únor 2021

@priefi Taky bych chlapovi balila kufry. Jako když by to udělal kdykoliv jindy, je to hnus. Ale když za dva měsíce se jim má narodit mimčo, tak je to vrchol prasárny. Tohle normální chlap fakt neudělá.

jarcca
23. únor 2021

Helejda a jak to teď máte mezi sebou? Já vím, že s pupkem a dětmi je to náročné, ale věnujete se stále i jeden druhému po intimní stránce? Protože ty chlapi to prostě potřebují a jak to nemají doma přestanou prostě premejšlet a začnou blbnout.

priefi
23. únor 2021

@klokanka31 já hlavně nechápu, proč by chlap tohle dělal, pokud ženu miluje. Když nemiluje, je mu jedno, že jí může ztratit a udělá to. ale pokud opravdu miluje, tak za mě fakt nee

svorly
24. únor 2021

@monyscerna jak to dopadlo?

nazka
24. únor 2021

@svorly taky jsem se chystala zeptat

monyscerna
autor
25. únor 2021

@jarcca no my sex mít nemůžeme protože mám vcestne lůžko a hrozí me krvácení ale my právě si ty intimní chvilky užíváme prostě jinak než sexem nahrazujeme to něčím jiným,takže po intimní stránce je to v pohodě bych řekla 🤷‍♀️

monyscerna
autor
25. únor 2021

Jinak holky děkuji vsem za názory ale je to zatím netěšila nějak...bylo mi řečeno od sestry ze si mysli ze se doma nudí,dělá pořad to stejný dokola a nebaví se ho pořad koukat na těhotnou ženskou pupkem která sotva leze a ani nemá pomyšlení NS nějaký intimní hratky kvůli velkými pupku tak je prostě zvedavej a leští si ego po seznamkach...bylo mi řečeno ze podle toho jak se chová ke me a doma tak ze by si nějakou osobní schůzku nedomuvil ze ví o co by mohl přijít...že to prosté dělá ze zvědavosti...pry mam počkat az po porodu a šestinedělí a pokud by to pořad dělal tak jitcrovnou k věci a zeptat se ho...ale me to prosté každý den věta hlavou a ten pocit ze vim ze si píše s jinyma me přijde vůči mynu stavu prosté hnusny a nechutny.. Mel by me byt oporou actesit se na dalšího potomka a,ne tady ještě delat dusno ve vztahu.. Já si Myslín ze moc dobře jak bych reagovala kdybych to zjistila ale evidentně on to nevidí jako nějaký problém prosté se jenon diva a nic víc.. Tajze prosté jsem porad ve,stejně situaci...

svorly
25. únor 2021

@monyscerna to mi neprijde jako omluva, ze si lesti ego. Ty si ho taky lestis psanim s jinyma? Taky jsi doma, zavrrna s ditetem a druhym na ceste. Nosis mu dite a on se bavi tim ze si pise a domlouva buhvi co s jinyma? Normalne bych mu rekla cos hledal v historii a co na tebe vykouklo at se vyjadri a dala bych mu najevo ze me tim zklamal. Cekanim se budes akorat uzirat a on se bude vesele dal seznamovat.

michaela666
25. únor 2021

@monyscerna Z aktuální zkušenosti potřebuješ chlapovi právě před porodem a v šestinedělí opravdu věřit, ve všem se na něj 100% spolehnout. Hormony lítají jak splašené a i běžné věci tě dokážou rozhodit, natož tahle situace pokud si ji nevyříkáte zavčas tě může dost trápit.
Ve tvé situaci bych mu řekla jak jsi to zjistila a že ti to nepřijde normální ve spokojeném vztahu.

zelenaesmolda
25. únor 2021

@svorly
A tim,ze mu to rekne to jako delat prestane?

jarcca
25. únor 2021

@monyscerna tak to mu už prostě jen může hrabat, a snažit se rozptýlit aspoň tímhle. jakmile chlap nemá sex leze mu to na mozek. Pracovala jsem v sexshopu a takovejch co doma měli těhuli a nevěděli co už se sebou nám tam chodilo dost. A to i slušnejch chlapů, který byli prostě jen zoufalí a nevěděli co se sebou.

priefi
25. únor 2021

@monyscerna mno... Tvoje sestra je asi další případ ženské, které přijde normální 💩 si na hlavu. Ale kdo chce kam...

Za mě by se věci měly řešit. Jo, teď si "jen" píše, ale až bude chtít na další metu, tak ho sestra bude omlouvat jak? Že doma neměl sex, tak měl nárok na povyražení? No tvl...

tinaprofi
25. únor 2021

tvl to je silná káva 🙂) takovej coming out, jak si české ženy na hlavu sráti nechají 🙂)