Přítel, otec odešel ze dne na den kvůli dvacítce

lani1
29. pro 2017

Ještě před pár týdny mi přítel tvrdil, že je spokený, že by nic neměnil. máme dvou a půl letou holčičku, težké období kvůli jejímu nespaní a novému domu, ale jinak ok, nebyl den, kdy bych ho nemilovala.

před třemi týdny jsem přisla na smsky jeho kolegyni, které je 20, jemu 37. Slíbil konec apod.

Týden před vánocema, zatímco jsem vytírala a vysávala kolem něj, když ležl na gauči s malou, která měla horečku psal té pipině, že je rád, že ji mohl dnes objímat, jak to strašně potřeboval a jak je krásná a chyběla mu hrozně. Zjistila jsem to, když jsem mu dala na stůl teplou večeri a sama sem si sedla k malý, která se na jeho mobilu dívala na pohádky. Nechápala jsem, že to mohl až takhle risknout a psát to přede mnou a pak si sníst večeri jakoby nic.

no nic. vyhodila jsem ho, at prijde, az si to srovna v hlavne nebo nechodi vubec. Prisel hned v utery, ze chce byt s nama, ze je opet konec, hotovo bla bla. Mezitim mi psala ona, z cehoz bylo jasny,ze spolu byli zase v kontaktu apod. on tvrdil,ale ze neovlivni,co ona rika nebo pise.

do vanoc jsem ho snad denne vyhodila, ze nic nedela, nesnazi se, darky nekoupil vubec zadny nikomu, ne tvrdil,ze je s nama, ze chce ne kvuli pristresi a ze ho prece nevyhodim kolem vanoc.

v pondeli najednou zas tvrdil,ze si to musi srovnat. byly to porad hadky,kdy ja chtela nejaky vyjadreni, akci,cinnost, snahu..on nic, rikam chces byt s nama? nevim. tlacis na me. tlacim? po 3 mesicich lzi a kecu? nevis jestli chces byt s nama? tak jdi. to jsem nerekl..bla bla bla. Jenze ja nebyla schopna az tak razne ho vyhodit, aby fakt odesel..na noc jse odjela,uz se to nedalo zvladat. Jen rev, plac, sceny, do toho doma dite. s nim to ani nehlo.

nakonec sem ho vykopla. tvrdil, ze si to jde srovnat k mame. vyhrozovala sem mu,ze uz je konec, ze kdyz nevi doted, je jasny,ze vi,ale jen neumi rict jdu od vas a ceka az ho vyhodim. Odesel. druhy den jel s klukama na hokej si do prahy, ja doma sesypana s deckem, psem, kockou, domem na samote u lesa. On se jel bavit. cely den psal ji. psala sem mu,proc se nezepta na malou,kdyz je porad online. prej sem mu rekla,ze mu zadny info davat nebudu,kdyz e rozhodl byt bez nas,tak se ani nepta. Potvrdil,ze pise ji, je porad online. Takze je videt, ze to byly kecy, ze si jde neco srovnat. stve me, ze jsem mu to takhle ulehcila,ze sem ho vykopla a doma mohl rict,ze se snazil,ale vykopla sem ho ja, aby nebyl za toho,co odchazi od rodiny apod.

Predpokladam,ze nemam cekat, ze to je jen krize stredniho veku a vrati se? Proste ze dne na den nas odstrihl, na malou se nezepta, je u mamy, ta mu dela servis (ta tolerovala manzelovi neveru 2-3 roky, protoze ho udajne tak moc milovala, takze kdyz jsem ho vykopla, nemam ho dost rada prece). na druhou stranu to ale bylo psycho, ja mu delam veceri, svacinu do prace, servis, spi se mnou, uklizim, chodim do prace a on mezitim osahava dvacitku v praci. jsem uplne vyrizena, nikdy sem to necekala a uz vubec, ze by az takhle odesel, jako nejaky zpravy,ze by si dokazoval, ze jeste nekoho sbali,ale ono se mu to zalibilo az tak,ze proste jde..ze dne na den mi skoncila cela moje iluze o rodine, mame dum, hypoteku.

marcicek84
30. pro 2017

No myslim si,ze kdyz se tohle stane je to vina dvou lidi,kteri ziji spolu a neklape to,proste jedna strana neni spokojena muze ji o cokoli obvykle jde o intimitu a sex,no a pak kdyz si chce takova dvacitka hrat s tatkou tak tatinek ztrati hlavu...no a ma rada je takova nejlip aby te potkal spokojenou snnekymmjinym (treba ksmsradem) aby si uvedomil,ze nan nej necekas...nevycitej,proste udelej caru,pecuj o sebe zreba zhubni nebo si kup neco pekneho,jestli ho chces zpet takhel by jit mohlo s pokud ne,min.mu ustedris lekci jo a dite mu davat normalne na pul den at ma taky nejakou zodpovednost,vsak tchyne je umrit hlady nenecha a ty muzes delat veci ktere te budou bavit s detem nevezmes tatu,tak se drz a bud hrda zena,pro jedno kvik slunce nesviti...

kkarolinka
30. pro 2017

@marcicek84 souhlasím s tím sexem, kamarád měl manželky a vždycky pak i milenky a pak si našel mladou ženskou, která je nynfomanka ;) a ted s ní je už 8 let a žádné milenky už nehledá, pač jeho partnerka ho nenechá oddychnout, je rád, že má chvilku klid 🙂)))

lv
30. pro 2017

Ono to dvacitku bavi, zabava, bez starosti o spinavy fusekle, jidlo do prace, pece o dite, o penize - ale pokud s ni slavnostne bude, tyhle starosti prijdou - bavit ji to prestane.

lani1
autor
30. pro 2017

My spolu spime a vse fungovalo,on s ni jeste ani nespal!nejde vylozene o sex jenom.

Jeste nez to vse zacalo rikal sam,ze je spokojeny a kdyz odchazel rikal,ze se mnou byl stastny!!!

Jemu nevyhovuje spis rodinny zivot,dite narocne,starosti s barakem a soudem kvuli zpackabe stavbe firmou apod..

ariadna12
30. pro 2017

@lani1 fakt s ni jeste nespal? 😉

lani1
autor
30. pro 2017

Ja si rikam,ze jsem mu to hodne ulehcila tim,ze sem jo vyhodila, ale mela sem to trpet soubezne?

Ted mi vrta hlavou,ze kdybych ho nevyhodila,aspon by to mel slozitejsi a ji by to pak teeba zaclo taky stvat nebo prestalo bavit.on hlavne nemel na to rict,opoustim te a dite taky a jdu..ale odesel pak s kecama,ze si to jde promyslet,jenze od ty doby se vubec neozval,jen je v kontaktu s ni a s bezdetnyma klukama 35+ si uziva po hokejich apod.Jenze jak dlouho bych to tak zvladala?uz ty tri mesice tvrdil,ze nic neni a ja ho obletovala svaciny do prace,rano nechat vyspat o vikendu,snidane hotova,vse uklizene,pripravene,o dite postarano a mezitim taky v praci behal za ni a psal si s ni.Byl by schopny porad lhat.kdybych na to neprisla pred vanocema,klidne si rozbali darky,a to ze ja si dala zalezet,aby mu to udelali radost a on nemel ani nic pro malou..a tahlo by se to tajne soubezne buhvi dokdy.

lani1
autor
30. pro 2017

Ne nespal..pochopila sem i z tech poslednich zprav,ze ji jen ochmatava v praci..a jenz tovo vydrenej. Ale nespali.obi sice delaj ve stejny firme ale na jinym oddeleni a odpolko musel chodit domu hlidat,ja makam.a on neni uplne casannova,ze by tahal holky do postele.mohlo to zacit jen nejakym dokazovanim si,ze ma na to sbalit jeste holku,po ktery slinta pulka firmy,ale asi se mu to zalibilo a uz to nestopnul.prej to neslo zastavit!!!prej nevi proc!pric asi,protoze nerekl dost a prekrocil hranice.@ariadna12
@ariadna12

lani1
autor
30. pro 2017

Jenze on s ni jeste ani nespal ale uz odesel debil!!!@kacakkv
@kacakkv
@kacakkv

dominikaromanova
30. pro 2017

@lani1,
dle mého názoru se až moc zaobíráš milenkou, jak víš, že s ní je v kontaktu? Ti to někdo řekl, nebo ho snad sleduješ, napíchla jsi mu telefon? Třebas se opravdu neozývá, protože přemýšlí.

Hele, nezlob se na mě, vyhodila jsi ho, co vlastně čekáš, že bude stát pod okny každý den s kytkou a odprošovat Tě? Když jsi ho vyhodila, musela jsi tuto reakci čekat, já bych se Ti taky neozývala kdybys mě vyhodila z vlastního domu, toto ber i z té druhé strany, co kdyby vyhodil on Tebe, budeš za ním chodit a doprošovat se, tak nějak o tom trošku pochybuji pokud tedy v sobě jako žena máš nějakou hrdost.

Jak zde již bylo psáno od jiných, seber se a zařiď se podle sebe, na něj se již neohlížej, když jsi ho vykopla. Zajdi si na OSPOD, podej návrh na svěření dítěte do péče atd.. Myslím si, že Tě teď toho čeká celkem dost, takže přestaň řešit milenku, její rodiče zda to ví či ne, stejně by Ti to v ničem nepomohlo a ponižuješ tím akorát sama sebe. Je to sice těžké, ale stejně se nad tím budeš muset povznést, přestaň si na něj stěžovat lidem v okolí, tím mu alespoň ukážeš, že Ti nesahá ani po kotníky.

Sakra ženská, měj nějakou hrdost a sebeúctu, není to jediný chlap na světě.

lani1
autor
30. pro 2017

Ne ja si nevymyslim.nsam mi to rekl,kdyz sem mu vytkla,ze je porad online na whatsup,ale na malou se ani nezepta a ona se porad pta,kde je tati.Tehdy mi rekl,ze pise ji.

lani1
autor
30. pro 2017

A ja ho snad mela nechat v dome a dal vse sama obstaravat a nechat se vyuzivat zatimci on si s ni uzival v praci?aha

dominikaromanova
30. pro 2017

@lani1,
psala jsi, že s dotyčnou ještě nespal, jaké pak užívání? Píšeš o milence, milenka je pro mě žena s kterou dotyční má sexuální vztah, ne sms. Tak jako já nevím, možná stačilo mu přestat dělat celkový servis, ale ne ho hned vykopnout z vlastního domu.

normalnimatka
30. pro 2017

@lani1 ne, neměla...ale měla by ses vykašlat na jeho milenku a na něj.
každopádně jednoduchý to nebude, to tušíme všichni. sdílej to s někým, vybreč se z toho, vynadávej, piš mu dopisy plný hnusu a pak spal (to je důležitej bod:D). a dej tomu čas, co se z toho vyvine. manžel se chová opravdu divně, nevim, proč ti ještě říká, že si s ní píše a kdesi cosi. s takovejma kecama bych ho poslala rychle do prdele.

ilonne
30. pro 2017

@lani1 Vis co jsi mela spis udelat? Sbalit se, vypadnout nekam na par dni. At se pritel postara a to o vsechno. A uvedomi si co vlastne chce a co doma ma.

kacakkv
30. pro 2017

@lani1 jasně, večer spolu hrajou karty a čtou poezii🙂

fallingstars
30. pro 2017

Tomu, že spolu nespali, nevěřím. Není to puberťák, aby se platonicky zamiloval, resp. chlapi jsou někdy blboučký (no, ženský taky, co si budem namlouvat...), ale kvůli modrejm očím se zase tak moc oblbnout nenechají 😉
Tím, že jsi vyhodila, jsi to hlavně ulehčila sama sobě. A o to by Ti teď mělo jít především. Opravdu přestaň řešit to, jestli to přestane bavit tu holčinu. Vážně bys chtěla, aby se k vám vrátil jen proto, že jo ona odkopne? To vys ze sebe udělala pěknej hadr, nezlob se...to, že se zatím neozval, svědčí bohužel o mnohém.
Jinak se tady pořád opakujou nářky holek, co nechápou, proc od nich chlap odešel, když od nich měl full servis a dělaly mu, co mu na očích viděly...no, přesně proto. Není nic nudnějšího. O člověka musíš pořád ttochu usilovat, bát se a hlavně - musíš si ho vážit. A na rovinu - pokud Ti někdo bude dělat prakticky služku, jako životního partnera si ho vážit nebudeš. Pîšeš, že taky pracuješ - není teda důvod, aby ruku k díku nepřiložil i chlap. Jestli se budeš věčně pasovat do téhle role, budeš se točit v kruhu.

lani1
autor
30. pro 2017

@kacakkv ale oni spolu vecer nejsou

lani1
autor
30. pro 2017

On s ni ale fakt nespal,nekecam.teprve minuly pondeli si sahnul v praci,proto to risknul a psal ji i prede mnou,protoze z toho byl tak hotovej..takze jo on odesel jen kvuli modrym ocim

fallingstars
30. pro 2017

@lani1 Já tomu nevěřím a věřit tomu ani nebudu. Předpokládám, že 24 hodin denně s ním nejsi, a na rychlovku kdekoliv stačí pět minut. Tím spíš teď, když už spolu nebydlíte. On asi moc dobře ví, že když přizná SMS (protože mu nic jinýho nezbylo), je to ještě hratelný, ale sex je trochu jinej kalibr, to bude zatloukat, co to jde...

pt1981
30. pro 2017

Ahoj, zazila jsem hodne podobnou situaci. Mame dcery 3r4m a 4m. Kdyz mela mladsi tyden, zjistila jsem, ze ma manzel 3m milenku, tedy od 6m tehotenstvi. Jemu 37, ji 20. Prvni tyden byl sileny, hadky, jeceni, sprosta slova... Chtel, at se sbalim a s holkama odejdu. Oponovala jsem, ze je to domov me a mych dcer s pokud chce, at jde sam. Bylo to strasne, ale zacala jsem ho ignorovat a plne se venovala sobe a holkam. Rikal, jak ji miluje, ze tohle jeste nezazil, byla jsem zoufala... A svete div se..., dalsich 14 dnu a rozesli se. Ja dal delala, ze nic. Ale ukolovala jsem ho. Musel hlidat holky, ja sla treba jen ke kamosce pro vajicka a byla pryc pul hodiny.... Vztah k mladsi nemel vubec... To bylo vse zacatkem zari... Ja vse prekousla, nemluvime o tom, ale jsme spolu. Funguje 100%. Prestala jsem se hadat, vycitat... On se snazi, je pozorny a vnima moje potreby....

bayt
30. pro 2017

@pt1981 Nesoudím, neodsuzuju, ale v celém příběhu mě zarazila věta "šla jsem pro vajíčka a byla pryč půl hodiny". Jako kdyby to bylo něco výjimečnýho, že jdu ven a dítě nechám otci.

pt1981
30. pro 2017

@bayt hmmm, budes se divit, ale je to vyjmecne. On k mladsi dceri nemel zadny vztah a proto jsem musela zacinat po troskach. My nemame nikoho na hlidani, spolu nikde nemuzeme jit, takze je potreba, aby se i on umel postarat. Ted uz si ji pochova, da ji pusu, ale ze zacatku se ji odmital i dotknout. A to doslova

lani1
autor
30. pro 2017

No on lezi na kanapi u mamy,ta mi porad pise kvuli maly..to byste ho museli znat,on s ni fakt nespal..blbe se to vysvetluje asi,ale stopro spolu jeste nespali.ale jak myslite no.ono to ve vysledku trva par dni..

bunny123
30. pro 2017

Tím, že jsi ho vykopla, vehnala jsi ho do náruče té milenky. Na druhou stranu, pokud by byl doma nesnesitelný a jen zamilovaně ležel na gauči a psal sms, tak je lepší, že vám tam nesmrdí. Dej tomu čas, říká se 3 měsíce a 4 z 5 mileneckých vztahů skončí. Chlapům se vrátí hladina hormonů do normálu a uvědomí si, že by vztahem s 20 jen ztratili. Kór když mají v původním vztahu investované své zdroje (hypo, dítě). Dělej jakoby nic, věnuj se sobě, osamostni se a vyčkej, jestli se mu vrátí rozum. Taky ať o tom ví co nejmenší počet lidí, pro případ, že by se opravdu vrátil.

misa357
30. pro 2017

@lani1 Já bych s takovým chlapem žít nechtěla, bez ohledu na to, jestli s ni spal, nebo ne.

laskonka85
30. pro 2017

@pt1981 A jak to snasite vy?Ja nejak nemuzu zapomenout..jsem podezirava..Dneska jsem si ale zasla ke kadernici,tak hlidal deti..Nevim jak dal..

luckamarcu
30. pro 2017

Nechci nikomu brát iluze ale víte kolik je chlapů kteří se během poledni přestávky skočí vrznout na hodinu na privát nebo na erotickou masáž, či zkusí rychlosexseznamku ? Mám chlapsky známý a bohužel to je realita. Pak se odpoledne vrátí s igelitkou s nákupem jak hodní manzilci? Ptám se proč když máš doma vše.. Říkám nechtěla bych tě doma.. Odpověď neboť jsem chlap a to nepochopím... No tenhle je b. lb že si rozbíjí rodinu mladou kočkou... Chlapi chcou mrchy.. Jen to je udrží v mírném presu...

normalnimatka
30. pro 2017

jinak jako ten stav, že teda k, funguju nějak jako živitel a spolubydlící, že pomáhám a i sem schopnej pohlídat dítě, ale jinak spolu téměř nemluvíme, natož abychom se měli rádi atd.......... tohle nemůže nikdy vydržet dlouhodobě.

bayt
30. pro 2017

@pt1981 No já nevím, my máme už teď dohodu, že dva večery týdně "patří mně" - jestli nebude mít vztah jeho problém, však si ho rychle utvoří :O

marcicek84
30. pro 2017

@lani1 - začla bych stavět z té situace která je, holka 20 si s ním evidentně hraje, pokud s ní nespal, ale je to pro něj zatím takový tahák, že si nemůže pomoct, no tak až se spolu vyspí zjistí, že to třeba není tak super, jak si myslel a třeba ho i přestane bavit, ale jak to bude, bych do předu neřešila. Pro tebe je důležité to,že když nepřestal s tím s čím měl, nese následky, vyhodila jsi ho, dobře mu tak, tchýni bych napsala, že ať se hláší každé odpoledne, že bude hlídat dítě, že se musíš zařídit, když teď budete od sebe (práce apod.) a že je táta a má nějakou zodpovědnost, je jedno, zda u vás doma nebo si ji bude vozit domů k tcháni...tím pádem ho neoprostíš do bezstarostna a jestli chce být s pipinkou, tak i s dítětem a to ona pochybuju, že má ve 20 zapotřebí, je to epizodka. No tímto bude mít dítě i tatínka...A teď k tobě, neřeš jak to dopadne, od teď ti to je volné, úplně volné, začni chodit cvičit, nebo po nákupech na kafíčka a klidně si zkus nějaké to rande, však proč ne, když může on, proč bys měla sedět doma a myslím, že se sám vzpamatuje, když tě uvidí nalíčenou, jak mu předáváš dítě, že nestíháš a musíš běžet atd. a až se vzpamatuje začne o tebe bojovat a ty najednou nebudeš divoká, budeš mít své z ájmy koníčky a on bude na řadě, jestli zbude čas, prostě musí vědět, že se nebudeš ponižovat a pokud s tebou být nechce, tak se z toho nepos....no a jak to bude dál uvidíš, možná si sama najdeš někoho jiného a bude to lepší a už současného partnera nebudeš chtít zpět, nebo mu naopak udělíš lekci na kterou do smrti nezapomene...Jsi ženská, ukaž mu, že umíš být nezávislá a tak trochu potvora, protože co si budeme povídat, potvory muži milují 😉