Přítel se za mě stydí.

22. čer 2020

...Tedy spis za moji praci. Pracuji totiz ve fabrice. Hodne me to zklamalo, nevim zda li nebude lepsi se rozejit. Pracuji cestne, poctive a on se stydi. On pracuje jako programator a ted rozjizdi vlastni firmu...

pellullinka
22. čer 2020

@rezusesmichy to ne, o pratelich sem se nedocetls, asi sem necetla vse. To je divne

rezusesmichy
22. čer 2020

@pellullinka tak sorry, blbě jsem to pochopila. Před přáteli řekl, že pracuje v korporátu. Ale to je taky divný, prostě je smutný, že se stydí za to co dělá

pellullinka
22. čer 2020

@rezusesmichy na tom se shodneme, to je smutne

rezusesmichy
22. čer 2020

@pellullinka a ne stydet se za to jaký partner je, jak vypadá a nebo co dělá je přece základ zdravého a spokojeného vztahu. Mne by to urazelo a s takovým člověkem bych nebyla, ale každá jsme jiná.

miba10
22. čer 2020

Poslala bych ho tam kde končí záda. A mohl by k tomu mít jakékoli pohnutky. Promiň. Já jsem taky lopata, i když trošku výš. Ale stále v monterkach. A upřímně, je mi to jedno. Ty peníze co si vydělat (teď jsem teda na MD ), mi nikdo nedá. V kanceláři jsem dělala 2 roky a ubijela mě ta práce.
Prostě každý ať se živí jak umí a co ho baví. Máš poctivou práci, takže se není za co stydět. Najdi si chlapa co si tě bude vážit 😉držím palce 💐

veronikav31
22. čer 2020

Můj chlap dělal ajťáka, pak taky montoval okna, protože prostě jiná práce nebyla.A že by se styděl za tu práci nebo za práci svých rodičů, protože dělali přímo v provozu?to fakt ne. Tvůj přítel je vůl a to dost korunovanej

mimco
22. čer 2020

Znám pár holek, které mají vš, většinou je tlačili rodiče, obory co je nebavily....práce je nenaplňovala a víš co? Udělaly si výuční list - cukrářka, kadeřnice, atd. a jsou happy! Taky makají rukama a co? Jsou šikovné, práce je baví a naplňuje.
Pošli ho do háje, prince 😁👍

jako_mala_holka
22. čer 2020

Muj manzel ma maturitu, ja VOS, vydelavam o neco vic nez on (tedy, ted pujdu na rodicak, tak to asi nee 😀) a v zivote by me nenapadlo, ze bych se za nej mela stydet... co to je za ocaska? A po roce vztahu neznat rodice nebo pratele, lhat jim... to mi prijde dost divne, lasku si predstavuju jinak, at uz delas cokoliv, mel by na tebe byt avym zpusobem pysny nebo alespon v tom nevidet zadnou prekazku... manzel jednu dobu taky pracoval ve fabrice, moji rodice taky, a co? Kazdy neco dela, kdyz se nevali na pracaku, tak kde je problem...

cherris
22. čer 2020

@rezusesmichy mě manžel představil po roce a půl, přijde mi to lepší, než chodit třikrát do roka s novým objevem...

rezusesmichy
22. čer 2020

@cherris no vidíš a mě by to přišlo, že to nemyslí vážně a čeká že to vlastně ani nevyjde, tak proč se obtěžovat nějakým seznamování.

rezusesmichy
22. čer 2020

@cherris zvlášť v určitém věku, chápu že 18 lety kluk nebude doma představovat každou, ale u dospělého chlapa by mě to zarazilo.

cherris
22. čer 2020

@rezusesmichy je pravda, že jsme byli mladí, oba první partneři, ale nepřijde mi to zvláštní ani u chlapa co už má vlastní zázemí, každý jsme jiný. Popravdě mě zaráží, že si kdokoli začne vztah s někým, za koho se stydí, to bych nezvládla, pocit trapnosti je pro mě jeden z nejhorších...

rezusesmichy
22. čer 2020

@cherris to je pravda, že každý jsme jiný, ale v určitém věku takoveto oddělování svého soukromí od partnera o něčem vypovida, o tom stydeni se nebudu ani psát, to je děs.

zelenaesmolda
22. čer 2020

Pokud se za tebe uz ted stydi tak ten vztah nema budoucnost.Na druhou stranu dokazu pritele castecne pochopit.On je asi vzdelany,ma dobrou praci a pritelkyne pracuje ve fabrice.To k sobe proste moc nejde.Ne nadarmo se rika,ze vrana k vrane seda...
Malokdy si CEO najde za zenu uklizecku,takhle to proste v 99% pripadu nefunguje.
Pritele bych poslala nekam ale zaroven bych jeho kritiku vzala jako prilezitost k tomu se sebou neco udelat,nekam se posunout.Doplnit vzdelani,sehnat lepsi praci.Ne kvuli nemu ale kvuli sobe.
Mozna ho nestve ani tak to,ze delas ve fabrice ale to,ze ti to staci,ze nemas zadne vyssi cile.Muj ex myje nadobi,staci mu to,je tak spokojeny.Nema zadne plany do budoucna,zadne cile.Staci mu malo placena prace protoze radsi bude delat 70h tydne u drezu nez 40 v kanclu za stejne penize.Me tohle neskutecne ubiji.Nevadi mi ani tak to,ze myje to nadobi ale fakt,ze mu to staci.Byt se mu rozpada pod rukama ale jemu to nevadi.Nez aby neco udelal tak to radsi necha tak.Nechci podobny zpusob mysleni predat nasemu diteti.

rezusesmichy
22. čer 2020

@zelenaesmolda tak tohle nepochopím už vůbec. Uvědomuje si, že bez "téhle" lidi by tvůj život vypadal jinak než vypadá?

autor
22. čer 2020

@zelenaesmolda Cituji Te Pritele bych poslala nekam ale zaroven bych jeho kritiku vzala jako prilezitost k tomu se sebou neco udelat,nekam se posunout.Doplnit vzdelani,sehnat lepsi praci.Ne kvuli nemu ale kvuli sobe.
Kvuli sobe? Ja jsem spokojena a opravdu nepotrebuji jit vys.

zelenaesmolda
22. čer 2020

tak kdyz jsi spokojena tak co resis?rozejdi se s nim a mas po problemu.

autor
22. čer 2020

@zelenaesmolda Ty ted resis, ze nemam vyssi cile. Ne, opravdu nepotrebuji budovat karieru. Mam jine cile, ktere s praci nemaji nic spolecneho.

zelenaesmolda
22. čer 2020

no tak z toho vidis,ze to teda asi nepujde.pritel je karierista,ty ne.kdyz se neshodnete ani v tomhle tak ten vztah fakt nema budoucnost.Jemu proste holka z fabriky neni dost dobra,s tim nic neudelas.Kazdy to ma nastavene jinak a nezmenis to.Stejne jako on nezmeni tebe.

autor
22. čer 2020

@zelenaesmolda Pravda, ale to uz je na charakteru kazdyho cloveka. Alespon vim, na com mu opravdu zalezi. Tedy nemam proc litovat.

zelenaesmolda
22. čer 2020

Tak kazdemu zalezi na necem jinem.Nekdo chce rodinu,nekdo 5 psu.Nekdo chce budovat karieru,nekdo zit na samote u lesa,jiny si neumi predstavit zivot mimo velkomesto.Je treba najit partnera se kterym se shodnes.

makronka222
22. čer 2020

Proc s takovym manipulatorem jsi? Dela z tebe nejakou nicku. Bez te fabriky by on nemel treba auto, nemohl jezdit mhd a nemel treba ani pocitac, ze kteryho ted smrdla nejakou praci a mysli si, jakej bude borec podnikatel. Sorry, proc s nim jsi. Ja jsem delala u myho chlapa uklízečku jeho firmy a pak bytu. Ted jsme spolu a mame dite. On se nestydí, ze jsem byla uklizecka, jeste si z toho dela srandu pred kamarady, ze pokud pujdu zase nekam uklizet, tak se boji, abych abych opet nesbalila ředitele:D.... Mozna to zni jako smyšlená story, ale proste to tak bylo.

autor
22. čer 2020

@makronka222 Mozna proto co napsala @zelenaesmolda, mozna mu vadi, ze nemam vyssi cile. Tak to nemam, alespon v oblasti kariery. Jsem spokojena, plat mam slusnej. Nemam se proc stydet.

zelenaesmolda
22. čer 2020

@makronka222
proc hned manipulator?

arko
22. čer 2020

Kdyz se nechce rozejit,tak at te zamestna geroj jeden. Jen at se ukaze, jestli o tebe opravdu stoji.

mourovatakocka
22. čer 2020

No díky Bohu, že jste spolu jen necelý rok. Tak šup, najdi si nějakého normálního mužského, tohle ten případ nebude 🙂

autor
22. čer 2020

@arko Myslim, ze uz o nej nestojim po tom, co predvedl. At hleda sobe rovnou jak uz tady nekdo psal. Ja karieristka nejsem a nikdy nebudu.

sudylichozrout
22. čer 2020

Rozumim pohledu holek a i pohledu @zelenaesmolda (necekane) 🙂
Helejt, ono je to tezky. Pokud se pohybuje mezi lidmi, co zastavaji nejake vysoke pozice, tak mu je tvuj zivotni postoj asi neprijemne obhajovat, protoze ho nesdili. Ten tvuj urcite neni spatny, mas to proste jen hozene jinak nez on. On je z meho pohledu nabob, protoze ja si myslim, ze pokud clovek pracuje a je spokojeny, je jedno, co dela. Ale on to tak nema a proro byste se k sobe nehodili.
Mam mezi prateli hodne ajtaku a dost me jeho pohled prekvapuje, protoze ac to zni k nevire, vsichni ti mi pratele jsou uplne normalni (hm, mozna proto se s nimi kamaradim, protoze jsou fajn). Kdyz jsem si vybirala zivotniho partnera, bylo pro me vzdelani celkem podstatne kriterium. Dneska uz to vidim trochu jinak. Dulezitejsi nez formalni vzdelani je rozhled a inteligence, cili zajem objevovat, analyzovat a resit. A ten muze mit zahradnik i docent. Mozna k tomuhle poznani jeste nedospel. A mozna ani nedospeje. Ale to nevadi, protoze ty se tim uz nemusis trapit.

autor
22. čer 2020

@sudylichozrout On je hodne zamereny na uspech a karieru, ja ne. Pro me jsou v zivote daleko dulezitejsi veci nezli kariera. Nevim proc si nekteri mysli, ze je potreba se porad nekam posouvat. Co kdyz se nechci posouvat, co kdyz je mym cilem zit stastny a spokojeny zivot. Je to malo? Pro nekoho ano, pro nekoho ne.

zelenaesmolda
22. čer 2020

No a treba pro pritele je stastny a spokojeny zivot to,ze bude mit karieru.Pro tebe ne.
Deti nemate tak co resis?Uz ted vam to vrze v zakladnich otazkach.
A clovek by se mel nekam posouvat.Nemusi primo karierne ale treba ve svych zajmech.Neco se noveho naucit,neco poznat.Ja si zase neumim predstavit,ze se tedka kolem 30 let zaseknu na mrtvem bode a uz se z nej nikam nepohnu 🙂