Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Přítel se za mě stydí.

22. čer 2020

...Tedy spis za moji praci. Pracuji totiz ve fabrice. Hodne me to zklamalo, nevim zda li nebude lepsi se rozejit. Pracuji cestne, poctive a on se stydi. On pracuje jako programator a ted rozjizdi vlastni firmu...

sudylichozrout
22. čer 2020

Pokud tohle neni trolling, tak kopnout pritele do prdele.

meronym
22. čer 2020

A jakym zpusobem se to projevuje?

autor
22. čer 2020

@meronym Nechce me predstavit rodicum a pred prateli rekl, ze pracuji v korporatu. Kdyz jsem se ho na to ptala, proc jim lhal, rekl, at to chapu, nemuze prece rict, ze jsem lopata.
Hodne me to ranilo, druhy den s nim nekomunikuji, nezvedam telefon a neodpovidam na textovky.

sudylichozrout
22. čer 2020

To je dobre pako. Tak mu napis, ze kdyz se za tebe stydi, tak at si polibi pulky. A finito. Co s takovym nabobem?

autor
22. čer 2020

@sudylichozrout Ano, myslim, ze se projevil a takoveho cloveka nepotrebuji. Stydet se za praci... Jako vim, ze nedelam nic obdivuhodnyho, ale take se nevalim doma a nedelam nic necestnyho.

cikitkapb
22. čer 2020

Bych se ho zeptala, jestli by byl radši, kdybys byla zlatokopka. 🤔

balogis
22. čer 2020

Jak dlouho jste spolu ? Asi chvíli že? Pokud se za tebe stydí - ještě k tomu na začátku vztahu kdy mají lidé lítat na obláčku a chtěji celému světu ukázat s kým jsou- tak je to dost smutné a asi bych zdrhla.Prej lopata 🙄🥺idiot

tulikiss
22. čer 2020

nevim co chces slyset... stydi se za tebe, nechce te predstavit rodicum, to asi nebude perspektivni vztah. na co v nem tedy pokracovat.

lv
22. čer 2020

To je zvláštní, můj muž je ve fabrice, leští vyrobky a je údržbář.. V mobterkach, spinavej.. Jsem na nej pyšná, živí nás, já jsem kancelářská krysa a vydělám polovinu co on. Nechce, nemusí, vyprdni se na něj.

autor
22. čer 2020

@balogis Jsme spolu temer rok.

autor
22. čer 2020

@lv Ja myslela, ze tohle kastovani patri minulosti, vidim, ze jsem se pletla.

balogis
22. čer 2020

Ty jo rok? A to se za tebe celý rok stydí? Žijete spolu?

autor
22. čer 2020

@balogis Nastesti nezijeme. Ja to vlastne az ted vidim, ze se stydi. Predtim mi to nedoslo, nebo jsem to nevidela.

lv
22. čer 2020

Kolik Vám je, po roce neznáš rodiče, no to moc dospělé chování není. Neříkám se s nimi pratelit, ale znát je. Nebydlite spolu, ne?

bonavoxa
22. čer 2020

A co dělají jeho přátelé? To jsou mi zpátečnické postoje. To je jako kdybys řekla, že ajťáci jsou divní... a hlavně ve svém světě žijící... a nepraktičtí,..
Mi to připomnělo ten vtip, že se ptají programátora, jestli zkoušel vyjít ven. A on řekl, že zkoušel, ale byla tam na*vno grafika 😝

tulikiss
22. čer 2020

@bonavoxa ale oni ajtaci jsou divni 😀, je to proste jiny zivocisny druh, stejne jako ucitelky, policajti,... proste nektere profese zanechavaji "nasledky". Tady to ale nebude povolanim, jen je proste jeji pritel hnup.

kometkak
22. čer 2020

Já teda nevím, ale každý pracující člověk je v pohodě.. je jedno co dělá za práci.. i prodavačky jsou potřeba.. Jen je to různě ohodnoceno.. Lepší, než když někdo dřepí na celý život na pracáku a podobně.. Tomuto nerozumím.. já mám přátele milionáře i uklizečku.. Spíš mi vadí hloupí lidi.. je jedno, co dělají za práci..

pellullinka
22. čer 2020

to je mi lito, protoze stydet se za zadnou praci by nikdo nemel. Jsou profese, ktere se proste musi delat a bez nich bychom byli namydleni. Moje mamka taky dela ve fabrice, nenapadlo by me, se za ni stydet. Rozhodne se nemas za co stydet, spis pritel by se mel stydet a to poradne!

bonavoxa
22. čer 2020

@tulikiss Se mi hned vybavuje spousta vtipů, kdy jsou ajťáci obrýlení věční panicové mluvící v šifrách, na první pohled trochu autističtí :D Ale ne, právě tím chci říct, že je to absurdní...ale lidi jsou různí. Můj švagr má vystudovanou informatiku a dělal učitele ve speciální škole a teď přehazuje balíky na poště. A je vzhledově typický ,,intelektuál", vysoký, subtilní. A je spokojený.
Když jsme opravovali fasádu, tak jsem půlrok naháněli řemeslníky, protože měli spousty práce a vybírali si z lepších zakázek.

autor
22. čer 2020

@pellullinka Taky to tak beru.. tyhle nazory jsou prezitek, alespon jsem si to myslela.

klokanka31
22. čer 2020

Tak ať tě živí když se stydí...

rezusesmichy
22. čer 2020

To by mě zajímalo proč s tebou teda vůbec je.

autor
22. čer 2020

@rezusesmichy To me taky. Ptala jsem se, pry me miluje a rozejit se nechce.

rezusesmichy
22. čer 2020

Tak to já si lásku představují jinak, nebyla by jsem s ním ani minutu.

pellullinka
22. čer 2020

@rezusesmichy ja bych tyhle soudy do diskuzi nehazela. Zkusila bych zjistit, jestli nejsou proste rodice moc narocni a on si nepotrebuje pripravit pdu. Treba vi, jaci jsou, nechce se hadat s rodici a tak mlzi... nevim, nebranim. Jen mi prijdou hloupe rady typu: kopni ho do zadku atd.

rezusesmichy
22. čer 2020

@pellullinka jako to je úplně jedno jak třeba má nebo nemá náročné rodiče, je to dospělý chlap a podle toho by se měl chovat. Jsou spolu už docela dlouho a on ji ještě svým rodičům nepredstavil, protože se stydí za to co jeho partnerka dělá. Za co se bude stydet příště?

bonavoxa
22. čer 2020

A co by mu přišlo jako dostatečně reprezentativní povolání? :D

pellullinka
22. čer 2020

@rezusesmichy nezname okolnosti, to je jedine co rikam. ze by bylo dobry, pred timhle soudem, slyset i druhou stranu, coz tady nejde. A nevim, proc by melo byt pozde predstavit nekoho rodicum az po roce chozeni 🤷🏼‍♀️ to mi teda prijde uplne normalni doba

rezusesmichy
22. čer 2020

Ale není normální po roce neznat přátelé. A já jen řekla svůj názor, že by jsem nemohla být s někým kdo se stydí za to jakou práci dělám.

lachtanice86
22. čer 2020

Bez těch "lopat" jak říkáš by se zastavila ekonomika. Můj chlap je denodenně spinavej v montérkách. Maka teda jinak, ale v životě bych neřekla že se za něj stydím.

Sem začni psát odpověď...

Odešli