• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přítel ve vězení, jsem na dně

18. listopadu 2016 
@uztotakbude Moje "nejúžasnější období" vypadalo tak, že poprvé jsem problila 4 měsíce a podruhé skoro 6... :grinning:
23. črc 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
23. črc 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martickajirka ahoj, Ty nejsi ceska? Odkud pochazis? :slight_smile:
23. črc 2014 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gepe jsem romka a proc :slight_smile:
23. črc 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@somalicats Tak to je mazec :grinning: Zase podruhé už jsi to měla nacvičené. Připomíná mi to reklamu s keckama, jak tam říká "to byly šlajzničky, že?" a já bych to zaměnila za "to byly šavličky, že?" :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martickajirka Takže jsi se narodila v ČR?
23. črc 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martickajirka napsala jsi, ze nejsi ceska, pro me to znamena, ze mas jine obcanstvi tak se ptam odkud pochazis - z jake zeme? :slight_smile: znam plno narodnosti, ale ani zid, krestan ci budhista mi nikdy nerekli jako narozeni v Cesku, ze nejsou cesi. Tak chapu, ze jsi cizinka :slight_smile: uz i podle Tveho pisemneho projevu bych spis taky tipla, ze jsi nechodila co ceske skoly.
23. črc 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@uztotakbude Podruhé jsem házela šavličky kdekoli a naprosto nevypočitatelně. Poprvé to alespoň bylo vždycky ráno a pak večer do noci. Podruhé klidně odpoledne po výstupu z MHD... Dodnes se divím, že mě někdo nenahlásil jako zvracející ochlastu, břicho ještě žádný a bleju jak alík za bílého dne v ulici do trávy...
23. črc 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ne na slovensku
@gepe
23. črc 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky holky, vy mi dáváte ... :grinning:
23. črc 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marryjanew U mě platilo stoprocentně, že nevolnosti znamenají kvalitní těhotenství... 2x mi blbě nebylo a 2x to nedopadlo. A ze 2 blijících těhotenství mám 2 holky.
23. črc 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@somalicats jo, já ti závidím :slight_smile: já bych chtěla holku, tedy spíš oba chceme holku, a pak kluka... i když pokud bude zdravý tak ať je to cokoli :slight_smile:
23. črc 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marryjanew Já byla vděčná za cokoli, hlavně když to mrně bylo zdravý. A i to blitíčko se dalo přežít, jen do práce jsem v té době chodit nemohla, to se nedalo.
23. črc 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@somalicats jeee ty si muj clovek, jenom s tim rozdilem ze ja mam holku i kluka a bylo to uplne stejny.... manzel casto a rad vzpomina na to jak jsem o velikonocnim pondeli blila pred barakem(byla jsem zrovna po odberu vajicek a po narkoze mi bylo silene zle)
23. črc 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@somalicats to je jasný... hlavně ať je to zdraví... i kdyby 9 měsíců zvracení by za to taky stálo :slight_smile:
23. črc 2014 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky víte některá... když mu pošlu peníze tak vím že berou půlku z toho... to berou pokaždý?
23. črc 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marryjanew chtela jsem se zeptat co ma mit sebou,bivaliho vzdi chytli a odvezli takze nevim :frowning2:
23. črc 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martickajirka achaa takze jsi slovenka, diky za odpoved :slight_smile: proc tady lidem nadavas do gadzu a ze si bili lide zaslouzi byt biti? Nejak nechapu, co to ma spolecnyho s tematem a proc poukazujes na to, ze jsi romka - a? Me treba narodnost lidi nezajima pokud jsou slusni. Ze jsi romka naprosto nic neznamena.
23. črc 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
23. črc 2014 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martickajirka nebo jsi snad neco vic? :slight_smile: ja jsem jen zvidava, kdyz to tak prezentujes ;)
23. črc 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na slecnu cizinku (jak sama uvadi) by si meli posvitit admini.... a ne kvuli pravopisu .Jinak vice ohledne vezeni by mohla poradit @aronek - tusim, ze ve vezeni pracuje.
23. črc 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gepe sory ze jsem rekla pravdu,jsem romka a nestydim se zato,jen sem rekla ze se pak nedivte ze vas mlatime,kdyz jste rasisti :wink:
23. črc 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
niekto prisiel na kona robit vlny pod alter egom. Good one.
23. črc 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martickajirka jo, hlavně oblečení, boty, ručník. nejlepší všechno 2x. sprcháč, mýdlo, pastu, kartáček... a pak něco třeba sladkýho, sušenky, hlavně né salámy a podobně a žádný tlakový nádoby, ale třeba kafe jo, tabák, papírky, obyč zapalovač... hlavně zámek a dva klíče, důležitý jsou i hodinky aby věděl... a pak termohrneček, umělou lžičku a důležitý jsou známky, papíry, obálky, pokud si budete psát :slight_smile: a časopisy... když si vzpomenu ještě ti napíšu ...
23. črc 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martickajirka to jako myslis vazne? no tak to svoje deti pekne vychovavas...pak je dobre ze tolik vis o vezeni protoze se ti to jako mame bude hodit.

@marryjanew tak to ti neporadim, ja se vyznam v tech pravnich vecech, co se deje pak uz ne :confounded:
23. črc 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@marryjanew dekuji moc,jsi hodna :wink:
23. črc 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tulikiss ze jsou romove,asi to poznaj na sobe ze jsou jine neee :wink:
23. črc 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martickajirka není za co... když vím, poradím ....
23. črc 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marryjanew dekuju ze me neocuzujes jako jiny,jen sem rekla pravdu :slight_smile:
23. črc 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martickajirka víš co, já se k tomu vyjadřovat nebudu :slight_smile: ale prostě když jsi se zeptala a vím to, tak proč neporadit... já nemám náladu se tu hádat... to není nic pro mě :slight_smile:
23. črc 2014 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek