Přítel ve vězení, jsem na dně

marryjanew
21. črc 2014

Nevím kam jinak to napsat a kam se obrátit... prosím přečtěte si můj příběh a napište mi Ty co mi nechcete nic vyčítat ale poradit ....
Jsem na dně. Asi se to tu čte často, ale já fakt nevím jak se postavit na nohy. Prosím poraďte mi kam se mám obrátit nebo mi napište pokud jste na tom byli podobně jak jste to zvládali... Jsem sama, zrovna jsme plánovali rodinu. Nejsem na tom zdravotně dobře a vrátili se mi tím co se stalo i psychické problémy. Nevím jak dál, jsem na něm závislá. Navíc jsem bez práce pač jsem musela hodně chodit po doktorech a přítel chtěl abych byla doma. Jsou to dva dny co nás zastavila hlídka. Přítel byl v pátrání za něco co udělal již dříve, ještě než jsme se poznali. Teď ho budu mít ve vězení minimálně 4 roky né-li víc. Jsou to 2 dny co už o něm nevím. Čekám na dopis jak na smilování, furt sedím u telefonu jestli zavolá. Oba spolu chceme zestárnout i když se bojím, že tam na mě zapomene, odvykne si. Všechno se mi těžce píše. Mám jen mámu, ale ta žije s přítelem který bohužél není zrovna chápavý tvor a ještě k tomu v garsonce takže se nemám kam vrátit. Máme s přítelem malýho psa a dvě kočky a já jsem teď na všechno sama a ještě bez peněz a i od mámy celkem daleko. (podotýkám že mi finančně nemůže pomoci ani do začátku) Prosím poradí mi nějaká žena jak ty roky zvládnout? Jak to všechno přetrpět? Nevím jak dál.... Vím že čas to zpraví, ale co do té doby? Přítele nikdy neopustím i kdyby tam byl 10 let ☹ Je ten pravý... Celý 2 dny stále brečím a nejde přestat... Nemám kamarády, nemám si s kým povídat, žili jsme jen jeden pro druhého...

martickajirka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tulikiss
23. črc 2014

@marryjanew dovolim si jeste napsat, ze chapu nektere co tady pisou..promin ale je od nej nezodpovedne ze vedel ze bude muset jit sedet a nechal te v tom a jeste jste planovali dite, dovedes si vubec predstavit v jakem pruseru by si ted byla..
vim ze obcas to co tu bylo napsano bylo drsne, ale ber to tak, ze mas moznost vyslechnout si nazor hromady lidi bez zabran, to je nekdy k nezaplaceni, vetsina lidi ti bude mazat med kolem pusy a za zady te bude pomlouvat...rikas ze jsi pripravena na to co prijde az bude venku, ale ja ten pocit nemam. Vis ono to bude podobne jako tady, dost lidi se na neho bude porad divat jako na kriminalnika a bude potreba se obrnit trpelivosti.

denyzuza06
23. črc 2014

@marryjanew hele ja te nebo pritele nechci obvinovat že lžete, vlastně mi do toho ani nic není, jen mi to prostě přijde divné. Hlavně z toho titulu, že to jsou fakt drobný na to aby ho na tak dlouho zavírali i kdyby šlo o recidivu. Můj známý byl odsouzený za pokus o daňový únik, což je podle českých zákonů kvalifikované jako vlastizrada tudíž zločin proti státu s nejhoršími tresty, jednalo se miliony a dostal 3roky a 9 měsíců plus rok navrch za to že nenastoupil trest ale sebrali ho na udání zhruba po roce. A to ještě informování mluvili o tom ze je to šílená pálka právě z důvodu té vlastizrady. A tak nějak bych očekávala že právníka má člověk právě proto aby ho neodsoudili a ne až po rozsudku.

uztotakbude
23. črc 2014

@martickajirka On tě ten smích přejde, až sem naběhnou admini 😉

martickajirka
23. črc 2014

jojo tebe taky 🙂

martickajirka
23. črc 2014

@uztotakbude jojo tebe taky, 🙂

uztotakbude
23. črc 2014

@martickajirka Tak ať. Když bude nejhůř, tak to tu opustím, i když mne to bude mrzet, protože se zde dá zjistit spoustu užitečných informací pro mateřství. Ale ty půjdeš se mnou. Už za to "gadzovko". 😕

marryjanew
autor
23. črc 2014

@tulikiss však já vím... ☹ bylo to nezodpovědné od nás obou... vím že to teď napíšu blbě, ale je hodně matek co jsou sami a on se mi přeci vrátí... a ano byla bych v háji, ale neměla bych možnost truchlit protože bych musela zajistit svoje dítě a to by mě drželo "v těch špatných chvílích" nad vodou... Ale souhlasím s tebou, nejsem blbá. Prostě je mi jen smutno a všechno je mi líto, i když to mi nepomůže

uztotakbude
23. črc 2014

@marryjanew Chci ti jen říct, že i když ses dostala do nezávidění hodné situace, tak se nikdy nepaktuj s lidma jako je martickajirka. Nemá sebemenší vychování, ani nic dobrého, co by sis od ní mohla vzít. Radši zůstaň sama sebou a nezapleť se s někým, kdo ti za to nestojí.

martickajirka
23. črc 2014

@uztotakbude jo dobry me to je jedno,a nejsi 😉

marryjanew
autor
23. črc 2014

@denyzuza06 však já neříkám že ty 4 roky jsou hotovka... ale je fakt že na náš stát takový ty horší věci jsou mnohdy málo potrestaný než ty "maličkosti"

uztotakbude
23. črc 2014

@martickajirka Tak když je ti to jedno, když ti na těch stránkách nezáleží, když tu nechceš získávat užitečné info a najít si "kamarádky", tak mi odpověz co tu pohledáváš? Já to nějak nechápu...

marryjanew
autor
23. črc 2014

@uztotakbude já se s nikým nepaktuju 🙂

tulikiss
23. črc 2014

@marryjanew zadat muze, ale vse zalezi na soudu jak rozhodne, vzhledem k tomu ze muze zadat i clovek odsouzeny na dozivoti tak zadat muze.

marryjanew
autor
23. črc 2014

@tulikiss dobře díky 🙂 i když na tohle člověk nemůže spoléhat .... ☹ ale já vím že mi to zvládneme 🙂

martickajirka
23. črc 2014

@uztotakbude takovou jako ty nehledam urcite co urazi romaky 😉

tulikiss
23. črc 2014

@marryjanew jako mas pravdu ze s ditetem by si nemela cas myselt na to ze si sama, ael zase by se ti jako tehotne sakra blbe hledala prace, ted se muzes dat dohormady a jenom budoucnost ukaze jestli s nim budes, nebo nebudes.

marryjanew
autor
23. črc 2014

@martickajirka fakt se tu nehádejte... "všichni víme kdo začal" a ty jsi se bránila, i když trochu drsně... každej se brání, i když každej jinak... ale jestli ti můžu poradit... psala jsi mi že přítele moc miluješ... nekomentuj tady teď... napiš až bude sedět a teď si užívej že ho máš vedle sebe... pak budeš brečet a litovat že jsi si ho neužila 🙂 vím o čem mluvím...

aronek
23. črc 2014

@marryjanew na nižší stupeň může po 1/4 trestu po bezproblémovém průběhu VTOS 😉 Žádá se k soudu příslušnému k věznici 😉

somalicats
23. črc 2014

@marryjanew Na rovinu - podstatně víc byl nezodpovědný on, když věděl, a neřekl Ti všechno. A že Ti neřekl všechno, na to vsadím boty. Protože nevěřím tomu, že by mu někdo zatloukl dopis od fízlů či od soudu a tak podobně, speciálně jeho matka. Minimálně by mu o tom řekla, a jak s tím naložil on, je evidentní.
Ty jsi nezodpovědná v tom, že ses dala "ukecat" - jako bys nevěděla, že v tomhle státě prakticky až na pár výjimek neexistuje možnost, že by chlap svoji ženu za každých okolností uživil natolik, že by mohla zůstat doma. Z krátkodobého hlediska jo, ale z dlouhodobého to nikdy fungovat nebude, protože stačí jeden malér (sama ho prožíváš) a je vymalováno.
Kdybys teď měla dítě, byla bys v podstatně větším srabu - nemáš práci (ani se do žádné nemůžeš vrátit, na rozdíl od řady jiných samoživitelek), nemáš prachy a měla bys na krku nejen zvířectvo, ale ještě dítě.
Sama radím: zapomeň teď na přítele (v tom smyslu, že budeš vzdychat nad fotkama a řešit coby kdyby), seber se a začni jednat. Jednak se zajistíš a jednak budeš mít šanci připravit mu nový vstup do života v případě, že se po propuštění budete chtít k sobě vrátit. Že žádnou růžovou budoucnost nemá a bude to mít hodně těžký, už tu psali jiní, to nemá cenu opakovat.

uztotakbude
23. črc 2014

@martickajirka Já vás neurážím. Nemám to zapotřebí. Já proti vám víceméně nic nemám. To ty jsi tu první psala, že schvaluješ, že jsme od vás biti.

marryjanew
autor
23. črc 2014

@tulikiss jj vidíš to... těhotná... já už to brala jako tak kdyby dítě bylo... ale máš pravdu, tu ti neberu a souhlasím s tebou... prostě děti miluju, mám vystudovanou i školu ohledně dětí a prostě si dítě moc přeju, a když člověk vidí všude okolo miminka a bříška, tak prostě touží taky... ale vím že teď to budu muset vydržet... hord nebudu mladá máma, ale stará 🙂 - teď to píšu s nadsázkou 🙂

martickajirka
23. črc 2014

@marryjanew ja sem nezacala ,jo gadzovka neni urazka to znamena bila,jako rom a cigan 😉

martickajirka
23. črc 2014

@uztotakbude ja te neurazela gadzovka znamena bila ,jako je rom cigan tak jsi to uvedom 😉

tulikiss
23. črc 2014

@marryjanew oni ty tehotne vypadaji super, ale ona to zas takova sranda neni..aspon u me ne 6 mesicu zvraceni pak otikani a neustale motani hlavy....pro me teda nic moc obdobi 😀

uztotakbude
23. črc 2014

@martickajirka promiň, ale je to jakobych řekla, že to škaredé slovo na "n", které se používá často v USA není urážka, že to znamená, že jsi černá. Vždyť je to prostě nesmysl. Je to urážka a já bych ti nikdy nic takového nenapsala!!! Tak už se chytni za nos.

uztotakbude
23. črc 2014

@martickajirka A i kdybych prostě tuhle tvou "omluvu, objasnění" nebo jak tomu říci vzala na vědomí, tak co mi řekneš k tomu, že jsi tu napsala, že je v pořádku, že některé z "nás" někteří z "vás" bijí?

somalicats
23. črc 2014

@uztotakbude vůbec na ni nereaguj. Styl psaní odpovídá max 1. třídě, bůhví kdo tu zase trollí a dělá si prču.

uztotakbude
23. črc 2014

@tulikiss Já si to taky představovala jako to nejúžasnější období v životě ženy....až do doby, než otěhotněla kamarádka a viděla jsem, co to s ní dělá 😀

martickajirka
23. črc 2014

@somalicats ty jse do toho neplet jasny 🙂