• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přítel ve vězení, jsem na dně

18. listopadu 2016 
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
24. črc 2014 v 11:49 • martickajirka
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
24. črc 2014 v 11:52 • holubice.petra
24. črc 2014 ve 12:00 • martickajirka
24. črc 2014 ve 12:02 • holubice.petra
24. črc 2014 ve 12:04 • martickajirka
24. črc 2014 ve 12:10 • holubice.petra
24. črc 2014 ve 12:12 • martickajirka
autor
člověk tu chvilku není... a jak to tu vypadá :frowning2:
24. črc 2014 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marryjanew ahoj. V prvni rade zkus zjistit, kde je a posli mu znamky, aby ti on mohl napsat. S volam to neni je tak...spis na to nespolehej. Oni sice volat muzou, ale trva to od zadosti par dni. Ty sama si najdi práci a pritele navstiv. Uvidíš bude to dobre. Ty prvni dny boli ale bud silna a statecna. On to tam ted nebude mit lehke ze začátku ale nejak si zvykne. Hlavne ho podporuj a ujisti ho ze na nej pockas atd. Pomuze mu to.
Drz se
24. črc 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tomu se říká slušně promazaná diskuse. Alespoň se můžeme vrátit k původnímu tématu. Ufff
24. črc 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@misellkamb24 Ahoj, včera už mi od něj přišel dopis na náklady věznice, ale já mu posílala dopisní potřeby, i civil už v pondělí a to jsem jen odhadla kde asi tak bude protože ani rodině nic po tel. neřekli. Každopádně jsme to odhadli dobře ... Takže alespoň vím kde zatím je, i když to se a si brzo změní. Děkuju, to víš, on ví že je můj všechno :slight_smile:
24. črc 2014 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@uztotakbude nu, pokud to nezačne znova :slight_smile:
24. črc 2014 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. črc 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martickajirka to je dobře :slight_smile:
24. črc 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marryjanew muzu se na neco zeptat k tematu :slight_smile:
24. črc 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martickajirka zkus to ....
24. črc 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
helet kdyby nenastopil na ten trest,po jake dobe by ho chytli dik :slight_smile:
24. črc 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marryjanew helet kdyby nenastopil na ten trest,po jake dobe by ho chytli dik :slight_smile:
24. črc 2014 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martickajirka no tak hele... to je fakt těžký téma tohle... a to nevím jestli já jssem zrovna to co ti odpoví správně... ale oni se zapojí i jiné holky že? :slight_smile: Jinak si buď jistá že ho chytnou, pokud se teda neodstěhujete mimo eu a i tam na něj po čase přijdou... tohle je fakt blbá otázka, ale jestli je pravda že za to dostane pak i víc, že utíkal, tak je to zbytečné, alespoń to pak bude mít za sebou, i já to tak beru, že čím dřív tam půjde tím dřív ho budeš mít doma... samozřejmě je to těžké, když s ním chceš být co nejdýl.. :frowning2:
24. črc 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martickajirka neptáš se sice mně, ale odpovím ti. Ono nezáleží ani na tom po jaké době by ho chytli, ale že by za nenastoupení dostal něco navíc :wink: A to mu za to snad nestojí, ne?
24. črc 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marryjanew každopádně pokud nenastoupí tak si pro něj domů přijdou...
24. črc 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martickajirka a v nejdku by nebyl problem ho najit :slight_smile: to vam za to nestoji... jen at si to jde hezky odsedet jak ma
24. črc 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aronek no on chce v pondeli nastoupit,jen se ptam proze to fakt nezvladnu ze ctirma detickama :frowning2:
24. črc 2014 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madormi ja vim,tam se zna celej Nejdek :slight_smile:
24. črc 2014 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martickajirka jako trest má a odsedět ho musí a je lepší odsedět tento než odsedět tento plus něco na víc a ještě se stresovat kde ho seberou :wink: Budeš to mít těžké, ale s tím už se těď nedá nic dělat :unamused: Rodina by nepomohla?
24. črc 2014 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marryjanew a po jake dobe muze byt ta nasteva,uz jsi to nepomatuju :wink:
24. črc 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martickajirka na návštěvu má nárok jednou měsíčně na 3 hodiny, záleží na věznici, kdy návštěvy má.... ale můžete si to rozložit na 1,5 hodiny 1x za 14 dní
24. črc 2014 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aronek rodina ta mi nepomuze protoze jsem tady to prozivala z byvalim,oni jsou trosku jiny :frowning2:
24. črc 2014 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@aronek prosím tě můžu se zeptat... pokaždé když se mu peníze pošlou tak je mu půlka odebrána? a ta jde na náklady věznice? A ještě jedna věc, má nárok na první hovor i když už mi poslal na náklady věznice dopis? děkuju ti moc
24. črc 2014 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marryjanew takze az po mesici :wink:
24. črc 2014 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek