• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přítel ve vězení, jsem na dně

18. listopadu 2016 
autor
@martickajirka hele... kamarádka měla přítele minulý rok někdy na začátku na Ruzyni a šla hned ten další týden na návštěvu. Tak on je v tom asi rozdil jak kde no
24. črc 2014 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@marryjanew aha jinak dik :wink:
24. črc 2014 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marryjanew peníze prochází pokaždé rozkontováním, berou mu na náklady výkonu trestu, max 1500,-kč měsíčně, dále na splátky exekucí, výživného a pod, zbytek jde na úložné a kapesné. Vzhledem k tomu, že poslal dopis, volat bude moci až bude mít schválené telefonní číslo a kartu. :wink:
24. črc 2014 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@aronek Prosím tě co znamená schválené telefonní číslo?
24. črc 2014 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@martickajirka Proc ne, pachat trestnou cinnost a jeste se vyhybat nastupu trestu. Vzdyt co jineho spravneho se ma udelat, ze. Zakony jsou asi zbytecne. Asi takhle, bud si jista ze driv nebo pozdeji ho chyti. A dostane k tomu velice pravdepodobne i mReni vykonu uredniho rozhodnuti.
24. črc 2014 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@gepe i kdyz pani psala, ze je slovenka, muzu rict, ze jeji psani rozhodne nezodpovida ani slovenskymu pravopisu..
24. črc 2014 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@evaviki taky uz tam neziju 15 let :angry:
24. črc 2014 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@martickajirka to je možný, já to neřeším. Odpovídala jsem @gepe , protože gramatika není česká ale ani slovenská. To bylo jenom k tomu, že nepíšete slovensky. Toť vše..
24. črc 2014 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak holky... než se tu zase budete dohadovat :slight_smile: Přítele máma mi nabídla na přechodnou dobu azyl u ní, takže se o víkend když se mi povede sehnat stěhováka vracím do rodného města.... V úterý předávám byt nové nájemnici kterou jsem sama sehnala aby neměla majitelka zbytečný starosti a hned v týdnu se jdu zeptat na práci na poště :slight_smile: Takže alespoň trochu myslím na něco jiného. Taky jsem miláčkovi posílala 2 tel karty ještě dnes expres ať mi může zavolat :slight_smile: Díky za podporu tady :slight_smile:
24. črc 2014 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
@evaviki vim, ze to neni slovenstina ani s gramatikou. Max. i/y se tomu blizi. Ja vyrustala jeste za dob CSSR a mam hodne pratel na SK. Nerozvadela bych to :slight_smile:
@marryjanew super! Drzim pesti at se dari dal :wink:
24. črc 2014 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
autor
@gepe no on to bude u ní docela záhul... budu se muset dost hodně uskromnit, ale což, chvíli to musím vydržet...
24. črc 2014 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@gepe a díky :slight_smile:
24. črc 2014 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@marryjanew ahojky jsem dá se říct ve stejné situaci jako ty jen s tím rozdílem že mám 2 děti ,přítel je ve vězení od dubna,a těžko to zvládám pořád,jsem na MD sice mám práci na polov.úvazek ale finančně nic moc,dostal také 4 roky,za co se vyjadřovat nechci,není to žádný vrah,násilník.Je ve vězení poprvé.jezdíme tam s tchýní 1x měsíčně,ted pojedeme po 14 dnech na 1,5 h,je v Rýnovicích.kdybys chtěla klidně napiš
25. črc 2014 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@ivona807 ahoj, děkuju že jsi mi napsala... Je to t+žký, to je jasný :frowning2: já se ti určitě na milion procent ozvu jo, akorát že dneska nebudu vůbec už doma a teď pospíchám a zítra se stěhuju alespoň někam kde nebudu sama, i když to bude síla to tam dávat. Není tam net, takže si ho budu zapojovat a to nevím kdy přijde technik :frowning2: Snad koncem týdne už bude všechno, takže pak se ti určitě ozvu. Pokud máš fb tak mi ho klidně napiš do IP a já ti pak napíšu :slight_smile:
25. črc 2014 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Damy, co byste delaly v pripade, ze Vam druha polovicka pred nastupem do trestu rekne, ze nechce, abyste na ni cekaly a chtela s Vami travit co nejmene casu, nez nastoupi, aby tolik netesknila za mrizemi.

Respektovaly byste jeji volbu, tedy prestaly se s ni/nim stykat, i pres to, ze toho druheho mate nesmirne rady?
10. srp 2014 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@pietr Tohle by řekla jen hodně sobecká, drahá polovička :wink: Oba přeci budou odříznuti od toho druhého. Pokud se oba milují, není to přeci důvod k rozchodu, teď hned. Nechala bych to na čase, který budou od sebe - buď jim to vydrží nebo to vyprchá, ale takhle předem to přeci nikdo říct nemůže. :slight_smile:
12. srp 2014 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pietr Záleží asi i na délce trestu. Pokud by se jednalo o rok, dva (tři), tak by mi to přišlo přehnané. Ale kdyby šlo třeba o dvacet let, tak to už je něco jiného, je jasné že chtít po tom druhém, aby tak dlouho čekal, by bylo sobectví...
22. srp 2014 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý den,
Hodně informací o vězení a jak pomoci lze najít na www.obase.cz
8. zář v 11:42  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý večer,všechno má řešení. Nejprve bych dala "dopořádku" své zdraví, potom si našla zaměstnání a pak teprve bych začla řešit přítele, mu už teď nic neuteče...je to možná drsně napsané,ale v tomhle případě bych myslela hlavně na sebe.Určitě bych o problému promluvila s maminkou,pokud máte dobrý vztah, určitě Vás v tom nenechá.
Asi bych ale neztrácela čas čekáním na někoho,kdo je problémový a je zavřený ve vězení.
17. říj ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Že je někdo problémový neznamená, že je špatný partner. Mimo to, naprostá většina lidí páchá proto, aby partnery zabezpečila.
20. říj ve 13:29  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Nemyslela jsem to zle,spíš naopak. Ale nepřijde mi zrovna běžné, že lidé páchají zločin,aby zabezpečili druhé. Nevím, co Váš partner provedl, ale za slušné věci se do vězení přece nechodí. Přeji Vám ať vše vyjde a jste šťastná.
22. říj ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Není to v pořádku, to jednoznačně, ale bez znalosti souvislostí přeci nelze někoho soudit. Hodně se o tom píše na www.obase.cz
27. říj ve 13:35  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,opravdu jediná účinná pomoc je spolek Vita Libera.Mrkněte na www.vita-libera.cz
18. lis v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
A skupina na FB : rodiny,příbuzní a přátelé vězňů
18. lis v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek